• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های مازندران

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری
پاسخ : سمپادی‌های مازندران

به نقل از PrOFESSIONAL :
چون مازندران یه استانه ولی تهران یه شهره!
مطمئنن بچه هاش راحت تر بهم دسترسی دارن تا ماهایی ک خیلی فاصله داریم!
ضمن اینکه قضیه ی میتینگ هنوز واسه بچه های مازندران جا نیوفتاده!
شما ببین تو شهر خودتون، چند بار بچه های شهید بهشتی و فرزانگان باهم میتینگ داشتین؟!
پس نباید انتظار زیادی داشت.
ولی خب، باید با یه شیب رو به رشدی کم کم شروع بشه.و لمیدوارم این شروعش باشه ;-)
درسته تهران یه شهره ولی وقتی میتینگ میزارن ممکنه یکی 2ساعت تو راه باشه تا به مقصد برسه اما اینجا مثلا از بهشهر تا بابل 2ساعته!
خوب ما بچه های فرزانگان با هم زیاد :D ولی بچه های شهید بهشتی اصلا کسی اینجا عضو نیست که بخواد تو این بحثا شرکت کنه و بریم میتینگ (:|
منم امیدوارم! :-"

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

وای بچه های مازندران چه جای خوبی زندگی میکنین قدرشو بدونین من این یه هفته که چالوس بودم بیشتر جاهای مازندرانو رفتم واقعا طبیعت اونجا حرف نداره ! البته صورتم کلی دون دون شد! به هر حال به من که خیلی خوش گذشت قدر شهرای زیباتونو بدونین.........

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

بچه ها كلا الان ديه ميتينگو بيخي شين چون تابستون ديگه داره باي باي هاشو ميكنه...
ايشالله سال ديگه..نميشه كه وسط مدارسم ميتينگ گذاش كه تعدادمونم كمه خيلي كمه بيشترمون كاربر جديدن(تااونجايي كه ديدم من و تحقيق كردم)... :)

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

با حرف بالایی موافقم! :لایک
ولی دوست دارم موقع مدرسه ها هم بیایم اینجا درباره ی معلم و آزمون قطب و چیزای دیگه با هم صحبت کنیم! :)

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

وويي آزمون قطب... :(
ولي خواهشا ترك نكنيد اينجارو!!!
خخخخخ

HOOMANKH7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mobina7 :
درسته تهران یه شهره ولی وقتی میتینگ میزارن ممکنه یکی 2ساعت تو راه باشه تا به مقصد برسه اما اینجا مثلا از بهشهر تا بابل 2ساعته!
خوب ما بچه های فرزانگان با هم زیاد :D ولی بچه های شهید بهشتی اصلا کسی اینجا عضو نیست که بخواد تو این بحثا شرکت کنه و بریم میتینگ (:|
منم امیدوارم! :-"

درسته، ولی بحث فقط برا مسافت نیس!
حرف من یک پارچه بودن و هماهنگی و ایناس.
خب اینجوریه دیگه :-" ایشالا بهتر شه :-دی
امیدوارم بشه :-)

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از PrOFESSIONAL :
ضمن اینکه قضیه ی میتینگ هنوز واسه بچه های مازندران جا نیوفتاده!
شما ببین تو شهر خودتون، چند بار بچه های شهید بهشتی و فرزانگان باهم میتینگ داشتین؟!
اون ک بعله جا نیوفتاده هنوزمتاسفانه!
یه چیز دیگه هم این ک هدف از میتینگ صرفا این نیست ک یه اکیپ پسر و دختر با هم جمع شن و برن پارک یا جای دیگه!این ک مثلا ما میگیم با بچه های امل بابل یا ساری میتینگ داشته باشیم واسه اینه ک با برنامه هاشون روش های درس خوندنشون وامکاناتشون و........خیلی چزای دیگه آشنا شیم و در کنارش یه دور هم جمع شدن و تفریحی هم باشه!و متاسفانه از بچه های بهشهر پسرا کسی اینجا نیست البته تا اون جایی ک من میدونم.......!ولی ب هر حال این تابستون هم تمامید وایشالا سال تحصیلی جدید همراه باشه با کلی موفقیتواسه همتون!

×خواهشن این جا رو ترک نکنید اینجا ک دیگه یه گفت و گو داشته باشیم بد نیست مخصوصا اون دانشجوهاو فارغ التحصیلای عزیز!

×راسی یه خبر: هنگامه باقریان از بچه های ریاضی فیزیک بهشهر ک امسال چهارم تشریف بردن موفق ب کسب مدال نقره ی المپیاد فیزیک شدن و افتخاری برا بهشهر کسبیدن!هرچند از کاربرای سایت نیست ولی بهش خسته نباشید میگم

* ب امید موفقیتای بیشتر و افتخارت بیشتری ک برا بهشهر و مازندران کسب شه*

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از fatemeh-s :
اون ک بعله جا نیوفتاده هنوزمتاسفانه!
یه چیز دیگه هم این ک هدف از میتینگ صرفا این نیست ک یه اکیپ پسر و دختر با هم جمع شن و برن پارک یا جای دیگه!این ک مثلا ما میگیم با بچه های امل بابل یا ساری میتینگ داشته باشیم واسه اینه ک با برنامه هاشون روش های درس خوندنشون وامکاناتشون و........خیلی چزای دیگه آشنا شیم و در کنارش یه دور هم جمع شدن و تفریحی هم باشه!و متاسفانه از بچه های بهشهر پسرا کسی اینجا نیست البته تا اون جایی ک من میدونم.......!ولی ب هر حال این تابستون هم تمامید وایشالا سال تحصیلی جدید همراه باشه با کلی موفقیتواسه همتون!

×خواهشن این جا رو ترک نکنید اینجا ک دیگه یه گفت و گو داشته باشیم بد نیست مخصوصا اون دانشجوهاو فارغ التحصیلای عزیز!

×راسی یه خبر: هنگامه باقریان از بچه های ریاضی فیزیک بهشهر ک امسال چهارم تشریف بردن موفق ب کسب مدال نقره ی المپیاد فیزیک شدن و افتخاری برا بهشهر کسبیدن!هرچند از کاربرای سایت نیست ولی بهش خسته نباشید میگم

* ب امید موفقیتای بیشتر و افتخارت بیشتری ک برا بهشهر و مازندران کسب شه*
اولا با تقریب خوبی همه ش میشه تفریح و اینا :D :-" ثانیا ولی بسته به خودتون میشه از دل این جور جمعا چیزای خوبم کشید بیرون !
در مورد المپ هم امسال قائمشهر دو تا برنز نجوم داد ! خدا خیرشون بده :D من دستم بهشون برسه ، می دونم چه بلایی بیارم سرشون :-" شهرای دیگه چی کار کردن ؟

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

نچ خبر ندارم :-"شاگرداتون بودن اون 2 نفر :-/

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب منم 7 سالی تو مرکز شهید بهشتی ساری درس خوندم، یه روز هایی بهترین سمپاد استان و شاید کشور بود، اما الان بخاطر مدیریت بد سالهای اخیر آینده ی روشنی نداره. اما بازم بهترین تو استانه ( قابل توجه بابلیا :D )

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از fatemeh-s :
نچ خبر ندارم :-"شاگرداتون بودن اون 2 نفر :-/
یکی از استاداشون بودم ;;)
به نقل از Sheldon Cooper :
خب منم 7 سالی تو مرکز شهید بهشتی ساری درس خوندم، یه روز هایی بهترین سمپاد استان و شاید کشور بود، اما الان بخاطر مدیریت بد سالهای اخیر آینده ی روشنی نداره. اما بازم بهترین تو استانه ( قابل توجه بابلیا :D )
اولا مررررسییییی یوزر و آواتار ! لایک :D
دوما خیلی خیلی خیلی از ساروی ها و بابلی های عزیز که کلی دوست خوب هم بینتون دارم معذرت میخوام ولی
دعوا و جنگ شما ها یکی از بزرگترین دلایل پیشرفت نکردن استانمونه ! از سیاست گذاراتون گرفته تا پایین ... خوب نیس اصن !

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

حسین جان من به شوخی عرض کردم، ولی تا حدودی هم موافقم، این اصطکاک ها گاهی موجب پیشرفت هر دو میشه و گاهی مثل وضع فعلی مایه ی پسرفت. ولی خب دیگه :D ما این یه هفته ای که اومدیم دانشگاه اصلاً با بابلی ها برخورد نداشتیم ولی قائمشهری ها چرا...

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

حسین جان من به شوخی عرض کردم، ولی تا حدودی هم موافقم، این اصطکاک ها گاهی موجب پیشرفت هر دو میشه و گاهی مثل وضع فعلی مایه ی پسرفت. ولی خب دیگه :D ما این یه هفته ای که اومدیم دانشگاه اصلاً با بابلی ها برخورد نداشتیم ولی قائمشهری ها چرا...
برار مهدی ! منم دونسمه تو شاخی کنّی :D ولی اون نکته ره خالی از لطف ندیمه که اینجه باوّم :) برار بوین ! تو شه گنی "گاهی موجب پیشرفت "هر دِتا" بونه" ! ولی اَمِه مازرون که فقِط ساری و بابول نیه کا ! این مملکته درون از اون بالا بَیر تا پایین تا اَمِه جان ِ مازرون ، مسئولین نفهمسّنِه "اتحاد" اصلن چِه چی ِ وِسّه لغتنامه ی درون دَره ! هوووووفففف ! مه کله سوت کشنه وشون ِ دست ِ جا !!
راستی تبریک عرض کِمّی جناب سال اوّلی :) ایشاللا که موفّق باوّی :)
ضمنا وَچون ! غیرت هکنین ، طبری گپ بَزنیم اینجه (; آ شِمه بِلا ره :D

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بِرار من شِه دومبه تِه چِچی گنی، اما اِما که نتومبی سیاست بیِلیم. اِما فقط نظاره کُمبی. تِه فِدا >:D<

سال اولی بودن فقط دردسره باو :))

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

برادرا چرا جو گیر شدین :O این الان مازندرانی بود نوشتین تورو خدا =))بیان بهشهر چن روز پیش منو رفقا کلاس بهتون بیادیم.......... :-"
برنزم خوبه حالا ایشالا سالای دیگه میشه طلا (; (;
شب نشینی امشب اگه تونستین بیاین فک کنم 10 شروع شه (;
راسی یه چیزم اینکه این بابلی ها هستن ک همش بابل بابل میکنن و فک میکنن یه مازندران و یه بابل حتی اگه تو سایت قلم چی هم سر بزنین اون نظرایی ک میذارن همش همینه میخواد ب بابلی ها برم بخوره هم بخوره >:p

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از fatemeh-s :
برادرا چرا جو گیر شدین :O این الان مازندرانی بود نوشتین تورو خدا =))بیان بهشهر چن روز پیش منو رفقا کلاس بهتون بیادیم.......... :-"
برنزم خوبه حالا ایشالا سالای دیگه میشه طلا (; (;
شب نشینی امشب اگه تونستین بیاین فک کنم 10 شروع شه (;
راسی یه چیزم اینکه این بابلی ها هستن ک همش بابل بابل میکنن و فک میکنن یه مازندران و یه بابل حتی اگه تو سایت قلم چی هم سر بزنین اون نظرایی ک میذارن همش همینه میخواد ب بابلی ها برم بخوره هم بخوره >:p
خواخر تو که بتونّی و بلدی چه طبری گپ نزنّی ؟ :D ته که لالایی بلِدی چه ته ره خو نَینِه ؟ :D من شه به شخصه حاضرمه
شمه جا یاد بَیرم . اَمه وچونِ کلاس اِما ره بَکوشته ! وِشونه تُو گِرنه طبری گپ بزنن ! هر کی بلده و بلد نیه ، بیه اینجه اسپیکینگ داریم :D

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من بجز گویش مازندرانی آقا حسین حتی لهجشو هم فهمیدم :D

zirkhaki

کاربر فوق‌حرفه‌ای

من بجز گویش مازندرانی آقا حسین حتی لهجشو هم فهمیدم :D
به قول مه رَفِق : مازرون ِ درون ، از اتاق خواب تا دسشویی خوان بوری لهجه ها فرق کِنّه :D شِما وره گنّی : "کنده" . درس گمّه ؟ (اینتا هم بونه : "گمبه" :D )

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اَره، اِما گمبی "سِره" بعضیا گنه "خِنه"
یا "هاکنیم" و "هکنیم"
یا همونتا که شما باتی.

- آقا واسه من سخته تایپ، درگیر زنگی خوابگاهی ام :rolleyes: دیگه کمتر جواب دادم sorry.

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

sheldonمیتونی رتبتو بگی البته اگه دوست داشتی(سوت)(شکلکام نمیاد)......
حسین(یه برادرم خواسی قبلش اضافه کن) اون 2 نفری ک برنز آوردن اسماشونو اگه بگی ممنون میشم....
عضو گروه تجسسم ب عبارتی رعیسشونم(سوت)
بعدشم یه چیز دیگه اینکه من تو کف سنتمcooper؟ 17؟جهشی خوندی عایا؟

بالا