• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

yesampadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
سراسری یزد
رشته دانشگاه
برق..
پاسخ : تقلب

یادمه پارسال زنگ آخر امتحان آمادگی داشتیم ما هم که قبلش 2امتحانای هندسه و آمارو کنسل کرده بودیم :> اعتماد به نفس کاذب اومد سراغمونو گفتیم آمادگی رو هم کنسل میکنیم ولی :-< معلم مهربونمون اصصصلا راضی نشد از اونجائی که همیشه حرف خودشو میزد ما هم زیاد اصرار نکردیم ولی زیر بار ظلم هم نرفتیم :> مثلا یکی از دوستان آی کیو کمرنگ پشت برگه ی امتحان خلاصه نویسی کرده بود که بعد امتحان پاک کنه.ولی پاک نکرد :D وقتی معلم خیییلی مهربونمون در حال نمره دادن بود تازه یادش اومد که:اوااا. ;))... تقلبارو پاک نکردم ;)) ما هم همه در این حالت L-: ~X( طی یک اقدام خبیثانه رفتیم دور معلمو گرفتیمو باهاش گرم گرفتیمو سریع برگه رو از زیر دستش کشیدیم :D
و دوست عقل کل که رو به موت بود از مرگ نجات یافت :D

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia

دم همه ی معلمای با جنبه گرم /m\ یه بار سال پیش زنگ کامپیوتر داشتیم امتحان شیمی میدادیم، کل کلاس داش بلن بلند تقلب میکرد :D امتحان گروهی شده بود کلا ;;)

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

یه بار اومدم تقلب نکنم سفید دادم
بعد دیدم تو کارنامه نمره انظباتم به خاطر عدم رعایت قوانین امتحانات کم شده در حالی که هیچی تقلب ازم نگرفته بودن :O :O :O :O :O
رفتم پرسیدم چرا کم کردید گفتن چون یه امتحانو سفید دادی :-w :-w :-w :-w

farans

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
کرمان

اولین تقلبم سال چهارم دبستان بود که جواب خودم درست بود و من با تقلب غلطش کردم :((

سال اول راهنمایی هم باید جدول مندلیف رو حفظ می کردم X-( .جدول رو گذاشتم تو کیفم و درشو باز گذاشتم.همین طور که اومدم از روش بنویسم پشت سریم گفت درشو ببند (< و من حسابی ضایع شدم به نظر من استعدادم با حرف این کوبیده شد وگر نه من می تونستم خیلی تو این کار موفق شم

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

ی دفه تو سالن امتحانا ی گربه اومده بود . از اول سالن تا اخر سالن بهم ریخت. بعد همه تو این اوضاع رفته بودن زیر صندلی از رو کتاب دیدن .
سر امتحان املا ، از خرکلاس سر تشدیدا یکی سرفه میکرد . سر هر تشدیدی کل سالن داغون میشد :))
امتحان زبان ، املای رستوران یادم نبود . دست معلممون ی پاکت بود مال ی رستوران بود ... خلاصه دگ ...
امتحان شیمی کیف گذاشتن بینمون . بعد منو دوسم تو. اون جیب کناری کیف هی کاغذ میزاشتیم . 19.5 شدم .
امتحان تاریخ یکی از بچه ها برگه شو داده بود ، مراقب تو پوشه گذاشته بود و جلو من وایساده بود ... کل سوالا رو چک کردم
همون مراقبه انقد باحاله ، یکی از بچه ها بش گفته بود خانم فلان سوال ، بعد رفته بود از رو چن نفر دیده بود اومد بش گف
امتحان تاریخ امسال ، یکی از مراقب پرسیده بود بنظرتون این چی میشه جوابش ، اونم نظرشو گفته بود .
دینیم ک ...
بسه دگ .

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

امتحان ترم اول امسال من و بقلیم ترکوندیم انقد تقلب کردیم :D
وسطای امتحان بود من بالاخره یه سوال پیدا کردم که جوابشو بلد بودم :Dبا کلی ذوق و شوق داشتم می نوشتم کناریم گیر داده بود فلان سوالو بگو منم جذب این سوال بودم سرمو بلند نمیکردم اینم هیییییییی میگفت بگو بگو بگو....اخر عصبانی شدم وسط جلسه داد زدم هاااااااااااا بابا خودمم ننوشتمش :D :D :D :D مراقبامون ترکیده بودن از خنده هیچی نمیگفتن :D
یه بارم راهنمایی که بودم قرار شد سر امتحان املا به ازای هر تشدید یه بار پامونو محکم بزنیم زمین....رسیدیم به یه کلمه دو تا تشدید داشت همه محکم دو بار پاشونو کوبیدن زمین :Dمدرسه رفت رو هوا از صدای پا :D

minoo 78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
اصفهـــان

تو کلاس ما با اینکه همه زورشون میاد که به هم تقلب بدن ولی همه تقلب میکنن.اگه هم روی برگه نوشته باشن و بخوان گیر بیفتن برگه رو سر بزنگاه میخورن!!!! :D :D :D

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

امروز امتحان زبان بود و منم طبق معمول انگلیش مینینگ فرت.. :D
هیچی خلاصه دوسه تا سوال از دوستم گرفتم و...اونم به بدبختی معلمه مثه عزرائیل بالاسرم بود!!!
بعد امتحان که تموم شده میگه ببین خاک برسرت این سوال با اون سوال غلط بود!! راستی ایول اون یکی دیگه هم غلط بود درست کردی!! :>
من : :O
خو واس چی نگفتی این اشکالارو؟!.. ^-^
بعد تو تمام برگه منو چک کردی من یه نگاهم به برگت نکردم!!

این گونه شد که ... گند زدیم!! :D

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

بعضی وقتا از تقلب هم نا امید میشی
یه تاس همراه خودت توی امتحان ببر

most wanted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران

تو سالن امتحانا امتحان بود همشم یه مراقب
بعد 5 دقیقه شروع شد
انتقال برگه و تعویض برگه و مشورت و این حرفا تا این که یکی از بچه ها سوتی دادو X_X
یه ذره مرام نذاشت بی شور، تو دفتر رفت گفت برید دوربینا رو نگاه کنید همه تقلب کردن به خدا
ما ام اینو که شنیدیم تا یه هفته دل تو دلمون نبود
حال بچه ها دیدنی بود
ولی آخر دوربینارو نگاه نکردن /m\
\:D/

belata

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من همیشه شعر حفظی های ادبیاتو مینویسم پشت کارت امتحانام!! :-" از اول راهنمایی تا الان ک سوم دبیرستانم!!هیچوقت حفظشون نکردم!انشاالله امسال نهایی هم به خیربگذره دانشگاه آدم میشم!! :D +یه بارم جواب سوالای امتحان عربی رو داشتم بعد 20 دقیقه پا شدم پاسخناممو بدم معلممون گف صب کن هنو سوالای درک مطلبو پخش نکردیم که!! =)) درحالیکه من جواباشم نوشته بودم تو پاسخنامه :-" :))

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

ههه تقلب چیز کاملا عادییی است من خودم سال پنجم دبستان امتحان علوم داشتم هیچی نخونده بودم و نیمکت اخر ته نیمکت نشسته بودم با این که دو تا معلم سر کلاس بودن ولی من به طور کاملا مخفیانه کتاب علومم را باز کردم و همه ی سوال ها رو نوشتم و بیست شدم !!!:))

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي

من میز اول میشینم وهرموقع بخوام تقلب کنم تو استیک نت مینویسم ومیچسبونمش به میز معلم :-"

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

ما که دیگه نافمون رو با تقلب بریدن !!!
سره امتحان اصلی زبان همه تقلب کردیم هیکدوم از اون دو تا مراقب نفهمیدن ! {-8
پریروز هم امتحان عربی داشتیم دو نفره ( از اول سال همه ی امتحانای عربی رو با کلی خواهش و تمنا دو نفری کردیم :D ینی تابحال یه نفره ندادیم غیر اصلی ! ) اما امتحان 29 نفره بود جای دو نفره !!!
بچه های اینطرف کلاس با بچه های اونطرف کلاس داشتن سوالارو چک میکردن با هم !!!!
البته بگما اینا فقط اونایی بود که یادمه ...
کلا همه ی امتحانارو باید تقلب کنیم حتی اگه بلد باشیم :)) :D

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

پارسال سری امتحان دقیق یادم نیست البته کارهمیشگیش بودصندلی اول مینشست کتابوبرمیداشت بچه هامیگفتن خانم فلان سوال نبودخانم میگفت چراونی ک آخرصفحه نوشته بودو...
دوستم توکتاب میگشت میگفت خانم نیست نبود
خانم میگفت چراهست!!!
دوستم میگفت خانم نییییییییست اهههههه
خانمم نفهمیدداره ازروکتاب نگامیکنه خیلی باحال بود :)) :))

من وقتی میخوام تقلب برسونم ترجیح میدم جوابوبلندبخونم بنویسم

sarang

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد

آیا کسی تو آزمون پیشرفت تحصیلی تقلب کرده؟!!! :-" :-" :-"

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

تقلب؟!!! تا دلت بخواد! البته من زیاد اهلش نیستما....
چند روز پیش سر امتحان دینی دوستم که هنوز برگه دستش بود؛ برگشته بود پشت، برگه ی پشتیش رو نشون معلم داد و بعد از معلم پرسید : خانوم این درسته ؟!!!!!

• لایک
امتیازات: igin

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي

به نقل از Sarang :
آیا کسی تو آزمون پیشرفت تحصیلی تقلب کرده؟!!! :-" :-" :-"
آره امروز برا اولین بار تو این آزمون تقلب کردم با4تااز دوستام پاسخبرگ یکیمونو که صحیح کنن نمره 3تادیگمون درمیاد :-"

tinatntn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
دارم وا3 فیزیک میخونم.

اووووووووووووووف پیشرفت تحصیلیرو بوگو
یه معلم شیمی داریم خیلی تیزه،سرکلاسش سر پیشرفت تحصیلی من و زری کل سوالای زبان و ریاضی و عربی و ادبیات و چک کردیم.
یه سری معلما گفته بودن جواب سوالامون رو علاوه بر پاسخنامه تو برگه هم بنویسیم که نمره بدن،بعد زری داد من واسش نوشتم(سر جلسه)
آها بعد اومدم واسه ریحون برگه پرت کنم وسط راه باز شد سقوط کرد.خودم که پوکیده بودم از خنده.
یاد صحنه ی گوجــــــــــــــه،فلفـــــــــــــــــــل.سس گوجه فرنگی دلپذیر افتادم!!!! :D

بالا