• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هوش سياه

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : هوش سياه

بابا!! :D
به نقل از psi-3 :
بابا اینا رو بی خیال!حرفای مامانه خیلی باحال بود!هی می گفت وای من چقدر نگران سهیلم همش پا اینترنته!
اینارو که میگفت مامانم منو نیگا میکرد!! منم به رو مبارک نمیووردم! خیلی چرت میگفت آخه. مگه چشه خب!؟! والا! منهی باید توجیه کنم چرا روزانه 10 ساعت پا نتم! اینارو پخش میکنن مثلا مامانا جلو بچه ها رو بگیرن مصرف اینترنت بهینه شه؟! والا! مسخرس به خدا!!

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

تازه یه قسمتش بود که سرگرد احمدی گفت باید کامپیوتر تو حال باشه که پدر و مادر ببینن بچه داره چه کار می کنه
این حرفش دیگه منو کشته!آخه مگه بابا مامانامون بیکارن که ببینن ما داریم چه کار می کنیم؟!

HOOMANKH7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از psi-3 :
تازه یه قسمتش بود که سرگرد احمدی گفت باید کامپیوتر تو حال باشه که پدر و مادر ببینن بچه داره چه کار می کنه
این حرفش دیگه منو کشته!آخه مگه بابا مامانامون بیکارن که ببینن ما داریم چه کار می کنیم؟!

هه هه هه.
این کار که دیگه قدیمی شده.

nali

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
SARI
مدال المپیاد
riazi+fizik+....
دانشگاه
......!
رشته دانشگاه
atomi

به نقل از Death :
بعضی از چیزاش خیلی مسخرس ! مثلن اون لاتاریه! بچه دوساله هم میدونه این ایمیل ها جانکه! چه برسه به پیرمرد 70 ساله!
منم موافقم!
بد که نه!
شاید یشه گفت معمولی!
این فقط نظر منه البته!

HOOMANKH7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

ولی من اصلا قبول ندارم.
شما که میگی یه پیر مرد هفتاد ساله.من خودم بعینه شاهد این قضیه بودم که یکی از بچه های سمپادی (!!!)تا مرز این رفت که به اون شماره ای که داده بود زنگ زد و صحبت کرد.
کجای این قضیه مسخرست ؟؟
سمپادیایی که ادعای دانایی دارن به راحتی گول خوردن .چه برسه به مردم عادی. :-<

• شروع کننده موضوع

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

بچه‌ها من 1چيزي فهميدم يعني يكي بهم گفت اين هوش سياه خودش ميخواسته مخصوصا گير بيفته كه بره تو زندان و نزديك به پليس‌ها عمليات انجام بده. موضوع بسيار جالبي بود كه يك آدم باهوش كشفش كرد!!!

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از TFire :
بچه‌ها من 1چيزي فهميدم يعني يكي بهم گفت اين هوش سياه خودش ميخواسته مخصوصا گير بيفته كه بره تو زندان و نزديك به پليس‌ها عمليات انجام بده. موضوع بسيار جالبي بود كه يك آدم باهوش كشفش كرد!!!
الان مگه سریال تموم نشده ؟!

shayan72

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از SOUL KEEPER :
الان مگه سریال تموم نشده ؟!

تموم شد ولی آخرش نوشت این داستان ادامه دارد . احتمالا سری دوشو می خوان بسازن !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از shayan72 :
تموم شد ولی آخرش نوشت این داستان ادامه دارد . احتمالا سری دوشو می خوان بسازن !
آها ! تیریپ سریال خارجی ورداشتن فصل فصلش کردن ! :))

esfredj937

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فــرزانـگان I تـهران
شهر
تــهــران
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از SOUL KEEPER :
آها ! تیریپ سریال خارجی ورداشتن فصل فصلش کردن ! :))
کلا می خواستن یه تقلیدی کرده باشن تو همه چیز فیلم ولی زیاد موفق نبودن!!!! :))

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
پاسخ : پاسخ : هوش سياه

به نقل از psi-3 :
بابا اینا رو بی خیال!حرفای مامانه خیلی باحال بود!هی می گفت وای من چقدر نگران سهیلم همش پا اینترنته!
خدا رو شکر که خونواده ی ما اصلا سریالای ایرانی رو نگاه نمی کنن :D
یکی در یک خط بگه داستانش چیه؟ :D

HOOMANKH7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Iranian girl :
خدا رو شکر که خونواده ی ما اصلا سریالای ایرانی رو نگاه نمی کنن :D
یکی در یک خط بگه داستانش چیه؟ :D

داستانش در یک خط که خوبه.من واستون تو 3 تا کلمه میگم. سرتاپا تقلید و سوتی !! :D

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

چارتا کلمه شد!

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از King Dain II :
چارتا کلمه شد!
سرتاپارو یک کلمه هم میشه بگیری ! :D
____

ولی این داستانش به صورت کوتاهه که یکی از بچه ها لطف کرد به من داد :
به دايره‌ي جرايم رايانه اي 1پرونده‌اي ميدن كه در اون 1 انسان هكر و باهوش كه هوششو در راه پليد و سياه استفاده ميكرده سيستم امنيتي مراكز مهمو مثلا بانك ايران-اروپا يا موزه‌ي ملي رو هك ميكرده و مبالغ هنگفتيم ميدزديده وبه حسابش تو سوئيس منتقل ميكرده. جاي خاصش اينجاش بود كه همه ميدونستن اين كيه 1 ساعت پيش كجا بوده چيكار ميكنه اما نميتونستن بگيرنش بچه‌هام بخاطر اين ميگن قسمت آخرش مزخرف بود چون كه آدمي به اون باهوشي كه به اون قشنگي از دست پليس فرار ميكرد در قسمت آخر كه پسر پليسه رو گروگان گرفته بود خودشو به راحتي داد دست پليس !

• شروع کننده موضوع

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

خوب راست گفته!!!

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

یه چیز تابلو دیگه:وقتی هوش سیاه سهیلو می خواست گروگان بگیره سهیل بدون هیچ مخالفتو جیغ و دادی رفت سوار ماشین شد!
(چه پسره خوبیه!)

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

بچه ها خواستم بگم سری جدید هوش سیاه در شرف فیلمبرداریه! :)(همین چن روزه یه سری اطلاعات راجع بهش براتون میذارم (; )

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

خوب...منم و قولم :D

تصویربرداری سریال «هوش سیاه ۲» به کارگردانی مسعود آب‌پرور در یک زندان آغاز شده .

قصه سری جدید از زندان آغاز می‌شه و در این سری شاهد خواهیم بود که کامران بوریایی جنایتکار رایانه‌ای با بازی کیکاووس یاکیده در تکاپوی طراحی نقشه فرار از زندان و انجام باقی ماموریت‌هایش در خارج از زندانه.

تو این سری که نسبت به مجموعه اول از افت و خیز دراماتیک بیشتری برخورداره، به وجوه پیچیده‌تر و پیشرفته‌تری از جرائم رایانه‌ای و همچنین پیشرفت‌های نیروی انتظامی در مقابله با این جرائم پرداخته میشه.

مدت زمان تصویربرداری این سریال 10 ماه اعلام شده .

بنا بر این گزارش، این مجموعه در 120 لوکیشن اصلی و 90 لوکیشن فرعی مقابل دوربین میره. بخشی از این لوکیشن‌ها مربوط به فضای زندانه که در مساحت 4500 متر ساخته شده و بخش‌هایی از داستان در این دکورها ضبط میشه.

«هوش سیاه2» در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید میشه و طبق برآورد اولیه احتمالا در ماه‌های ابتدایی سال 92 روی آنتن میره. همچنین تصویربرداری در مقطعی یک ماهه در یکی از کشورهای منطقه پیگیری میشه که تاالان ترکیه و آذربایجان گزینه‌های جدی‌تری در این زمینه هستن.

حسین یاری، کیکاووس یاکیده، کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیر دلاوری، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، حسین سحرخیز، سعید دولتی، حسن خوانساری و کاظم هژیرآزاد نقش‌های اصلی پروژه رو برعهده دارن.

سایر عوامل اصلی مجموعه نیز عبارتند از: دستیار کارگردان: خسرو نصیری خواه، مدیر تصویربرداری: حسن کریمی، صدابردار: اصغر آبگون، صدابردار: مرتضی مظفری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیار صحنه: علی اسماعیلی، طراح گریم: نوید فرح مرزی، منشی صحنه: شیدا باسمه چی، مدیر تدارکات: علی رضایی، مدیر تولید: عبدا... شهباززاده.

اینم از این قضیه! (;

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

من که بابام هلاک این سریال بود ولی خداییش زیاد تخیلی نیست؟
آخه یه آدم چقدر میتونه ریسک پذیر و بدجنس باشه؟!! ~X(

golnaz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد

به نقل از شقایق.س :
خوب...منم و قولم :D

تصویربرداری سریال «هوش سیاه ۲» به کارگردانی مسعود آب‌پرور در یک زندان آغاز شده .

قصه سری جدید از زندان آغاز می‌شه و در این سری شاهد خواهیم بود که کامران بوریایی جنایتکار رایانه‌ای با بازی کیکاووس یاکیده در تکاپوی طراحی نقشه فرار از زندان و انجام باقی ماموریت‌هایش در خارج از زندانه.

تو این سری که نسبت به مجموعه اول از افت و خیز دراماتیک بیشتری برخورداره، به وجوه پیچیده‌تر و پیشرفته‌تری از جرائم رایانه‌ای و همچنین پیشرفت‌های نیروی انتظامی در مقابله با این جرائم پرداخته میشه.

مدت زمان تصویربرداری این سریال 10 ماه اعلام شده .

بنا بر این گزارش، این مجموعه در 120 لوکیشن اصلی و 90 لوکیشن فرعی مقابل دوربین میره. بخشی از این لوکیشن‌ها مربوط به فضای زندانه که در مساحت 4500 متر ساخته شده و بخش‌هایی از داستان در این دکورها ضبط میشه.

«هوش سیاه2» در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید میشه و طبق برآورد اولیه احتمالا در ماه‌های ابتدایی سال 92 روی آنتن میره. همچنین تصویربرداری در مقطعی یک ماهه در یکی از کشورهای منطقه پیگیری میشه که تاالان ترکیه و آذربایجان گزینه‌های جدی‌تری در این زمینه هستن.

حسین یاری، کیکاووس یاکیده، کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیر دلاوری، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، حسین سحرخیز، سعید دولتی، حسن خوانساری و کاظم هژیرآزاد نقش‌های اصلی پروژه رو برعهده دارن.

سایر عوامل اصلی مجموعه نیز عبارتند از: دستیار کارگردان: خسرو نصیری خواه، مدیر تصویربرداری: حسن کریمی، صدابردار: اصغر آبگون، صدابردار: مرتضی مظفری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیار صحنه: علی اسماعیلی، طراح گریم: نوید فرح مرزی، منشی صحنه: شیدا باسمه چی، مدیر تدارکات: علی رضایی، مدیر تولید: عبدا... شهباززاده.

اینم از این قضیه! (;
خیلی خیلی ممنون :Dخیلی وقت بود که منتظر هوش سیاه2 بودم یکی از معدود سریال های ایرانیه که با این که فکر میکنم سری جدیدش کاملا از روی فرار از زندان کپی بشه سر و ته داره B-)

بالا