• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : تقلب

این هفتمین دوره امتحان ترمیه ک دارم میدم،تاحالا همچین شرایط اوکی ای واسه تقلب نداشتم :-" گوشه نماز خونه ایم منو دوستم،مراقبام حواسشون نیس اصن :-" راحت اروم صحبت میکنیمو از برگه هم میبینیم :-"

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

آقا این چه وضعشه؟ یکی کتاب باز میکنه، یکی با گفتگوی مسالمت آمیز تقلب میگیره و...
اونوقت منِ بدبخت یه جایی افتادم که فقط از کناری و پشتیم میتونم بهره ببرم که البته اون احتمال هم کنسله؛ چون دوتا آدمِ گل اومدن نشسن اونجا. :| و من به جای تقلب گرفتن باید برسونم فقط. :| امروزم امتح بود، برگه رو میگرفتم اینور که کناری ببینه، پشتی میزد رو میز و علامت میداد، میگرفتم اونور که پشتی ببینه، کناری خودشو میکشت. :| پدرم در اومد. :|

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

شنبه امتحان دیفرانسیل داشتیم بعد درحدی بود همه فقط درو دیوار نگا میکردن،دیدیم هرکی بشینه رویه سوال فک کنه شاید مجموع به10برسیم :-" ؛منم تو حلق دیوار یه طرفمم مراقب، اخر امتحان چک نویسمو که شامل سوالایی بود که حل کردم پرت کردم عقب واسه یکی از بچه ها اونم نوشت وداد بعدی دست به دست شد توکلاس :-"

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

یه زمانی سال اول دبیرستان یه امتحان ریاضی تصمیم گرفتیم تقلب کنیم...
اینجوری بهتون بگم که در نهایت، 6مدل پاسخ تحویل معلم داده شد...
یعنی من و 5تا دیگه، هر کدوم یه سری رو ساپورت کردیم :))
هرچند اونایی که دیرتر جواب بهشون رسید یا خودشون یه چیزای دیگه نوشتن فرق داشت نمرشون، اما اگه اینجوری نمیشد، کلا هر کسی یکی از 6 نمره ی موجود در کلاس رو میگرفت :))

Mrs.Clever

Kelidelia:
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
....المپیاد زیست
دانشگاه
zaums
رشته دانشگاه
Medicine

یادمه که یه بار امتحان زبان فارسی داشتیم :-&
من و دوستم طبق معمول در حال تقلب
دوستم برگشته زبونشو به نشون می ده :P :P
می گم چیه چی می گی چیزی می خوای :-? :-?
معلممون اومده می گه من فهمیدم تو نفهمیدی ؟ B-) :-w
خدایا یعنی من باید چی رو بفهمم :-/

بعد از امتحان فهمیدم دوستم منظورش
ویرایش زبانی (جواب یکی از سولا)بوده :D :D
یعنی دوستام از پهنا عتیقه ان :D

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

بهترین تقلبی ک کرددم موقع امتحان نهایی سال سوم درس زمین..من ک از اول سال زمی نخونده بودم خیلی شب امتحان سخت بود واسم..
از رو برگه بغل دستیم و تقلبی ک پشت کارت ورود ب جلسه نوشته بودم مستفیض شدم :)) :))مراقب ازین...تر؟! :))
البته تقصیر اونا نیس بخاطر داشتن چهره کاملا موجه وبا اون همه اعتماد ب نفسی ک دارم کسی ب فکرش نمیرسه شر باشم :Dامتحان ترم اول زمین پیش داشتیم.. :)) :))
من طبق آموزشی ک از دوستان مجرب دراین تاپیک دیده بودم از خیلی از صفحات کتاب عکس گرفتم وچنتا سوال روهم ضبط کردم تا با هنزفری گوش بدم سرجلسه :D..یادم نره بگم ک معلممون لطف کردن وسوالات مهم رومشخص کردن وازون جایی ک من خیلی فعالم همونارم زورم میومد بخونم :D
بهرحا باتوکل ب خدا و اعتماد ب عکسای گرفته شده و voiceخودم رفتم سر جلسه...اما تقلبام ناکام موند چون همه چیزایی ک میخواستم تقلب کنمو حفظ شده بودم :)) :))..2نمره هم از بغل دستیم تقلب کردم و20دقه ای برگه رو کبوندم رو میز مراقب :> :> :>اینه :-" :-"

nasim-tofan

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
N.A میگن گویا

همین امروز ادبیات ترم
شعر حفظی دوم روهیچکس حفظ نکرده بود
قبل از شروع امتحانات ترم ما یه برنامه ای داشتیم تونمازخونه ماله شعر و اینا بود
برای دکور قرار شد یکی از بچه ها که دستخطش خوبه بنویسه روی مقوا بیاره بچسبونیم روی دیوار از اون روزم برش نداشته بودن
امروزم ازش نهایت فیض وبردیم :D :D :D

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397

یه حسه خوبی دارم....وقتی کارنامه ی امسال بیاد دیگ واقعا همش نمره های خودمه....بی تقلب و چیزی......برا ریا و جلب توجه و اینا نمیگم....واقعا خودمم باورم نمیشه....شایدم همش بالای 19 نباشه ولی مهم اینکه همش ماله خودمه x:
مرسی ارمیتا از این بابت باید از تو تشکر کنم :)

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

سال اول دبیرستان امتحان ترم فیزیکـ داشتیـم ، مراقبمون هم معلم ریاضیمون بود ، تو چندتا سوال اشکـال داشتیم از شانس خوب یا بدمون معلم فیزیک خودمون نیومده بود ، تو مدرسه یه معلم فیزیک دیگه هم داشتیم ، اصرار کردیم که بره صداش کنه ! گفت اگه دخترای خوبی باشیم میره !
تو فاصله 5-10 مین که رفت صداش کنه ... تو کلاس یه غوغـآیی به پاشد بیا و ببین ، کتاب و چرک نویس بودند که تو هوا پرواز میکـردند !
خودم از ردیف اول به دوستم ته کلاس بـآ فریاد فـــــرنـاز سوال فلــــــان !! چرک نویس بود که دست به دست میشد !
حالا این خـانومه هم اومده یکم آروم گـرفتیم خـانوم خوبی بود سوالارو واسمون تو تخته توضیح داد خودشم تقلب رسوند بهمون /m\

h.mahmoodzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
allameh tabatabaii high school of bonab
شهر
bonab
مدال المپیاد
فیزیک
رشته دانشگاه
مهندسی برق

تقلب زیاد کردم ولی اینی که میگم وقتی خودمم یادم میاد خندم میگیره
یه معلم شیمی داشتیم اقا این از پشتم چشم داشت ولی به صورت غافلگیرانه تقلبو میگرفت .
منم امتحان دینی داشتم این مراقب بود امتحانو تموم کردم دیدم یه 30 مین مونده تا اخره امتحان گفتم چیکار کنم
گفتم اهان بذار حال اینو یکم بگیرم .
بعد هی به دستم نیگا میکردم این فک کرد تو دستم چیزی نوشتم میخواست منو غافلگیر کنه یهو از پشت گرف گفت تو دستت چی نوشتی منم دستمو باز کردم دید هیچی نیس دیگه کل کلاس واسش میخندیدن. :)) :)) :))
ادم 4 دی وی دی خام ببینه در این شریاط قرار نگیره :D

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

عزیزم شما منو یاد خودم مینداری!اولین تقلی من مال دورانیه که هنوز با مداد مینوشتیم و نباید با خودکار مینوشتیم اولای سوم دبستان گذاشتم تو در ماژیک دادم به جلوییم!همچین ادم ضایعیم من وسط امتحان بلند زهرا ماژیکت پیشم جا مونده بود اخرین تقلب دنیای مدرسمم اسفند 93شعر حفظیا و تاریخ ادبیاتو ازشون عکس گرفتم سر امتحان از رو گوشی نگاه کردم باشد که خداوند و همه کسایی که حقشونو خوردم منو ببخشن.واقعا شرمنده ام اصن عادت شده در کمال شرمندگی بچه های مدرسمون اگه اینو خوندین نرین بگین به خانم من هنوز مستمرمو نگرفتم میزنن میندازنم ابروم میره :-sخیلیم انسان شجاعیم من

mahnia1390

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
JHM

امتحان فیزیک ترم یک بود، معلم فیزیک مون هم نیومده بود سر جلسه.مراقبیم که برامون گذاشته بودن اصن تو این حال و هواها نبود بنده خدا :D به شخصه برگه هفت نفر رو جز خودم کامل نوشتم :))

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

قبل عید امتحان ریاضی تستی داشتیم ولی باید جوابارو تشریحی می نوشتیم (معلمای عزیز سر جدّتون انقد خلاق نباشین :| )
بعد من خودم برگه درآورده بودم که ج هارو تو اون بنویسم الصاق کنم به برگه امتحان مثلا :D
من تموم کرده بودم و ناظممون اومد تو کلاس کار داش. بغل دستیم از فرصت شلوغی نسبی استفاده کرد و وقتی ناظم دو قدمی ما بود برگه ج های منو برداشت(قبلش قرار گذاشته بودیم :D ) بعد یه چیزایی ازروش نوشت و یهو یه ضَبدَر بــــزرگـــــــ رو یکی از سوالام با خودکار کشید. بعد گفتم تموم کردی بده اونو.
بعد بم داد ازش پرسیدم غلط این سوال چیه؟(ببینید ناظم اومده بود کلا جو عوض شده بود همه حرف میزدن) گف هیچی همینجوری ضبدر زدم :|
حالا بعد امتحان تازه فهمیده اون ج اصلیام بوده. میگف با خودم می گفتم اگه این باطلشه پس چرا خط کشی کرده و مرتب نوشته :| (فک کنم فک کرده واسه اون مرتب نوشتم :D )ضمنا ایشون، نمادِ نبوغ ،اون ضبدر رو هم واسه رد گم کنی زدن که کسی فک نکنه برگه مال اون نیس.
البته خدارو شاکرم که مچالش نکرد بندازتش دور وگرنه بیچاره می شدم :D

پ.ن: به احترام اون 64 نفری که تاحالا تقلب نکردن یه دیقه سکوت لطفا :D

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

بهله...من یه دختر + تقلب نکنم ک کلا اگه کسیم ازم تقلب بخواد با یه چش غره بهش میفهمونم ک خفه!!!
ولی اون روز جریان خعلی فرق داش...
باید یه غزل حافظ و ی شعر حفظی مینوشتیم...
منم حفظ نکرده بودم...
صندلیا رو مدل امتحان چیدیم...
منم دو تا برگه تقلب گذاشتم زیر دستم و شروع کردم ب نوشتن...اوایل حواسم ب دبیر بود...ولی دیگه غرق شدم...ازقضا اون غزل حافظو من خعلی دوس داشتم و فک میکردم استاد شجریان ب صورت اجرای خصوصی داره برام میخونش...
رفته بودم تو بحرش اصن...با خودم تکرار میکردم و تو حالل خودم بودم ک ...داررررررررررررررم از زلف سیاهش گله چندان ک مپررررررس {-8
ک چنان زو شده امممم بی سرو سامان ک مپرررررررررس {-8
یهو دیم یکی برگه رو ازم گرفت...
یا اسطوخودوس... :O
و با یه تیپه میخواس پرتم کنه بیرون ک از ترفند دخترونم استفاده کردم...حالا گریه نکن کی گریه کن :((...
پلیز خانومممم [-o< منو دیدین ک تاحالا تقلب کنم و اینا [-o< ک قبول کرد
حالا نگو خانوم از همون اول امتحان جلو روی من وایساده بوده و من تمام مدت داشتم سرمو تکون میدادم و بشکن میزدم براش... 8->
بهله دیه...این بود انشای من :>

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

پدال :-"
با پاهاتون به ترتیب گزینه درست همه سوالارو مشخص می‌کنید.
پای راست جلو = گزینه ۱
پای راست عقب = گزینه ۲

پای چپ جلو = گزینه ۳
پای چپ عقب = گزینه ۴.
عظمتش رو زمانی درک می‌کنید که اومدید دانشگاه و برای ۳ واحد درس تا زمانی که برگه امتحانی رو بگیرید کلا یه ربع رد خونده باشید :-"

alisa.s

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو کرج
شهر
کرج

اینو ببخشید میگم ماله سمپاد نیست برادره یه سمپادی تعریف میکرد م

میگفت من توی دبستان بودم و امتحان علوم داشتیم و من هیچ نخوندم ( مثلا بلدم دیگه ) و رفتم کلی فوتبال بازی کردم و سر جلسه نشستم و هر چی از خودم بلد بودم نوشتم و شدم 9 !! معلم به منو چند تا دانش اموز ک کم شده بودن برگه سوالا و داد ( ینی چه معلمی ) و گفت برین خونه تمرین کنین بیاید فردا از همینا امتحان میگیرم ازتون ...
داداشه گرامی ما هم اومد خونه و سوالا و دید و گفت : اینا که اسونه که ... :/ ینی نرفت سراغ کتاب و دوباره از خودش جوبارو روی چند تا A4 پیاده کرد !! ( تمام ذهنیت خودش از درس ) بعد با اینکه ذهنیت خودش بود و همه و بلد بود اون کلی آچاهار تابلو و به عنوان تقلب برد سر جلسه !! معلمه ازش امتحان گرفت و برگه تقلباشم لو رفت و با اون همه تلاش که همه و از ذهن خودش نوشته بود بازم شد 7 !!! ینی من موندم این دفعه تقلبم کرد چطوری 2 نمره کم شد ؟ داداشم میگفت معلمه فقط نمره قبولی داد که نیوفتم و بیخیالم شد !

Sara kazemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Frz4
شهر
Teh- Bnd
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
بهشتی

خب در واقع شب قبل امتحان تمام وقتی که دوستم باید برای مرور کردن و دوره کردن بگذرونه صرف نقشه کشیدن برای تقلب و چیدمان صندلی ها و در اغلب موارد تهدید من میشه !!!! :|
.
امروزم تا درجه رفیع شهادت رفتم تقریبا #-o
پشت سری با لگد فهموند که اگه ندی .... L-:
اصلا کاری به قیافه مراقب جلسه ندارم که نشسته بود جون دادن منو تماشا میکرد :-w

emperor701

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین

چند هفته قبل که امتحان هنر نوبت داشتیم و کسی هم نخونده بود از صبح قرار گذاشیم تقلب کنیم :D
موقع امتحان که شد مراقبمون فکر کرد ما تقلب نمی کنیم وما رو تنها گذاشت
ما هم شروع کردیم به تقلب :D
تقلب ما اونقدر شدید بود که ما ورقه ها رو جابجا میکردیم :)) :))

ali lolo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک تهران (دوره اول)
شهر
تهران

تو کلاس زبان امتحان داشتم همه رو حل کرده بودم به غیر از یک تست
یکی از بچه ها پاسخنامشو داد وقتی معلم الگوی پاسخنامه ی تستارو بالا گرفت من جواب سوالرو دیدم >:D<و بعد امتحان از ۵۰ ۵۰ شدم :D

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

تقلب زیاد کردم/دادم X_X ولی یکیش قشنگ تو ذهنم مونده :D
سر امتحان دینی سال سوم [ترم اول] آیه‎ی تطهیر رو نوشتم رو دستمال کاغذی دادم به دوستم [که اصنم تواین سایت نیست :-""""] آخه این دوست ما نمیدونست باید آیه رو حفظ کنه خب. :( بعد تازه دستمالو نمیگرفت، به زور بهش دادم. :D
خدایا از سر تقصیرات ما بگذر. :D

بالا