• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا رو به زوال!

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : سمپادیا رو به زوال!

به نقل از Əlmira :
بین من با یک مقدار کوچیکی بد شدن و شاید به قول شما زوال سایت موافقم ولی فکرنکنم مشکلات این باشه ها!
مشکلات مهم تری هم وجود داره اسپم همه جا هست ولی کمتر باعث زوال میشه!!راستی زیاد بودن اسپم اینجا نسبت به خیلی فروم های دیگه یه دلیلی داره(به نظر من)که اینجا جای توضیح دادنش نیست...

منم همینارو میگم.....ولی کو گوش شنوا!!!!!.....

• شروع کننده موضوع

silence

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی - شهید قدوسی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : پاسخ : سمپادیا رو به زوال!

منم گفتم که نمی شه کاری کرد و نخواستم چیزی از بین بره ولی خب چند تا مطلب هست:1- این جا فروم سمپاده و انتظار نمی ره مثل بقیه فروم ها پر از اسپم باشه! 2- اون زمانی که ما تو فروم بودیم یه بخشی بود به نام گفتگوی آزاد یا یه چیزی تو این مایه ها که کلا مخصوص اسپم زدن و چرت و پرت گفتن بود. بقیه بخشای فروم اما به موضوع خاص خودشون می پرداختن.الانم یه همچین بخشی هست ولی به نظر می رسه جوابگوی همه اسپم ها نیست!
به هر حال هرجور راحتید...
به نقل از Backstreetboy :
سر بقیه رو هم درد نیار!.......
فکر کردم باید می گفتم معذرت می خوام اگه سر کسی رو درد آوردم :D

• شروع کننده موضوع

silence

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی - شهید قدوسی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Əlmira :
بین من با یک مقدار کوچیکی بد شدن و شاید به قول شما زوال سایت موافقم ولی فکرنکنم مشکلات این باشه ها!
مشکلات مهم تری هم وجود داره اسپم همه جا هست ولی کمتر باعث زوال میشه!!راستی زیاد بودن اسپم اینجا نسبت به خیلی فروم های دیگه یه دلیلی داره(به نظر من)که اینجا جای توضیح دادنش نیست...
شاید من درمورد تشخیص مشکل اشتباه کردم ولی به هر حال مشکل وجود داره! مشکلی که مطمئن نیستم کوچیک یا قابل حل باشه.
سمپادیا مثل قبل نیست... و فهمیدن این مسئله زیاد سخت نیست.

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

واقعا همینطور شده.من خودم از پیارسال که عضو شدم تا حالا اینو فهمیدم.بچه های این جا مشخره بازی در میارن به شدت.همکلاسی ها و هم مدرسه ای ها همو اذیت می کنن نمونه اش خود من.دیگه همشریها که بذار و برو.

ولی به نظر من سایت ما داره نابود میشه.همه بهم بدی می کنن.حرمت ها زیر سوال رفته و کسی برای بقیه احترام قائل نمیشه.

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از silence :
منم گفتم که نمی شه کاری کرد و نخواستم چیزی از بین بره ولی خب چند تا مطلب هست:1- این جا فروم سمپاده و انتظار نمی ره مثل بقیه فروم ها پر از اسپم باشه! 2- اون زمانی که ما تو فروم بودیم یه بخشی بود به نام گفتگوی آزاد یا یه چیزی تو این مایه ها که کلا مخصوص اسپم زدن و چرت و پرت گفتن بود. بقیه بخشای فروم اما به موضوع خاص خودشون می پرداختن.الانم یه همچین بخشی هست ولی به نظر می رسه جوابگوی همه اسپم ها نیست!

1- آره....اینجا فروم سمپاده.....همینه که انجمنای علمی رو ترکوندین با پستاتون!!!.....
2-من نمیدونم دیگه کاربرا چقدر میخوان اسپم بدن که اونم جوابگوی اسپماشون نیست!!! :D ......

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

مشکلات دوست یابی و ... رو منکرش نمیشیم چون واقعا" هست ولی تنها مشکل نیست.
به نظر من یکی از مشکلای مهم که خیلیم طبیعیه کمبود مطلبه. نه این که مطلب نباشه یعنی این که کمتر به ذهن ما میرسه
مثلا" اگه یادتون باشه تا چند سال قبل بهترین تفریح خیلیامون اس ام اس بازی بود ولی بعد از چند سال دیگه همه اس ام اس ها تکراری شدن و باید منتظر موضوع جدیدی باشیم تا در بارش اس ام اس بدیم.
اینجا هم همینه. من خودم تازه که تو سایت عضو شده بودم مسائلی رو که حتی قبلشم برام جالب بود در غالب تاپیک تو سایت میزاشتم ولی الان باید منتظر موضوع جدید باشم
و همینه که حجم موضوعای مفیدو کم و حجم اسپم هارو زیاد میکنه

• لایک
امتیازات: f.m

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Backstreetboy :
من اون بالا هم بهتون گفتم.....پاک کردن (از بین بردن) اسپما کار تقریبا غیر ممکنیه!!.....حالا هی بازم بگو!...
شما نمیخواد حالشونو بگیری....همونطوری که مهـمد گفت پ.خ هاشونو گزارش بده!

واسه چی غیر ممکنه؟ اگه همه همکاری کنن درست میشه!! :D فعلا به نظر میاد که خلی از مدیرا به کارشون علاقه ای ندارن! :D
آخه خیلی ضایعس که پ.خ شونو گزارش کنی به نظرم آبروریزیه :D

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Samaneh.Z :
واسه چی غیر ممکنه؟ اگه همه همکاری کنن درست میشه!! :D فعلا به نظر میاد که خلی از مدیرا به کارشون علاقه ای ندارن! :D
آخه خیلی ضایعس که پ.خ شونو گزارش کنی به نظرم آبروریزیه :D
اصلن اینجوری نیست
فکر می کنم اینجا مرز جاسوسی و انجام وظیفه رو باید یه ذره واضح کرد
شما اگه گزارش ندی در واقع داری به اون یارو اجازه می دی بازم اینجا این کارا رو بکنه و یه جوری به بقیه ظلم کردی

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

چقدر می خواین از این تاپیکا بزنین ؟
با زدن این تاپیکا فقط جو سایت رو از اینی که هست خراب تر میکنین و اندک امیدی که در بعضی کاربرا مونده از بین می برین !

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

بیخیال
عده ای آدم نمیشن
نه فقط در این مورد...

گداخت جان که شود بسوختیم در این آرزوی خام و نشد

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به جاي اين همه انتقاد ناپذيري،يه فكري بكنيد!

تاكي ميخوايد تا يه نفر يه حرفي ميزنه، يه انتقادي ميكنه، دست پيش بگيريد كه پس نيافتيد وبگيد"تا كي ميخوايد از اين حرفا بزنيد..."

بابا وقتي يه اشكالي هست، هست! چرا ميخوايد زوري بگيد نيست؟
به جاي تو سر وكله زدن، بهتره كه فكر كنيم ببينيم چجوري ميشه اشكال رو برطرف كرد!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آخی فقط میگن راه حل نمی دن
و این گفتن بدون راه حل کار رو بدتر می کنه

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

پسران و دختران گلم دیگه م3 قبل نیس مدیرا زرتو زرت جوابتو بدن
پس منتظر نباشین
به نظر من بسوزید و بسازید

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

باشه اصلا منتظر بودیم شما تاپیک بزنین بگین اوضاع سایت خرابه ما درستش کنیم !
منتظر خبر رسانیتون بودیم :)) وقتی انتقاد و اعتراضی میشه باید راه حل و عقیده و نظری هم داده بشه !
نه اینکه هر روز یه تاپیک بزنین و بگین : اوضاع سایت خیلی بد شده و مثل قبل نیست دیگه و از این حرفا !

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

به نقل از Shadow! :
باشه اصلا منتظر بودیم شما تاپیک بزنین بگین اوضاع سایت خرابه ما درستش کنیم !
منتظر خبر رسانیتون بودیم :)) وقتی انتقاد و اعتراضی میشه باید راه حل و عقیده و نظری هم داده بشه !
نه اینکه هر روز یه تاپیک بزنین و بگین : اوضاع سایت خیلی بد شده و مثل قبل نیست دیگه و از این حرفا !
راس می گه دیگه.
مشکل ما با راه اندازی انجمن های مفید تر و بحث بر انگیز تر و حذف کاربرای نالایق می تونه رو به بهبود بذاره .

Backstreetman

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
borujerd

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
× مشکل دوست یابی وقتی حل میشه که اگه کسی پیشنهاد داد، به یکی از مدیران کل پیغام خصوصیش رو گزارش کنین ...
به نقل از silence :
این جا فروم سمپاده و انتظار نمی ره مثل بقیه فروم ها پر از اسپم باشه!
۱. خودتونم میدونید، که دوست پیدا کردن کار بدی نیست. من با یکی‌ از همین افرادی که تعداد پستشون 0 هست رفیق شدم (یعنی‌ وقتی‌ پی‌ام داد جواب دادم! اونطرفم یه آدم نشست که پاکه! مگه اینکه خلافش ثابت بشه)الانم با هم دوستیم. به هم کمک می‌کنیم(منظورم تو فرومه )این کجاش بده؟ چرا باید پی‌ام بدم به مدیر کلّ بگم یکی‌ خواسته باهم دوست شه؟ این بچه بازی نیست؟

۲. آقا من سمپادیم، قبول. ولی‌ مگه غیر از یه "اسم" چی‌ از بقیه بیشتر دارم؟ مگه ثابت نشده که "محیط" بر "وراثت" غلبه می‌کنه؟ حتا اگه استعدادمم بیشتر باشه خودم که هنری نکردم! کار خدا بوده مثلا. پس وقتی‌ ما با بقیه فرقی‌ نداریم، چرا باید به خاطر سمپادی بودن فروم سمپادیا با همه جا فرق داشته باشه؟؟ هزار جا مسخرمون می‌کنن... اینجا هم بعضی‌ وقتها که اسم سمپادی بودنو میارین حالمون به هم می‌خوره

فروم اینجا باید درست شه، مثل خیلی‌ دیگه از فروما. ولی‌ "سمپادی بودن" ذاتا یه ارزش نیست که به خاطرش بین خودمون و بقیه فرق بذاریم.

• شروع کننده موضوع

silence

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی - شهید قدوسی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Secret Garden :
۲. آقا من سمپادیم، قبول. ولی‌ مگه غیر از یه "اسم" چی‌ از بقیه بیشتر دارم؟ مگه ثابت نشده که "محیط" بر "وراثت" غلبه می‌کنه؟ حتا اگه استعدادمم بیشتر باشه خودم که هنری نکردم! کار خدا بوده مثلا. پس وقتی‌ ما با بقیه فرقی‌ نداریم، چرا باید به خاطر سمپادی بودن فروم سمپادیا با همه جا فرق داشته باشه؟؟ هزار جا مسخرمون می‌کنن... اینجا هم بعضی‌ وقتها که اسم سمپادی بودنو میارین حالمون به هم می‌خوره

فروم اینجا باید درست شه، مثل خیلی‌ دیگه از فروما. ولی‌ "سمپادی بودن" ذاتا یه ارزش نیست که به خاطرش بین خودمون و بقیه فرق بذاریم.

من درست منظور شما رو متوجه نشدم! درسته که سمپادی بودن یه ارزش نیست ولی یه ویژگی خاص که هست! اگه این طوره که شما می گید و همه مثل همن اصلا چرا یه مرکز خاص برای یه عده خاص درست شده؟ چرا یه فروم برای این افراد درست شده؟! اصلا به نظر می رسه شما با فلسفه ایجاد سمپاد و جدا کردن تیزهوشان از بقیه مخالفید... و اگر این طور باشه باید با ایجاد یه جامعه مجازی جداگانه مخصوص بچه های سمپاد هم مشکل داشته باشید که یعنی خانه از پای بست ویران است!
از اون گذشته من توقع یه تفاوت اساسی از این فروم نسبت به بقیه فروم ها ندارم فقط می گم بهتره اسپما کمتر بشه و بحثا مفیدتر... فکر نمی کنم توقع زیادی باشه!

پ.ن: گفتید ثابت شده محیط بر وراثت غلبه می کنه؟! شاید من خیلی از مرحله پرتم که تا حالا فکر می کردم برعکسش داره ثابت می شه! اگه منبعی برای این حرف بگید که اطلاعات من هم اصلاح بشه ممنون می شم...

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

silence یکی از اعضای فعال یک سال پیش بود که به دلیل کنکور مدتی توی سایت حضور نداشت. الان بعد این یک سال که برگشته سایت ، نظر خودش رو اعلام کرد. هرچند تاپیک های قبلی هم خیلی این بحث مطرح شده اما خب ایشون اون ها رو ندیده دیگه.

مشکلات فروم هم بسیار است و راه حل ها بسیار اندک. پیشنهادات خیلی اندک تر و پیشنهادات قابل اجرا خیلی خیلی اندک تر ! بهتره بگم برای خیلی موارد راه حل وجود ندارد. مثلا ملت اسپم میدن و واقعا کاریش نمیشه کرد به جز پاک کردن اسپم هاشون.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

اخیرا بحث هایی در شورای ادب و فرهنگ برای طرح فرهنگ سازی در سمپادیا انجام شده. اگر اجازه بدید فردا نتیجه بحث ها در یک تاپیک برای عموم کاربران قرار میگیره و نظر اونها هم در موارد خاصی، خواسته میشه و فکر کنم اگر مسئله ای نباشه و شورا و مدیریت مشکلی نداشته باشن طرح از اول مرداد اجرا بشه. جزئیات طرح رو حالا هنوز روش بحثه. من این کلیت رو گفتم که فکر نکنید که هیچ کاری در سمپادیا نمیشه. من کاملا روی آقای سایلنس شناخت دارم و ایشون رو یکی از اعضای کاملا فرهنگی فروم میدونم. ما از ایشون و همه کاربران فرهنگی و با تجربه فروم میخوایم که در این راه به ما کمک کنند.

سمپادیا جایی هست که در اونجا از یک دانشجو تا یک دانش آموز اول راهنمایی حضور دارند. و نمیشه که انتظار فرهنگی از هردو اینها یکسان باشه. اما به هر حال آموزش به کاربران کم تجربه و تازه وارد از مواردی هست که در آینده در دستور کار شاید قرار بگیره.

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : پاسخ : سمپادیا رو به زوال!

به نقل از احمدرضا.ج :
اصلن اینجوری نیست
فکر می کنم اینجا مرز جاسوسی و انجام وظیفه رو باید یه ذره واضح کرد
شما اگه گزارش ندی در واقع داری به اون یارو اجازه می دی بازم اینجا این کارا رو بکنه و یه جوری به بقیه ظلم کردی

باشه ایشالله از این به بعد !! ولی به نظرم فایده ای نداره :D

بالا