• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x
پاسخ : سمپادی های کرمان

نه دیگه تولد شماس

• لایک
امتیازات: MTZ

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
نه دیگه تولد شماس
بعله.... هروقت نون و پنیر وسبزی خواستین ندابدین :)) :))
+من کاملا روی این نون و پنیر وسبزی مصمم هستم غذا باید سالم باشه :-" :-"

• لایک

Mina.mh

Mina.mh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
ولیعصر رفسنجان
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات

قبل از هرچیزی بر خودمون لازم میدونیم از دبیران برگزاری این دوره از مسابقات پرواز بخاطر شهامتی که به خرج دادن و این مسابقه رو بر اساس تجربیات 3ساله شون برگزار کردن تشکر کنیم.
شاید اگه خودمون در موقعیتی که امسال بچه ها قرار گرفتن بودیم، مسابقه رو برگزار نمیکردیم و یا بدین نحو برگزار نمیشد. گذشته از مشکلات به تاخیر افتادن تاریخ برگزاری بدلیل بارش برف!

پ.ن 1: صحبتی از مریم شمسی و مینا میرحبیبی :-"
پ.ن 2: خوشحالم از اینکه امسال بعنوان شرکت کننده به پرواز نگاه میکردم و میتونم از این زاویه نسبت به برگزاری و نظرات دوستان اظهارنظر کنم. خطاب به اقای امینی و امثالهم؛ اگر برخوردی صورت گرفته بدلیل مشاهده رفتار هایی بود که واقعا در خور شخصیت دوستان نبود. برخوردهایی که از بعضی شرکت کننده ها در این دوره دیدم واقعا قابل قیاس با دوره های قبل نبود. نمیدونم دیگه شرکت کننده ها حتی برای خودشونم ارزش قاعل نیستن یا مشکل اساسی تره و شعور و فرهنگ دیگه مفهومی براشون نداره؟! :|

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یعنی اونجا چه خبر بوده که دوستان اینجوری شاکی شدن؟؟ :-/

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به عنوان یه خواننده ی خسته خواستم بگم دمتون گرم. برنامه ی تاپیکمون شده 1- ماکارونی 2-همایش 3-نمایشگاه 4-یکم دعوا و کل کل 5-دوباره ماکارونی ... 125-یکم بحث 126-همایش 127-تذکر مدیر برای بار 23ام...
دوباره داریم برمیگردیم به روزای اول این تاپیک... بابا به جون خودم الان دیگه این بحثا فاییده نداره. یکم خلاقیت به خرج بدین ... بیاین راجع به چیزایی صحبت کنید که تا حالا صحبت نکردین. نزارین اتفاقات 4 سال پیش تکرار بشن (; (;

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

ریش سفید جمع که همیشه من بودم :/ :| :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از مـَهیا :
ریش سفید جمع که همیشه من بودم :/ :| :))

شما دیگه دکتر شدی ، ریشتو میزنی :))

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

خلاقیت چیه باو وردار بریم خمون قدیما خیلی باحال تر بود دیگه همه میومدن مشارکت میکردن قال قضیه کنده میشد ورمیداشتیم میرفتیم
ولی حیفه واقعا شام این تولدرو از دست بدیما من خیلی تلاش کردم روش :)))
اصلا تاپیکی که ماهی یه بار حداکثر قفل نشه که تاپیک کرمونیا نیست :-"

• لایک

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از ALI GHOTBI rataniot :
به عنوان یه خواننده ی خسته خواستم بگم دمتون گرم. برنامه ی تاپیکمون شده 1- ماکارونی 2-همایش 3-نمایشگاه 4-یکم دعوا و کل کل 5-دوباره ماکارونی ... 125-یکم بحث 126-همایش 127-تذکر مدیر برای بار 23ام...
دوباره داریم برمیگردیم به روزای اول این تاپیک... بابا به جون خودم الان دیگه این بحثا فاییده نداره. یکم خلاقیت به خرج بدین ... بیاین راجع به چیزایی صحبت کنید که تا حالا صحبت نکردین. نزارین اتفاقات 4 سال پیش تکرار بشن (; (;
آخه مگه به جز اینا چیز مهم دیگه ای هم داریم؟؟ :D
مثلا میخای در مورد آخرین تغییرات بورس کرمان حرف بزنیم!؟
یا مثلا اینکه چرا پل روی جاده تهران که ادامه پل فرهنگیان هست اصن ته نداره و دور برگردون شده!؟
دو تا اتفاق مهم نیس بحث کنیم باو :rolleyes:
اینجا ملت تا نه صبح خوابن تا دوازده ظهر کار میکنن دوباره میرن میخوابن (الکی مثلا ظهرا تو کرمون ادما میخوابن) :-" بعد دوباره پنج تا شیش میرن سر کار... از هفت به بعد هم کل شهر دیگه خبری نیست :| (غیر از اینکه آقا پلیسه بیداره و دنباله شکاره) 8->
البته اینکه زود تعطیل میکنن خیلی چیز آزار دهنده ای هست جدا.. بیاین در مورد همین بحث کنیم... :))

• لایک

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از jefert :
قبل از هرچیزی بر خودمون لازم میدونیم از دبیران برگزاری این دوره از مسابقات پرواز بخاطر شهامتی که به خرج دادن و این مسابقه رو بر اساس تجربیات 3ساله شون برگزار کردن تشکر کنیم.
شاید اگه خودمون در موقعیتی که امسال بچه ها قرار گرفتن بودیم، مسابقه رو برگزار نمیکردیم و یا بدین نحو برگزار نمیشد. گذشته از مشکلات به تاخیر افتادن تاریخ برگزاری بدلیل بارش برف!

پ.ن 1: صحبتی از مریم شمسی و مینا میرحبیبی :-"
پ.ن 2: خوشحالم از اینکه امسال بعنوان شرکت کننده به پرواز نگاه میکردم و میتونم از این زاویه نسبت به برگزاری و نظرات دوستان اظهارنظر کنم. خطاب به اقای امینی و امثالهم؛ اگر برخوردی صورت گرفته بدلیل مشاهده رفتار هایی بود که واقعا در خور شخصیت دوستان نبود. برخوردهایی که از بعضی شرکت کننده ها در این دوره دیدم واقعا قابل قیاس با دوره های قبل نبود. نمیدونم دیگه شرکت کننده ها حتی برای خودشونم ارزش قاعل نیستن یا مشکل اساسی تره و شعور و فرهنگ دیگه مفهومی براشون نداره؟! :|

وقتی حلی 2 عیا بیان همین میشه دیگه...حالا من نمیدونم چرا شما فرزانگانیا همتون نجات تخم مرغ ثبت نام کردین و کمیکارم هیچی دیگه واقعا چرا؟گفتین حلی2 بهتره؟
هعی... :-< :(

خو بیخیال...الان من 3شنبه برم راین یا شام میدی خانم؟تکلیف مارو روشن کن.آقای خوشنام فک کنم طرف فک کردن ک ما داریم راجب شام باهاشون شوخی میکنیم و اینا...یچیزی بگین شما...

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از Mtz_M0k :
خو بیخیال...الان من 3شنبه برم راین یا شام میدی خانم؟تکلیف مارو روشن کن.آقای خوشنام فک کنم طرف فک کردن ک ما داریم راجب شام باهاشون شوخی میکنیم و اینا...یچیزی بگین شما...
:/
عاغا من که گفتم نون و پنیر وسبزی میدم.... شوما اردوتونو برین من وسط هفته که فرداشم کل کتاب عربی رو امتحان دارم (بدبختم :(( :(() نون و پنیر وسبزی نمیدم که :D

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
خلاقیت چیه باو وردار بریم خمون قدیما خیلی باحال تر بود دیگه همه میومدن مشارکت میکردن قال قضیه کنده میشد ورمیداشتیم میرفتیم
ولی حیفه واقعا شام این تولدرو از دست بدیما من خیلی تلاش کردم روش :)))
اصلا تاپیکی که ماهی یه بار حداکثر قفل نشه که تاپیک کرمونیا نیست :-"
خسته نباشیدبخاطر تلاش زیادتون :)) :))

• لایک

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Mtz_M0k :
وقتی حلی 2 عیا بیان همین میشه دیگه...حالا من نمیدونم چرا شما فرزانگانیا همتون نجات تخم مرغ ثبت نام کردین و کمیکارم هیچی دیگه واقعا چرا؟گفتین حلی2 بهتره؟
هعی... :-< :(

دوستان واقعا زشته
اینجوری شخصیت خودتونو خراب میکنین.
یعنی چی ک حلی دوییا بیان این میشه؟
متاسفم
من طرفدار هیچ کس نیستم فقط خواهشا بهم احترام بذاریم

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

امینی هستم فرد مورد خطاب در پست خانم میر حبیبی:-)
در مقام فرد معترض نسبت به سخنان بیجای شما اعلام میدارم سهمیه کاسه داغ تر از آش قبلا به خانوم سوگند داده شده و شما میتونین یه گوشه دیگه کار رو به عهده بگیرید.
ضمن اینکه بین بنده و دبیر و مسئول روابط عمومی مسابقه بحثی بوجود امد که حل و فصل شد و قبل از ارسال این پست شما هردو طرف این دعوا از هم عذرخواهی به عمل آوردند
در نتیجه دو پیشنهاد دارم.
یک طرفه به قاضی نروید.
و زود قضاوت نکنین
امیدوارم شما که چهره با تجربه فعالیت های فوق العاده هستید از توهین بهوشخص بنده قصد و غرض شخصی نداشته باشید و دلتون از بابت اون 200 میلیونی که شد 20 میلیون نشکسته باشه :-"
و من الله توفیق

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از آنشرلی!!!! :
دوستان واقعا زشته
متاسفم
من نمیخام از حرف مطلق مرتضی دفاع کنم ولی مثه شما هم تکذیبش نمیکنم
ما هم بد داریم علامه دو هم کلی خوب داره که من باهاشون رفیقم
ولی شواهد متاسفانه اینجوری شما تکذیب میکنی رو تکذیب میکنه :|

• لایک

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از آنشرلی!!!! :
دوستان واقعا زشته
متاسفم
صبر کنین پس بگم. تو پرواز بودی شما یا نه؟اگه بودی باید بخاطر داشته باشی ک چندتاشون با اسپری چسب و فندک توی سالن مراسم اختتامیه آتیش روشن کردن و... یا وقتی اسم دوستانشونو به عنوان برنده میخووندن همشون پا میشدن از بالای سالن میرفتن پایین و از پایین میرفتن بالا و فکرم میکردن خیلی بامزه اند و... حیف سمپاد واقعا ک ی همچین آدمایی سمپادی نامیده شن... :-<
اگرم ک توی پرواز نبودین اصن من حرفی دیگه ندارم...[nb]در ضمن شخصیت کسی با گفتن حقیقت خراب نمیشه[/nb]
شایدم چشمای من اشتباه دیدن اگر حرفام متفاوت بوده با آنچه ک اتفاق افتاده من خیلی معذرت میخوام وببخشید...

خطاب به N@JMEH خب حالا ک سرتون شلوغه و اینا میتونین حتی شام رو زودتر بدین ما هم سعی میکنیم برنامه های دیگرمونو کنسل کنیم(ب درک ضرر :-") دیگه خب زشته ک دعوت یک سمپادی رو نپذیرفت...حتی اگه نون پنیر باشه

Maryam.Sh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از exactly 90thing :
امینی هستم فرد مورد خطاب در پست خانم میر حبیبی:-)
در مقام فرد معترض نسبت به سخنان بیجای شما اعلام میدارم سهمیه کاسه داغ تر از آش قبلا به خانوم سوگند داده شده و شما میتونین یه گوشه دیگه کار رو به عهده بگیرید.
ضمن اینکه بین بنده و دبیر و مسئول روابط عمومی مسابقه بحثی بوجود امد که حل و فصل شد و قبل از ارسال این پست شما هردو طرف این دعوا از هم عذرخواهی به عمل آوردند
در نتیجه دو پیشنهاد دارم.
یک طرفه به قاضی نروید.
و زود قضاوت نکنین
امیدوارم شما که چهره با تجربه فعالیت های فوق العاده هستید از توهین بهوشخص بنده قصد و غرض شخصی نداشته باشید و دلتون از بابت اون 200 میلیونی که شد 20 میلیون نشکسته باشه :-"
و من الله توفیق
شما عادت دارین هرگفته ای رو به خودتون بگیرید؟! :-?
چرا این استنباطی که شما از پست مینا کردید رو به هیچ عنوان قابل استناد نمیبینم؟!
اون صرفا درجواب گفته ی تند شما از کادر اجرایی از دید یه شرکت کننده حمایت کرده همین :-"
دقیقا منظور مینا برخورد هایی بوده که بالایی تو پستش متذکر شده هیچ حرفی هم از برخورد کادر اجرایی با شما درمیون نبود :-"

بنظرتون زیادی کش پیدا نکرده این قضیه اصلا دوست نداشتم بعد از یه مدت طولانی پست ندادن این پستم باشه.
اما هرچی فکر میکنم میبینم کاسه ی داغ تر از اش شدنم حس بدی نیست :D
اخه اگه ادم برای کسایی که براشون احترام قائله کاسه داغ تر از اش نشه کجا میخواد بدرد بخوره؟! :-?

گامی دیگر در راستای به تحقق پیوستن اهداف دوستان فارغ التحصیل :-"

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Mtz_M0k :
صبر کنین پس بگم. تو پرواز بودی شما یا نه؟اگه بودی باید بخاطر داشته باشی ک چندتاشون با اسپری چسب و فندک توی سالن مراسم اختتامیه آتیش روشن کردن و... یا وقتی اسم دوستانشونو به عنوان برنده میخووندن همشون پا میشدن از بالای سالن میرفتن بالا و از پایین میرفتن بالا و فکرم میکردن خیلی بامزه اند و... حیف سمپاد واقعا ک ی همچین آدمایی سمپادی نامیده شن... :-<
اگرم ک توی پرواز نبودین اصن من حرفی دیگه ندارم...[nb]در ضمن شخصیت کسی با گفتن حقیقت خراب نمیشه[/nb]
شایدم چشمای من اشتباه دیدن اگر حرفام متفاوت بوده با آنچه ک اتفاق افتاده من خیلی معذرت میخوام وببخشید...

خطاب به N@JMEH خب حالا ک سرتون شلوغه و اینا میتونین حتی شام رو زودتر بدین ما هم سعی میکنیم برنامه های دیگرمونو کنسل کنیم(ب درک ضرر :-") دیگه خب زشته ک دعوت یک سمپادی رو نپذیرفت...حتی اگه نون پنیر باشه
اقای محترم اینکه دوتا از علامه دو ها ی کار زشتیو کردن شماحق نداری شخصیت کل بچه های مدرسه رو زیر سوال ببری
ازنظرمن این قضاوت بیجای شما واقعا تاسف اوره

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از H :
من نمیخام از حرف مطلق مرتضی دفاع کنم ولی مثه شما هم تکذیبش نمیکنم
ما هم بد داریم علامه دو هم کلی خوب داره که من باهاشون رفیقم
ولی شواهد متاسفانه اینجوری شما تکذیب میکنی رو تکذیب میکنه :|
اقای رضا زاده ایشون دارن شخصیت کله بچها ی مدرسه رو زیر سوال میبرن این زشت تر نیست؟!!!!!

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از آنشرلی!!!! :
اقای محترم اینکه دوتا از علامه دو ها ی کار زشتیو کردن شماحق نداری شخصیت کل بچه های مدرسه رو زیر سوال ببری
ازنظرمن این قضاوت بیجای شما واقعا تاسف اوره
2تا؟ نه مث اینکه چشمام خیلی ضعیف شده چون من حداقل 20 نفر میدیدمشون... :-<
بعد اینکه من دیگه تسلیمم شما ببخش اشتباه از من بود اصن دیگه هم خواهشا کشش ندین...اگرم حرفی دارین لطفا تو پ.خ بگین که اعصاب بقیه بچه ها خورد نشه...
ولی قبول دارم ک نتیجه گیریم جالب نبود در ضمن قبولم دارم ک توشون آدم خوبم کم پیدا نمیشه ولی این هایی ک اونجا من دیدم واقعا جزوشون نبودن...(تعدادشونم کم نبود واقعا)

پایینی ی بنده خدایی تو دبستان دوستم بود الان حلی2 عه تا توی پرواز منو دید بعد از گفتن سلام شروع کرد ب بدگویی از حلی1 ک چقد شما بدبختینو اینا...گفتم حالا بعد از عمری همو دیدیم چی میگی؟...با تمسخر گفت بدبختا 64 تا تیم 3نفره فقط از فرزانگان2 توی نجات تخم مرغ ما شرکت کردن بعد بازم ب تمسخر پرسید توی کمیکار شما چطور؟...منمانتظار همچین رفتاری ازش نداشتم گفتم بهش ک خوشحال نیستم از اینکه اکثرشون اومدن نجات تخم مرغ ولی اگه آدم قرار باشه با این چیزا بدبخت بشه پس بذار ما بدبخت باشیم و شما خوشبخت بعدشم فقط سرمو انداختم پایین و رفتم

در نظر داشته باشین ک هدفم از این داستان این آماره بود 64*3

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

حالا این گفته همه فرزانگانیا رفتن نجات تخم مرغ واقعا الان همه رفتن نجات تخم مرغ؟؟؟خب استعاره س دیگه ینی اکثر جمعیت!!!!!

حالا اینقد از علامه ها دفاع نکنین منم میگم بیاین بحثو عوض کنیم بهتره!!!نصف عمرتون تو این تاپیک میپرین بهم دیگه
دوست باشین باهم /m\

کسی راجع به آقای مفیدی اطلاعاتی داره؟؟؟؟!!!!! :D

بالا