• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق مراکز تهران با سایر مراکز

به نظر شما توجه سمپاد به شهرستان ها و همین طور استعدادهای آنها چه قدر است؟

• عالی

رای‌ها: 11 5.9%
  • خوب

رای‌ها: 22 11.8%
  • بد نیست

رای‌ها: 43 23.1%
  • بد

رای‌ها: 39 21.0%
  • خیلی بد

رای‌ها: 55 29.6%
  • نظر خاصی ندارم

رای‌ها: 14 7.5%
  • نظرم چیز دیگریست

رای‌ها: 2 1.1%

• رای‌دهندگان
    186

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : فرق مراکز تهران با سایر مراکز

به نقل از aRThaS_08 :
برای پیش شهریه پایه 2.5 سقف هم نداره!

سوم دبیرستان پایه 1.7 بود ما 3تومن دادیم! حالا که پایه 2.5 یعنی دیگه باید بریم بمیریم :|

این چه مدلیه باتوجه به درآمد شهریه میگیرن :| خب از همه یکی بگیرن، کسی که درآمد نداره نیاد مدرسه!
بد که نیس...کسی که داره راحت تر میتونه این پول رو پرداخت کنه.
کسی هم که نداره به هر زوری که هست اون پول رو جور میکنه و حالا کمتر ولی میده.

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

آخه از یارو هیچی نگرفتن پررو بازی هم درمیاره! نمونه ش همین دانش آموزی که امسال همکلاس ما بود مدرسه رو به هم ریخت و آخرشم اخراج شد!
چنتا ضرر اساسی هم به مدرسه زد!

اگه واسه درس خوندن بیاد ما خوشحال هم میشیم اما بعضیا...

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

به نقل از aRThaS_08 :
آخه از یارو هیچی نگرفتن پررو بازی هم درمیاره! نمونه ش همین دانش آموزی که امسال همکلاس ما بود مدرسه رو به هم ریخت و آخرشم اخراج شد!
چنتا ضرر اساسی هم به مدرسه زد!

اگه واسه درس خوندن بیاد ما خوشحال هم میشیم اما بعضیا...
حرفت درسته ولی نمیشه اونوبه حساب نداشتنش گذاشت
مشکل ازجای دیگه بوده {-8

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

به نقل از Dr.Eniac :
به خدا ملت اینجا حاضرن اون امکاناتو داشته باشن در مقابل همون شهریه رو هم بدن ! کسی امکانات مفتی نخواست که !
خب منم نگفتم حاضر نیستن! (شاید همه حاضر نباشن البته!)
منظورم اینه که فکر نکنید در شرایط برابر به ما خیلی لطف (!) شده !

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

آقا بذارین یه مقایسه ی علمی بکنم!! :D
میزان توجه به مدارس تهران از همه جا بیشتره ....تو اونام به حلی بیشتر از فرزانگان ها....
بعد میام شهرستون...تو شهر ام بدون استثنا اول پسرونه ها...بعد فرزانگان...
بین فرزانگان هام اول 1 هااا....بعد اون یکی شماره ها...!!!
:(اگه میخوایین من میتونم چند نمونه از این تبعیض ها وبی توجهی ها رو بنامم!!!! :(
بگم میگرین به حال مااااااااا!!!!!!! :( :((

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Dr.Eniac :
به خدا ملت اینجا حاضرن اون امکاناتو داشته باشن در مقابل همون شهریه رو هم بدن ! کسی امکانات مفتی نخواست که !
همه که حاضر نیست اون شهریه رو بدن.پس اگه کسی میخواد باید بیاد تهران.من خیلیا رو میشناسم که از شهرستان اومدن تهران.اونایی که حاضرن همون شهریه رو بدن.فک کنم امکانش باشه.

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
كامپيوتر ، فيزيك (در حال مطالعه)
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من نظر خاصی نمی تونم بدم چون جای مردم دیگه توی شهرستان های دیگه نبودم
من فقط توی یک مرکز تیزهوشان درس خوندم اونم علامه حلی 4 هست
مثلا الان من نمی تونم جای یه نفر که توی طلایه داران یا هاشمی نژاد درس خونده که نمی تونم نظر بدم

• لایک
امتیازات: TMNT

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

نگاه کنین تو اینجا که این شکلیه...
ما تموم کتابای سمپاد رو خیلی دیر تر از اون یکی مدارس گرفتیم...مجبور شدیم همه ی ا ونارو تو دفتر بنویسیم! :(
معلم های درست و حسابی متعلق به پسرا هست!!
استاد المپیاد هم که نگو.......
:(
عوض این که بیاد تو شهر خودش درس بده میره تو علامه حلی تهران درس میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا؟؟!!
چون اینجا بهش محل نمیزارن!! !!
حالا شما بگین میزان توجه سمپاد به مدرسه ی ما چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

چون اینجا بهش محل نمیزارن!! !!
نه عزیزم، چون پول تو تهرانه : دی

کاملن مشخصه این قضیه! هرچی استاد بهتر، پولکی تر! البته بعضیا اینجوری نیستن مثله مشاوره سال سوممون که فقط به خاطر بچه ها میومد و پولی هم براش نداشت!

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از آرمیتا ثابتی‌اشرف :
باز هم می‌گم! انقدر می‌گین تهران امکانات داره شهریه‌ای هم که این‌جا دارن می‌گیرن رو با شهریه خودتون مقایسه کردین آخه ؟!
درسته شهریه ای که ما میدیم کمتره، اما نسبت به امکانات و معلما و... که داریم خیلی بیشتر از شماست! به علاوه! ما حاضریم بیشتر پول بدیم اما امکاناتمون حداقل نزدیک به تهرانیا باشه.
به نقل از mamareza :
همه که حاضر نیست اون شهریه رو بدن.پس اگه کسی میخواد باید بیاد تهران.من خیلیا رو میشناسم که از شهرستان اومدن تهران.اونایی که حاضرن همون شهریه رو بدن.فک کنم امکانش باشه.
حاضریم پول بیشتر بدیم، اما این نشد راه حل که اگه میخواین بیاین تهران! چرا باید از شهر خودمون بریم ؟ شهریه رو زیاد کنن، هر کس نخواست نمیاد. همونطوری که اگر توی تهران هم میخواستن به این حرفا گوش کنن خب دیگه نمیشد شهریه زیادی بگیرن.

به نقل از lady chemist :
نگاه کنین تو اینجا که این شکلیه...
ما تموم کتابای سمپاد رو خیلی دیر تر از اون یکی مدارس گرفتیم...مجبور شدیم همه ی ا ونارو تو دفتر بنویسیم!

به ما اصلا کتاب شمپادی نمیدن! آخرین باری که کتاب داشتیم کامپیوتر اول دبیرستان بود! همه معلما جزوه میدن توی دفتر مینویسیم، یا مثلا تکثیر میکنن و میدن.

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

ما هم که حلی 1 تهران هستیم کتاب سمپادی نمیگیریم! نمیدونم منظور ایشون چیه! کامپیوتر اول دبیرستان فقط کتاب دادن! راهنمایی هم یه چنتایی دادن اما دوم و سوم که خبری نبود!

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از aRThaS_08 :
ما هم که حلی 1 تهران هستیم کتاب سمپادی نمیگیریم! نمیدونم منظور ایشون چیه! کامپیوتر اول دبیرستان فقط کتاب دادن! راهنمایی هم یه چنتایی دادن اما دوم و سوم که خبری نبود!

اون گفته بود ما کتاب سمپادیمون دیر میاد! منم گفتم مال ما اصلا نمیاد! اما پارسال معلم ریاضیمون میگفت قراره بیاد و ... اما تا آخر سال نیومد.

• لایک
امتیازات: brano

y.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3/ فرزانگان۱
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ریاضی سال ۹۲
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

به نقل از aRThaS_08 :
برای پیش شهریه پایه 2.5 سقف هم نداره!

سوم دبیرستان پایه 1.7 بود ما 3تومن دادیم! حالا که پایه 2.5 یعنی دیگه باید بریم بمیریم :|

این چه مدلیه باتوجه به درآمد شهریه میگیرن :| خب از همه یکی بگیرن، کسی که درآمد نداره نیاد مدرسه!
من از يك نظر با شما موافقم چون بعضيا كه در آمد بالايي هم دارن حتا وضعشون از ماهم بهتره دروغ ميگنو شهريه نميدن يا كم تر از بقيه ميدن :-w
اما براي افرادي كه واقعن مشكل دارن خيلي سخته كه شهريه بدن پس بهتره از اونا نگيرن
چون بعضي از افراد باهوش در خانواده هايي هستند كه وضعيت مالي خوبي ندارند

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از aRThaS_08 :
نه عزیزم، چون پول تو تهرانه : دی

کاملن مشخصه این قضیه! هرچی استاد بهتر، پولکی تر! البته بعضیا اینجوری نیستن مثله مشاوره سال سوممون که فقط به خاطر بچه ها میومد و پولی هم براش نداشت!
اتفاقن من که با هاش می حرفیدم گفت واس خاطر پولش نمیرم!!
واس خاطر سوزوندن مسئو ل های اینجا میرم!!!!!!!!!! :-w
منظورم کتاب ریاضی اول دبیرستان (جزوه ی تکمیلی) هست با کتاب زبان ...!!!

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از anahid_30s :
درسته شهریه ای که ما میدیم کمتره، اما نسبت به امکانات و معلما و... که داریم خیلی بیشتر از شماست! به علاوه! ما حاضریم بیشتر پول بدیم اما امکاناتمون حداقل نزدیک به تهرانیا باشه.حاضریم پول بیشتر بدیم، اما این نشد راه حل که اگه میخواین بیاین تهران! چرا باید از شهر خودمون بریم ؟ شهریه رو زیاد کنن، هر کس نخواست نمیاد. همونطوری که اگر توی تهران هم میخواستن به این حرفا گوش کنن خب دیگه نمیشد شهریه زیادی بگیرن.
ببینید.با توجه به شهریه همیشه یه عده هستن که میخوان کمتر شهریه بدن و کمتر امکانات داشته باشن.و یه عده هستن که حاضرن بیشتر بدن.
و این توی مدارس باید جوری باشه که حدودا نصف خواستار امکانات بیشتر هستن و نصف خواستار شهریه کمتر.
و این میانگین توی شهرستان ها پایین تره.چون سطح توقع ها از امکانات پایین تره و خیلیا در آمد کافی ندارن.

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از mamareza :
ببینید.با توجه به شهریه همیشه یه عده هستن که میخوان کمتر شهریه بدن و کمتر امکانات داشته باشن.و یه عده هستن که حاضرن بیشتر بدن.
و این توی مدارس باید جوری باشه که حدودا نصف خواستار امکانات بیشتر هستن و نصف خواستار شهریه کمتر.
و این میانگین توی شهرستان ها پایین تره.چون سطح توقع ها از امکانات پایین تره و خیلیا در آمد کافی ندارن.

خب اگر فکر درآمد هستن، چون سطح درآمد پایین تره، شهریه کمتر بگیرن اما امکاناتی که میدن اینقدر هم متفاوت نباشه. اما مسلماً توی تهران هم خیلیا هستن که درآمدشون کمه؛ حالا یا نمیان توی سمپاد درس بخونن، یا به هر شکل میان و از این امکانات استفاده میکنن که اینجا هم دقیقا چنین افرادی وجود دارن.
میدونین چیه؟! درآمد و این حرفا بهانه ـست. اصلا آموزش و پرورش از ما خوشش نمیاد ولی زورشون به شما نمیرسه. تازه همین شهریه ای که ما میدیم درسته خیلی زیاد نیست ولی واسه من همیشه جای سواله که این پولا کجا میره! چون مدارس نمونه دولتی و ... هم همین دبیرا رو دارن، حتی شاید با امکانات خیلی بیشتر ولی خیلی کمتر از اینجا پول میگیرن.
همین هم که شما میگین سطح توقعات پایین تره و درست هم میگین، بازم خودش به خاطر بی عدالتیه. کلا شما هرجا رو که میخواید نگاه کنید؛ ایران ویران شده که تهران آباد بشه. غیر از اینه؟ خُب سمپاد هم یکی از همینا!

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

والا ما هم نمی‌دونیم این همه شهریه دقیقا کجا استفاده می‌شه ! تا حالا هم من شخصا ندیدم آموزش پرورش کار خاصی برای ما انجام داده باشه که می‌گین از شما خوشش نمیاد! تنها کارشون اینه که همش دنبال یه چیز می‌گردن بیان به مدرسه ما گیر بدن!

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از آرمیتا ثابتی‌اشرف :
والا ما هم نمی‌دونیم این همه شهریه دقیقا کجا استفاده می‌شه ! تا حالا هم من شخصا ندیدم آموزش پرورش کار خاصی برای ما انجام داده باشه که می‌گین از شما خوشش نمیاد! تنها کارشون اینه که همش دنبال یه چیز می‌گردن بیان به مدرسه ما گیر بدن!

میگردن گیر بدن، اما همین که شما کامل زیر نظر آموزش و پرورش نیستید میدونی چه امتیاز بزرگیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما مدیرمون با همه دبیرای خوب سر پول دعواش شده دیگه مدرسه ما نمیان! از سال دیگه شاید اصلا اجازه ندن ما دبیر مرد داشته باشیم.
من گفتم از ما خوششون نمیاد، اما به شما زورشون نمیرسه. ما یعنی همه ی ما!

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

تازه یه مورد دیگه از مدرسه ی ما!!!!!!!!!!!!!!
واس جشن پایان سال از خودمون پول گرفتن واسمون کادو خریدن!!!!!!!!!!!! :)) :-w
جشن سمپاد هم با این جشن ادغام کردن.....یعنی به علت کسری بودجه جشن سمپاد نگرفتننننننننننن!!!!!!!!! :(

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از anahid_30s :
خب اگر فکر درآمد هستن، چون سطح درآمد پایین تره، شهریه کمتر بگیرن اما امکاناتی که میدن اینقدر هم متفاوت نباشه. اما مسلماً توی تهران هم خیلیا هستن که درآمدشون کمه؛ حالا یا نمیان توی سمپاد درس بخونن، یا به هر شکل میان و از این امکانات استفاده میکنن که اینجا هم دقیقا چنین افرادی وجود دارن.
میدونین چیه؟! درآمد و این حرفا بهانه ـست. اصلا آموزش و پرورش از ما خوشش نمیاد ولی زورشون به شما نمیرسه. تازه همین شهریه ای که ما میدیم درسته خیلی زیاد نیست ولی واسه من همیشه جای سواله که این پولا کجا میره! چون مدارس نمونه دولتی و ... هم همین دبیرا رو دارن، حتی شاید با امکانات خیلی بیشتر ولی خیلی کمتر از اینجا پول میگیرن.
همین هم که شما میگین سطح توقعات پایین تره و درست هم میگین، بازم خودش به خاطر بی عدالتیه. کلا شما هرجا رو که میخواید نگاه کنید؛ ایران ویران شده که تهران آباد بشه. غیر از اینه؟ خُب سمپاد هم یکی از همینا!
امکانات که از رو هوا نمیاد.از شهریه میاد.پس نمیشه شهریه کم گرفت همون امکانات رو داد.
وای گفتم که.اگر این افراد تو تهران هم باشن کم هستن.پس باید یه حالت متوسطی باشه برا شهریه.
و این شهریه مقدور متوسطی که والدین میتونن بدن تو شهرستان پایین تره.

به هر حال نمیشه تهران به عنوان پایتخت مثله یه روستا باشه.
هر جایی تا یه سطحی امکانات داره.حالا شما قدرت تصمیم گیری دارین که بیاین تهران یه نه.

بالا