• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

sofia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
بابا به ما نمیخوری...! نه بابا اصلا به من این خرخونیامیاد؟؟
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی ژنتیک
پاسخ : تقلب

خب چند تا از راه هایی که خودمون استفاده کردیمو میگم:
1.اگرمدرستون اجازه میده به بهانه خیس بودن شلوار فرم مدرستون شلوار رنگ روشن بپوشین که بعد خیلی شیک هرچی دلتون میخواد روش بنویسین!
2.یکی از تمیز ترین راه های تقلب نوشتن تقلب روی برگه وچسبوندن به لایه زیری مانتوئه!
3.خب خودتونم میدونین که برگه توی امتحان یک سند جرمه! خب یه روش بهتون پیشنهاد میکنم! روزای امتحان حتما لباس آستین بلنده زخیم بپوشین! بعد خیلی خیلی شیک ومرتب برگه تقلب رو میکنین توی آستینتون وبهش کش میزنین وکش رو با سنجاق از طرف تو به آستینتون وصل میکنین! هروقت لازم داشتین برگه رو میکشین بیرون بعدشم تا مراقب اومد سریع ولش میکنین خودش میره تو!
4.یکی از راه های دیگه و کاملا توجیح شده اینکه چون امتحان سخته و... :D با خودتون شکلات ببرین.از این شکلاتایی باشه که پوستش بزرگ باشه برگه تقلب رو میچسبونین توش و توش روهم با کاغذ خورده پر میکنی تا بشه شبیه شکلات. سرامتحان باز میکنی و راحت به کارت میرسی!
5.البته اگر مراقبتون بهتون گیر داد در روش بالا میتونین از پوسته شکلات به عنوان به راه ارتباطی استفاده کنین!
6.بهترین روش و کار آمد ترین از این خودکارایی که یه برگه هایی توش داره باز میشه(توی لپ لپا داره!) روی اون برگه ای که خودش داره برگه تقلبو بچسبونین وکاملا مجهز برین سرامتحان!
7.برای امتحان دیکته هم میتونین وقتی به تشدید ها رسید یا... با بچه های دور و برتون که بهشون اعتماد دارین هماهنگ کنین وقتی به جایی رسید که تشدید داشت یا... همه هماهنگ یه کارو بکنین! ما از تکون دادن غلط گیر استفاده میکردیم یا پاهامونو به زمین میزدیم! :D
8.دیگه نوشتن روی ساق پا و دست و... که هم همه میدونن :D
فعلا همینا تا بعد ببینیم باز چیکار کنیم!

این یکی تقب نیس ولی خیلی باحال بود!
مدرسمون میخواست یه آزمونی بگیره بعد آزمون برای روز جمعه بود مدرسمون شنبه گرفت.
ماهم خیلی مرتب رفتیم پاسخنامه رو از موسسش گرفتیم روز امتحان تمیز...! :D :))
توی کل مدرسه کلاس ما اول شد هیچوقت خاطرش یادم نمیشه! =))
وصل شدن به اینترنت از طریق مودم وایلس مدرسه هم که خوراکمون بود سر امتحان!خب وقتی مدرسه داره هزینه میکنه چرا استفاده نکنیم؟؟!!!! :D :)) با این سرعت کم جی پی آر اس که نمیشه توی زمان کمه امتحان تقلب کرد!

ما با بچه های ردیف کلا هماهنگ بودیم! هرکس وظیفه داشت یه امتحان رو بخونه! البته به کسایی که واقعا اعتماد دارین!!
مثلا من باید زیست میخوندم دوستم ریاضی و بقیه ... سره هر امتحان یکی جوابارو مینوشت و رد میکرد اگرم امتحان سخت بود 2تایی باهم جواب میدادن.خداییش همیشه جواب میداد! هم وقتمون کمتر تلف میشد هم نمره هامون بالاتر بود! :))

+محدثه:پست متوالی ترکیب شد

amirradjou

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی لاهیجان
شهر
لاهیجان
دانشگاه
آکسفورد
رشته دانشگاه
فیزیک

بیشتر ازهمه بردیا با روش های تقلب ما اشناس. سال سوم راهنمایی اومد كلاس خواهش كرد گفت بیاین روشهای تقلبتونو بهم بگین باهاتون كاری ندارم یه كم خوب با ما حرف زدو خاممون كرد ما هم نشستیم همه راه هارو گفتیم از اون روز به بعد كلاس شد جهنم مگه میذاشت تقلب كنیم ولی شاگردو هزارتا راه تقلب جدید بازم راه كشف كردیمو به كارامون ادامه دادیم طوری شده بود كه اخر سال همه بچه ها بیرون میرفتم فقط از اونای كه قراره امتحان بگیره تو كلاس میموند اره خود كرده را تدبیر نیست ولی ما تدبیر كردیمو بازم بازیه تقلب و تقلب و تقلب به جون خودم اگه ادم 10 درصد با خوندن یاد میگیره 90درصد با تقلب درسو یاد میگیره جیگرشو داری امتحان كن نمرت میره بالا قد 15بخون قد 5 تقلب بگیر 20 خودش سراغت میاد

این داستان تقلب خیلی باحاله بین منو عماد و بردیا و آقای ورزشمون اتفاق افتاد.

امتحان دینی بود سوالا واضح بودن ولی ما نمیفهمیدیم 5 دقیقه مونده ورقه هارو بگیرن انتقالی بودن من دیگه راه افتاده بودمو نمیترسیدم میخواستم ورقه سوالاتو با عماد عوض كنم بردیا معلم ورزشمون نگو یه چیزایی فهمیده میره جلو یه هو برمیگرده عقب ببینه ما حرف نمیزنیم دیگه دید نمیتونه كاری كنه كه نحرفیم اومد ایستاد بین منو نویده نمیتونستیم تقلب كنیم چندتا از سوالاتمون مونده خداخدا میكنیم بره خلاصه بردیا دید ما پاشو نیستیم خودشو زد به كوچه علی چپ جلو چشم مراقب سوالاتو گفتیم یه هو كلاس خالی شد برگشتم میگم اینو از اول میذاشتی مثلا اروم گفتم نشنوه ها دیدم دستانی چنان نوازشم میكنن كه تا فردا صبح ارتروز گردن گرفتم نگو شنیده از سرم زده. بلاس دیگه چیكار كنیم

محدثه: پست متوالی خلاف قوانین انجمن است. پست متوالی شما ترکیب شد.

sahelbano

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
تهران
مدال المپیاد
یه مشت مرحله اول که کلا عادیه!
رشته دانشگاه
نرم افزار بهشتی

پارسال سر امتحانای ترم یکی از بچه ها ادای معلم رو پشتش درآورد و منم خندیدم و یخورده داشت مسخرش میکرد که معلممون برگشت و فکر کرد ما داریم با هم حرف میزنیم!!! اتفاقا خیلی وقت بود تموم کرده بودم و منتظر بودم وقت امتحان تموم بشه و بدم! اون برگه هامون رو گرفت و فرستادمون پیش معلممون که از شانس ما تو مدرسه بود.
معلممون ازم پرسید: داشتید تقلب می کردید؟ صادقانه بهش گفتم که نه! اونم یخورده نگام کرد و فرستادمون حیاط! کارنامه ها رو که دادن نمرم 20 شده بود!
ولی امسال دیگه توبه کردم و تقلب نکردم، حتی اگر نمیخوندم!

potterist

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بجنورد
شهر
بجنورد

اینا که چیزی نیس خلاقیت منو داشته باشین.
سر امتحان زبان فارسی یا ریاضی ،تو چک نویسم تقلب نوشتم گذاشتم تو جامدادی (درش هم باز بود.)،بعد گداشتم لبه ی نیمکت طوری که بین من و میز پشتی باشه،بعد بهش ضربه زدم گفتم وا افتاد.همه وسایلم از توش ریخت بیرون .دوست پشتی منم اونو برداشت به بهانه ی جمع کردن وسایل برگه رو از جامدادی در آورد و بعدم نوشت. خلاقیتو حال می کنی؟ به من می گن تیزهوش!

amirradjou

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی لاهیجان
شهر
لاهیجان
دانشگاه
آکسفورد
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از potterist :
اینا که چیزی نیس خلاقیت منو داشته باشین.
سر امتحان زبان فارسی یا ریاضی ،تو چک نویسم تقلب نوشتم گذاشتم تو جامدادی (درش هم باز بود.)،بعد گداشتم لبه ی نیمکت طوری که بین من و میز پشتی باشه،بعد بهش ضربه زدم گفتم وا افتاد.همه وسایلم از توش ریخت بیرون .دوست پشتی منم اونو برداشت به بهانه ی جمع کردن وسایل برگه رو از جامدادی در آورد و بعدم نوشت. خلاقیتو حال می کنی؟ به من می گن تیزهوش!
تو کی آخر خلاقیتی خدایی :D
من پیشرفته ترینم این بود روی میز می نوشتیم به هم می گفتیم یا روی مچم مینوشتم موقع امتحان پیرهنم رو بالا می زدم

ایناز محمودی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان محقق
شهر
اردبیل
دانشگاه
هرجا خدا بخواد
رشته دانشگاه
داروسازی یا شایدم پزشکی

تو امتحان فیزیک فاطمه گیرکرده بود تویه سوال آدم قیافشو که میدید دلش میسوخت منم دلم سوخت براش نوشتم جوابشو تویه تیکه کاغذ(اونم چی تشریحی!)
بعد پرتاب........................ موشک با موفقیت جلوی میزش فرود اومد /m\
بعدچشم افتد به معلممون دیدم آقا داره منو نیگا میکنه بهش لبخند زدم اونم لبخند زد =)) =)) =)) =)) =))

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم

=))

امتحان ترم دوم سال دوم بودم آخرین ردیف سالن امتحانات صندلی من بود

بغلیم نصف کتابو نخونده بود
من یه فصل کامل ادبیات رو نخونده بودم (اون شعراش)

بعد در یک حرکت انتحاری خفن من برگه ام رو انداختم و برگه اش رو از زیر دستش کشیدم X_X

اونم برگه منو برداشت
بعد من فقط چون موقعیت مناسب بود این کارو کردم وگرنه هنوز برگه ی خودمو کامل ننوشته بودم ~X( #-o

بعد وقتی نوشتنم برای اون تموم شد سوت زدم برگه اش رو انداخت منم انداختم برگه خودمون رو برداشتیم :-ss

یک تک نفر بود پشت سر من مینشست تو سالن! :D بعدا گقت من از ترس نزدیک بود قالب تهی کنم تا آخر امتحان بدبخت دیگه هیچی نتونسته بود بنویسه :D

miss paris

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

معلم زبان راهنمایی خیلی اسکول بود کنار هم نشستیم امتحان دادیم ورقه ها رو عوض کردیم بررسی وارسی هیچی نفهمید هیچی.... <D=

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

امتحان ترم سال سوم بود. من و دوستم ردیف آخر بودیم. همه رو جواب میدادیم و بعدش با هم چک میکردیم. در حدی که کاملا مطمئن بودیم معدل هامون مثه هم میشه. :D خب جفتمونم 20 شدیم دیگه. \:D/

william levy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
مشهد

من بقل دستيمم توى امتحان هاى تستى با انگشتامون تقل مى كرديم براى تشريحى هام تو كاغد منوشتيم لول ميكرديم توى خودكار مى ذاشتيم بدم مثلا مى گفتيم بچه ها كى خودكار داره ما بهم خودكار مى داديم :-"

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

دوران راهنمایی معلم ورزشمون ۱۵نمره ی ورزش رو عملی میگرفت ۵نمرشم کتبی.
من تو عملی همیشه ۲-۳نمره کم میشدم
امتحان کتبی رو هم نخونده بودم.بغل دستی هام هم نخونده بودن.همه به امید همدیگه رفته بودیم مدرسه حتی زحمت نکشیده بودیم تقلب بنویسیم منهای یکی از دوستام که کل جزوه ی ۷-۸ صفحه ای رو تو دفتر یادداشتش نوشته بود.
خلاصه اومدیم وامتحان شروع شد .۵-۶ نفر بودیم که به امید تقلب دوستم میخواستیم امتحان بنویسیم.
در این زمان تقلبای دوستم هم گم شد .منم که ۲-۳ نمره از قسمت عملی نمره کم داشتم اگه این ۵نمره روهم از دست میدادم مردود میشدم
تو ورزش!!!!!!
اون لحظه دقیقا یادمه اینقد به خدا التماس کردم واسه بیدا شدن تقلبای دوستم.
آخرشم تقلباش بیداشد وهمه ۶ نفرمون ۵نمره رو کامل گرفتیم .

N!00sha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
Bodapes
دانشگاه
Makdonald
رشته دانشگاه
پزشکی

من سال اول راهنمایی تقلب بلد نبودم دوستام می گفتن چشاتو چپ کن می بینی منم می کردم ولی فقط لبه ی عینکم و می دیدم سال دوم وسوم هم اصلا سراغ تقلب نرفتم :-ss :-ssولی (< سال اول دیرستان ترکوندم برگه رد وبدل می کردم با پشتیم با موبیل سوالای ندونسته رو اس می کردم اون صفحه های کتاب و که حفظ نمی کردم عکس می گرفتم و کتاب و زیر میز میذاشتم این کارا رو البته میان ترم دوم یاد گرفتم تابستون که الان هست توش خبره تر شدم B-) B-) B-)

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری

یه بار4نفری قرار گذاشتیم که تقلب کنیم...نشیسیم پشت سر هم دیگه...اولی سوال مینوشت روی کاغذ و میداد پشتی...نمیدونید چقد ضایع بود...اگه دومی بلد نبود میداد پشت سری...آخرامتحان اومدیم بیرون...دوست میگه امید تو اومدم مدرسه وگرنه نمیومدم....میگم واسه چی به امید من میگه آخه تو خرخونی...به بقیه میگم شماها چرا جواب نمیدادین؟میگن ما به امید خرخونمون اومدیم...کلی حرف زدم و متقاعدشون کردم که من خرخون نیستم....وقتی برگه هارو دادن تنها نمره ی18 و بالا ترین نمره من بود..زنگ بعدش ورزش داشتیم...معلم نبود،کل اون زنگ رو متلک بهم پروندن...بدوبیراه گفتن...چقد کتک خوردم...آخخ

Casillas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
مشهد

ی بار سر کلاس عربی دستگاه چابگر مدرسه خراب شده بود و معلممون مجبورید سوالا رو پای تخته بنویسه...
مام با بر و بچ قراریدیم:
گزینه ی 1: خیلی آسون
گ2:آسون
گ3:سخت
گ4:خیلی سخت
بد تا طرف ی سوالو پای تخته مینوش ...یکی داد میزد:
بابا این ک " خیلی آسونه" یا
این سوال خیلی سخته و این جوریا......
ولی آخرش همه نمره هامون عین هم شد..! :)) :)) :))

سایروس

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

من و دوستم امسال کل امتحانای ترم اول رو فقط بایک """""""""""""""""""""غلط گیر"""""""""""""""""""تقلب میکردیم.بگو چجوری؟
اون میپرسید کسی غلطگیر داره؟منم بهش میدادم. :)) :)) :)) :))میدونی خیلی حال داشت.
آخرای امتحانا وقتی میگفت کسی غلطگیر داره دیگه همه‌ی بچه ها میخدیدن :)) :)) :)) :D :)) :)) :))
ولی بازم اون مراقبه هیچی نمیفهمید.
میانگین توهر امتحان 6نمره رو بهش تقلب میرسوندم =)) =)) =))

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

امسال سر امتحان املا ترم دوم با بچه ها قرار گذاشتیم به هر کلمه تشدید دار میرسیم سرفه کنن :-" منو یاسمنو فاطمه و کلن نصفه کلاس :)))

بعد هی سرفه میکردن ما خندمون میگرفتو اینا :-"خوش گذش :))

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از Kidnaper :
ی بار سر کلاس عربی دستگاه چابگر مدرسه خراب شده بود و معلممون مجبورید سوالا رو پای تخته بنویسه...
مام با بر و بچ قراریدیم:
گزینه ی 1: خیلی آسون
گ2:آسون
گ3:سخت
گ4:خیلی سخت
بد تا طرف ی سوالو پای تخته مینوش ...یکی داد میزد:
بابا این ک " خیلی آسونه" یا
این سوال خیلی سخته و این جوریا......
ولی آخرش همه نمره هامون عین هم شد..! :)) :)) :))
ما تو امتحان برورشی خرداد از این روش استفاده کردیم.
دانش آموز الف :خانم سوال۴خیلی سخته
دانش آموز ب :نه خانم خیلی آسونه
دانش آموز خل کلاس:آخرش خیلی سخته یا خیلی آسون
این جوری شد که لو رفتیم !!!!
گزینه های دیگه ای هم وجود داره که امکان لو رفتنش کمتره:
الف)خانم این سوالو از عکس کتاب دادین؟؟؟
ب)خانم این سوالو از تیتر مطالب دادین؟؟
ج)خانم این سوال تو با ورقی های صفحه بود؟؟؟
د)خانم این سوالو از متن کتاب دادین؟؟؟

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

تقلب کردم ولی تاحالا گیر نیفتادم برعکس ی بار تهمتش بهم زده شد که خدایی اصلا اون روز تقلب نکرده بودم ولی بالاخره تونستم ثابتش کنم

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

سر امتحان پرورشی همین امستل بود ک با یاسمن قرار گذاشتیم اون کتابو بخونه من دفترو.
بعد اومدم دیدم همه ی بچه ها هردوشو خوندن.
یاسمنم دوتاشو خونده بود.
واسه همین شروع کردم از زنگ اول تا زنگ 4همه کتابو رو میزم نوشتم.
ی دفه اومدن گفتن رین تو سالن پایین امتحن بدین :|

ی بارم تقلبه یکی از بچه هارو ازش دزدیدم. :>
امتحان ک تموم شد،مراقبه فهمید.
منم گفتم ماله فلانیه.
این اصن دس خط من نیس.
اینو پیدا کردم یام ب شما گزارش بدم.
بهم مثبتم داد. :D

ی بارم ک گوشی بردیم با هنزفری بحرفیم با یاسی سر امتحان...
نشد.
ولی من بیشتر جوابارو براش اس کردم.من برگمو زود تر دادم.

ی بارم کله امتحان فیزیکو با مشورت یاسمن جان حل کردیم...
نمره هامون دقیقا مثله هم شد...
ن :-" میگم چند حالا

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

یه بار تو راهنمایی امتحان حرفه و فن داشتیم و قرار بود خودمون صحیح کنیمش!مائم به پیشنهاد اون کلاسی آ ورداشتیم در خودکارِ آبیُ قـرمزُ با هم عوض کردیم! :D معلمه هم که دو زار حواس نداشت!عـالی بود! :D

بالا