• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جواب حرف های مطهری

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
خودش گفت تاپیک جدید بزنید و موضوع رو مشخص کنید
منم این کارو کردم.

فکر کنم انجمن ایران و سیاست و مسائل مربوط به سایت مثال نقض بزرگی برای گزاره اول شما است.
خوشگل من،اونجا رو هم که دارین به بهانه های مختلف تاپیک ها رو قفل میکنید.
وقتی تو بحث ها کم میارین چرا صورت مساله رو پاک میکنید؟
آقای علی.ا . فکر کنم عبارت امنیت اطلاعات که آقای امین به کار بردند دقیقا باید در مورد شما به کار میرفت. گویا شما هیچ درکی از پیغام خصوصی ندارید.
وقتی که واقعا خصوصی باشه.
کی تعیین میکنه که حرفای منو کسی نمیخونه؟ در صورتی که خود شما به همشون دسترسی داری؟
شما هرطور که دوست داشته باشید برداشت می کنید از حرف های من.
حرفی که مستقیم هست که دیگه برداشت و غیر برداشت نداره که.
شما گفتی بچه ها بگید ما هم بدونیم،یه نمونه اش رو آقای امین گفت.
بازهم میگم شما اگر با کفایت ما حال نمی کنی خوب مجبور نیستی مارو تحمل کنی. شما هرچی دلت میخواد میگی. من هم که قرار نیست خودم ،‌خودم رو اخراج کنم تا مدیریت باکفایت جایگزین کنم. ببخشید که وسع ما از این بیشتر نیست.
خوشبختانه از همون بار اول که گفتی این کار رو شروع کردم.
خدا ببخشه.
ببینم شما میخوای مساله فساد و ازدواج و ... رو حل کنی؟
فکرشو نمیکردم اینجوری عین بچه ها جواب بدی.
عزیز دل من.
ما باید فرهنگ سازی رو از خودمون شروع کنیم.
شما میخوای همیشه توی گفت و گوی آزاد شرکت کنن ملت؟ اینجوری که نمیشه.هر بحثی توی فروم میگیره فوری درش رو گل میگیرین،سیاسی ها،گفت و گو آزاد(دوست دختر و دوست پسر ) ، فرهنگی و ....
امثال شمایی که از جناب آقای احمدی نژاد حمایت می کنید ، باید خدمتتون عرض کنم که این ترس ها عوارض همین احمدی نژاد هستند.
این همه هم از ترس حرف نزن. بچه هایی که اینجا من رو از نزدیک میشناسند می دونند که من از چه خانواده ای هستم و چه شرایطی دارم ، خیلی خوب می دونند که اون کسی که باید بترسه اون مسئوله نه من. ( این رو هیچ وقت نمی خواستم بگم اما مجبورم کردی بگم.)
هه هه هه هه
چرا وقتی کم میاری به پای دولت میبندی؟
لیاقت شما ، شاه سلطان حسینی هاست.
باید این نکته رو ذکر کنم که سعید هم جزو مدیران محسوب میشه.
خوب الحمدالله،باریک الله،ماشاالله
کی حسوده.
من منظورم با تو و بذرکاری و ثابتی اشرف و علیایی بود.
به من چه؟میخواست نپر وسط حرف من.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : جواب حرف های مطهری

1. تاپیک ها ؟ بهانه؟ کدام تاپیک ها؟ بین بهانه و دلیل فرق وجود داره. (توضیحات بذرکار)

2. با این حساب مسئولین محترم یاهو و گوگل تمام اطلاعات شما رو می خونند. با این حساب مسئولین مخابرات تمام مکالمات و اس ام اس های شما رو گوش می کنند و میخونند و با این حساب .... خود دانی. اگر اعتماد نداری میتونی پیغام های خصوصیت رو ببری جای دیگه.

3. جواب من به ، کاربرد کلمه <مسخره> بود. شما جواب من رو مسخره برداشت می کنید در صورتی که من کاملا جدی بودم !

4. خود دانی. حداکثر 100 سال بعد مشخص میشه خدا کی رو بای ببخشه !

5. خودت به جواب سوالت در آینده می رسی ...

6. آهان ! چشم پای دولت رو من وسط نمیارم. احیانا شما روزنامه هارو نمی بندی؟ احیانا شما دانشجو دستگیر نمی کنی؟ احیانا شما گشت ارشاد راه نمی اندازی؟ احیانا شما سایت های سیاسی رو فیلتر نمی کنی؟ احیانا شما فیس بوک فیلتر نمی کنی؟ احیانا ...

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بنده از کل این حرف ها فقط یه چیز به نظرم رسید بگم در مورد "لیاقت شما ، شاه سلطان حسینی هاست." :

"لیاقت پدر شما ، شاه سلطان حسینی هاست."

چند تیتر:
- وقتی توی بحث ها کم میاریم، وقتی که کوروش بچه بود!
- ایران پر از مافیای اقتصادیه، اینا پیغام خصوصی های اینجا رو هم می خونن!
- هر بحثی که می گیره، اونایی ان که منحرف شدن!
- عوارض ایجاد ترس مثه عوارض دارو!

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

2. با این حساب مسئولین محترم یاهو و گوگل تمام اطلاعات شما رو می خونند. با این حساب مسئولین مخابرات تمام مکالمات و اس ام اس های شما رو گوش می کنند و میخونند و با این حساب .... خود دانی. اگر اعتماد نداری میتونی پیغام های خصوصیت رو ببری جای دیگه.
شما گفتی درکی از پیغام خصوصی نداری
منم گفتم که خصوصی نیست.دقیقا منظورم منظور تو بود که خصوصی نیست.
3. جواب من به ، کاربرد کلمه <مسخره> بود. شما جواب من رو مسخره برداشت می کنید در صورتی که من کاملا جدی بودم !
نه خیر
من مسخره نکردم
اتفاقا خیلی هم جدی گفتم.
شما گفته بودی بچه ها،به ما بگید تا بدونیم،من هم گفتم که بفرما،نمونه اش حرف های آقای امین.

بقیه ی نظرات سیاسیتونم برید توی انجمن مربوطه بزنید
با تشکر

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ای کاش می شد یه تاپیک بزنیم افرادی که توی اون تاپیک حضور پیدا می کردن درکشون می رفت بالا! من که نیازمندشم!

بالا