• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مدیران ارشد و معاون ها

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : انتقاد از مدیران ارشد و معاون ها

به نقل از مُحسن..! :
بعضی ها که فعالیتشون به مزاق بعضی ها دیگر نمیاد، این درجه بهشون تعلق نمیگیره، برای بازنشسته بودن و ارج نهاده شدن نسبت به فعالیت ها، حتما باید ازت خوششون بیاد. نیلوفر هم بی تقصیر هست چون کاره ای نیست(البته شاید بعدا بشه!)
نمی دونم والا
من که درجا عزل شدم ولی بعضیا نه :-"

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

یعنی چی اخه تو روز روشن میان پست من رو پاک میکنن بعدشم که میپرسم چرا پاک کردین هیچکس محل....نمیزاره!؟ X-(
واقعآ خیلی کار مشکلی که قبل از اینکه پست رو پاک کنین تذکر بدین یا بعد از اینکه پاک کردین بگین چرا پاک شده؟
نمیشه که هر کس خواست بیاد به سلیقه خودش پست ها رو پاک کنه. X-(

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Ali Hector :
یعنی چی اخه تو روز روشن میان پست من رو پاک میکنن بعدشم که میپرسم چرا پاک کردین هیچکس محل....نمیزاره!؟ X-(
واقعآ خیلی کار مشکلی که قبل از اینکه پست رو پاک کنین تذکر بدین یا بعد از اینکه پاک کردین بگین چرا پاک شده؟

1- شما از کجا می دونید که یه معاون یا مدیرارشد پستتون رو پاک کرده ؟

2- اگه قرار باشه هر پستی که می خواد پاک بشه ، اول به طرف اخطار داده بشه ، یا اینکه علت پاک شدن گفته بشه ، بعدا پاک بشه که کل زمانی که رو توی سابت هستند ، باید صرف این بشه که به این و اون اخطار و تذکر و پ.خ و ... داده بشه !

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از Ali Hector :

شما ميدوني روزي چند تا پست داره اينجا پاك ميشه؟

ميدوني كه چند تا پست داره ويرايش/ منتقل ميشه؟

ميدوني گاهي اوقات ماها حتي وقت نميكنيم سر بزنيم به تاپيكهايي كه دوست داريم توشون بحث كنيم، از بس كه پست هاي خلاف قانون زياده؟؟

حس ميكني يكي دوتا پسته؟
من نميدونم قضيه پستت چي بوده. شايد هم خود من پاكش كرده باشم!
اما مساله اينه كه وقتي پستي بايد پاك شه، بايد پاك شه!
نه اينكه بگيم اين دفعه رو تخفيف ميديم و به يك تذكر قناعت ميكنيم!!!

اگه پستي باشه كه بشه بمونه، پس كلا نبايد حذف شه!

و فكر كن روزي به اين همه آدم بخوايم پ خ بديم، بگيم آقا اجازه هست پستتون پاك شه؟؟

يه كم منطق داشته باشين لطفا!

تبصره: البته قطعا هر سيستمي، حتي سيستم انساني اشتباهات و خطاهايي داره كه اونا رو شما ميتونيد از طريق پ خ يا بعضي تاپيك ها اعلام كنيد. نه اينكه كسي بدهكار شه اين وسط :-"

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Hespride :
شما ميدوني روزي چند تا پست داره اينجا پاك ميشه؟

ميدوني كه چند تا پست داره ويرايش/ منتقل ميشه؟

ميدوني گاهي اوقات ماها حتي وقت نميكنيم سر بزنيم به تاپيكهايي كه دوست داريم توشون بحث كنيم، از بس كه پست هاي خلاف قانون زياده؟؟

حس ميكني يكي دوتا پسته؟
من نميدونم قضيه پستت چي بوده. شايد هم خود من پاكش كرده باشم!
اما مساله اينه كه وقتي پستي بايد پاك شه، بايد پاك شه!
نه اينكه بگيم اين دفعه رو تخفيف ميديم و به يك تذكر قناعت ميكنيم!!!

اگه پستي باشه كه بشه بمونه، پس كلا نبايد حذف شه!

و فكر كن روزي به اين همه آدم بخوايم پ خ بديم، بگيم آقا اجازه هست پستتون پاك شه؟؟

يه كم منطق داشته باشين لطفا!

تبصره: البته قطعا هر سيستمي، حتي سيستم انساني اشتباهات و خطاهايي داره كه اونا رو شما ميتونيد از طريق پ خ يا بعضي تاپيك ها اعلام كنيد. نه اينكه كسي بدهكار شه اين وسط :-"
خب ما که فروم ندیده نیستیم.شما ندیدین فروم هایی که 10 برابر اینجا توشون پست داده میشه ولی هر پستی که توش کوچک ترین ویرایشی انجام میشه به کسی که پست داده پ.خ. میشه.می شه شما بگی تو این سایت روزانه چند تا پست داده میشه که 13 مدیر + مدیر های انجمن ها وقت نمیکنن به بحث های مورد علاقشون سر بزنن یا وقتی پستی رو ویرایش یا پاک میکنن اطلاع بدن.در ضمن شما یه کاربر معمولی نیستین که بگین ما وقت نمیکنیم به بحث های مورد علاقمون سر بزنیم،وقتی شما یه درجه ای گرفتین و موظف به انجام کاری شدی باید کارتون رو در اولویت قرار بدین.
حالا فرض میکنیم که شما اصلآ توانایی این کار رو ندارین که خبر بدین. مدیر محترمی که اومده و پست من رو خونده و پاک کرده بعدش حتمآ پست من رو دیده که پرسیدم چرا پستم پاک شده،یعنی من حق ندارم بدونم چرا پستم پاک میشه!؟ :-w
این پست من اصلآ هیچ اهمیتی نداشت که من بخوام به خاطرش با شما جر و بحث کنم.چیزی که مهم اینه که وقتی شما میاین همینجوری رو هوا یه پست رو پاک میکنین به طرف مقابلتون توهین کردین.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از Ali Hector :
خب ما که فروم ندیده نیستیم.شما ندیدین فروم هایی که 10 برابر اینجا توشون پست داده میشه ولی هر پستی که توش کوچک ترین ویرایشی انجام میشه به کسی که پست داده پ.خ. میشه.می شه شما بگی تو این سایت روزانه چند تا پست داده میشه که 13 مدیر + مدیر های انجمن ها وقت نمیکنن به بحث های مورد علاقشون سر بزنن یا وقتی پستی رو ویرایش یا پاک میکنن اطلاع بدن.در ضمن شما یه کاربر معمولی نیستین که بگین ما وقت نمیکنیم به بحث های مورد علاقمون سر بزنیم،وقتی شما یه درجه ای گرفتین و موظف به انجام کاری شدی باید کارتون رو در اولویت قرار بدین.
حالا فرض میکنیم که شما اصلآ توانایی این کار رو ندارین که خبر بدین. مدیر محترمی که اومده و پست من رو خونده و پاک کرده بعدش حتمآ پست من رو دیده که پرسیدم چرا پستم پاک شده،یعنی من حق ندارم بدونم چرا پستم پاک میشه!؟ :-w
این پست من اصلآ هیچ اهمیتی نداشت که من بخوام به خاطرش با شما جر و بحث کنم.چیزی که مهم اینه که وقتی شما میاین همینجوری رو هوا یه پست رو پاک میکنین به طرف مقابلتون توهین کردین.
من كاري ندارم كه چه فروم هايي هست و چجوري هستن!
توان ما (تيم مديريتي) در همين حده! و به هيچ وجه هم به كسي بدهكار نيستيم!
اگه ما كاربري هستيم كه انتخاب شديم براي مديريت، پس تصميممون هم ارجح هست بر يه كاربر معمولي. وقتي صلاح ميدونيم كه يه پست بايد پاك شه، بقيه نميتونن بيان بگن چرا پاك كردي و مواخذه كنن.
اما ميشه دليل بپرسن!
اما كاملا متحرمانه! نه به حالت طلبكارانه [-(

باز هم ميگم، شما حق داري بپرسي، نه اينكه مثل طلبكار ها صحبت كني! (طرح حرفم فقط شما نيستيد. حرفم كليه)

و در مورد خط اخر!
مرسي كه اينقدر احترام ميزاريد!
اينجا كسي كه بايد تشخيص بده كه يه پست الكي پاك شده يا نه، اون كسيه كه خودش ميدونه كه چه پستي بايد باشه و چه پستي نبايد باشه!!

-----
در پايان يه راهكار خوب به جاي اين دعواها پيشنهاد ميكنم بهت
اجراش كني خوبه

يه دور كامل و بادقت قوانين سايت رو بخون!
تو هر انجمني هم كه خواستي پست بدي قبلش قوانينشو بخون!
بعد پست بده

ديگه اينجوري پستي نميدي كه وقت يكي رو بگيره كه بخواد پاكش كنه و بعد وقت خودت و اون گرفته شه كه بخوايد سرش بحث كنيد (;

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

450,000 ارسال داشتیم از ابتدای تاسیس سایت.الان سایت 209,000 ارسال داره. بیش از نصف ارسال ها تاحالا به دلایلی پاک شدند. به نظرتون این حجم پاک سازی رو میشه اطلاع رسانی کرد؟
فروم های دیگر به اندازه ما سخت گیر نیستند و خیلی پاک سازی نمیکنن ! اما خب ما فاکتورهامون سخت گیرانست و حجم پاک سازی مون بالاست.

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Hespride :
اگه ما كاربري هستيم كه انتخاب شديم براي مديريت، پس تصميممون هم ارجح هست بر يه كاربر معمولي. وقتي صلاح ميدونيم كه يه پست بايد پاك شه، بقيه نميتونن بيان بگن چرا پاك كردي و مواخذه كنن.
اما ميشه دليل بپرسن!

باز هم ميگم، شما حق داري بپرسي، نه اينكه مثل طلبكار ها صحبت كني! (طرح حرفم فقط شما نيستيد. حرفم كليه)

و در مورد خط اخر!
اينجا كسي كه بايد تشخيص بده كه يه پست الكي پاك شده يا نه، اون كسيه كه خودش ميدونه كه چه پستي بايد باشه و چه پستي نبايد باشه!!

-----
اجراش كني خوبه

بعد پست بده

ديگه اينجوري پستي نميدي كه وقت يكي رو بگيره كه بخواد پاكش كنه و بعد وقت خودت و اون گرفته شه كه بخوايد سرش بحث كنيد (;
واقعآ خیلی عالیه........
جواب انتقاد از عملکرد مدیران :همینیه که هست،اگه ما مدیریم خودمون میدونیم چی بهتره،وقتي صلاح ميدونيم كه يه پست بايد پاك بشه حتمآ باید بشه دیگه مدیر که اشتباه نمی کنه.
موفق باشید......

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از Hespride :
اما ميشه دليل بپرسن!

و در مورد خط اخر!

-----
اجراش كني خوبه

بعد پست بده

حسین جان یکم ملایم تر پاسخ بدی هم کار پیش می ره ها !!!!! :D
ایشون به عنوان کاربر یک انتقاد کرده !
شما هم به سهم خودت پاسخ بده !
دیگه چرا می زنیش ؟!! :D

* * *

علی جان شما هم به بزرگی خوت ببخش !
این روز ها گویا از نظر فنی، مدیران خیلی مشغولند و برخی انتقاد ها از نظرشون بدون منطق هستند و طبیعتاً تند تر برخورد می کنند !
اگر هم پستی پاک می شه، هیچ مدیری با شما پدر کشتگی نداره !
مدیران و از جمله حسین، نمی تونند بابت هر پست و اسپمی که پاک می کنند، به نویسنده ی پست گزارش بدند !
مخصوصاً که این روز ها، حتی به چشمِ منِ کاربر معمولی هم، اینجور اسپم هایی که شایسته ی پاک شدن هستن، مخصوصاً از طرف کاربران جدید که با محیط آشنایی ندارن بیشتر دیده می شه !

عذر می خوام که دخالت می کنم، ولی خیلی اوقات مدیران حق دارن ! (;

موفق باشی ...

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

من قصد توهين و يا جسارت يا هر چيز ديگه اي رو ندارم
اگه هم كسي ناراحت شده، عذر ميخوام!

فقط حرفم اينه كه خوبه كه ادم منصفانه حرف بزنه و همه ي جوانب رو نگاه كنه

به نقل از Hespride :

به نقل از Hespride :
باز هم ميگم، شما حق داري بپرسي،

دو تاپست دادم،توي دوتاش هم گفتم كه شما حق داري بپرسي و حق داري انتقاد كني!

(اين رو هم گفتم كه كسي نگه حسين انتقاد پذير نبود! من دارم ميگم انتقاد راه داره!
انتقاد با تخريب فرق داره!!! )

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه انتقاد کوچولو دارم.
چرا بالا دستیا یکم خودشونو بالا تر از بقیه میدونن؟
خیلی تو بحث ها شرکت نمیکنن.
من احساس میکنم خیلی قاطی نمیشن با بچه ها و خب به شخصه من خیلی خوشم نمیاد....
(قصد توهین به هیشکیو ندارم :D :) )

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

انتقادتون تا حدي وارده، اما نه به اين دليلي كه شما گفتين!
مديرا، از معاون و مدير داخلي گرفته تا مديران كل، به هيچ وجه خودشونو بالاتر نميدونن، اگر اينطور بود، هيچ دليلي نداشت كه وقت بزارن براي كسايي كه پايين تر هستن!
بلكه مشكل اينجاست كه اونقدر مشكلات زياده و كارهاي زيادي هست ، كه طبيعتا خيلي كم وقت ميشه آدم بياد وقت بزاره توي تاپيك ها و بحث كنه!
الان من خودم حتي با وجود اينكه معاون هستم و مشغله هاي مديران كل و ارشد رو ندارم، باز هم خيلي تاپيك ها هستن كه علاقه ي شديدي به شركت درشون دارم، اما اصلا نميرسم بيام توشون!
چون بار كاري زياد هست و تعداد افراد كم.
اما به اميد خدا قراره به زودي اقداماتي شكل بگيره براي اينكه مديران بيشتر توي بحث ها باشن (;

• لایک
امتیازات: TnT

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

خب چرا افراد بیشتری رو به جمع مدیرا و اینا اضافه نمیکنید؟
خیلی حسه بدیه که تو یه تاپیکی فقط کاربرای عادی باشن!
مثلا گاهی اوقات من دیدم بچه ها میگن:
خب این تاپیک هیچ کاربر فعال و مدیری کسی پست نداده پس به درد نمیخوره!!!!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

زياد كردن مدير انجمن خب كار سختي نيست، اما انتخاب معاون و مدير ارشد و ... خيلي خيلي حساس و سخته!

ديگه ايناش تقصير خود كاربراست، شماها بايد ديدگاهتون رو عوض كنيد خب . مگه مديرا با كاربرا چه فرقي دارن كه اگه نيان توي يه تاپيك، اون تاپيك به درد نميخوره؟؟ :-w

به هر حال با هر تعداد مدير، فكر نميكنم بشه كاري كرد كه توي همه ي مباحث مديرا باشن! در ضمن، خب بعضي وقتا آدم حرفي نداره بزنه، چيكار كنه خب؟ :D
مثلا همين چيزاي زيستي، خب من فكر نميكنم كسي از مديرا اطلاعات خاصي داشته باشن، هوم؟؟

پس سعي كنيد روي ذهنيت كاربرا كار كنيد تا بفهمن مديرا، صرفا مدير هستن با اختيارات بيشتر، نه انسانهايي با توانايي هاي فوق العاده!!!! و در بحث كردن ها هم، خيلي وقتها كاربراي عادي خيلي بهتر از مديرا ظاهر ميشن (;

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

:)) اصلن بحثه زیست نیست!
اون که دیگه... :rolleyes:
یعنی واقعا میخواین بگین قبول ندارین کسی که معاون میشه کلی عوض میشه نسبت به قبلش؟؟؟

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

ديگه احساس ميكنم حرفاي لازمو زدماااا (;

زيست هم يك مثال بود. متوجه هستين كه؟

بله. من خودم والا از وقتي معاون شدم هيچ فرقي نكردم! ولي خب قطعا وقتم خيلي كمتر شده.
الان مثلا حدود يك ساعته كه آن شدم، غير از اينجا، هيچ جاي ديگه پست ندادم و مشغول پاكسازي يه سري تاپيك ها بودم!

خب اين چيزا ديده نميشه، شما فقط آمار ارسال ها رو نگاه ميكنيد و طبيعيه كه ناراضي باشين!
به هر حال من خودم سعي ميكنم از اين به بعد بيشتر توي مباحث باشم،اين خواهش رو هم از بقيه مديرا ميكنم كه بيشتر بيان بين بحث ها

موفق باشين :)

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من این جا چیکارم ( انتقاد از مدیران ارشد و معاونین :-" ) ولی اومدم بگم مریم، برو ارسالای من بعد از رفع فیلتر رو نگا کن، واقن اگه بگی تو هیچ بحثی شرکت نکردم نا مردیه ! :D
ولی خدایی، اگه خودتم تا میومدی کلی پیغام خصوصی میریخت سرت که برو فلان جا رو پاک سازی کن یا خودت مجبور بودی بری تو فروم بگردی اسپم پاک کنی ، دیگه حال و حوصله هم نداشتی تو بحثا شرکت کنی !
در ضمن، من همراه سمپادیا درس هم میخونم ( :D ) ، چی میگی؟ الان مثلا یه خط تایپ میکنم یه سوال ریاضی حل میکنم یه فعل عربی هم صرف میکنم ! :-" کلی کار دارم! واقعا وقت نیست بخوام برم ببینم بحث خوب کجا هست و بعد پی گیرش هم بشم! اگرم پی گیر نشی میان میگن آی چرا کم اوردی بیا ببینم باید به فلانی و فلانی جواب پس بدی ! #-o

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

این آخرین پسته دیگه....
ستاره جان درسته حرفت
اما منم همش که میام،
قبول داری منم بیشتر از وقتی که مناسب یه بچه سوم دبیرستانیه که خیر سرش میخواد المپیادم قبول شه تو سایت میگذرونم؟
500 تا تب از اینور بازه تا یه مطلب جالب واسه سایت پیدا کنم( که حتی زحمت خوندنم نمیکشین حتی!)
جزوه هام همه جلوم پهنه، و .....
درسته من به اندازه شما مسئولیت ندارم،اما صفرم نیست!
بازم حق با شماست! در کل اگه ناراحت شدین شرمنده!
:D(ستاره جان بیا بقلم! >:D<)

mohammad137550

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
ان شالله بعدا

آقایون چرا هیچکی به سوال من پاسخ نمیده؟
من یه سوال کردم که کی . چرا تاپیک