• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    115
وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

به نقل از King Dain II :
پارساجون میشه بگی کیه شما که جاپای شرلوک هلمز گذاشتی باید یکم بهتر عمل کنی!میشه بگی ما دستمون رو شده یا شما با این شاهکاراتون!یکم انصافم خوب چیزیه!

تا فردا هم 4 تایی هندونه زیر بقل هم بزارید ها ، باز هم تفاوتی نمی کنه ! :))

کسی که دلش به حال سمپادیا سوخته باشه ، این طوری رفتار نمی کنه !

مهراب چقدر تو تیزی ها! سر همون یه ح ، ببین چه کولی بازی راه انداختی ! دیگه ببینید سر بقیه چیزها چقدر کولی بازی می کنی!

یک کلام : آقا مهراب! این بار هم نمی تونی سایت رو به هم بزنی! تا حالا نتونستی ، بعدا هم نخواهی توانست.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از پارسا :
تا فردا هم 4 تایی هندونه زیر بقل هم بزارید ها ، باز هم تفاوتی نمی کنه ! :))

کسی که دلش به حال سمپادیا سوخته باشه ، این طوری رفتار نمی کنه !

مهراب چقدر تو تیزی ها! سر همون یه ح ، ببین چه کولی بازی راه انداختی ! دیگه ببینید سر بقیه چیزها چقدر کولی بازی می کنی!

یک کلام : آقا مهراب! این بار هم نمی تونی سایت رو به هم بزنی! تا حالا نتونستی ، بعدا هم نخواهی توانست.

حیف که گفتن صحبت نکنم ولی تیز رو یکی بگیره! :))

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

به نقل از پارسا :

من سر "ح" این کارو کردم چون میخواستم نشون بدم چقده مدیرا هیچ چیزی رو نمیبینن. سر یه حرف من تو یه تاپیک بذر کار میاد تو امضاش میذاره. کولی بازیو هر طور دوست داری معنی کن. من کولی بازی کردم؟ خودت 7جد کولی بازا رو درس میدی.
شما میاید از موی لای ناف بنده یه ریسمون اندازه ی خرطوم فیل درست میکنید، یه بار اینکارو با خودتون کردم ببینید چه حالیه شروع میکنی چرت گفتن.

در جواب کلام: من نه میخوام سایتو به هم بریزم نه کار دیگه ای؛ قبلا 2 بار میخواستم دیدم اینقده مدیرا مغرورن گفتم حیف وقتم که تلف بشه.

بحث بدجور منحرف شده. همون قفل جواب کاره...

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

شهریار تو چی میگی این وسط ؟ :))
نه واقعا تو چی میگی ؟ :)) اصلا مخاطب پارسا تو بودی که میای نقل قول میگیری و جواب میدی ؟ :))
فوری خودتو میندازی وسط و میگی : ما دستمون رو شده ؟ :)) اصلا کی درباره تو حرف زد ؟ :D

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

من فقط یه چیزی رو در مورد اون نظر سنجی بگم که در موردش مطمئن هستم...
من به شما بطور قطع میگم که اگر زننده این تاپیک آقای مطهری بود و در پست اولش بجای حمله به انتخاب این خانم، از انتخاب این خانم به عنوان ناظم دفاع می کرد الان نتیجه کاملا متفاوت بود، خیلی ها اینجا منفعل هستند و استقلال فکری ندارند، بدون اطلاع از اتفاقات با خوندن یکی دو پست اول تاپیک یه نتیجه گیری کردند(حالا چه اشتباه یا درست من نظری در موردش نمیدم) و رای دادند که انتخاب ایشون نادرست بوده.
من اینجا به هیچ کدوم از طرفین حمله نمی کنم و نمیگم کدوم درست میگن، کدوم اشتباه، حرفم اینه که نتیجه این نظرسنجی صرفا بخاطر تاثیر پست اول روی تفکر بعضی افراد بوده که از قضیه بی اطلاع بودند.

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اهممم
ماشاالله 3 ساعت نبودم دوستان چه كار كردن
امير جان دمت گرم شما به همين روندت ادامه بدي مطمئن باش به زودي زود دوباره به جمع ناظمان گرام بپيوندي دادا :D
ماشاالله تو اين تاپيك سنگ تموم گذاشتي برا مديرا
داشتم به طور كاملا ناگهاني( :D) پ.خ هاي اينباكس مدير گرام حاج آقا بذركار رو مي خوندم كه امير جان به نكته جالبي برخوردم مي خواستم اون نكته رو مطرح نكنم ولي با اين حركات امروزت مجبورم كردي(از بذر جون هم عذرخواهي مي كنم ديگه تكرار نمي شه عزيز)
امير سر تاپيك نظرسنجي در مورد مديران و ناظمان تو به من پ.خ دادي علي تو ديگه چرا(حيف كه پ.خ رو پاكيدم) بعد حالا خودت برا برگشتن به ناظمي ببين چه كارا كه نمي كني امير آقا من و تو يك سال كنار هم توي اون دبيرخونه لعنتي كار كرديم ولي حالا......... [-( [-( [-(
e5e542888deb4b89bf8e.JPG

امير آقا اينو بدون من تا موقعي بن نشم اكانت جديد نمي سازم اون موقع هم اگه بسازم به همه اعلام مي كنم.......
آقا پارسا هم كه جوابش رو تو پ.خ يه قسمتيش رو دادم اينجا هم بقيه اش:
اگه منظورت از اون فرد فرشيده كه بايد بت بگم كه فرشيد به من گفت اصلا كاري نكن....
من هم برا به هم ريختن جو سايت به نفع خودم برنگشتم(الان هم فك نكنم اصلا جو به نفع من باشه) من يه تاپيك زدم سمپاديا رو به پيشرفت كه ديديم حاج آقا مطهري چه جوري جواب دادن و گفتن ما برا هيچ كدوم وقت نداريم يا در توان ما نيست......
اين تاپيك رو هم زدم كه اينجوري شد......
بهداد هم كه فقط اومده اينجا بخنده و مسخره بازي در بياره رو آب بخندي آقا پسر....

مطهري هم هنو جاب من رو نداده كه كي خدمت با سعادتش برسم.......

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

به نقل از مهراب.ع. (Amore MeYo) :
من سر "ح" این کارو کردم چون میخواستم نشون بدم چقده مدیرا هیچ چیزی رو نمیبینن. سر یه حرف من تو یه تاپیک بذر کار میاد تو امضاش میذاره. کولی بازیو هر طور دوست داری معنی کن. من کولی بازی کردم؟ خودت 7جد کولی بازا رو درس میدی.
شما میاید از موی لای ناف بنده یه ریسمون اندازه ی خرطوم فیل درست میکنید، یه بار اینکارو با خودتون کردم ببینید چه حالیه شروع میکنی چرت گفتن.

در جواب کلام: من نه میخوام سایتو به هم بریزم نه کار دیگه ای؛ قبلا 2 بار میخواستم دیدم اینقده مدیرا مغرورن گفتم حیف وقتم که تلف بشه.

بحث بدجور منحرف شده. همون قفل جواب کاره...
اینکه نشد دلیل آقای محترم!
شما اگه دقت کنی میبینی علی آقا یه جا حمایت رو نوشته همایت! حالا بقیه باید از کاه کوه بسازن و آخرم نتیجه بگیرن علی فلانه؟! (علی آقا شما به دل نگیر یه مثال بود فقط!)
به این توجیهتون فقط میگن پیچوندن!

به نقل از علـي :
تمام حرف من خطاب به مطهري بود و كسي هم نه نظر خواست نه خواست از مطهري دفاع كني آورين......
مطهري خودش ميتونه بياد جواب بده خيلي هم از شما بهتر كه همه چي و به عنوان كل كل ميبيني.......
فرشيد هم هر جا بوده ما همراهش بوديم اگه به اون يه چيزي بگي به ما هم گفتي......
شما هم ديگه نمي خواد بياين جواب حرفاي من كه خطاب به مطهري است رو بدي......
آورين......
تو اگه مایلی میتونی خودتو با اون قاطی کنی ، اما من تو رو فرشید نمیبینم. مخاطبم هم در اون مورد هیچوقت تو نبودی و نخواهی بود . حالا باز هی خودتو قاطی اون مسئله کن. آفرین
در ضمن شما حق نداری وا3 من تعیین تکلیف کنی و بگی چی بگم و چی نگم. من آزادم هر چی بخوام بگم!، اینو تو گوشت فرو کن لطفا! آفرین!

به نقل از مهراب.ع. (Amore MeYo) :
بابا پاچه خواری کنید ناظم میشید دیگه! دو بار از مدیرا طرفداری کنید چنان ناظمتون میکنن پشتتونن و هواتونو دارن که کیف میکنید. میگین بد میگم یه بار امتحان کنید. (;
جواب مدیرام همینه هیچی نمیگن اون پشت فقط دارن بهتون میخندن. انتظار دارید واقعا این جوابو بیان بگن؟ :))
مدیرا از هر کی خوششون بیاد مدیرش میکنن از هر کیم بدشون بیاد طرف هر جقدم سابقه داشته باشه عمرا نه ناظم نه مدیر نه هیچیش نمیکنن.
ببینید اینو کی گفتم.
(الانه که دو تا مدیر بیان! اینجوری مدیرارو باید به تاپیک بکشونید! :)))
چه جالبی شما!
فقط یه مثال نقض واست بیارم همین نیلوفر : اگه خبر داشته باشی قبل از ناظم شدنش معترض بوده ، پس اونجور که عقل میگه خبری از پاچه خواری و این چیزا نبوده! بوده؟

بعد یه نکته ای هم بگم:
علی آقا حرف شما چیه؟
حرفت اینه که چرا وا3 انتخاب نیلوفر از کاربرا که هیچی ، از ناظما هم نظر نخواستن. آره؟
خب اگه حرفت این باشه که با یه مثال ساده میشه حلش کرد.
ببین نیازی نیست وا3 انتخاب یه درجه از کسایی که در همون درجه هستن نظر بخوان. خیلی جا ها اینطوره!
مثلا وا3 انتخاب مدیر وا3 انجمنای دیگه میان از من و شما که مدیر انجمنیم نظر بپرسن؟! نمیان دیگه ! چون نیازی نیست. اینم همونه! فکر نمیکنم وا3 انتخاب یه ناظم حتما باید از دیگر ناظما هم نظر خواست!

در آخر فکر میکنم این بحث ها و 7 صفحه تاپیک باید یه پایان و نتیجه ای داشته باشه.
علی آقا یه سوال فنی از شما دارم!
شما هدفت از ایجاد این تاپیک چیه؟

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از f@teme :
علی آقا یه سوال فنی از شما دارم!
شما هدفت از ایجاد این تاپیک چیه؟

من می گم: آشوب

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از علـي :
اهممم
ماشاالله 3 ساعت نبودم دوستان چه كار كردن
امير جان دمت گرم شما به همين روندت ادامه بدي مطمئن باش به زودي زود دوباره به جمع ناظمان گرام بپيوندي دادا :D
ماشاالله تو اين تاپيك سنگ تموم گذاشتي برا مديرا
داشتم به طور كاملا ناگهاني( :D) پ.خ هاي اينباكس مدير گرام حاج آقا بذركار رو مي خوندم كه امير جان به نكته جالبي برخوردم مي خواستم اون نكته رو مطرح نكنم ولي با اين حركات امروزت مجبورم كردي(از بذر جون هم عذرخواهي مي كنم ديگه تكرار نمي شه عزيز)
امير سر تاپيك نظرسنجي در مورد مديران و ناظمان تو به من پ.خ دادي علي تو ديگه چرا(حيف كه پ.خ رو پاكيدم) بعد حالا خودت برا برگشتن به ناظمي ببين چه كارا كه نمي كني امير آقا من و تو يك سال كنار هم توي اون دبيرخونه لعنتي كار كرديم ولي حالا......... [-( [-( [-(
e5e542888deb4b89bf8e.JPG

امير آقا اينو بدون من تا موقعي بن نشم اكانت جديد نمي سازم اون موقع هم اگه بسازم به همه اعلام مي كنم.......
آقا پارسا هم كه جوابش رو تو پ.خ يه قسمتيش رو دادم اينجا هم بقيه اش:
اگه منظورت از اون فرد فرشيده كه بايد بت بگم كه فرشيد به من گفت اصلا كاري نكن....
من هم برا به هم ريختن جو سايت به نفع خودم برنگشتم(الان هم فك نكنم اصلا جو به نفع من باشه) من يه تاپيك زدم سمپاديا رو به پيشرفت كه ديديم حاج آقا مطهري چه جوري جواب دادن و گفتن ما برا هيچ كدوم وقت نداريم يا در توان ما نيست......
اين تاپيك رو هم زدم كه اينجوري شد......
بهداد هم كه فقط اومده اينجا بخنده و مسخره بازي در بياره رو آب بخندي آقا پسر....

مطهري هم هنو جاب من رو نداده كه كي خدمت با سعادتش برسم.......

علی جان با این کارایی که تو سایت داری انجام می دی من راهی دیگه ندارم به جز این کار
من تو رو هنوز هم از بهترین و باهال ترین دوستای خودم میدونم
فقط با این کارات توی سایت و این که بر علیه دوستت(من) اقدام کنی مخالفم
در ضمن اون درخواست هم یکی از کاربرا به من داده بود ،منم از مهمد خواستم چک کنه
فک نمی کنم چک کردن یه آیپی اینقدر مساله بزرگی باشه

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

خوب، بعضی کاربرا مهارت خودشون در بهم ریختن نظم انجمن رو نشون دادن ، حالا نوبت مدیریته که مهارت خودش رو نشون بده ببینیم میتونه از پس این وضعیت بر بیاد ؟ :دي

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

زمانی رو یادم میاد که دوستان میگفتن کاربران عادی! تو این کارا دخالت نکنن !

ظاهرا دوستان از تغییرات جدید آگاهی ندارن !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

چرا نيلوفر ناظم شد؟ اونكه پستاش كم بود؟؟؟؟؟؟؟

احمدرضا رحیمی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
‍‍‍ علامه طباطبایی :)
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
رشته دانشگاه
احتمالا کامپیوتر
پاسخ : پاسخ : انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

به نقل از dr.eniac :
چرا نيلوفر ناظم شد؟ اونكه پستاش كم بود؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من تعداد پست ها اصلاً مِلاک مناسبی برای ناظم شدن نمیتونه باشه ! چون مثلاً من میتونم توی یک روز بیش از 300 تا پست بدم که 90 درصدشون اسپم باشه !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ميدونم ولي منظورم اينه كه ملاك براي ناظم شدن چيه ؟ كشكي كشكي كه كسي ناظم نميشه !!!

احمدرضا رحیمی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
رشته دانشگاه
احتمالا کامپیوتر
پاسخ : پاسخ : انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

به نقل از dr.eniac :
ميدونم ولي منظورم اينه كه ملاك براي ناظم شدن چيه ؟ كشكي كشكي كه كسي ناظم نميشه !!!

به نظر من ملاک های ناظم شدن یا مدیر شدن فعالیت مفید در فروم هست و فعال بودن کاربر هم احتمالا نقش زیادی داره و به تعداد پست ها هم زیاد ربطی نداره چون بعضی پست ها میتونن واقعاً بی محتوا باشن مثل خیلی پست های این تاپیک !
البته این سوالی هست که باید از مدیران بپرسید و من فقط نظرمو گفتم !

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

خب منظور از فعال بودن چيه ؟

احمدرضا رحیمی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
رشته دانشگاه
احتمالا کامپیوتر

به نقل از dr.eniac :
خب منظور از فعال بودن چيه ؟
همون فعالیت مفید و ارسال پست های با محتوا و... میتونه باشه :)

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظرم جواب دادن مدیریت اما ممکنه این برای شما قانع کننده نباشه و یه سوال علی آقا چجوری تونستی بری تو ی پ خ های آقای بذر کار؟

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اينم يه بنده خدايي داد گفتم بذارم بد نيس......
ايشون ناظمن و نبايد اسپم بدن پس اين چيه؟؟؟؟
به نقل از نیـلوفر :
فوق العاده بود ! بسیار عالی !

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ

من نتونستم همه صفحه ها رو بخونم ولی به نظرم نیلوفر دختر خوبیه و فعالیتش هم خوبه اما وا۳ ناظم شدن زیاد انتخاب مناسبی نبود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا