• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ : سمپادی های کرمان

میدونم اسپم محسوب میشه ; اما صرفا دلم برا اینجا تنگ شده بود

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

در راستای این صحبتی که میکنین که میگین خیلی از بچه های ما رفتن بوعلی!
دوست عزیزم حالت خوبه؟؟
من به عنوان یه کنکوری 95 حلی 1 این حرف رو کاملا تکذیب میکنم!

------------
همایش خیلی ویژگی های خوب داره!
ولی همین مدیری که شما میگین به بچه های کنکوری با توجه به پیشرفت تراز و رتبه بندی و.. قراره هر بار کارت هدیه داده باشه.
که به نظر من اینجور هزینه ها بهتر از هزینه کردن در راستای همایش هست!
به هرحال نظرمو گفتم

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از ♥پدر♥ :
دوست عزیزم حالت خوبه؟؟

------------
ولی همین مدیری که شما میگین به بچه های کنکوری با توجه به پیشرفت تراز و رتبه بندی و.. قراره هر بار کارت هدیه داده باشه.
به هرحال نظرمو گفتم
:|||||
جدی نظرت اینه؟:/
چرا بودجه یه همایش واسه تشویق بقیه واسه درس خوندن باشه!مگه واسه تشویق و هدیه درس میخونن! درسته این موضوع به من ربطی نداره ولی اینکه حداقل 10 نفر از اون همایش استفاده مفید کنن کلی اطلاعات و... به بقیه منتقل میشه!
نميدونم چرا همه، همه چی رو کنکور میبینن! کنکور میدیم بریم دانشگاه علم یاد بگیریم این همایش ها و مسابقات هم صرفا به جنبه آموزشی داره!
یه عده المپ رو انتخاب کردن واسه پبچوندن کلاساو فرار از کنکور یه عده همایش ها رو بیهوده میدونن... نایس!

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از N@JMEH :
:|||||
جدی نظرت اینه؟:/
چرا بودجه یه همایش واسه تشویق بقیه واسه درس خوندن باشه!مگه واسه تشویق و هدیه درس میخونن! درسته این موضوع به من ربطی نداره ولی اینکه حداقل 10 نفر از اون همایش استفاده مفید کنن کلی اطلاعات و... به بقیه منتقل میشه!
نميدونم چرا همه، همه چی رو کنکور میبینن! کنکور میدیم بریم دانشگاه علم یاد بگیریم این همایش ها و مسابقات هم صرفا به جنبه آموزشی داره!
یه عده المپ رو انتخاب کردن واسه پبچوندن کلاساو فرار از کنکور یه عده همایش ها رو بیهوده میدونن... نایس!

من الان کامل در جریان بحثتون نیستم اما ب عنوان کسی ک تازه کنکورو پشت سر گذاشته همین قدر بگم ک کنکور ارزش هیچی نداره هرچقدرم ک بیخیال باشی نسبت بهش بازم باعث میشه یه سری رفتارو استرس مسخره ک هرچقدرم انکارشون کنی بازم سراغت میادو بکشی ک وارد دانشگاه شی اما واقعا بدونید هیچ کدومشون ارزش نداره ,هرچی جلوتر برید بیشتر پی میبرید ک کنکور باید جز بی ارزش ترین مسائل زندگیتون باشه,نمیگم اینو ک درس نخونید نه اتفاقا باید خوبم بخونید اما کنکور واصلا و ابدا ته دنیا و ارزوهاتون درنظر نگیرید.
ب شخصه بهترین اتفاقایی ک تو دوران دبیرستان داشتم مسابقات و همایش هایی بود ک رفتم و واقعا لذت بردم ازشون و حتا خیلی جاها بدردم خورده .
شاید این حرفا خیلی بی ربط بوده باشه الان اما فقط خواستم گفته باشم ک اینقدر خودتونو محدود نکنید ب کنکور

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

ما میشناسیم کسایی رو که واقعا پول ندارن کتاب بخرن.بحث کنکور نیست این تشویق در واقع برای اونایی که پول ندارن کتاب بخرن یا... یا کمک فوق العاده است

و کنکور هم چیزی به جز یادگرفتن و .... نیس ما کنکور نمیدیم کهوبریم دانگشاه علم یاد بگیریم ما همقن الانشم داریم یاد میگیریم و یه مسیر مستقیم داریم
هدف کنکور نیست هدف چیز دیگریست کنکور تنها یک ایستگاه بین راهی است!!!!!
و اینکه یه جوون که بخاطر پول کلاس و کتاباش نگرانه فشاری که رو خانوادشه هست و با فرصتی که مدرسه فراهم کرده میتونه هزینه هایی که اونا کردن رو جبران کنه قابل ستایشه.
به هر حال نظر هرکس واسه خودش محترمه و حتما شما استفاده علمی خوبی از همایش داشتین که میگین! گرچه خودم یه مقاله داشتم و واقعا چیزای خوبی یاد گرفتم اما به نظرم کنکور هم چیزی به جز یادگرفتن نیست.

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

کمک به افراد کاملا بحثش جداست و ربطی به همایش نداره!
آدم خَیِر این روزا اصلا کم نیست خیلی از والدین هستن که یه مقدار پول به مدرسه میدن واسه کسانی که وضعیت مالی خوبی ندارن امکاناتی رو فراهم کنه!
میشناسم افرادی رو که بدون کلاس رفتن دو رقمی شدن الان هم برق تهران میخونن... اگه کسی بخواددرس بخونه بدون کلاس واقعا ميتونه و موفق هم میشه !

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از N@JMEH :
کمک به افراد کاملا بحثش جداست و ربطی به همایش نداره!
آدم خَیِر این روزا اصلا کم نیست خیلی از والدین هستن که یه مقدار پول به مدرسه میدن واسه کسانی که وضعیت مالی خوبی ندارن امکاناتی رو فراهم کنه!
میشناسم افرادی رو که بدون کلاس رفتن دو رقمی شدن الان هم برق تهران میخونن... اگه کسی بخواددرس بخونه بدون کلاس واقعا ميتونه و موفق هم میشه !
من چی میگم تو چی میگی.
اینکهوادم یه مول خودش در بیاره تا از خیر بگیره خیلیی فرق میکنه!
به هرحال حرفم.نمیفهمی چون منظورم متوجه نمیشی.
شما مدرستون یه سه گانه داشت که شد یگانه! امسال هم اپکه اصلا خبر نداریم ولی به هرحال شماهایی که ادعای اینچیزارو دلرین ختب شروع کنین حرف کافی نیست اگر خوبه ختب عملیش کنین و براش وقت بزارین یادگیریتون هم میره بالا

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از ♥پدر♥ :
من چی میگم تو چی میگی.
اینکهوادم یه مول خودش در بیاره تا از خیر بگیره خیلیی فرق میکنه!
به هرحال حرفم.نمیفهمی چون منظورم متوجه نمیشی.
شما مدرستون یه سه گانه داشت که شد یگانه! امسال هم اپکه اصلا خبر نداریم ولی به هرحال شماهایی که ادعای اینچیزارو دلرین ختب شروع کنین حرف کافی نیست اگر خوبه ختب عملیش کنین و براش وقت بزارین یادگیریتون هم میره بالا
هع کلا با همه دعوا داری!خوبه...
همچین میگی خودش در بیاره انگار کار میکنه!خب اینم یه جور کمک و کار خیره!
دقیقا جنابعالی هم منظور منو نفهمیدی!
فکر کنم شوما از اتفاقاتی که پارسال سر سه گانه افتاد هیچ اطلاعی نداری بهتره هم قضاوتی نکنی!عایا ما هیچی میپرسیم چرا هشترودی و علوم پایه برگزار نشد!
بنده کنکوری هستم به من ربطی نداره امسال چی برگزار میشه بحث من اینه همایش ها پا برجا باشن بهتره!
شوما هم آروم باش...
من ديگه حرفی ندارم
التماس دعا[nb]بقول آقای شعاعی [/nb]

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از ♥پدر♥ :
دوست عزیزم حالت خوبه؟؟

------------
به هرحال نظرمو گفتم

آیا شما احساس نمیکنین ایده دادن کارت هدیه برای کسانی که رتبه خوب بیارن در هر هفته خیلی ایده نابخردانه و ساده لوحانه ایه!؟؟
توی مدرسه ما خیلی کم پیدا میشن کسایی که به دو هفته ای بیست هزار تومن این کارت هدیه احتیاجی داشته باشن که این مبلغ انگیزه درس خوندن توشون ایجاد کنه!!
چون اون کسی که انگیزه بخواد داشته باشه کنکور خودش یه انگیزه خیلی بزرگه!!
به شخصه وقتی خونوادم بهم گفتن رتبت خوب بشه برات ماشین میخریم ذره ای برام فرقی نمیکرد چون اون هدف کجا و این کجا!! مگه دبستانه که بچه ها بخاطر همچین چیزایی انیگزه بگیرن!
بعد اینقد کنکور رو هدف قرار ندین آقا هیچی تو کنکور نیست که اینجوری بخواد بهش رسیده بشه!!یه امتحانه که باید براش آماده شین و بدین!! خیلیا هستن نگران کنکورن(دغدغه روز و شب) و هیچی نمیشن و خیلیام که کنکور رو جزیی از مسیر زندگی میبینن میرن و خوب امتحان میدن!

به نظر من پارسالم کنکور کنکور میکردن بچه ها که المپیاد نتیجه راضی کننده ای نداشت
اما سال ما که فارغ‌التحصیلای نود و چهار بودیم هم همایش برگزار شد هم مراسمای دیگمون سر جاش بود هم المپیاد و هم کنکور نتیجش حداقل از سال 88 به اینور نداشت اینجوری!!
کلا میگم سخت نگیر دوست خوبم زندگی یه چیز متفاوت با فشاراییه الان دارن کنکوریا تحمل میکنن!!

آهان راستی بگم به مرتضی:
آقا باور کن همایش بیست میلیون خرجش شده دیگه از این واضح تر نمیتونم بگم!! نمیدونم چجوری باور نمیکنی چون من دلیلی نداره بخوام دروغ بگم!! سودی در دروغ گفتنم نیس!! و اگرم فک میکنی در جریان نیستم خب برو تحقیق کن ببین همایش تنها مراسمی بود که تمام خرجاش زیر نظر هسته انجام میشد یعنی من میرفتم شهر رو میگشتم ارزون و بهترین جا رو پیدا میکردم بعد میگفتم آقا اینقد پول میخایم واسه خریدن سررسید یه پیش فاکتور میگرفتم از فروشنده!! پول رو از مدرسه میگرفتم!! میدادم اونا!! آخرشم فاکتور اصلی رو میدادم دست مدرسه!!البته خرجا قبل از تحویل پول به ما تو شورای مالی مدرسه تصویب میشد!!

دیگه سیستم کاری رو هم توضیح دادم!!
چجوری بگم نیس اینقدی میگین!!
بیست میلیون بوده که ده تاشو مدرسه داده
روزی ما شروع کردیم مدرسه قول ثلث هزینه ها(پیش بینی 30 میلیون بود) رو داد وسط راه گفت هیچی نمیدیم هر چقد خودتون دارین که من تو یه جلسه ای با آقای شیخ بهایی دعوام شد!! اون گفت ده میلیونم بدیم شما نمیتونین بقیشو جور کنین منم بهش گفتم تو ده میلیونو بده من همایش برگزار میکنم!! اصن اینو همه کسایی بودن از مدیر و شیخ و بهایی اعضای هسته همه یادشونه که سر همین حرف ده میلیون بیشتر نداد!!

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از PlusME :
آیا شما احساس نمیکنین ایده دادن کارت هدیه برای کسانی که رتبه خوب بیارن در هر هفته خیلی ایده نابخردانه و ساده لوحانه ایه!؟؟
توی مدرسه ما خیلی کم پیدا میشن کسایی که به دو هفته ای بیست هزار تومن این کارت هدیه احتیاجی داشته باشن که این مبلغ انگیزه درس خوندن توشون ایجاد کنه!!
چون اون کسی که انگیزه بخواد داشته باشه کنکور خودش یه انگیزه خیلی بزرگه!!
به شخصه وقتی خونوادم بهم گفتن رتبت خوب بشه برات ماشین میخریم ذره ای برام فرقی نمیکرد چون اون هدف کجا و این کجا!! مگه دبستانه که بچه ها بخاطر همچین چیزایی انیگزه بگیرن!
بعد اینقد کنکور رو هدف قرار ندین آقا هیچی تو کنکور نیست که اینجوری بخواد بهش رسیده بشه!!یه امتحانه که باید براش آماده شین و بدین!! خیلیا هستن نگران کنکورن(دغدغه روز و شب) و هیچی نمیشن و خیلیام که کنکور رو جزیی از مسیر زندگی میبینن میرن و خوب امتحان میدن!

به نظر من پارسالم کنکور کنکور میکردن بچه ها که المپیاد نتیجه راضی کننده ای نداشت
اما سال ما که فارغ‌التحصیلای نود و چهار بودیم هم همایش برگزار شد هم مراسمای دیگمون سر جاش بود هم المپیاد و هم کنکور نتیجش حداقل از سال 88 به اینور نداشت اینجوری!!
کلا میگم سخت نگیر دوست خوبم زندگی یه چیز متفاوت با فشاراییه الان دارن کنکوریا تحمل میکنن!!

آهان راستی بگم به مرتضی:
آقا باور کن همایش بیست میلیون خرجش شده دیگه از این واضح تر نمیتونم بگم!! نمیدونم چجوری باور نمیکنی چون من دلیلی نداره بخوام دروغ بگم!! سودی در دروغ گفتنم نیس!! و اگرم فک میکنی در جریان نیستم خب برو تحقیق کن ببین همایش تنها مراسمی بود که تمام خرجاش زیر نظر هسته انجام میشد یعنی من میرفتم شهر رو میگشتم ارزون و بهترین جا رو پیدا میکردم بعد میگفتم آقا اینقد پول میخایم واسه خریدن سررسید یه پیش فاکتور میگرفتم از فروشنده!! پول رو از مدرسه میگرفتم!! میدادم اونا!! آخرشم فاکتور اصلی رو میدادم دست مدرسه!!البته خرجا قبل از تحویل پول به ما تو شورای مالی مدرسه تصویب میشد!!

روزی ما شروع کردیم مدرسه قول ثلث هزینه ها(پیش بینی 30 میلیون بود) رو داد وسط راه گفت هیچی نمیدیم هر چقد خودتون دارین که من تو یه جلسه ای با آقای شیخ بهایی دعوام شد!! اون گفت ده میلیونم بدیم شما نمیتونین بقیشو جور کنین منم بهش گفتم تو ده میلیونو بده من همایش برگزار میکنم!! اصن اینو همه کسایی بودن از مدیر و شیخ و بهایی اعضای هسته همه یادشونه که سر همین حرف ده میلیون بیشتر نداد!!

منم نگفتم کنکور هدفه! چون اگر بود! اینجا هی آن و آف نمیشدم!
در رابطه با نتایج سال شما درست میگین اما من یادمه حتی تو راهنمایی هم که بودیم سال شما معدل بیشت داشت سال ما نداشت !
یعنی به هرحال این دانش اموزا خوب بودن و نمیشه خوب بودن یا بد بودنشون را تقصیر چیزی انداخت و چه بسا اگر سرگرم همایش نمیشدن
ما امسال تک رقمی داشتیم.
به هرحال همایش هم چیز خوبی بود. و بسیار مفید
---------

هزینه 20 میلیونی رو تایید میکنم!

--------

من یخورده اعصابم خورده خورد!
و هر از چندگاهی میام کلی از بچه ها بابت دعواهای که میکنم عذر مبخوام شماهم ببخش!

اگر منظور از سگانه پارساا یگانه اس! که بله هر اتفاقی هم که افتاد بواسطه فان بازی ما بود!
.........

و من الله توفیق

hasan_rzh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame Helli
شهر
kerman
مدال المپیاد
در حال زیست شناسی..

سلام h-:
حسن رضازاده
دوم دبیرستان (تجربی) /m\
حلی1 کرمان :D
قبلااینجا بودم رفتم اومدم باز

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

نه به نظرم اصن اینا بهم ربطی نداره که اگه فلان چیز نبود تک رقمی داشتیم!
اتفاقا این حرف رو اداره هم همش میزنه که اگه همایش نبود المپیاد بیشتر قبولی میدادیم مثلا!! ولی خب آدم باید منطقی فکر کنه همه نتیجه هم بخاطر استعداد ذاتی نبود به نظر من اعتماد به نفسی که بچه های ما داشتن دلیل اصلیش بود!! که اونم در نتیجه این بود که توی مهمترین سالای عمرشون یعنی شونزده و هفده سالگی باهاشون با احترام برخورد شده بود از طرف مدرسه!! بهر حال کادر قبلی خیلی کادر محترمی بود تو این زمینه و تاثیر بسزایی داشت که اگه حالا استعدادیم بوده بروز کنه!
وگرنه به لحاظ آماری استعداد ها پخش میشن بین سن های مختلف!! این دیگه خیلی چیز واضحیه (;

در مورد کنکور هدف نبودنت هم دمت گرم!! درکت میکنم... موفق باشی :)

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

دو تا پشت سرهم اسپمه آیا؟؟ :-"

--------------
مستر ناسوتی رفت فرانکفورت =((
مستر برموز رفت استانبول =((
--------------
آخرین جلسه با برموز من از رفتنش و حتی خودش از رفتنش مطلع نبود و من جیم بودم (:|

--------------
دوستان از همین الان باهاتون خداحافظی میکنم احتمالا نفر بدی این لیست معلمان عالی من :D باشم.
-------------
میرنجفی بهتره یا میرزایی؟؟؟
#به پاسخ فوری نیازمندیم

• لایک
امتیازات: MTZ

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از PlusME :

آهان راستی بگم به مرتضی:

نه من قبول دارم که :D منتهی نیاز به یچیز رسمی دارم که آقایونی که دارن دروغ میگن دیگه بهونه نتونن بیارن...خودمم مشتاقم که دوباره این همایشا و مسابقاتی که نه فقط حلی1 ,بقیه ی مدارس بخصوص سمپاد شهرم برگزار میکردن و الان یا اصن برگزار نمیشن یا مث قبل نیستن دوباره به اوج خودشون برسن...
بعد یچیزی اصن مگه غیر از اینه که بخشی از بودجه مدرسه برای همین برگزاری مسابقات و همایشاست؟ ی مشکل بزرگ اینه که آقای ملایی همینم تکذیب میکنه!

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

خسته نميشين اينقد بحث ميكنين؟ :|

ميرزايي رو نميشناسم ولي ميرنجفي بد نيست ! :D

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

هفته بعد انگار نمايشگاه كتاب ميخواد وا بشه ( اطلاع رساني مثلا)
مديونين اگه بحث ميتينگ بيارين وسط :|

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

به نقل از yasaman.k :
هفته بعد انگار نمايشگاه كتاب ميخواد وا بشه ( اطلاع رساني مثلا)
من شنیدم ۱۸-۲۲آبان
جهت تکمیل اطلاع رسانی :-"
:)

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

من شنیدم ۱۸-۲۲آبان
جهت تکمیل اطلاع رسانی

اشتباه شنیدی روی بیل بوردشون زدن 16 تا 22 آبان

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

این همونیه که تو اون موزه دفاع مقدس و اینا برگزار میشه ؟ : -" و اینکه فک کنم باید 16ام باشه : -"

• لایک

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از زﮩرا :
این همونیه که تو اون موزه دفاع مقدس و اینا برگزار میشه ؟ : -" و اینکه فک کنم باید 16ام باشه : -"

محل برگزاری:کیلومتر 8 اتوبان کرمان - باغین، روبروی شهرک صنعتی شماره 2(خضراء)
ساعت بازدید:10 صبح تا 8 شب
تاریخ برگزاری:16 تا 22 آبان ماه
:|
کرمونیا خسته تر از این حرفان که بخوان میتینگ بذارن... نگران نباش

• لایک
بالا