• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اس ام اس - امتحان نهایی سوم

راسته؟

• رای‌دهندگان
    21
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
بروبچ يه درخواست دارم اگر ميشه همتون همكاري كنيد .
حتما همتون قضيه اينكه در امتحان ديني به تمامي افراد 3 نمره افزورده ميگردد رو شنيديد
توي گزينه جوان هم اعلام شد كه اگر آمار حسابان هم بالاي 90% سخت باشه .براي حسابان هم به احتمال زياد اين اتفاق رخ ميده.
پس لطفا گزينه ي 1 را يه شماره ي 30000316 پيامك كنيد تا نمرمون بياد بالاي 18

البته هيچ منبعي اين خبر را تائيد نكرده.ولي پيشگيري بهتر از درمانه

تو چند تا فروم دیدم

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان
پاسخ : اس ام اس - امتحان نهایی سوم

جدی این خبر راسته؟؟؟

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

بهش میاد راست باشه
منم زدم که صحتشو بررسی کنیم!

shahab

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ادبی مقام شهرستان

بابا دمشون گرم....

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

همین الان یه اس ام اس واسه من اومد که اگه 1 رو به این شماره اس ام اس کنید به نمره ی ریاضی اولا اضافه میشه! واقعا مسخره است!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نظرتون حسابان واقعاً سخت بود؟
یه چیزی رو هم در نظر بگیرین که اگه فرضاً دو نمره به ما ها اضافه کنن، ما 20 می شیم اکثرمون، اما خیلی از مدارس دیگه هم 20 می شن که این به ضرر ماست! یعنی تفاوت 19.5 با 18 میشه هیچی! و درس حسابان (دروس اختصاصی کلاً)، درسایی هستن که می تونن ما ها (سمپادی ها) رو کمک کنن و تفاوت ایجاد کنن بینمون با مدارس دیگه. وگرنه عمومی ها رو که اکثرمون فرق چندانی نداریم با بقیه (اگه بدتر نباشیم!)

و این که اگه واقعی باشه همچین چیزی، اصولاً باید اعلام عمومی می شد...

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

باور کردن این مطلب یه کم احمقانه است...

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ولی تو یاهو هم sTa شد ! چنتا فروم دیگه هم (2 تا) این خبر و گذاشته بودن ! منم sms دادم ! یه sms ارزش نداره !اگه راس باشه چی ؟! اگرم خالی بود که خب چیزی نشده که یه sms الکی دادی ! روزی 40 تا sms چرت و پرت میدی اینم یکیش !
___

به نقل از ندا مکرم :
به نظرتون حسابان واقعاً سخت بود؟
یه چیزی رو هم در نظر بگیرین که اگه فرضاً دو نمره به ما ها اضافه کنن، ما 20 می شیم اکثرمون، اما خیلی از مدارس دیگه هم 20 می شن که این به ضرر ماست! یعنی تفاوت 19.5 با 18 میشه هیچی! و درس حسابان (دروس اختصاصی کلاً)، درسایی هستن که می تونن ما ها (سمپادی ها) رو کمک کنن و تفاوت ایجاد کنن بینمون با مدارس دیگه. وگرنه عمومی ها رو که اکثرمون فرق چندانی نداریم با بقیه (اگه بدتر نباشیم!)

و این که اگه واقعی باشه همچین چیزی، اصولاً باید اعلام عمومی می شد...

آره به نظر من واقعا" سخت بود ! نه اینکه سطح سوالا بالا باشه نه سوالا اتفاقا" خوب بود ولی ما انتظار نداشتیم ! من فک می کردم مثه هر سوال میخواد سوال بیاد همون مباحث گذشته چنتا از مبحثا رو اصلا" نگاه هم نکردم بهشون ! اصلا" نمی دونستم چی هست ! چیزایی که ما انتظارشو داشتیم بیاد از اینا سخت تر بود ولی معمول و عادیش بود ! چیزی که همیشه میومد ! منتظر اون سوالا بودیم نه این ! وا3 همین از همه می خوام که sms بدن ! حتی بچه هایی سال اول و دوم و راهنمایی و ... ! :D
بعد یه نکته : چه عیبی داره تو که 19 میشی بشی 20 بعد اونی که 18 شده هم بشه 20 ؟! چیزی از تو کم میشه ؟! تو کنکور که دیگه به کسی نمره اضافه نمی کنن ! پس در واقع حقی ازت ضایع نمیشه ! من به این میگم حسادت ! و اصلا" خوب نیست ! تازه دقت داشته باش که دینی هم یه درس عمومی بود اگه قرار باشه این اتفاق بیفته به قول خودت ماها که خیلی ممکنه کمتر از مدارس دیگه شده باشیم پس به نفعمون شده و به ضرر اونا ! ولی اونا نامردی نکردن که sms ندن ! همشون sms دادن و گفتن سخت بود ! که واقعا" هم بود !

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از Terror Blade :
بعد یه نکته : چه عیبی داره تو که 19 میشی بشی 20 بعد اونی که 18 شده هم بشه 20 ؟! چیزی از تو کم میشه ؟! تو کنکور که دیگه به کسی نمره اضافه نمی کنن ! پس در واقع حقی ازت ضایع نمیشه ! من به این میگم حسادت ! و اصلا" خوب نیست ! تازه دقت داشته باش که دینی هم یه درس عمومی بود اگه قرار باشه این اتفاق بیفته به قول خودت ماها که خیلی ممکنه کمتر از مدارس دیگه شده باشیم پس به نفعمون شده و به ضرر اونا ! ولی اونا نامردی نکردن که sms ندن ! همشون sms دادن و گفتن سخت بود ! که واقعا" هم بود !
حسادت نیست این!
واسه همون مثالی که زدی، 2 نمره اضافه بشه: قبلش که من 19 باشم و یکی دیگه 18، یعنی یه نمره تو یه درس که بالاترین ضریب رو داره، باهاش تفاوت دارم که خودش کلی تو معدل تاثیر می ذاره. این نمره هم تو درصد ریاضی کنکور تاثیر داره، پس به نفع منه که اون با من اختلاف داشته باشه! اگه الان نمره هامون یکی بشه، تو کنکور باید یه جوری اختلاف پیدا کنیم. منظورم اینه که وقتی الان می شه یه تفاوتی بین من و رقیبم ایجاد بشه، چرا نذاریم که بشه؟!
و این که ما عمومی هامون رو بد می دیم اکثراً نسبت به مدارس دیگه. پس تنها درسی که می تونه معدل ما رو نسبت به اونا بالا ببره، همین درس ه!

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

امکان نداره این خبر درس باشه تا حالا دیده نشده 0.25 واسه نمرات نهایی اضافه بشه چه برسه به 3 نمره (; (;

PARADISE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANGAN
شهر
DEZFUL
مدال المپیاد
RIAZI MOGHADAMATI(86), RIAZI(88)
دانشگاه
شهيد چمران
رشته دانشگاه
عمران

1000سال از جامعه عقبين...
بعد از هر امتحاني برا تعيين سطح اون امتحان مي تونيد به شماره ي 30000316اس ام اس بزنين!
ضمنا كوپن ديني و حسابان باطل شده !! تا فردا برا امتحان هندسه فرصت دارين نظرتونو ارسال كنين...
و اين شماره برا بچه هاي سومه .نه اولا!!!
از فردا اگه بچه اوليا(ابتدايي)هم ديكتشون سخت باشه اس ام اس مي زنن و يقه ي ضيا و گزينه جوانو مي گيرن :D

ندا جون غمت نباشه...عمرا به كسي نمره بدن.شايد كم كنن ولي اضافه نمي كنن!!
ديروز پور دستمالچي در اين باره حرف مي زد.پاور پوينتاش تو سايت گزينه 2 هست.
اين نمره هامون به تراز تبديل مي شه و تراز اين امتحانا نسبت به پارسال (برا يه نمره ي خاص مثلا 18)بيشتره...

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

انقدر هم مملکت بی در و پیکر نیست
مخابرات پول کم آورده داره شایعه پراکنی میکنه تا یه پولی در بیاره

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

99% مطمئن شدم که شایعه ای بیش نبود ! ( یکی یه خبر معتبر از یه جایی داد هر چی امید داشتم پر پر شد ! :( )

PARADISE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANGAN
شهر
DEZFUL
مدال المپیاد
RIAZI MOGHADAMATI(86), RIAZI(88)
دانشگاه
شهيد چمران
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Terror Blade :
99% مطمئن شدم که شایعه ای بیش نبود ! ( یکی یه خبر معتبر از یه جایی داد هر چی امید داشتم پر پر شد ! :( )
يعني واقعا فك كردي نمره مي دن؟؟؟؟؟؟چه خوش خيال...
فك كنم اون بالا كاملا توضيح دادم كه اين حرف صحت نداره!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا