سمپادی های کرمان

n.z.n

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از INTREPID :
خودم در کل اقای کربلایی رو بیشتر دوست دارم . ولی سلیقه ایه دیگه . خیلیام جناب مداحی رو می پسندن .آره ، حیفه . اما به قبول کردن ما که نیست . اینجا دیکتاتوری مطلقه .
ولی واقعا اقای کربلایی فرق میکنن فک کنم 98 درصد دانش اموزاشون ازشون راضین

ما معلمامون رو خودمون انتخاب کردیم ;;) ;;) ;;)

INTREPID

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
92

به نقل از n.z.n :
ولی واقعا اقای کربلایی فرق میکنن فک کنم 98 درصد دانش اموزاشون ازشون راضین
بله ، همینطوره .
به نقل از n.z.n :
ما معلمامون رو خودمون انتخاب کردیم ;;) ;;) ;;)
ما هم معلمامونو یه جورایی خودمون انتخاب کردیم . ولی به نظرم داشتن بهترین معلم ، اصلا کافی نیست ، حتی لازم هم نیست .

n.z.n

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان

به نقل از INTREPID :
بله ، همینطوره .ما هم معلمامونو یه جورایی خودمون انتخاب کردیم . ولی به نظرم داشتن بهترین معلم ، اصلا کافی نیست ، حتی لازم هم نیست .
کافی نیست چون معلم خوب درس بده تو گوش نکنی و درس نخونی دیگه معلم بیچاره چیکار میتونه بکنه ولی معلم خوب لازمه تا تو یه چیزی رو درست بهت درس ندن 1000بارم بخونی بازم گیر میکنی البته بستگی به درسشم داره ها بعضی درسا اصلا معلم نیاز ندارن

یعنی اقای مداحی رو خودتون انتخاب کردین؟؟؟

INTREPID

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
92

به نقل از n.z.n :
کافی نیست چون معلم خوب درس بده تو گوش نکنی و درس نخونی دیگه معلم بیچاره چیکار میتونه بکنه
منظورم این نبود . میخواستم بگم که وجود بهترین معلم ، بهترین مدرسه ، بهترین موسسه و ... شاید همشون رو هم ده درصد موثر باشن . همه چیز به خود فرد بستگی داره .
به نقل از n.z.n :
ولی معلم خوب لازمه تا تو یه چیزی رو درست بهت درس ندن 1000بارم بخونی بازم گیر میکنی البته بستگی به درسشم داره ها بعضی درسا اصلا معلم نیاز ندارن
دقیقا من منظورم بر عکس همینه ، میخوام بگم وجود معلم خوبه ، ولی نیاز و لازم نیست . نبودنش با یکم افزایش ساعت مطالعاتی جبران میشه . منم تا موقعی که معلمایی مثل آقای مداحی و کربلایی و ناسوتی و ... تو مدرسه باشن ، میرم سر کلاس درس . خیلی بیشتر به نفعمه . اما این شیوه ی آموزش معلم محور تو ایران کاملا اشتباهه . و باعث شده بعد از چندین سال تحصیل ، شما بگید که وجود معلم لازمه ، در حالیکه هدف از آموزش تو دنیا اینه که دانش آموز وابستگیش نسبت به حضور معلم بر طرف شه .
به نقل از n.z.n :
یعنی اقای مداحی رو خودتون انتخاب کردین؟؟؟
ما یه لیست از معلمایی که میخواستیم ، دادیم به خونواده هامون ، بعد مدرسه یه جلسه برای خونواده ها گذاشت که اونجا معلما بر اساس همون لیست ، انتخاب شدن و بعدشم آقای یزدان پناه با معلما هماهنگ کردن . یعنی خودمون انتخاب کردیم دیگه ، البته با واسطه .

n.z.n

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان

به نقل از INTREPID :
دقیقا من منظورم بر عکس همینه ، میخوام بگم وجود معلم خوبه ، ولی نیاز و لازم نیست . نبودنش با یکم افزایش ساعت مطالعاتی جبران میشه . منم تا موقعی که معلمایی مثل آقای مداحی و کربلایی و ناسوتی و ... تو مدرسه باشن ، میرم سر کلاس درس . خیلی بیشتر به نفعمه . اما این شیوه ی آموزش معلم محور تو ایران کاملا اشتباهه . و باعث شده بعد از چندین سال تحصیل ، شما بگید که وجود معلم لازمه ، در حالیکه هدف از آموزش تو دنیا اینه که دانش آموز وابستگیش نسبت به حضور معلم بر طرف شه .
برنامه های اموزش و پرورش هیچکدومش درست نی که این یکی بخواد باشه.
ولی من فک نمیکنم نبود معلم برای بعضی از درسا رو بشه با افزایش ساعت مطالعه جبران کرد. وگرنه دولت این همه هزینه واسه اموزش دانش اموزان که این کار توسط معلما انجام میشه خرج نمیکرد و میگفت خودشون برن بخونن فعلا سال یا وقتی به فلان سن رسیدن یه امتحان بدن بهشون مدرک بدیم و یا حتی مدارس و دانش اموزا خودشون رو واسه معلم خوب نمیکشتن که با اینکه معلم مدرسه داره بهشون درس میده بازم میرن بیرون کلاس و معلم خصوصی و از این حرفا....
بچه های که سال کنکوردرساشون غیر حضوری بر میدارن خیلی کمن که رتبه هاشون عالی باشه

نه هدف از اموزش توی دنیا این نیست حالا هر جا یه هدفی ولی کلا هدف از اموزش زندگی بهتره نه عدم وابستگی به معلم..

INTREPID

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
92

باهاتون مخالفم ولی به نظرتون احترام میذارم . به نظرم بهتره دیگه ادامه ندیم . معلوم میشه دیگران علاقه ای به اظهار نظر ندارن .

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از n.z.n :
برنامه های اموزش و پرورش هیچکدومش درست نی که این یکی بخواد باشه.
ولی من فک نمیکنم نبود معلم برای بعضی از درسا رو بشه با افزایش ساعت مطالعه جبران کرد. وگرنه دولت این همه هزینه واسه اموزش دانش اموزان که این کار توسط معلما انجام میشه خرج نمیکرد و میگفت خودشون برن بخونن فعلا سال یا وقتی به فلان سن رسیدن یه امتحان بدن بهشون مدرک بدیم و یا حتی مدارس و دانش اموزا خودشون رو واسه معلم خوب نمیکشتن که با اینکه معلم مدرسه داره بهشون درس میده بازم میرن بیرون کلاس و معلم خصوصی و از این حرفا....
بچه های که سال کنکوردرساشون غیر حضوری بر میدارن خیلی کمن که رتبه هاشون عالی باشه

نه هدف از اموزش توی دنیا این نیست حالا هر جا یه هدفی ولی کلا هدف از اموزش زندگی بهتره نه عدم وابستگی به معلم..
منم با علی رضا موافقم ببینید خیلی جالب بود یکی میگفت استاد اون کسی نیست که بیاد بهت درس بده استاد اونیه که جوری راهنماییت کنه که تو خودت یاد بگیری
متاسفانه تو مملکت ما همه دنبال راه های پیش پا افتاده اند ولی خوب اگه شما معلمتون یکم یادتون بده و به شما بگه خودتی کمی روی موضوع دقت و پژوهش کن بهتر یاد میگیری حالا من در بحث کنکور نمیگم ولی خوب به هر حال اون میزان تاثیری که خوندن خود آدمداره بسیار بیشتره
اما علیرضا جان گاهی اوقات اوناطلاعات معلم رو هم با 4 ساعت اضافه کردن نمیتونی بدست بیاری

INTREPID

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
92

آخه مگه معلم اطلاعاتشو از کجا آورده ؟ خب اونم مث ما تو چند تا کتاب خونده یا مثلا یه نفر بهش یاد داده ، که اونم بازم یه جایی خونده . من بار ها دیدم که این راه حل های جدیدی که معلما یا موسسه ها میگن - کلی هم ادعا میکنن که خودمون فلان کردیم و چنان کردیم - تو کتابای کمک آموزشی هست . + تو اینترنت هم فراوونه .
منم تا موقعی که معلم هست و میتونه یک فصل رو تو یه ساعت به من یاد بده ، خب مطمئنن میرم سر کلاس درس . ولی اخه تا کی باید اینجوری به معلم وابسته باشیم . حاضرم به جای اون یک ساعت ، خودم 4 ساعت صرف خوندن کتاب کنم تا یه کم مستقل شم . بالاخره از یه جایی به بعد باید خودمون ادامه بدیم .

n.z.n

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان

به نقل از INTREPID :
آخه مگه معلم اطلاعاتشو از کجا آورده ؟ خب اونم مث ما تو چند تا کتاب خونده یا مثلا یه نفر بهش یاد داده ، که اونم بازم یه جایی خونده . من بار ها دیدم که این راه حل های جدیدی که معلما یا موسسه ها میگن - کلی هم ادعا میکنن که خودمون فلان کردیم و چنان کردیم - تو کتابای کمک آموزشی هست . + تو اینترنت هم فراوونه .
منم تا موقعی که معلم هست و میتونه یک فصل رو تو یه ساعت به من یاد بده ، خب مطمئنن میرم سر کلاس درس . ولی اخه تا کی باید اینجوری به معلم وابسته باشیم . حاضرم به جای اون یک ساعت ، خودم 4 ساعت صرف خوندن کتاب کنم تا یه کم مستقل شم . بالاخره از یه جایی به بعد باید خودمون ادامه بدیم .
اموزش دیدن با کتاب خوندن فرق میکنه

وقتی ساله دیگه که دانشگاهین این وابستگیتون تموم میشه :D :D :D :D

arghavan.af

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
كرمان

ببینین واسه همین میگم مشخص کنید دیگه هر کسی یه چیزی میگه
در ضمن من از آقای خوشنام نپرسیدم ک
با همتون بودم
برا پسرا ک هر جوری بگی قدیمیه یکه جدیده 2
پس فقط دخترا نظر بدن کدوم 1 باشه کدوم 2
نظر خودم اینه ک ما2 باشیم شماها 1 خوبه؟

Aida-HN

کاربر نیمه‌فعال

شنیده بودم اینجا خیلیا با مدرسه ی ما مخالفن.من تازه عضو شدم و تنها دلیل عضویتم این بود از مدرسمووووون دفاع کنم!ازین ب بعد هرکی با مدرسه ی ما (فرزانگان1 x:)مشکل داره با من طرفه

پوریا :اینجا همه با هم طرفن ،جای دعوا نیست ، میتونید به بحث و تبادل نظر بپردازین ولی به هم توهین نکنین

Maryam.Sh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Aida-HN :
شنیده بودم اینجا خیلیا با مدرسه ی ما مخالفن.من تازه عضو شدم و تنها دلیل عضویتم این بود از مدرسمووووون دفاع کنم!ازین ب بعد هرکی با مدرسه ی ما (فرزانگان1 x:)مشکل داره با من طرفه
ایدا جون ما قرار داد کردیم که ما بگیم فرزانگان 2 اونا بگن 1.
بعدش با این طرز نوشتن من که ترسیدم چه برسه به بقیه.
راستی خودت رو هم معرفی کن :D
(این دفعه من اول گفتم بابا بزرگ :D)

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

اول از همه اینجا جای بحث های دو نفره نیست ، بحث دو نفرهرو توی پیغام خصوصی انجام بدین

دوم اینکه به نظرات هم توهین نکنید که دعوایی صورت نگیره

سوم هم اسپم ندین :)​

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

اوه اوه اوه چه خبر اینجا ما دعوا نداریمااااااا X-(
ینی اصولاهیچ کس تو این تاپیک دعوا نداره
به اندازه کافی فضا و جو تاپیک خراب هست که نخوایم ازا این کارا در بیاریم و به هم بپریم
خواهشا یکم حواستون رو جمع تر کنید
همش میاد یکم بهتر شه نمیشه
آخه این چه وضعیه [-( [-( فرزانگان 1و2 علامه1و2 هرچی اینجا همه کرمانی اند و میخوایم باهم آشنا شیم ودعوا اینا خصوصی حساب میشه و تو پ.خ
لطفا یکم مراعات
ببخشید تند گفتم

shakila .b

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman

به نقل از پدربزرگ :
اوه اوه اوه چه خبر اینجا ما دعوا نداریمااااااا X-(
ینی اصولاهیچ کس تو این تاپیک دعوا نداره
به اندازه کافی فضا و جو تاپیک خراب هست که نخوایم ازا این کارا در بیاریم و به هم بپریم
خواهشا یکم حواستون رو جمع تر کنید
همش میاد یکم بهتر شه نمیشه
آخه این چه وضعیه [-( [-( فرزانگان 1و2 علامه1و2 هرچی اینجا همه کرمانی اند و میخوایم باهم آشنا شیم ودعوا اینا خصوصی حساب میشه و تو پ.خ
لطفا یکم مراعات
ببخشید تند گفتم
اه ایشون راست میگم این جا کسی واسه دعوا و بزن بزن نمیاد که :ی

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از shakila .b :
اه ایشون راست میگم این جا کسی واسه دعوا و بزن بزن نمیاد که :ی
عزیزان دعوا نمک زندگیه :Dتازه اینا بیشتر اختلاف سلیقس تا دعوا :-[
اما حواسمون باشد به برنخورد

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

به نقل از تکاور :
اختلاف سلیقه و اختلاف نظر همه جا هست..ولی خیی کار بیخود و بیهوده ایه که بیای توی سایت با لحنی شبیه اونایی که دعوا دارن (البته فقط شبیه :-") حرف بزنی..

shakila .b

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman

به نقل از تکاور :
بابا همین بحسا هست که به دعوا و بکش بکش میرسه حا :ی

Mina.mh

Mina.mh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
ولیعصر رفسنجان
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات

آقایون و خانوما!!!!!
بعضی از دوستان حقیقتا آبروی هر چی سمپاذی هست رو بردن! :(
به نظر من نمره ی 20 و حل کردن سوالای سخت هنر نیس که اینقد به خودتون افتخار میکنید بلکه شخصیت ، تربیت و فرهنگتون مهمه که متاسفانه خیلیا نمیدونن این چیزا یعنی چی...... X_X X_X
خیلیا با حرفاشون اوج شخصیت و فرهنگشونو نشون دادن!
واقعا تاسف باره که نوجوونای نمونه ی کشور فقر فرهنگی داشته باشن!
من با همه نبودم فقط تعدادی از دوستانو عرض کردم..... قصد جسارتم نداشتم.... :) :)
بهتره بجای توهین و دعوا کمی به فکر ضعفامون باشیم و احترام گذاشتن و ارزش قائل بودن رو یادمون نره .... ;;)

Farzaneh.B

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر / هندسه محاسب

به نقل از gusepand :
آقایون و خانوما!!!!!
بعضی از دوستان حقیقتا آبروی هر چی سمپاذی هست رو بردن! :(
به نظر من نمره ی 20 و حل کردن سوالای سخت هنر نیس که اینقد به خودتون افتخار میکنید بلکه شخصیت ، تربیت و فرهنگتون مهمه که متاسفانه خیلیا نمیدونن این چیزا یعنی چی...... X_X X_X
خیلیا با حرفاشون اوج شخصیت و فرهنگشونو نشون دادن!
واقعا تاسف باره که نوجوونای نمونه ی کشور فقر فرهنگی داشته باشن!
من با همه نبودم فقط تعدادی از دوستانو عرض کردم..... قصد جسارتم نداشتم.... :) :)
بهتره بجای توهین و دعوا کمی به فکر ضعفامون باشیم و احترام گذاشتن و ارزش قائل بودن رو یادمون نره .... ;;)
1-حل کردن سوالای سخت هم نوعی هنره ..
2-شما که این چیزا رو میدونی چرا سعی کردی جلو بقیه جبهه بگیری؟..خودسازی خیلی بهتر از ساختن دیگرانه..
3-تشخیص اینکه کی فقر فرهنگی داره کی نداره در دنیای مجازی ممکن نیست..طرف اینجا عصبانی شده یه چیزی گفته شما چه خبر از فرهنگ خودش و اطرافیانش داری؟..
4-آدم با یه نفر 7-8 سال دوسته بازم نمیتونه طرفو بشناسه و درموردش قضاوت کنه..اونوقت شما درمورد کسایی که حتی اسمشونو نمیدونی قضاوت میکنی؟..
..
میدونم اسپمه ولی خب اسپم اسپم میاره :D

بالا