• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

Mina.mh

Mina.mh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
ولیعصر رفسنجان
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از ANioGoe :
جای دیگه ای نبود رفتی مدرسه خودتون در مورد کیفیت مسابقه پارسال سوال پرسیدی ؟؟ حقیقتا چنین سوالایی رو از آدمای عاقل و بالغ میپرسن شرمنده نمیدونستم شما هم شامل این گروه میشین! حالا بفرمایید کیفیت مسابقه چطور بود؟؟!!
اصن گیریم کیفیت مسابقه پارسال پایین بود همین بچه های خودتون در کل بهترین رتبشون چی بود ؟؟؟ کاری تونستن بکنن یا نه ؟؟ رتبشون رو هم میپرسیدی خب :D ؟؟؟ خب وقتی میگن پارتی بازی شده به نظرتون باید رتبه میاوردن؟؟!!
در مورد پارتی بازی هم اگه مدرکی دارین بیایین ارایه بدین الکی چرت و پرت نگین جدا از موضوع مسابقه هشترودی واقعا چطور میشه اثبات کرد که بعضیا عده ای رو احمق فرض میکنن! اگه این قابل اثبات بود که ما الان اینجا نبودیم!
دیگه کم مونده یه Made in PRC در مورد کیفیت مسایقه هشترودی صحبت کنه
خداییش رو هم چیزیه خوبیه ادم داشته باشه X-( واقعا...
دقت کردین هرچی ما احترام به خرج میدیم شما بدتر میشین؟؟
دقت کردین که شما کلا اعصاب ندارین؟؟!!!
دقت کردین که هروقت عصبانی میشین یا کم میارین بحث اصلی و چینی رو میکشین وسط؟؟!!!
خوبه گفتم بنده این حرفا رو فقط شنیدم دارین میزنین منو اگه خودم گفته بودم چه میکردین؟؟
تا اونجایی که من در جریانم اصولا آدم باید به انتقادات (چه منطقی چه غیرمنطقی) دیگران احترام بذاره...
گرچه حضرتعالی معنی و مفهوم احترامو در حالت عادی نمیدونین چه برسه ازتون انتقادم بشه...

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از jefert :
دقت کردین هرچی ما احترام به خرج میدیم شما بدتر میشین؟؟
دقت کردین که شما کلا اعصاب ندارین؟؟!!!
دقت کردین که هروقت عصبانی میشین یا کم میارین بحث اصلی و چینی رو میکشین وسط؟؟!!!
خوبه گفتم بنده این حرفا رو فقط شنیدم دارین میزنین منو اگه خودم گفته بودم چه میکردین؟؟
تا اونجایی که من در جریانم اصولا آدم باید به انتقادات (چه منطقی چه غیرمنطقی) دیگران احترام بذاره...
گرچه حضرتعالی معنی و مفهوم احترامو در حالت عادی نمیدونین چه برسه ازتون انتقادم بشه...

خانم محترم ممنون که احترام به خرج می دید عذر می خوا که دوستم اعصاب ندارن ممنون که میگید فقط شنید و اصلن منظورتون این نیس که ازشون مطمئنید اگه اجازه هس من یه سری توضیحات مختصر در حدی که این بحثم بسته شه بدم :

در مورد این که کیفیت مسابقه پایین بود بله قبول تا حدی بگم که اون مسابقه حتی جایزه هاش هم تا حدی از جیب بچه ها بود و هیچگونه حمایتی از ما نشد تا امسال که کمی بها دادن نه برامون سالن دانشگاه گرفتن نه به اندازه نفری ۳۰ تومن جایزه بمون بودجه دادن انتظار زیادی نمیشد داشت ولی تا این حد عرضه داشتیم که از اون مرحله به این جا رسیدیم و خوبه که کسانی که این جریانات رو برای شما تعریف کردن این عینک یکسان بینی رو بندازن دور الان ۱ سال گذشته و ما کلی زحمت کشیدیم مطمئمن باشین برای این که آبرو داری هم کنیم در سطح کشور اجازه نمیدیم که کسی به کیفیت امسالمون تا این حد معترض شه
در مورد پارتی بازی در این حد بگم که همین رفیقم که الان شما از عصبانیتش دلخور شدید پارسال گروه داده بود با ۲ نفر دیگه و همشون جز بهترین رفیقای منن من همراه یکی دیگه از دوستام مسئول این تیم و ۲ تیم دیگه بودیم روی قسمت سرعتی مسابقه قشنگ یادمه که این تیم و یه تیم دیگه از حلی ۲ با هم تحویل دادن در یک آن و من رسما امتیاز رو به این تیم ندادم دادم تیم حلی ۲یی ها حتی تا مدتی سر سنگین بودن بام جدا به دور از حقه که این شکلی قضاوت کنن (بالاخره دور از جون باس به در گفت تا دیوار بشنوه :-" )
یک مورد دیگه هم اشاره کنم که انتظار نداشته باشین وقتیکه ۳ ۴ تا تیم نچندان قوی می فرستید برای مسابقه حتمن هم رتبه بیارن شما کافیه بررسی کنین تیم های اول تا سوم پارسال رو تا ببنین کسایی مثه آقای عسکری یا آقای حلواتی از بهترین بچه های المپیادیما این رتبه ها رو گرفتن و جدا از همون پارسال یکی از مهمترین دلیلامون که مطمئن بودیم بچه های فرز اینجوری که شما میگین در مورد ما فکر نمی کنن همین بودکه خودشون قضاوت می کنن
حالا خدایی شما پارسال چن تا تیم قوی در اون زمان فرستادین ؟
با عرض معذرت هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه من به شخصه بهتون حق میدم برای تبرئه هم که شده بگید ما تقلب و پارتی بازی کردیم من همینجا تایید می کنم که شما هم ایشالا امسال خوشحال باشین که حقتون بوده ولی ما نا مردی کردیم ایشالا سال آینده مسائل امسال پیش نیاد یکم بیشتر با هم راه بیایم (;

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
پارسال در مرحله دو هشترودی کلا دو یا سه تا تیم فرزانگانی داشتیم داورامونم یکیش اقای ذولفقار نسب بودن که همه میشناسنشونو میتونین از ایشون بپرسین هر کی هم گفته پارتی بازی شده شکر اضافی خورده شرکت نکردین بدرک حداقل حرف در نیارین

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

به نقل از SCRC :
در مورد این که کیفیت مسابقه پایین بود بله قبول تا حدی بگم که اون مسابقه حتی جایزه هاش هم تا حدی از جیب بچه ها بود و هیچگونه حمایتی از ما نشد تا امسال که کمی بها دادن نه برامون سالن دانشگاه گرفتن نه به اندازه نفری ۳۰ تومن جایزه بمون بودجه دادن انتظار زیادی نمیشد داشت ولی تا این حد عرضه داشتیم که از اون مرحله به این جا رسیدیم
ببخشید می شه درباره ی این تیکه ی حرفتون بیشتر توضیح بدید؟

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

دوستان من خواهش میکنم دیگه این بحث هارو نکنید خوب نیست اینی هم که من گفتم به دلایلی زیادی بود .
نه برای هشترودی برای کلیه مسابقات و فعالیت ها وقتی تیم از شهر خودمون خوب باشه برای شهر های دیگه میگن ایول اینا از همه جهت خوبن
یا آموزش و پرورش میگه که آره اینا خودشون هم پیشرفت میکنند و...

ولی خواهش میکنم دیگه این بحث ها ادامه ندین کسی هم اگه ناراحت شده من عذر میخوام
و یه چیز دیگه خوب انتقاد هارو بعد مسابقه گفت و حلشون کرد نه اینکه قبل مسابقه دوره بعد به این خاطر ها شرکت نکرد (;
به نقل از jefert :
بله حرفتون صحیح ولی انتقاد جایی داره زمانی داره ، و مهم بودنی داره، وقابل ارزش بودنی .

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

ژانر اینایی که یه موضوعی رو مطرح می کنن بعد خودشون میگن این بحثُ ادامه ندین. :-"
و این است حکایت ما . . .

Mina.mh

Mina.mh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
ولیعصر رفسنجان
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات

به نقل از امــیــر حـمــزه :
و یه چیز دیگه خوب انتقاد هارو بعد مسابقه گفت و حلشون کرد نه اینکه قبل مسابقه دوره بعد به این خاطر ها شرکت نکرد
ما که شرکت میکنیم فقط گفتم که در جریان باشید که پشت سرتون چی میگن... ^#^

مهلا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان

دوستان جریان چیه؟اگه موضوع مسابقات خداییش ک گرونه :((

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

[size=14pt][/size]ببخشید که اینو میگم دوست عزیز
ولی این دوستان فرزانگان ناحیه 2 هستن اگر حرفی پشت سر کسی میزنن
کسانی که این مسابقاتو برگزار میکنن اینقدر سرشون شلوغه که نمیتونن سر کلاسای درس بیان چه برسه به اینکه پشت سر بعضی ها حرف بزنن.
:)

melika74

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
SBUK@
رشته دانشگاه
Software Engineering

سلااام اوووف شماهنوز دارین بحث میکنین؟؟؟بیخیال خون خودتونوکثیف نکنین مهم اینه ماازمسابقات استقبال کردیم (; (;

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از a.s.m.a. :
[size=14pt][/size]ببخشید که اینو میگم دوست عزیز
ولی این دوستان فرزانگان ناحیه 2 هستن اگر حرفی پشت سر کسی میزنن
کسانی که این مسابقاتو برگزار میکنن اینقدر سرشون شلوغه که نمیتونن سر کلاسای درس بیان چه برسه به اینکه پشت سر بعضی ها حرف بزنن.
:)

به نقل از امــیــر حـمــزه :
دوستان من خواهش میکنم دیگه این بحث هارو نکنید خوب نیست اینی هم که من گفتم به دلایلی زیادی بود .
نه برای هشترودی برای کلیه مسابقات و فعالیت ها وقتی تیم از شهر خودمون خوب باشه برای شهر های دیگه میگن ایول اینا از همه جهت خوبن
یا آموزش و پرورش میگه که آره اینا خودشون هم پیشرفت میکنند و...

ولی خواهش میکنم دیگه این بحث ها ادامه ندین کسی هم اگه ناراحت شده من عذر میخوام
و یه چیز دیگه خوب انتقاد هارو بعد مسابقه گفت و حلشون کرد نه اینکه قبل مسابقه دوره بعد به این خاطر ها شرکت نکرد (;بله حرفتون صحیح ولی انتقاد جایی داره زمانی داره ، و مهم بودنی داره، وقابل ارزش بودنی .

دیگه بهتره بهم پاس ندیم امیر راس میگه تموکش کنیم بهتره کلا وجهه بدی داره اگ یکی همینجور الکی دستش بخوره رو این تاپیک بیاد اینجا از شهرای دیگه فکر خوبی نمیکنه بهتره مشکلاتمون بین خودمون حل شه (;

به نقل از melika74 :
سلااام اوووف شماهنوز دارین بحث میکنین؟؟؟بیخیال خون خودتونوکثیف نکنین مهم اینه ماازمسابقات استقبال کردیم (; (;

دمتون گرم :D

دوستان پرواز توجه کنین یکی دیگه هم به مستضعفین اضافه شده اون بالا خب آقا یه فکری کنین من فیش حقوقی بابامو بیارم شما قبول می کنین ؟

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
اقا به چه زبونی بگم پدر من 6 ماهه اخراج شده بخدا دیگه به نون شب محتاج شدیم اونوقت شما میگی فیش حقوقی:-\

melika74

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
SBUK@
رشته دانشگاه
Software Engineering

اااااااااااااخ این مسولین هم توقع زیادی دارن نگاه به جیب خودشون میکنن.... #-o #-o

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دوستان چه خبره اینجا دقیقا؟
فعلا قفل.

تاپیک باز میشه.
قرار نبود برای ابد قفل باشه که انقدر اعتراض کردین. :D
یه سری اسپم‌ها رو پاک کردم، دیگه بقیه‌ش با مدیره. فقط اینکه بگم، امکان لایک وجود داره باور کنید!
«دمت گرم»، «فدای تو» و «عالی بود» رو میتونید با لایک منتقل کنید!

Maryam.Sh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

ممنون ریحانه جون که به اعتراضات ما گوش سپردی :D

دوستان شهرستان پوستر مسابقه ی پرواز به مدرسه هاتون رسیده ایا؟؟؟

مهلا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان

میشه درباره ی مسابقه توضیح بدی؟

×بی هویت:فینگلیشها رو از این پس حذف میکنم!
با تشکر

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

ریحانه توی همین صفحه تذکّر داد ها! لطفاً رعایت کنید. :د
پاکسازی شد.

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

مگه امکان داره به بعضی شهرستان ها پوستر نرسیده باشه ؟؟؟
حالا اشکال نداره ولی اطلاع رسانی از طریق اینترنت خوب بوده بچه ها...نگران نباشین.

[size=18pt]نخستین دوره مسابقات پرواز[/size]

Mina.mh

Mina.mh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
ولیعصر رفسنجان
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات

صرفا جهت اطلاع: :D
از دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقه پرواز دعوت میشود در مورخه 21 بهمن ماه ساعت 4 بعد از ظهر در پژوهش سرای خیام واقع در خیابان بهمنیار کوچه شماره 8 در کلاس آموزشی موشک آبی شرکت نمایند.
با تشکر

بالا