• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقات پل ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور

• شروع کننده موضوع nahid
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388
مسابقات کشوری پل های ماکارونی ویژه دانش آموزان مقاطع راهنمائی و دبیرستان سراسر کشور دوشنبه 18 مرداد ماه سال 1389 به میزبانی دانشگاه صنعت آّب و برق تهران(شهید عباسپور) برگزار می گردد.

Spaghetti+bridge+competition+2009+-+record+breaking+pasta+bridge.jpg

شرکت در این مسابقات برای کلیه دانش آموزان مقاطع راهنمائی و دبیرستان سراسر کشور با ارائه برگه معرفی نامه در روز مسابقه امکان پذیر می باشد.

دوستان شرکت کننده می توانند حتی با ارائه معرفی نامه و امضا و مهر مدیریت پژوهشسرا یا فرهنگسرای منطقه خود،در مسابقات شرکت کنند.

اعضای تیم ها می بایست متعلق به یک مدرسه باشند.
برای عزیزانی که امسال کنکور دادند یا به نحو دیگری مشغول به تحصیل هستند،ارائه آخرین مدرک اخذ شده از محل تحصیل کفایت می کند.تنها دانشجویان هستند که مجاز به شرکت در این مسابقات نیستند.

ثبت نام مسابقات،آنلاین و از طریق سایت رسمی مسابقات به آدرس www.pol-pwut.com در قسمت ثبت نام سایت از تاریخ 26 تیر ماه لغایت 7 مرداد قابل دسترسی است.
*( violet: مهلت ثبت نام تمدید شده. اون پایین توضیح دادم. :D )

حداکثر تعداد اعضای تیم با احتساب سرگروه 4 و حداقل 3نفر می باشد.
در روز مسابقات هر تیم حداکثر می تواند 1 نفر را به عنوان همراه با خود بیاورد.هزینه تغذیه اسکان و ... همراهان بیش از 1 نفر با خود تیم ها می باشد.

تیم ها حداکثر می توانند 2 پل در گرایش سبک و 2 پل در گرایش سنگین در مسابقات شرکت دهند که در هر گرایش(سنگین و سبک) از بین 2 پل هر تیم فقط پلی که امتیاز بالاتری کسب کند در رتبه بندی لحاظ خواهد شد.
برای مثال تیم A دو پل در گرایش سنگین در مسابقات شرکت می دهد با نام X و Y. پل X ضریب کارائی 80 و پل Y ضریب کارائی 120 را کسب می کند.در رتبه بندی تنها پل Y از تیم A لحاظ می شود و پل X در رتبه بندی لحاظ نمی شود.در گرایش سبک نیز به همین صورت می باشد.

از هر پژوهسرا یا مدرسه می توانند بیش از یک تیم هم در هر گرایش رتبه کسب کنند.برای مثال می شود رتبه های اول تا سوم هر کدام از گرایش های مسابقات مربوط به یک مدرسه یا پژوهشسرا باشد ولی در صورتیکه طرح های پل های تیم های یک مدرسه یا پژوهشسرا یکسان باشد،فقط به یک تیم از مدرسه یا پژوهشسرا(تیم برتر)رتبه داده خواهد شد.
پس تیم هایی که از یک مدرسه یا پژوهشسرا هستند با طرح های متفاوتی در مسابقات شرکت کنند.

1254919551_dsc04233-www.irkharpa.com-05.jpg

این سایت مسابقه است. آیین نامه رو دانلود کنید و ثبت کنید, و توجه داشته باشین که مهلت ثبت نام تمدید شده, ولی فقط تا امروز ساعت 12 ظهر!

صفحه ی اصلی سایت مسابقه

آیین نامه و لینک ثبت نام

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : مسابقات پل ماکارونی دانشگاه شهید عبا&#

من یه گروه رومیدونم ، 2 هفته مونده به این مسابقات، با اطلاعت و تجربه تقریبا صفر تصمیم گرفتن بیان ، هر کدوم هم مال یه مدرسه هستن!
حیف...

این شرطی که باید مال یه مدرسه باشن همیشه بوده؟ تو همه مسابقات همینطوره؟

• شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از peg0a2h1 :
من یه گروه رومیدونم ، 2 هفته مونده به این مسابقات، با اطلاعت و تجربه تقریبا صفر تصمیم گرفتن بیان ، هر کدوم هم مال یه مدرسه هستن!
حیف...

این شرطی که باید مال یه مدرسه باشن همیشه بوده؟ تو همه مسابقات همینطوره؟

راستش نمیدونم!!
آخه ما هر مسابقه ای که بخوایم شرکت کنیم, چه این قانون باشه چه نباشه, ما با هم مدرسه ای هامون شرکت می کنیم و تا حالا با مدارس دیگه همگروه نشدیم!!
:D

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

يه سوال ميشه من فقط برا تماشا بيام؟

• شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388
پاسخ : پاسخ : مسابقات پل ماکارونی دانشگاه شهید عبا&#

به نقل از mamareza :
يه سوال ميشه من فقط برا تماشا بيام؟

نمی دونم... اگه میخوای فردا میپرسم.

پ.ن: چه فایده ای داره واسه تماشا بری؟؟ فکر نمی کنم چیز آموزنده ای داشته باشه... روز مسابقه فقط واسه بارگزاری پل هاست. :D

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از violet :
نمی دونم... اگه میخوای فردا میپرسم.
پ.ن: چه فایده ای داره واسه تماشا بری؟؟ فکر نمی کنم چیز آموزنده ای داشته باشه... روز مسابقه فقط واسه بارگزاری پل هاست. :D
ميشه يا نه؟
يه مسابقس به هر حال ميتونه جالب باشه؟

mellodi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
سمپاد تهران -2
پاسخ : مسابقات پل ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور

ما میخوایم یه مسابقه دقیقاً همینجوری بذاریم تو سمپاد کرمان, کسی میتونه کمک کنه؟ (تهرانی ها هم کمک کنن چون منم برای تهران بودم تازه رفتم کرمان)
هر کی تونست به mellodi_i@yahoo بهم میل بزنه
اجرش با امام حسین :D

پست فینگلیش شما فارسی شد. لطفا فارسی تایپ کنید.

rez

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان تهران
مدال المپیاد
شیمی
پاسخ : مسابقات پل ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور

قابل توجه بعضی ها که میخوان تو کرمان از این مسابقه هابذارن بی خودی خودتو اذیت نکن من برعکس تو از کرمان فرار کردم اومدم تهران!!پاره سنگی چیزی خورده به سرت که رفتی کرمان :O :O
اونجا اصلا به این چیزابها نمیدن

بالا