• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوستی ها

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
یکی از بروبچ حرف خوبی زد

این مباحث سیاسی باعث شد دوستی ها خراب بشه.و بعضی از حرمت ها.
من یه پیشنهاد دارم به عنوان یه کاربر عادی که اگه تنهایی ارائه بشه،محل سگ هم بهش نمیزاره کسی. ولی اگه با هم بگیم بهش عمل میکنند.
کلیه ی بحث های مربوط به انتخبابات رو توی یه زیر انجمن قرار بدن و اون زیر انجمن به صورتی باشه که فقط قابل خوندن باشه.
این پیشنهاد اول،چون:1-زمان تبلیغات و انتخابات تموم شد. 2- نتیجه ای نداره،چون تموم شد :D
این نکته ی اول

نکته ی دوم هم اینکه هرکسی دوست داره،بیاد توی این تاپیک و بگه که معذرت میخواد اگه جایی توهین کرده
من همین جا از هرکسی که بهش توهین کردم،خواسته یا ناخواسته معذرت میخوام.
امیدوارم بنده رو ببخشند

هرکسی با اولی موافقه اعلام کنه.
هرکسی هم با دومی موافقه،معذرت خواهی کنه.
(;

Game Over

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
شیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
پاسخ : دوستی ها

به نقل از علی.ا :
یکی از بروبچ حرف خوبی زد

این مباحث سیاسی باعث شد دوستی ها خراب بشه.و بعضی از حرمت ها
دوستی هایی که با این چیزای ساده خراب می شن همون بهتره که نباشن
دوم من هم همونطور که قبلا گفتم باز هم از کسایی که نا خواسته بهشون توهین شده عذر می خوام

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

1. اتفاقا این کار انجام خواهد شد. منتظرم ببینم انتخابات به مرحله دوم کشیده میشه یا نه.

2. بنده معذرت میخوام اگر توهینی بوده باشه یا ناراحتی یا هرچیز مشابهی !

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

بنده هم معذرت میخوام اگه توهینی کرده باشم ، البته فقط در بحث سیاست نه ، کلی میگم .

گل نیلوفر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بابل

من هم از تمامی دوستان عزیز معذرت میخام ; اگه توهینی یا هر گونه بی ادبی از طرف من سر زده منو به بزرگواری خودتون ببخشید.......
موفق و موید باشید

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

مومن کاری نمی کنه که بعد مجبور بشه عذر خواهی کنه! پس چرا شما ها جو گرفتتون چیزی گفتین که حالا معذرت خواهی کنین یا چرا حالا جو گرفتتون عذر خواهی کنین !؟

بنده فکر نمی کنم دوستی ای به هم خورده باشه... هر وقت با دوستان بحث سیاسی اجتماعی فرهنگی کردیم، دوستیمون به هم نخورد!

طی توهین خفیفی که ....ای در پیغام خصوصی داشت باید عرض کنم که:

به نقل از علی.ا :
جواب ندارن،دم از منطق میزنن
کل منطق موسوی ها سیبزمینی هست.
برای همه ی منطق سیبزمینی ها متاسفم

من همیشه به این چیزا جواب می دم: "برای منطق پدرت متاسف باش"

حالا این آقا چطور میاد چنین پستی میزنه !!؟ تو رو خدا دو رویی رو در یه حدی نگه دارین! حداقل 24دقیقه رو نظرتون باشین!!

اون کسی که می خواد معذرت خواهی کنه، باید بگه چرا توهین کرده که حالا معذرت خواهی می خواد بکنه!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

آقای محترم مثل اینکه شما بلد نیستی مثل بچه آد.... یه تاپیکو ادامه بدی

شما نکنه معصومی که هیچ اشتباهی نمیکنی
احتمال دیگه اینکه انسان نیستی چون انسان جایزالخطاست

که البته به نظر من ، چون میدونم انسان هستی و اتفاقا ادم خوبی هم هستی، پس حتما احتمال اول درسته که میای و اینجوری به عذر خواهی دیگران گیر میدی.
به نقل از Game Over :
دوستی هایی که با این چیزای ساده خراب می شن همون بهتره که نباشن

خیلی از د وستی های این سایت در حد احوال پرسیه. که چنین روابطی به راحتی میتونه از بین بره. اگرم از بین نره، لااقل، ناراحتی به وجود میاد .

من هم از همه عذر خواهی میکنم اگر کسی از حرفی از من ناراحت شده( چون معصوم نیستم و ممکنه بعضی جاها اشتباه کرده باشم. ادعای ایمان در اون حد هم ندارم.ایشالا خدا توفیق بده)

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Hespride :
آقای محترم مثل اینکه شما بلد نیستی مثل بچه آد.... یه تاپیکو ادامه بدی
شما نکنه معصومی که هیچ اشتباهی نمیکنی
احتمال دیگه اینکه انسان نیستی چون انسان جایزالخطاست
...

من نمی گم اشتباهی نمی کنم! ولی اون موقعی که می خوام تصمیم بگیرم فکر کرده ام! اون موقع کارم درست بوده. پس نیاز به عذر خواهی نمی بینم بنده!
انسان کجا جایز الخطا ست !!!؟ ممکن الخطا رو جایز الخطا نگین! شما که قمی هستین باید اطلاع داشته باشین که اینا فرق دارن با هم!
بی فکری ها رو توجیه نکنیم لطفا!

اینکه نمی شه بی فکر و هرچی از دهنمون در میاد می گیم و بعد میایم تاپیک می زنیم که دوستان بیاید معذرت خواهی کنین!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
من نمی گم اشتباهی نمی کنم! ولی اون موقعی که می خوام تصمیم بگیرم فکر کرده ام! اون موقع کارم درست بوده. پس نیاز به عذر خواهی نمی بینم بنده!
فکر میکنم جمله اولتون با جمله دوم در تناقضه
اینکه موقع تصمیم گیری، کار درست رو اینجام میدید(با این قطعیتی که شما گفتی) این میشه عصمت از اشتباه.(به قول خودتون من قمی هستم و اینا رو می فهمم!!)

در ضمن، گویا شما متوجه سورت مساله نشدید. بحث این نیست که خدای نکردی کسی به یکی دیگه مثلافحاشی کرده یا هرچیز دیگه.
فکر میکنم اینو بدونید که حتی از نوع سلام کردن هم ممکنه یه فرد ناراحت بشه.
این دلیل بر بی فکر عمل کردن نیست
علاوه بر این خیلی وقت ها، ناخواسته به خیلی از ارزش های فردی توهین شده(مخصوصا اینکه موسوی و احمدی کاملا در تضاد ارزشی هستن) بنابراین ممکنه خیلی جاها خیلی ها ناراحت شده باشن

-------------------------
برای اینکه نمیخوام این تاپیک هم پاک بشه، بحثو ادامه ندیم بهتره. (البته اگر میخواید جواب بدید که نگید حرفتو زدی در رفتی)
خوش به حال شما که هیچ اشتباهی نمیکنی.

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

بی خیال بحث و ادامه ندید

البته یه معذرت خواهی باید از TNTبکنم . ولی چون از قصد نبود احتمال می دم منو بخشیده باشه .

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

البته من تو هر تاپیکی که رفتم فقط نظرمو گفتم و چیزی نگفتم که به کسی بر بخوره ولی چون همه گفتن منم با اینکه چنین نظری ندارم با این حال اگه کسی ناراحت شده ببخشید. >:D<

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

من همیشه به این چیزا جواب می دم: "برای منطق پدرت متاسف باش"
جناب عالی خیلی غلط اضافی می کنی همچین جوابی میدی
اگه حرف بلدی بزن،چرا توهین میکنی گلابی؟
هی من هیچی بهش نمیگم،دم در آورده برای من.
یکی ندونه کی هست.
یه بار دیگه به من اینطوری جواب بدی ،بخوای حرف از بابا و پدر و خانواده بزنی،منم بلدم بهت فحش بدم(از هر نوعش بخوای بهت میدم)

بله،من با هرکسی بحث میکنم،وقتی کم میاره،میگه سیب زمینی،ته منطق شما همینه.مشکلی داری؟

وقتی پستت رو زدی،من دیدم لیاقت نداری که جوابت رو بدم،چیزی نگفتم ولی الان داری زیادی پر رو میشی.

تو که مدیری،آقای مدیر،جنابعالی داری مسیر تاپیک رو منحرف میکنی،هرکسی میخوا بیاد معذرت خواهی کنه، کسی رو اجبار نکردیم،اگه انتقادت با شخص خاصی هست که چرا حرفی میزنه که بعدا پشیمون بشه،پیام خصوصی رو برای همین گذاشتن، مگه کسی اومد گردنت رو گرفت که بیایی اینجا معذرت خواهی کنی؟به درک که معذرت خواهی نکردی.

پیامبر با اون همه شانش اومد گفت اگه کسی از دست من ناراحت شده یا کاری کردم که ناراحت شده من معذرت میخوام
حالا ما که یه انسانیم. حرفی داری؟ پیامبر گفت،ما نکنیم؟

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

معذرت!قبول دارم که گاهی اوقات اخلاق را زیر پا گذاشتم.داشتم به این فکر بعد از انتخابات تنها چیزی که برای ما می مونه همین رفاقت هاست.پس خرابش نکنیم.اگه موافق باشید دیگه بحث های سیاسی رو تمومش کنیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

1.علی آقا اون پستتون در جواب آقای بذرکار متناقضه با تاپیکی که باز کردید.واقعا متاسفم که اینقدر خود متناقضید!
2.آقای بذرکار تروخدا دعوا راه نندازید.
3.من به شدت از Game Overمعذرت میخوام.ولی در مورد بقیه حتی اگه ناراحت شدن دلیلی برای عذرخواهی نمی بینم چون واقعا به حرفی که زدم اعتقاد داشتم و هنوز هم دارم واینکه سعی کردم تا حد ممکن ادبو رعایت کنم.چون طرفداران موسوی به ادبشون مینازن.
4.من از کسی ناراحت نشدم تو این مدت.چون هرکسی برحسب منطق خودش برخورد کرده.پس کسی مجبور نیست زا من معذرتخواهی کنه.
5.حرمتها خیلی شکسته شد ولی من سعی کردم حرمتی رو نشکنم وسعی کردم دوستیها حفظ بشن.امیدوارم همین اتفاق افتاده باشه.

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

ایشون توهین کردند،مستقیم،اونم به پدر من.
منم جوابش رو دادم.

میناا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
پزشکی

علی اقا به چیزی که باور نداری ادعا نکن نمی تونی رش بمونی (متاسفم براتون ) قصد توهین وبی ادبی ندارم تا حالا هم سعی کردم بی ادبی نکنم وانشاالله تا اخرین پیغام از من بی ادبی سر نزنه اما اگه متنی نوشتم که به بی ادبی تفسیر کردین می تونم بگم قصد بدی نداشتم ببخشید اما اگه کسی به من توهین کرده باشه قول نمی دم ببخشم خصوصا اقای ابراهیم پور رو که پشت سر هم این کارشون رو تکرار کردن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

کارهای شما به خودتون مربوطه.ولی لااقل معذرت نخواهید وقتی میخواید به اهانت ادامه بدید.

میناا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
پزشکی

مهسا جان با من بودی

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

بیایید غیابی هم دیگه رو ببوسیم و همه چیز رو تمومش کنیم.یه تذکر سفت و سخت هم به دوستانی که توی این تاپیک دعوا رو پیگیری کردند.
در ضمن حرف آقا یبذرکار بسیار ناشایست بود؛قصدم از این حرف ادامه ی دعوا نبود بلکه برای این بود که بدانیم هنوز باید بینمون حرمت وجود داشته باشه.

بالا