• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

Elnazkh21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ : سمپادی های کرمان

آریا حلاوتی تو حلی 1عه؟ :-"

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از خوشال...! :
این نتیجه ندادن المپیاد تقصیر مدیر شما نیست تقصیر مسوول المپیاده مدیر فوقش میگه سر کلاس باید بیای دانش اموز میگه دلم نمیخواد بیام!
اتفاقا هست...مگه غیر از اینه که مدیر ما تایید کرده بود کریم زاده رو به عنوان مسئول المپیاد مدرسه ما و اینکه کریم زاده همون ماه اول معلوم بود که آدم زیاد لایقی نیست خیلی راحت میتونست برش داره!تازه همین دلم نمیخواد گفتنای امسال ما باعث شد که معلم فیزیک و آمار و بخصوص هندسه ما باهامون لج بیفتن و خیلی بد بهمون نمره بدن(نزدیک بود الکی الکی بندازه چن نفرو) حداقل کاری که مدیر میتونه بکنه اینه که معلمارو قانع کنه که یکم با المپیادیا راه بیان ولی تا یکی از معلمامون صداشو بلند کرد که اینا اگه نیان نمیدم نمرشونو اینا جا زد و گفت بچه ها حالا سر کلاس اقای فلانی برین دیگه!

به نقل از خوشال...! :
این هم که وقتی بچه های یک سال نتیجه نمیدن سال بعد تعداد کمتر میشه خیلی چیز عادیه....مثلا پارسال یه نفر که خ خوب بود ق نشد سه چهار نفر از اون رشته رفتن....

یا بعد از این که اقای اشرف گنجویی مدال زیست گرفتن تعداد زیستیا سر به فلک کشید(کلاس مقدماتی زیست تو سه نوبت برگزار میشد و کلاس نجوم فیزیک رو ادغام میکردن!تفاوت!
خب این چیز خوبی نیست که عادی باشه!نباید به اونایی که قبول نشدن نگاه کنن...خیلیاشون مشکلاتی سر امتحان براشون بوجود میاد نمونش آقای عسگری که حتی اساتید تهران هم میگفتن که ایشون اینقد قویه که بره دوره احتمالا طلای خوبی هم خواهد گرفت ولی نشد متاسفانه بخاطر استرس زیاد ولی المپیاد ریاضیا هم سال بعدش کم نشد تعدادشون
زیست کرمان همیشه قوی بوده حالا قبول دارم که بعد از طلای امیر اشرف گنجویی زیاد شدن ولی همون اولشم کم نبودن...حالا فیزیک و نجوم آره باید ی تحولی بشه که برن طرفش ملت ولی اونم شهریار جاویدی جفتشو م2 قبول شد نقره نجوم هم گرفت ولی سال بعدیاش خیلی کم بودن :-??

حالا در کل بخوایم بگیم قبلا دیگه به این شدت کم نمیشدن بعد از یک سال که قبولیای م2 کم میشد...امسال خیلی دیگه کم شدن. مشکلش فک میکنم بیشتر اینه که مدارس (بخصوص مدارس سمپاد) حداقل توی کرمان بیش از حد دارن بیخیال المپیاد میشن و جو کنکور رو رایج کردن قبلا اینقدرا بچه ها نمیترسیدن که المپیاد به کنکورشون صدمه بزنه ولی با جو سازی بیجا الان خیلیا فقط بخاطر همین ترس نمیان طرف المپیاد خب یک سالم که مدالا کم میشه دیگه هیچی دیگه کاملا قانع میشن که المپیاد چیز چرندیه و وقت تلف کردنه و نگاهم نمیکنن که خیلی از اونایی که کنکور جزو رتبه های برتر شدن المپیادی بودن تا سال سوم!

[quote author=الناز.خ

Elnazkh21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

یعنی چی میگن بوده؟
یعنی الان نیست؟!
رفته یه مدرسه دیگه!؟

• لایک
امتیازات: MTZ

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

[quote author=الناز.خ

Elnazkh21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به مدرستون تبریک میگم!! :D

• لایک

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

[quote author=الناز.خ

Elnazkh21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

اول کنکور بود بعد المپیاد
بعد طلایی ها بدون کنکور میرن دانشگاه
ایشون کنکور دادن ندادن؟
اگه ندادن بعد هم طلایی نمیشدن چطور میتونستن برن دانشگاه؟
کلا من راجع به این المپیاد و اینا کنجکاوم :D

• لایک

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

این المپیاد جهانی بود کشوری قبل کنکور برگزار میشه و خب ایشون طلا شدن که رفتن تو ترکیب تیم ملی طلای کشوری رو قبلش گرفتن ک بدون کنکور میتونستن برن دانشگاه

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math

این که کسی قبول بشه یا قبول نشه بیشتر به تلاش خودش بستگی داره!
چیزی که خیلی ارزشمند تره اینه که تعداد دانش آموزای المپیادی زیاد بشه... نه این که همه برن کنکور بخونن و ی سری استعداد این وسط هدر بره.

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

به نقل از به یاد نصیر :
چیزی که خیلی ارزشمند تره اینه که تعداد دانش آموزای المپیادی زیاد بشه... نه این که همه برن کنکور بخونن و ی سری استعداد این وسط هدر بره.

متاسفانه حرف شما درست نیست......اگر درست بود تعداد قبولیایه شهرستان و تهران اینقد تفاوت نداشت....

اون شهرستانیا هم که قبول میشن بدون کلاس قبول نشدن ........
من نمیگم تو کرمان اصن کلاس نیست چون واقعا الکیه این حرف.....زیست و شیمی کلی کلاس رفتن .بچه های ریاضی هم کلاس داشتن و سال بالاتر هایی داشتن کهقبول شدن یا واقعا مستعد بودن......

بدون کلاس اصن امکان نداره موفقیت تو المپیاد......کنکور ولی میشه......
شما هم اگر مثال نقضی دارید بگید که کی بدون کلاس موفق شده!

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math

هرچند نمونه هایی وجود داره توی شهرای دیگه که بدون کلاس قبول شده باشن و اگه کسی بدون هیچ کلاسی تلاش کنه هم می تونه قبول ش.
و بیشتر هم المپیادی بودن و تلاش کردن و تقویت یک سری مهارت های اصلی و فرعی (مثه مهارت های علمی همون رشته یا روحیه تحقیق و پژوهش و ...) مهمه در واقع مثه ی جور مکمل برای نظام آموزشی می مونه که مدال و رنگ مدال صرفا یک نتیجه است.

• لایک

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از Mtz_M0k :
ملایی! :rolleyes: تازه اومده بود افتخارم میکرد که دوتا قبولی داده حلی1! [nb]تازه بعدش که شد یکی و من میدونستم و اون نمیدونست[/nb]خب مرتیکه ی.... پارسال 6 تابود که 3 تاشونم طلا شدن!این چیزیه که صد بار بهش گفتیم ولی خب پیشا قوی بودن امسال کنکور خوب شدن پز کنکورشونو میده و بااون خودشو خلاص میکنه!تازه فک کنم طلای جهانی آریا رو هم جزو افتخارات خودش میدونه! =)) حالا خوبه مثلا آریا سال پیش دانشگاهیش فک کنم یک روزم سر کلاسی نرفت و 3 سال از تحصیلش توی دوره زینلی بود...والا! :))

ی آمار وحشتناک دیروز که رفتم مدرسه بهم دادن آقای شکوه سلجوقی گفت که امسال تعداد اونایی که از جیرفت میان کرمان برا المپیاد شاید بیشتر از کرمانیای خودمون باشه :)) :-< تازه بعدشم گفت که دخترا امسال خیلی خیلی کمن و پسرا هم نصف شدن امسال...
:-< یعنی یک سال که المپیاد خراب میشه (که البته از حق نگذریم شاید اگه کلاسای بهتر و بانظم بیشتری وجود داشت الان به اندازه پارسال نتایج کرمان خوب میشد حداقل) دیگه هیچکی نمیاد این خیلی بده که خیلیا به آمار سال پیش نگا میکنن :-<قرار بود ولی خب...همونی که اوردش ازش حمایتم میکنه دیگه لابد. وگرنه کی میاد مدیر مدرسه امام آدمی که خیلی راحت میاد به بچه ها میگه گوساله رو بذاره مدیر مدرسه سمپاد؟!؟ :rolleyes: و اینکه اگه پارتی نداشت بخاطر این گندی که زد تو المپیاد[nb]تازه اومده به من میگه که شما که میگفتین این هیرادتون خیلی خوبه و قبول میشه حتما و اینا! اینقد شعورش بالاست هیراد بنده خدا دپرس شده فک کنم بعد این احتمالا ببینش بهش میگه" تو که میگفتن قبولی پس چی شد؟"[/nb] حتما برش میداشتن شاید ضعیف ترین نتیجه المپیاد ما تو ده سال اخیرمون باشه :-<

*[nb]به به برادر به یاد نصیر!
سلام داداش!
[/nb]

قبول شدن به تلاش بستگی داره و به نظر من سالی که ما 6 تا مدال داشتیم بچه ها کلا خوب بودن مثلا یادمه تو راهنمایی اونا معدل بیست داشتن ولی پایه ما نداشت! این مقایسه خوبی نیس البته اما از یکی دوتا معلم هم اینو شنیدم.
در کل شرایط نمیتونه اونقدر تاثیر گدار باشه و نباید کوتاهی خودمون رو توجیه کنیم!

اینهمه راحت به مدیر مدرستون توهین نکن بازم میگم 99 درصد به خودمون بسنگی داره اگر کسی لیاقتش مدال باشه مدال رو میاره
کسایی مثل اسفندیار پور از همون دوران راهنمایی مشخص بود یه چیز خاص هستن یا آریا. شهریار هم از راهنمایی تو فاز المپپیاد بود و تقریبا میشه گفت تمام دروس المپیادا رو یه دوره خونده و حتی سابقه خانوادگی المپیاد داشه!

راجب مثال کسی هم که بدون کلاس موفق شده باشه باید بگم اگر کلاس دلیل بود پس اینایی هی میرفتن اون کلاس این کلاس که میبایست حتما قبول بشن و و یع دوستی داشتم سال دوم تهران المپ کامپیوتر مدال برنزم اورد. و امسالم میبینم یه سال دومی از مدمون قبول شده در حالی سومی نشده! این نشونه اینه المپ به استعداد در اون زمینه و تلاش بشدت نیاز داره!
دوستانی هم که قبول نشدن نباید ناراحت باشن هر شکست مقدمه یه پیروزیه و باید اماده بشن برای جهانی!
h-:

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد

من شمارو نمیشناسم ولی مطمینم از سه حالت خارج نیستید
یا المپیادی نیستین
یا المپیاد جدی نمیخوندین
یا المپیادب ای بودین که کلاس داشتین و بی درد بودین....و هیچ وقت حرف من و امثالمنو درک نمیکنید منم نگفتم ما صب تا شب ما بریم کلاس هیچی تلاش نکنیم!!!! چیزی نمیدونید توهین نکنید

مگر شما خبر دارید ما چقدر تلاش کردیم؟من خودم سالی که المپیاد میخوندم کلا یه بار فامیلامونو دیدم.....اونم روز اول عید که دیگه خیلی بد جور بود نرم. اونم فقط خونه بابابزرگام و بعد از ظهر همون روز شروع کردم درس خوندنو......و همه المپیادیا این طوری بودن

من هیچی کلاس مدرسه نرفتم و همه وقتمو المپیاد خوندم
کتاب زبان فارسیو عربی و ادبیات من اولین بار بود که تو امتحان نهایی باز شد!! ترم اول رو بادانسته های خودم و به کمک امداد های غیبی امتحان دادم!
پس کسی کم کاری نکرده که بخواد الان توجیهش کنه! بدون کلاس هم کسی نه موفق شده نه موفق خواهد شد
اون سالی که شیش تا مدال داشتیم سطح بچه ها بالاتر بود و مسوول خیلییی خیلییی بهتر از امسال بود هیچ وقت کلاسای بچه هارو لنگ نمیزاشت

هر دو هفته یک بار واسه بچه ها کلاس میزاشت هواشونو داشت.

المپیاد دینی نیست که بخونی تموم شه! درس دانشگاهه ادم به اشکال برمیخوره.....ملت میخوان یه کنکور بدن پنج تا کلاس فیزیک و چهار تا کلاس ریاضی میرنسر کلاس مدرسع میشینن سه جا بیرون کلاس میرن هر هفته کلی اشکال هم میپرسن شماچطور فیزیک مدرسه یا ریاضیه مدرسه با المپیاد رو یکی میدونید؟
لزوما کسی که قبول نشده دلیل نداره همین طوری اومده باشهالمپیاد بگه ها ها المپیاد بریم ببینیم چطوره!!نخیر از این خبرا نیست.....من خودم از دوم راهنمایی به فکر المپیاد دادنم و شروع کردم به خوندن ولی این که مسیر درست رو انتخاب کنم و هدف اصلیم چیه از پارسال شروع کردم.ا

امسال ما دیدیم هیچی که برای ما کلاس نمیزارن سه نفر بودیم رفتیم طلایی ها.......اونجا خیلی چیزا برامون روشن شد کلیاشکالامون رفع شدن و واقعا اونجا خودم از خیلیا عقب تر نبودم جلو تر هم بودم.......یه پسر دیگه هم که امسال فیزیکی بود به جرات میگم جز سه نفر اول بچه های طلایی بود و ولی اونم پاسوز شرایطی شد که کریم زاده ساخت امسال!

صاف همون روزایی که ما اونجا بودیم کریم زاده اومد کلاس گذاشت!! تو مراسم تقدیر چنان اعتراض تندی زدم که بعد از اون سه روز برا ما کلاس گذاشتن...... قصد ادعا کردن ندارم ولی استاد اون روز گفت کرمان امسال سه تا مدال فیزیک میاره به حرف من مطمین نیستین زنگ بزنین خانوم نمازیان بپرسین اوضاع فیزیک امسال چطور بوده یا شماره استاد اون رز رو بهتون بدم مستقیم ازخودشون بپرسینن

من نمیگم من شاخ بوم و بای میشدم نه اصن همچین چیزی نیست ولی خیلبب خیلبی پیسرفت کردمو اگر شرایط بهتر بود اصلا کار سختی نبود.... ولی خوب با همه تلاشم نتونستم جز چهل نفر اول باشم... وقطعا اگر مسوولیت المپیاد امسال ادم بود چهار تا کلاس واسه ما میزاشت......

لزومی هم نداره وقتی چیزی نمیدونید بیاید بگید به تلاش خود ادم بستکی داره!!!! چوناولا تلاش بوده دوما همچین چیزی نیست.....ا

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از خوشال...! :
من شمارو نمیشناسم ولی مطمینم از سه حالت خارج نیستید
یا المپیادی نیستین
یا المپیاد جدی نمیخوندین
یا المپیادب ای بودین که کلاس داشتین و بی درد بودین....و هیچ وقت حرف من و امثالمنو درک نمیکنید منم نگفتم ما صب تا شب ما بریم کلاس هیچی تلاش نکنیم!!!! چیزی نمیدونید توهین نکنید

مگر شما خبر دارید ما چقدر تلاش کردیم؟من خودم سالی که المپیاد میخوندم کلا یه بار فامیلامونو دیدم.....اونم روز اول عید که دیگه خیلی بد جور بود نرم. اونم فقط خونه بابابزرگام و بعد از ظهر همون روز شروع کردم درس خوندنو......و همه المپیادیا این طوری بودن

من هیچی کلاس مدرسه نرفتم و همه وقتمو المپیاد خوندم
کتاب زبان فارسیو عربی و ادبیات من اولین بار بود که تو امتحان نهایی باز شد!! ترم اول رو بادانسته های خودم و به کمک امداد های غیبی امتحان دادم!
پس کسی کم کاری نکرده که بخواد الان توجیهش کنه! بدون کلاس هم کسی نه موفق شده نه موفق خواهد شد
اون سالی که شیش تا مدال داشتیم سطح بچه ها بالاتر بود و مسوول خیلییی خیلییی بهتر از امسال بود هیچ وقت کلاسای بچه هارو لنگ نمیزاشت

هر دو هفته یک بار واسه بچه ها کلاس میزاشت هواشونو داشت.

المپیاد دینی نیست که بخونی تموم شه! درس دانشگاهه ادم به اشکال برمیخوره.....ملت میخوان یه کنکور بدن پنج تا کلاس فیزیک و چهار تا کلاس ریاضی میرنسر کلاس مدرسع میشینن سه جا بیرون کلاس میرن هر هفته کلی اشکال هم میپرسن شماچطور فیزیک مدرسه یا ریاضیه مدرسه با المپیاد رو یکی میدونید؟
لزوما کسی که قبول نشده دلیل نداره همین طوری اومده باشهالمپیاد بگه ها ها المپیاد بریم ببینیم چطوره!!نخیر از این خبرا نیست.....من خودم از دوم راهنمایی به فکر المپیاد دادنم و شروع کردم به خوندن ولی این که مسیر درست رو انتخاب کنم و هدف اصلیم چیه از پارسال شروع کردم.ا

امسال ما دیدیم هیچی که برای ما کلاس نمیزارن سه نفر بودیم رفتیم طلایی ها.......اونجا خیلی چیزا برامون روشن شد کلیاشکالامون رفع شدن و واقعا اونجا خودم از خیلیا عقب تر نبودم جلو تر هم بودم.......یه پسر دیگه هم که امسال فیزیکی بود به جرات میگم جز سه نفر اول بچه های طلایی بود و ولی اونم پاسوز شرایطی شد که کریم زاده ساخت امسال!

صاف همون روزایی که ما اونجا بودیم کریم زاده اومد کلاس گذاشت!! تو مراسم تقدیر چنان اعتراض تندی زدم که بعد از اون سه روز برا ما کلاس گذاشتن...... قصد ادعا کردن ندارم ولی استاد اون روز گفت کرمان امسال سه تا مدال فیزیک میاره به حرف من مطمین نیستین زنگ بزنین خانوم نمازیان بپرسین اوضاع فیزیک امسال چطور بوده یا شماره استاد اون رز رو بهتون بدم مستقیم ازخودشون بپرسینن

من نمیگم من شاخ بوم و بای میشدم نه اصن همچین چیزی نیست ولی خیلبب خیلبی پیسرفت کردمو اگر شرایط بهتر بود اصلا کار سختی نبود.... ولی خوب با همه تلاشم نتونستم جز چهل نفر اول باشم... وقطعا اگر مسوولیت المپیاد امسال ادم بود چهار تا کلاس واسه ما میزاشت......

لزومی هم نداره وقتی چیزی نمیدونید بیاید بگید به تلاش خود ادم بستکی داره!!!! چوناولا تلاش بوده دوما همچین چیزی نیست.....ا
وای بابا بیخیال این دعوا ها بشین من فقط میگم یخورده زشته بگین همه چیز به کلاس بستگی داره درسته جز عوامل هست اما 90 درصد مربوط به خوده ادمه.(میشناسم کسایی رو میرفتن تهران کلاس)
من نمیگم شما کم تلاش کردی میگم کمتر از 40 نفر بوده
من به شخصه با دوتا از المپیادیا رفاقت صمیمی داشتم و بشدت متوجه تلاششون بودم اما خوب میدونم و میشناسم تو همین سمپادیا کسی که
یه سال اکانتش بخاطر المپ غیر فعال کرد.شما تلاش کردی و همه هم بهش مطمعنن و بقول خانوم طهمورثی هرتلاشی که بکنین بالخره یه جا نتیجش میبینن.پس نگرانش نباشین و به نظرم بفکر کنکور باشین یکی از دوستان سال بالایی خودم که المپیادی بود و معدل نهاییش 16 شد رتبش شد1000
من از در دوستی و صلح تمام این حرفارو زدم و راجب دعوا نظر مثبتی ندارم!
اگر بی احترامی شد به جامعه المپیادین که یه مدت خودم هم جزشون بودم معذرت!

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد

به نقل از exactly 90thing :
وای بابا بیخیال این دعوا ها بشین من فقط میگم یخورده زشته بگین همه چیز به کلاس بستگی داره درسته جز عوامل هست اما 90 درصد مربوط به خوده ادمه.(میشناسم کسایی رو میرفتن تهران کلاس)
من نمیگم شما کم تلاش کردی میگم کمتر از 40 نفر بوده
من به شخصه با دوتا از المپیادیا رفاقت صمیمی داشتم و بشدت متوجه تلاششون بودم اما خوب میدونم و میشناسم تو همین سمپادیا کسی که
یه سال اکانتش بخاطر المپ غیر فعال کرد.شما تلاش کردی و همه هم بهش مطمعنن و بقول خانوم طهمورثی هرتلاشی که بکنین بالخره یه جا نتیجش میبینن.پس نگرانش نباشین و به نظرم بفکر کنکور باشین یکی از دوستان سال بالایی خودم که المپیادی بود و معدل نهاییش 16 شد رتبش شد1000
من از در دوستی و صلح تمام این حرفارو زدم و راجب دعوا نظر مثبتی ندارم!
اگر بی احترامی شد به جامعه المپیادین که یه مدت خودم هم جزشون بودم معذرت!

ولی من حوصله دعوا دارم :-w وقتی خودم و اطرافیام داریم از فکر به اگر ها و شاید ها دیوونه میشیم به احد الناسی اجازه نمیدم تز بده واسمون!

هیچ زشتی ای نداره این حرف :-w وقتی زشته ادم تلاش نکنه یا دنبال بهانه باشه......ولی واسه ما زشت نیست......واسه ما که هر وقت بهش فک میکنیم که اگر یه مسوول درست حسابی داشتیم به جای این درسای مسخره کنکور باید چی میخوندیم هیچ زشتی ای نداره...

شما توهین نکنین نمک رو زخم نباشید نصیحت دوستانه لازم نیست

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

واسه این گفتم زشته پس یعنی هرکی از راه رسید و و سر یه کلاس خوب شرکت کرد باید مدال بیاره! اگر شما همچین عقیده دارین پس هیچی من اصن صحبتی دیگه واسم نمونده!
امیدوارم با سمپادیا گردی زخمتون بهبود پیدا کنی!
عزت زیاد!

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

در کل شرایط نمیتونه اونقدر تاثیر گدار باشه و نباید کوتاهی خودمون رو توجیه کنیم!

اینهمه راحت به مدیر مدرستون توهین نکن بازم میگم 99 درصد به خودمون بسنگی داره اگر کسی لیاقتش مدال باشه مدال رو میاره
اتفاقا شرایط خیلی تاثیر گذاره...اساتید تهران خب خیلیاشون طراح سوالای م2 هستن و سر کلاساشون با تهرانیا اشاراتی به سوالا میکنن قطعا حتی امسال شنیدم که مدرسه ای وجود داشته که بچه هاش سوال3 ریاضی رو میدونستن تقریبا و خب توی ریاضی یک سوال خیلی خیلی مهمه چه برسه به اینکه سوال3_که معمولا سخت ترین سوال روز اول المپیاد ریاضی هم هست_باشه...پارسال که معلمای درجه1 تهران رو تقریبا اورده بودن برای کرمانیا یکیشون نمونه سوال م2 اون سال رو براشون حل کرده بود ولی امسال اساتید درجه1 تهران رو نتونستن بیارن و خب اینم نتیجش
با این حرف که قبول نشدن المپیاد رو در کوتاهی میدونین موافق نیستم...آقای عسگری رو هم حتی این دفه نمیگم (که همه میگفتن طلای1 ایران میشه ولی م2 نشدن) هیراد میرزایی رو مثال میزنم چند روز پیش نتایج المپیاد همزمان جهانی ریاضی اومد و ایشون از خیلی از اونایی که امسال م2 قبول شدن توی این امتحان نتیجه بهتری بدست آورد امتحان جهانیم الکی نیست بالاخره خیلی سخته ولی خب...هیراد چوب تهرانی نبودن و در مرحله بعد چوب نبودن اساتید درجه یک تهران در کرمان رو خورد...تازه خیلی از اونایی که الان دوره تابستان ریاضی هستن نمرشونو توی این جدول اصلا نذاشتن چون حتی دیپلم افتخار هم نمیگرفتن!![nb]اینجا[/nb]

در مورد مدرسه و مدیر خودمون...اینایی که گفتم توهین نبود واقعیت بود همش. آبروی مدرسه ما فقط بخاطر ایشون داره میره...آبرویی که کلی دانش آموزای سال های گذشتش برای بدست اوردنش تلاش کردن با مدالاشون با رتبه های کنکورشون و... غیر از اینه؟ همه مدرسه علامه حلی1 کرمان رو به عنوان یکی از بهترین دبیرستانای کشور میشناسن و درست نیست که ایشون با حرفا و رفتار و اعمالش بیاد خرابش کنه

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد

واسه این گفتم زشته پس یعنی هرکی از راه رسید و و سر یه کلاس خوب شرکت کرد باید مدال بیاره! اگر شما همچین عقیده دارین پس هیچی من اصن صحبتی دیگه واسم نمونده!
امیدوارم با سمپادیا گردی زخمتون بهبود پیدا کنی!
عزت زیاد!

یه بار توجیهتون کردم در مورد جمله اولتون.....حوصله ندارم تکرار کنم :-w

نتبجه گیری خوبی بود حرفی ندارید هم لزومی نداره حرفی بزنید

شما نگران نباش امثال شما که دهنشون بسته باشه خوب میشه ~X(

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از Mtz_M0k :
اتفاقا شرایط خیلی تاثیر گذاره...اساتید تهران خب خیلیاشون طراح سوالای م2 هستن و سر کلاساشون با تهرانیا اشاراتی به سوالا میکنن قطعا حتی امسال شنیدم که مدرسه ای وجود داشته که بچه هاش سوال3 ریاضی رو میدونستن تقریبا و خب توی ریاضی یک سوال خیلی خیلی مهمه چه برسه به اینکه سوال3_که معمولا سخت ترین سوال روز اول المپیاد ریاضی هم هست_باشه...پارسال که معلمای درجه1 تهران رو تقریبا اورده بودن برای کرمانیا یکیشون نمونه سوال م2 اون سال رو براشون حل کرده بود ولی امسال اساتید درجه1 تهران رو نتونستن بیارن و خب اینم نتیجش
با این حرف که قبول نشدن المپیاد رو در کوتاهی میدونین موافق نیستم...آقای عسگری رو هم حتی این دفه نمیگم (که همه میگفتن طلای1 ایران میشه ولی م2 نشدن) هیراد میرزایی رو مثال میزنم چند روز پیش نتایج المپیاد همزمان جهانی ریاضی اومد و ایشون از خیلی از اونایی که امسال م2 قبول شدن توی این امتحان نتیجه بهتری بدست آورد امتحان جهانیم الکی نیست بالاخره خیلی سخته ولی خب...هیراد چوب تهرانی نبودن و در مرحله بعد چوب نبودن اساتید درجه یک تهران در کرمان رو خورد...تازه خیلی از اونایی که الان دوره تابستان ریاضی هستن نمرشونو توی این جدول اصلا نذاشتن چون حتی دیپلم افتخار هم نمیگرفتن!![nb]اینجا[/nb]

در مورد مدرسه و مدیر خودمون...اینایی که گفتم توهین نبود واقعیت بود همش. آبروی مدرسه ما فقط بخاطر ایشون داره میره...آبرویی که کلی دانش آموزای سال های گذشتش برای بدست اوردنش تلاش کردن با مدالاشون با رتبه های کنکورشون و... غیر از اینه؟ همه مدرسه علامه حلی1 کرمان رو به عنوان یکی از بهترین دبیرستانای کشور میشناسن و درست نیست که ایشون با حرفا و رفتار و اعمالش بیاد خرابش کنه

راستی یه آمار هم بگیر ببین میزان المپیادی های پارسال چقدر بود و امسال چقد بود(راجب مده خودمون میگم)

و ببین راجب کلیات حرف بزن نه جزییات و حواشی
من اگر بهت کسی رو معرفی کنم سوال امتحان نهایی داشت خیالت راحت میشه؟
از این جور کارا همه جا هست.اما کسی که لایق قبول شدن واقعا بوده باشه و نشده حتما نتیجش همینطوری که قبلا گفتم خواهد دید

مثلا عسکری با اینکه چقد دپرس شده بود و... رتبه 400 و خوردی اورد با اینکه فرصت کمی هم داشت یا حتی یکی از دوستان همدوره ای خواجویی که حقش مدال بوده و در سطح خواجویی بوده یه بی دقتی میکنه و قبول نمیشه ولی رتبه33 میاره یا همون دوستم که المپیاد فیزیک بود و نشد معدل نهاییش 16 بود و با میانگین روزانه 4 ساعت مطالعه رتبه 1000 اورد
اینا نمیونه هایی هست بر این مصداق.

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از Ромина :
سلام
میخوام اسپم بدم :-"
یه بحث جدیدی بیارین وسط که ما هم بتونیم شرکت کنیم :D
مُتُشَکِرَم :D

پ.ن: مدیر لطفا منو نخور :-s
شرمنده خو :D
منم موافقم دلم تنگیده! :D بحث چی باشه منظورم اینه که اگه میخواین حالت مشاجره ای داشته باشه موضوع دارم ولی خب ما نباید با هم دعوا کنیم!
دیگه اگه بحث درست حسابی و اینا میخواین خودتون یکاری کنین... :D

فقط خواستم بگم هر بحثی بود من پایه ام

بالا