• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

اسیمو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
پاسخ : تقلب

هیچی نخونده بودم ....ویه برگه پراز تقلب نوشتم...اما معلمون خیلی تیز بود ونمی تونستم توی استین و...جاش بدم پس چسبوندمش کف کفشم..
بعداز امتحان حالیدم...اخه بالاترین نمره رو گرفتم... :)) :D

|_sponge_|

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Allameh Helli IV
شهر
طهران ماله منه >:پی
مدال المپیاد
فیزیک....منتظر جواب مرحله 2!
دانشگاه
صنعتی شریف...
رشته دانشگاه
مهندسی هوا فضا...

ینی تقلبی که من سر امتحان نهاییا میکنم هیشکی نمیکنه!!!!
صب میکنم بچه ها که رفتن برگه هارو دادن با استفاده از مهارت اس ام اس دادنم بهشون اس میدم و اونا هم جواب و میدن....تو 3 تا امتحانی که تا حالا داشتیم 7 نمره تاحالا تقلب کردم /m\ /m\ /m\

DaRtH S1DiOuS

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلي ٢
شهر
طهرون
مدال المپیاد
همه رو امتحان كردم...
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي
من اصلا تقلب نكردما...!!!

من عربيم خيييليي خرابه سر امتحان ترم اول سر كلاس سيموليشن بودم كه ١كي اومد گفت كد هاتو بده به من من گشتم ديدم فلش ندارم رفتم از ناظم فلس مدرسه رو گرفتم
اومدم پايين زدم تو لپ تاپ ديدم نه تنها سوالا بلكه جوابا هم هس اصن نميدونين
البته با اين وجودن نمرم ١٧ شد عربيم بده ديگه ١دفه ٢٠ ميشدم مينداختنم بيروم

lop ghermezi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان

من اولین باری که تقلب کردمو هیچ وقت یادم نمیره که امتحان زیست داشتیم بعد سوالاش همچین یه مدلی بود...من انگار که کمپانیه تقلب باز کرده باشم قشنگ جلو معلممون برگشتم رو به همه گفتم میشه دریچه ی سینی دیگه....خانوم هم نفهمید..همون زنگ هم دوباره دوستم یه سوالو بلد نبود هی جوابو بهش میگفتیم نمیفهمید...آخرش قشنگ برگشتم طرفش بلند گفتم از رو استخوان دیگه X-(....واااااااااااااای بعدش که ورقمونو دادیم از کلاس اومدیم بیرون یهو خنده کردیم اونم بلند بلند.....فکر کنم خانوم قهمید اما به روی خودش نیاورد...تازه بعدش دوستم به خاطره خطه گندمون باهامون دعوا گرفت :)) =))

jh.hamideh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
B!N@b
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه بار امتحان متفرقه میدادیم!(حضور ذهن ندارم چی بود)
یه کم به معلم فیزیک که مراقبمون بود با مظلومیت نگاه کردیم
بعد لپ تاپ رو گذاشت جلوش گفت هر کاری میخواین بکنین! :O
ما هم ورقه هارو عوض کردیم و ...

Nightiingle

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

وای یعنی عالی بود. :))

امروز نهایی ادبیات داشتیم, منم نیمکت یکی مونده به آخر کنار پنجره ام, کنارم هم هیچکس نمیشینه.

معمولا به روشی کاملا سنتی سرم رو میذارم رو بازوم و برگه پشت سری مو میبینم, طوری که پشت جلوییم قایم بشم مراقب منو نبینه.

اما امروز حرف نداشت! :))
مراقبه اومد صاف بغل دست من نشست, بعد پشتشو کرد به من و روشو کرد به بقیه کلاس! :O
منم تقریبا نصف امتحان با خیال راحــــــــت راحت هرچی بلد نبودم از پشت سریم نوشتم. :D

جاتون خالی خیلی چسبید! :D

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

عاقا این چ وضعیتیه؟؟؟؟ من ناراضیم .... پارسال وسط 2 تا در سالن و نماز خونه نشستم 5 تا مراقب فقط منو نگا میکردن امسالم افتادم ردیف وسط اونم وسط سالن بازم مراقبا ب من نگا میکنن.....
ولی بازم خواستن توانستن است :D :D :D :D ایشالا بعد امتحانا روشاتونو لو بدین اما الان ساکت باشین انتن زیاد شده .... بهتره بگم خائن زیاد شده
(دیگه رفاقتا بوی dog گرفته )

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

یادمه تو سوم راهنمایی تو دینی یه سوالی بود خیلی جوابش طولانی بود نوشتمش تو دستمال کاغذی گذاشتمش جیبم معلم..... اومده بود تو امتحان داده بود منم دستمال باز کردم جلوم نوشتم

من یه چیزی بگم از اول دبیرستان اصلا تقلب نکردم فقط تو اول دبیرستان یه بار تو املا موندم اونم دوستم نشون داد
همین امسال تو امتحان عربی صفحه ی اول رو نوشتم صفحه ی بعد رو که برگردوندم دیدم مثلا گفته که اینو ترجمه کنیدبه عربی
بعد میبینم که خودش عربی شو نوشت منم خوشگل حرکه هاشو میذارم :D سوال بعدی رو هم گفته نوع معرفه هارو مشخص کنید نوشته
به مراقبه گفتم خانوم اینکه جوابا رو نوشته گفت صبر کن به معاون بگم معاون بعد 5 دقیقه برگشت گفت از معلمتون پرسیدم گفت سوال اشکالی نداره این خیلی سوال ساده ای گفته نوع معرفه ها رو بنویسید دیگه :>
منم گفتم یه دقیقه بیان اومد گفتم ایناهاش خودش نوشته :D دیگه قیافه ی معاونه :Oبرگموکشید برد
منم داد میزنم خانوم خانوم اون یکی رو هم نوشته :)) :)) :))
بعد معلوم شد که بهم پاسخ برگه رو دادن اشتباهی :)) :)) :)) :)) :))
در ضمن بگم امتحان ترم 2 بود همین یه هفته پیش

×محدثه : پست متوالی ترکیب شد.

NO§§LOVE§§§

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی جیرفت
شهر
جیرفت
رشته دانشگاه
علامه حلی

قرار بود معلم دینی بپرسه به خدا هیچی نخونده بودم
شانس ما هم امتحان کتبی گرفت چاق ترین بچه ی کلاسو گذاشتم جلوم و نشستم همه ی جواب ها رو از روی کتاب نوشتم حتی یه((و)) هم جا نداختم دوستم داشت تقلب میکرد گفت ساکت منم گفتم من گفت نه با تو نیستم چی شده امروز روزه ی سکوت گرفتی احمد رضا وقتی اینو گفت کلاس رفت تو هوا
تازشم برگه های امتحان رو داده بود به ساندویچ :))فروشی :)) :)) :))

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ

خواهرم مدرسشون موکته میگه همه کف دمپاییامینویسن خیلی قشنگ دوستان گرام این پارو،رو اون پا میندازن تقلب میکنن!!!

sara4

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک

خعلی بده که یه کلمه رو سر امتحان یادت بره و عالی میشه اگه یکی بهت برسونه
ولی من به شخصه اونقدر ها دل و جرئتشو ندارم
همین حالا هم تو امتحانات ترم
بچه های مدرسه ما برگه هاشونومشورتی مینویسن:)

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

ما که تو تقلب دست همه رو از پشت بستیم! :D B-) معلم ها همیشه جاهامونو عوض میکنن ولی...
البته من بیشتر میرسونم..یه روز ما 4 درس تاریخ امتحان داشتیم دوستم درس ها رو جابه جا خونده بود(دوستم: #-o) منم دلم به حالش سوخت...هر سوالی رو که می خواستم بنویسم جوابشو عین املا می خوندم واسش اونم می نوشت...آخرش هر دو تامون20 شدیم (; (;
یه بار هم از تفسیر سوره لقمان امتحان داشتیم..دبیرمون ورقه ها رو داد من پخش کنم...منم 5 تا واسه خودم گذاشتم... تو همشون جواب ها رو نوشتم ...این ورقه ها سرتاسر کلاس پخش شد...همه از روش نوشتن بعضی ها هم که حوصله نوشتن نداشتن اسمشونو رو همونا نوشتن و تحویل دادن :> :D (<

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی

من کلا از تقلب خاطره بدی دارم خودم نکردم خاطرم این بود که تو مسابقات علمی به خاطر یه تقلب که خودم به یه نفر دادم خودم تو رتبه بندی شدم 4 اون 3 اون رف مرحله بعد من نرفتم
من: :-s :( ~X(
اون: :P {-8
واسه همین سعی میکنم اصن تقلب نکنم :-<

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

آقا امروز یه اتفاق افتاد بسی ضایع :D
هیچی امرو فیزیک داشتیم بعد از اونجایی که من حوصله خوندن درسو ندارم شیش تا برگه کوچولو در اندازه ی 9*6 تقلب نوشتم اونم با اندازه 1
و از اونجایی که مارو میگردن من اینو گذاشتم تو جورابمو رفتم تو ساختمون
وقتی نشستم سر جام اومدم اینا رو از تو جورابم در بیارم که دیدم ای دل غافل .... اینا که نیستن تو جوراب :( :D
خلاصه با یه بدبختی رفتم طبقه پایین و دیدم وااااااااای خاک بر سرم شد
هیچی دیگه همه برگه ها افتاده بود جلوی دفتر .... دقیقا همون جایی که سر خوردن آدامس بهم گیر دادن و ... ( :D)
با یه بدبختی رفتم جمعشون کردم...ولی وقتی دیدم چهارتاس اعصابم ریخت بهم ... من به امید اینا رفته بودم امتحان بدم....بازم خوبه برگه هایی بود که نکته های خیلی مهم توش بود وگرنه من بدبخت بودم....
آره دیگه امتحانو دادیمو اومدیم که در خدمت شوما باشیم
چااکریم :D

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

اصولاتقلب به جایی که آدم میشینه بستگی داره

مثل من ترم قبلی توی کلاس ردیف آخرچه صفایی داشتچ

حالاتوسالن پشتم مراقب جلوم مراقب

ghazaleb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
مدال المپیاد
فعلا میخونیم

امروز امتحان ادبیات داشتم
دیروز بستری بودم هیجی نخوندم
خلاصه که کل حظ شعر ها و تاریخ ادبیاتارو رو مانتوم نوشتم:))))

Bittern

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 4D
شهر
تهــــ ران
مدال المپیاد
ریاضی کار بودیم، مدال نیاوردیم ولی حال کردیم.

با توجه به بلایی که سرم اومد، یک سخن دوستانه را پذیرا باشیم: :|
هیچ وقتِ هیچ وقت تقلب رو با خودکاری به غیر از خودکاری که باهاش جواب امتحان رو می نویسید ، ننویسید! دقت کنین که حتما رنگ خودکار ها یکسان باشه...
تا بعدش اگه خواستین دبه کنین و دروغ (مصلحتی!) به مراقب بگین که اینا رو همین جا سر جلسه ی امتحان نوشتم (حالا چه توی چرک نویس، چه روی کارت ورود به جلسه، چه روی مانتو یا دست و پا) ، مثل من ضایع نشین مراقب برگرده بهتون بگه: این که رنگ خودکارت نیست!
یا حداقل اگه مراقب گیرتون انداخت ، دلیل بالا رو برای عدم تقلبتون نیارید! :-"

mojan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

ما بچه های ردیف ِ اولمون خیلی بیشتر از ماها که ردیفای آخریم تقلب میکنن.قشنگ معلما رو ما فوکوس می کنن بعد اونا راحت تقلب میکنن.ما کهقشنک حرف میزنیم سر کلاس.سر امتحانای تستی مثلا میگیم که هر کی سوال داش مثلا بلند از معلم بپرسه اگه گفتیم خیلی آسون میشه گزینه ی 1،اگه گفتیم آسون میشه 2،سخت 3،خیلی سخت 4!یه بار بین علما تفاق افتاده بود.یکی از این ور ِ کلاس می گف این خیلی سخته اون یکی میگف نه سخته،از اون داد میزد نه بابا خیلی آسونه!یه وضی بود اصن.:)) زیاد کردیم از این کارا.:D

Shadow Girl

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegane arak
شهر
اراک

راهنمایی ک بودم،برای املای اخر ترم با بچه ها قرار گذاشتیم هر کلمه ای ک تشدید داشت یه نفر(دقت کنین1 نفر!)پاشو اروم بزنه رو زمین تا بچه ها بفهمن تشدید داره،اگه نزد یکی دیگه بزنه ک اونم بفهمه!خلاصه رفتیم سر جلسه کلمه اولو گفت این یکی اروم زد همه قیافه ها اینجوری شد :> کلمه بعدو گفت هیچکس کاری نکرد یهو 10 نفر باهم پریدن بالا پاشونو زدن زمین!!!بعد اختلاف نظر پیش اومد...یکی خودشو میکوبوند ب در و دیوار که تشدید داره،یکی میگفت کره خر نزن دیگههههه نداره که،بذار تمرکز کنیم!!!خلاصه فیلمی بود جاتون خالی خیلی خندیدیم (<

بالا