سمپادیا ؛ ادامه ی تجاوز به مادر ِ خود ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
پاسخ : سمپادیا ؛ ادامه ی تجاوز به مادر ِ خود ...

برای ِ بار ِ اخر باید بگم که میخام نظرات و پیشنهادت ِ خودتونو در باب ِ فرهنگ و تثبیت فرهنگ و راهکارهای ِ ان بگین

در صورت ِ تکرار و انحراف از بحث

پیشنهاد ِ قفل شدن ِ بحث را به ناظمان خواهم داد ...

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من نمی دونم باید به چه زبونی به شما بگم
ما بررسی کردیم شما اصلن صلاحیت مدیریت رو نداشتی و از اونجایی که من نمی رسیدم درست رسیدگی کنم تصمیم بر این شد که ایزو به طور موقتی(موقتی تاکید می کنم)مدیر انجمن هست و انجمن تاریخ هم جز انجمن هایی هست که ما داریم برای اون تصمیم می گیریم بازم اگه سوال هست بگو تا توی هر تاپیکی میشه این بحث رو تکرار نکنین

اما برای فرهنگ سازی:
من از همه می خوام که توی این کار به این گروه کمک کنن
اما پیشنهادات خودم
به نظرم بهترین کار اینه که جلسات بحث بذارید توی انجمن گفت و شنود و اونجا بحث کنید و نتیجه گیری توی یک زمان محدود و میشه از امکانی که خوسایتد هم استفاده کنید ما با مدیرا صحبت کردیم البته همه ی طرح ها و نظرات خودتون رو با گروه فرهنگ سازی هماهنگ کنید ما و مدیران رو این گروه حساب ویژه ای باز کردیم پس به اونا کمک کنید

پ.ن:از اینکه اول بحث هم به حاشیه رفتم عذر می خوام اما برای تنویر افکار عمومی لازم بود
ویرایش: پست Hespride هم تایید میشه

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

در مورد مدت زمان وقت گذاشتن ، باید گفت من برای چی باید بگذارم؟ برای بحث کردن با کاربران؟ برای توضیح دادن های تکراری به اعضا توی پیغام خصوصی؟ عزیز من وقتی آدم پیغام خصوصی هاش از یک حد بالا بره رشته کلام از دستش در میره و من برای فهمدین بحث باید برگردم پیغام های قبلی رو بخونم. برای همین بهتره سوالاتتون رو عمومی بپرسید و پیشنهاداتتون رو عمومی بگید. بحث های عمومی کاربران هم معمولا تکراری هستند. تمام این بحث های فرهنگ و گفت و گوی آزاد و انتخابات و ... همگی تکراری هستند.
وقتی مباحث عمومی مطرح میشه ، خیلی چیزها خود به خود جواب داده میشه.

اما برای اضافه شدن مدیران ، ازتون میخوام هرکسی رو فکر می کنید که میتونه ناظم خوبی باشه ، معرفی کنید.

در مورد فرهنگ سازی هم باید بگم من اصلا به این موارد خوشبین نیستم. تجربه ثابت کرده اینکه از کاربران بخوای بیایید مشارکت کنیم فرهنگ رو بالا ببریم جواب نمیده.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از Dr.Eniac :
از نظر من فرهنگ سازي رو بايد از خود مديراي سايت شروع كرد
اگه مديرا بي فرهنگ باشن به كاربرا هم منتقل ميشه
پس بايد ادب مديران و طرز برخوردشون با كاربرا رو بهشون ياد داد
هر چند وقت زيادي ميبره و شايد مثل هميشه زير بار نرن اما بايد اجرا شه

فک میکنم این درست نیست، کاربری که تازه وارد سایت شده، مگه چقدر میره و ارسالای مدیرا رو میخونه تا ازشون یاد بگیره؟
بعضی از کاربرای سایت هستن که موقع عضو شدن حتی قوانین رو نخوندن! :|
و وقتی بعضیاشون حتی از وجود "مدیران" و "ناظم ها" خبری ندارن، چطور انتظار دارین که ارسالای مدیرا رو الگو قرار بدن؟! :|
من هم با نرگس موافقم که بهتره فرهنگ سازی رو از کاربرای جدید شروع کرد، ولی ایده ای راجع به "چجوریش" به ذهنم نمیاد!

• لایک
امتیازات: nahid
  • شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از مدیریت :
در مورد فرهنگ سازی هم باید بگم من اصلا به این موارد خوشبین نیستم. تجربه ثابت کرده اینکه از کاربران بخوای بیایید مشارکت کنیم فرهنگ رو بالا ببریم جواب نمیده.

الان این رو هضم نکردم یعنی چی ؟!

میشه بیشتر توضیح بدی ؟!

سرشار از ابهام بود اخه ...و ایهام

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از احمدرضا.ج :
من نمی دونم باید به چه زبونی به شما بگم
ما بررسی کردیم شما اصلن صلاحیت مدیریت رو نداشتی و از اونجایی که من نمی رسیدم درست رسیدگی کنم تصمیم بر این شد که ایزو به طور موقتی(موقتی تاکید می کنم)مدیر انجمن هست و انجمن تاریخ هم جز انجمن هایی هست که ما داریم برای اون تصمیم می گیریم بازم اگه سوال هست بگو تا توی هر تاپیکی میشه این بحث رو تکرار نکنین
نه عزيزم چرا منو ميزني ؟ منكه گفتم نميخوام صد سال ديگه هم تو اينجا مدير انجمن بشم چون دوست ندارم عروسك عروسك گردونا بشم
داستان ايزو رو هم ميدونم
شما امسال كنكور داري پس ايزو ميشه مدير سال ديگه كه مشغلت كمتر شد دوباره پستتو پس ميگيري به همين سادگي

به نقل از مدیریت :
اما برای اضافه شدن مدیران ، ازتون میخوام هرکسی رو فکر می کنید که میتونه ناظم خوبی باشه ، معرفی کنید.

همين مارليك به نظرم خيلي ناظم خوبي ميتونه باشه

ظاهرا شما با همه چي مخالفين
ميشه ازين تجربه ها بيشتر به ما بگين تا ما هم با تجربه بشيم ؟ آخه هر طرحي ،پيشنهادي چيزي داده ميشه شما ميگيد تجربتون ثابت كرده خوب نيست

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از مدیریت :
ن

دوباره كه اين حرفو زدي اقاي مدير
بازم كاربرا شدن گوسفندا و مديرا شدن چوپاناي باهوش؟
كي تاحالا توي اين سايت چنين حركتي شده كه شما ميگي تجربه ثابت كرده؟
يه توضيحي ميشه بدي؟

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

نمونه های اجتماعیش خیلی زیاده !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از مدیریت :
نمونه های اجتماعیش خیلی زیاده !
شما 3 تاشو بگين

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

واقعا اگه فک میکنی که بی فایده س ؛ کاری رو شروع نکنیم

چون به شخصه من یکی بیکار نیستم ... هزارتا کار دارم

باید با موسسه نشر ِ کتاب مذاکره کنم ؛ کتابامو بخونم ؛ کارای ِ پژوهشی م و مسائل ِ مذهبی و اعتقادی م هم باید عمیق سازی بشه و هزار چیز ...

اگه واقعن دلیلی دارین که این پروژه شکست خورده س ؛ بگی ممنون میشم ...

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

به نقل از marlik :
واقعا اگه فک میکنی که بی فایده س ؛ کاری رو شروع نکنیم

چون به شخصه من یکی بیکار نیستم ... هزارتا کار دارم

باید با موسسه نشر ِ کتاب مذاکره کنم ؛ کتابامو بخونم ؛ کارای ِ پژوهشی م و مسائل ِ مذهبی و اعتقادی م هم باید عمیق سازی بشه و هزار چیز ...

اگه واقعن دلیلی دارین که این پروژه شکست خورده س ؛ بگی ممنون میشم ...
به نقل از marlik :
برای ِ بار ِ اخر باید بگم که میخام نظرات و پیشنهادت ِ خودتونو در باب ِ فرهنگ و تثبیت فرهنگ و راهکارهای ِ ان بگین

در صورت ِ تکرار و انحراف از بحث

پیشنهاد ِ قفل شدن ِ بحث را به ناظمان خواهم داد ...
شما چرا انقد از همه طلب کاری خب؟؟
نمیخوای وقت بذاری نذار!
تهدید کردن و اعلام برنامه ی روزانه احتیاج نیست!
صفحه ی قبلم گفتم!
همه میگن بعدم میرن.
یه نمونشم شما!!
خب الان شورا سازی شده . داره یه سری کار انجام میشه!
اگه صبر کنین یکم خیلی خوبه!

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

شما پاسخ مدیریت رو خوندی ؟!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

دوستان لطفا باهم درست صحبت كنيد.

اقاي مارليك حق دارن توقع داشته باشن كه جواب درستي بگيرن براي حرفاشون!

آقاي مطهري،‌اونقدر ها هم انگار زياد نيست، من كه چيزي نميدونم
اگر لطف كنيد بگيد ممنون ميشم

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

ببخشید من این وسط پارازیت میام!! ولی دیدم حالا که بحث فرهنگ سازی داغه مدیرا هم هستن جوابمو بگیرم!!
گروه فرهنگسازی سمپادیا کی قراره کارشون رو شروع کنن؟؟ آخه هر چی زودتر تکلیف مشخص بشه بهتره. :D

*ویرایش: لطف کردن پ.خ دادن ومن جوابمو گرفتم دیگه. :D

میناا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام
همگی خسته باشید
من تو پست ها دیدم که چند نفر از مدیران کل گله می کنن وهی میگن نمی تونی مدیریت رو بده به کس دیگه می خواستم در جواب اونا بگم سمپادی های گل وقتی هر کدوم از ما ها واسه کاری تلاش کنیم و وقت وسرمایه واسش می ذاریم دوست داریم که دیگران با گذشت زمان تلاش ما رو نادیده نگیرن وقتی دکتر اژه ای رو عوض کردن خیلی از ماها ناراحت شدیم چون می دونیم اون که این مرکز رو تاسیس کرده چقدر براش زحمت کشیده اقای مطهری موقع تاسیس این سایت کم مشکل نداشته من یادم سال گذشته گفتن به خیلی ها پیش نهاد همکاری داده اما نیومدن وفقط اون زمان اقای بذرکار کمکشون کرده بودن ایشون برای اینکه اینجا یه سایت خوب ورسمی بشه خیلی تلاش کرد وامیدوار بود اما همیشه افرادی هستن کار شکنی کنن ایشون هم احتمالا کمی خسته شده باشن پس فکر کنم اول باید ازشون تشکر کنیم یه خسته نباشید بگیم بعد با نهایت احترام پیشنهادامون رو در باره بهتر شدن سایت بدیم .
امیدوارم به هدفمون برسیم
(;

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از مینا :
سلام
همگی خسته باشید
من تو پست ها دیدم که چند نفر از مدیران کل گله می کنن وهی میگن نمی تونی مدیریت رو بده به کس دیگه می خواستم در جواب اونا بگم سمپادی های گل وقتی هر کدوم از ما ها واسه کاری تلاش کنیم و وقت وسرمایه واسش می ذاریم دوست داریم که دیگران با گذشت زمان تلاش ما رو نادیده نگیرن وقتی دکتر اژه ای رو عوض کردن خیلی از ماها ناراحت شدیم چون می دونیم اون که این مرکز رو تاسیس کرده چقدر براش زحمت کشیده اقای مطهری موقع تاسیس این سایت کم مشکل نداشته من یادم سال گذشته گفتن به خیلی ها پیش نهاد همکاری داده اما نیومدن وفقط اون زمان اقای بذرکار کمکشون کرده بودن ایشون برای اینکه اینجا یه سایت خوب ورسمی بشه خیلی تلاش کرد وامیدوار بود اما همیشه افرادی هستن کار شکنی کنن ایشون هم احتمالا کمی خسته شده باشن پس فکر کنم اول باید ازشون تشکر کنیم یه خسته نباشید بگیم بعد با نهایت احترام پیشنهادامون رو در باره بهتر شدن سایت بدیم .
امیدوارم به هدفمون برسیم
(;

با احترام موافقم

همه باید به هم احترام بزاریم

قطعا مطهری دلش بیشتر برا سایت ِ خودش میسوزه

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از مینا :
سلام
همگی خسته باشید
امیدوارم به هدفمون برسیم
(;
آخه پيشنهاد همكاري يه چيزه ،از دست دادنشون تو همون زماني كه عرض ميكنيد يه چيز ديگه
ظاهرا همين آقاي مطهري اون موقع باعث شدن يه عده از مديرا گله مند بشن و اين اختلافا شروع بشه
مثلا سر انتخاب كردن اولين ناظماي سايت و...

تو اينكه آقاي مطهري دوست داره سايتش پيشرفت كنه شكي نيست اما ايشون بيشتر از پيشرفت خودش دوست داره رقيباش پسرفت كنن
و هيچوقت زير بار پيشنهادايي كه توي سايتاي رقيب مطرح شده نميرن آخه افت كلاس داره كه كپي بشه!!!!
سمپاديا جا براي پيشرفت زياد داره
تو رو به خدا كمكش كنين به اونجايي كه حقشه برسه

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از مینا :
سلام
همگی خسته باشید
امیدوارم به هدفمون برسیم
(;
خب بله ما واقعا از اقای مطهری کمال تشکر رو داریم که سایت سمپادیا رو به وجود اورد وبا سختی کار جنگید!
ولی یه چیزی رو نباید یادمون بره:مسلما اقای مطهری وقتی این سایت رو ساخته می دونسته که سایت به یه جایی می رسه که تعداد کاربرا زیاد وزیادتر می شه وبه همون نسبت سختی کار بیشتر می شه!پس الان نباید گلایه کنن که کارشون سخت چون خودشون از اول خواستن!
بله خیلی از کاربرای جدید قوانین رو نمی خونن...به نظر من همون طرح که هر وقت کاربرای جدید میان تو سایت یه صفحه جلوی صفحه جدید باز شه وقوانین رو به طور خلاصه بگه!این صفحه تا 2 دقیقه جلوی صفحه باز باشه تا کاربر بخونش!

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از !Baran! :
راست می گید بین مدیرها خانوم مکرم بین مدیر انجمنها سها خانوم وفائزه خانوم ودونفر دیگه وبین ناظم ها هم آقای پارسا وآقا نیما امدن!فقط همین...بقیه فقط ادعا دارن
خیلی ممنون از لطف تون ولی اگه کمی دقت می کردین من دیروز کلاً به اینجا سر نزدم ؛ کافی بود فقط پروفایلم رو چک کنید تا متوجه این بشید .
تازه پست اول رو هم لایک کرده بودم .

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از TnT :
خیلی ممنون از لطف تون ولی اگه کمی دقت می کردین من دیروز کلاً به اینجا سر نزدم ؛ کافی بود فقط پروفایلم رو چک کنید تا متوجه این بشید .
تازه پست اول رو هم لایک کرده بودم .
خب ما خیلی خوشحال می شیم ناظم ها ومدیر های بیشتری به کار ما رسیدگی کنن!
بازهم ممنون!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا