• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
پاسخ : والیبال

ئه، منو نمیبینین پشت سرش تو عکس؟ :D اوناهاش، اون جام! :)) :-"

امیدوارم دو روز عین آدم تمرین کنن، عین آدم، عین همونایی که لهستانو بردن بازی کنن ، امیدوارم که از ایتالیا ببریم، از برزیل و روسیه هم 1 امتیاز بگیریم. امیدوارم. میدونم که میتونن، اگه خودشون باشن.

mamad75

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه

به نقل از ستاره‌² :
ئه، منو نمیبینین پشت سرش تو عکس؟ :D اوناهاش، اون جام! :)) :-"

امیدوارم دو روز عین آدم تمرین کنن، عین آدم، عین همونایی که لهستانو بردن بازی کنن ، امیدوارم که از ایتالیا ببریم، از برزیل و روسیه هم 1 امتیاز بگیریم. امیدوارم. میدونم که میتونن، اگه خودشون باشن.
ببینید در واقع تیم ملی .الیبال ایران قراره 6تیم بالای جدولو ببره و به 6تیم پایین تر از خودش ببازه
پس نتیجه میگیریم ایران هر سه بازی آینده شو میبره!!!!!!!!!!!

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

امیر حسینی ، بهترین پاسور ِ آسیا، مصدومه. به بازی برزیل نمیرسه احتمالا. :|
توی تمرین ، یه پاس از بالای سر پاسور میگذره، حسینی و حسین (امیر حسینی و علی حسین) دو تایی با هم میرن سمتش، میخورن به هم، مچ پای حسینی آسیب میبینه. :rolleyes:

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

این جیبا چن سالشه ؟ خیلی وقته داره بازی میکنه :-?
کلا تیم پیری داشت برزیل
درازتر از ما بودن مخصوصا اون چی چی تو بود؟ :D هر چه قدر بچه ها کش میومدن باز از بالا دستشون رد میکرد
ایشالله بازی آخر با ایتالیا :-"

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بازی رو که ندیدم ، ولی ست هارو بد نباختیم ، کاش 1ست یا 2ست می گرفتیم ...

سرمربی برزیل: ایران را الگو می کنیم!

ایران با نتایجی که در جام جهانی گرفته تاثیر زیادی در رده بندی مسابقات داشته و تیم بسیار شگفت انگیزی است.

برناردو رزنده؛ سرمربی برزیل در کنفرانس خبری پس از بازی ایران – برزیل با بیان جملات فوق گفت: ما چهار بازی ایران را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم در دفاع روی تور عالی کار می کند. بنابراین سعی کردیم خودمان را از نقاط قوت حریف دور کنیم و نبض بازی را از دست ندهیم.

او درباره بازی فردای برزیل مقابل لهستان هم گفت: باید از آقای ولاسکو بپرسم چه کار کرد که توانست لهستان را شکست بدهد. چون لهستان تیمی است که در تمام فاکتورها بسیار خوب عمل می کند. بهترین اسپکرها، مدافعین روی تور و پاسورهای جهان را دارد و بردنش کار بسیار سختی است.

رزنده افزود: ما برای پیروزی در برابر لهستان باید ایران را الگوی خود قرار بدهیم و همانطور که ایران شرایط بازی را به نفع خودش تغییر داد عمل بکنیم والا در صورتی که بخواهیم رودررو و به همین سبک و سیاق فعلی کار کنیم بازنده خواهیم بود.

ایشالا بازی های بعدی ، در کل راضی ام ازشون x: ...

• لایک
امتیازات: N.M

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

تلاششون رو کردن خب، ولی وقتی برزیل به طور "مســلم" ازشون بهتر بازی میکرد...؟
دیگه از ست دوم که عقب افتادن (تا پوئن 11 ، به زور ولی ، خیـــلی خوب بازی کردن) ، قیافه ولاسکو رو که دیدم بیخیال شدم همون جا جلو تلویزیون گرفتم خوابیدم، آخر ِ ست سوم پاشدم. قیافه ولاسکو یه چیزی بود اصن ...
دفاعشونم که ظاهرا فقط جلو آرژانتین هماهنگ بود! :-"

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

آقا من تو کفه اون دو تا بازیکن روسیه یم ها! یعنی یکیشون که گفت 2 و 18 ئه اون یکیم دیه کم کم 2 و 10 داشت 8->

اصن لازم نبود بپرن دستشون و دراز میکردن دفاع میشدیم :-"

یعنی یه امتیازای ساده ای رو از دست میدن آدم میمونه :|

بعد بازم یک امتیازایی رو میگیرن و اینا بازم آدم میمونه :D

کلا یا عالین یا افتضاح حد وسط ندارن

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

خوب بود بازی. خیلی خوب کار کردن. جای بس آفرین داشت. راضیم ازشون :D
غفور که خیلی خوب بود. خدایی حقش بود. آفرین بهش :D تازشم، ضد حال زد به میخاییلوف (چی بود این یارو اسمش؟ :)) ) ، خیلی یارو دلش میخواست بهترین بازیکن بشه (<
حیف ِ اون ست ِ اول که میتونستیم ببریم. خوب میشد. (همشم تقصیر کمالونده با اون سرویسش L-: )

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

رو ۲ تا امتیاز سرویس آخری که گرفتن دلم خعلی سوخت :|

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بازی رو ندیدم ، ولی از امتیازا و چیزایی که خوندم وشنیدم ، معلومه خوب بازی کردن ، کاش 1 ست می گرفتیم یا حتی 2 ست 8-> ، به نظر من حقمون بود 3-0 نبازیم ...
حیفه ، با این بازی ها ، با برد لهستان ، با اون بازی آرژانتین ، ... بعد به خاطر بعضی اشتباها و بازی های الکی (البته بعضیام میگن سیاسی) جزء تیمای برتر نباشیم ...

ایشالا ایتالیا رو ببریم یا 2ست رو حداقل بگیریم ، باز هم تکرار می کنم که دمشون گرم و من از تیم ملی والیبال واقعا" راضی ام x:

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

به تیم والیبالمون افتخار میکنم x: ولی بد دارن میبازن هی :rolleyes:قشنگ بازی میکنن .... سوتیاشون... :rolleyes:

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

من الان فقط يك سوال كلي مونده واسم!
اونم اينه كه فدراسيون جهاني مگه آوردن بيماران ژيگانتيسم [nb]همون غول آسايي خودمون[/nb] به مسابقات رو آزاد اعلام كرده؟؟! :|
از بالاي تور دستشو خيلي relax مياورد رو سر نادي نوازشش ميكرد.
اين چيه الان؟ :((
Position Height Weight Spike Block
Middle-blocker 218 cm 104 kg 375 cm 347 cm

همينجوري با اتاليا بازي كنن بي شك امتياز نميديم بهشون [-o<

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

کلا بچه های ما از نظر بدنی خیلی ضعیفن ، کاملا معلومه این آخرا کم اوردن #S-:

کلا با دریافت سرویس پرشی هم آشنایی ندارن...

تو فاز دریافت سرویس های پرشی شیخی گیر کردن :D

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

بازی امروز خوب بود ! بازی دیروز هم خوب بود
بازی با چین فقط بد بود ! خیلی هم بد بود :|
به نظرتون چرا نتیجه نمیگیریم ؟ :|
بازی ها تموم شدن ! بی زحمت یکی جدول رو بگه :|
ینی الان دیگه به المپیک نمیریم ؟ [-( یا راه دیگه ای هم هست ؟

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

عجب بابا! شانس یعنی اینکه ایران دقیقا جلو همون دو تا تیمی که 3-0 باخته ، صربستان بیاد از جفتشون 3 امتیاز بگیره !
گویا کاپیتان ِ شاخی دارن واقعا --->
Captain Miljkovic sails Serbia home with win over USA

چیزی که از اول واسه ایران پیش بینی میشد رقم خورد ُ بالاتر از ژاپن و مصر و چین ، نهم شد تو جدول
الان فقط جدال سر ِ سهمیه سوم ِ المپیک بین ایتالیا و برزیل ِ ...

به نقل از نـgــیN :
بازی ها تموم شدن ! بی زحمت یکی جدول رو بگه :|
ینی الان دیگه به المپیک نمیریم ؟ [-( یا راه دیگه ای هم هست ؟
نه نه ، این هنوز اول ِ راهه ، ایشالا مسابقات قهرمانی آسیا داریم واسه تیم ها علی الخصوص "چین " !! :-w
اینم جدول :
8eaem056rqt52bn88hiz.jpg
برزیل هم تا الان 2-0 از ژاپن جلوئه که خب مسلما میبره دیگه ، 1 برد ِ دیگه هم واسه بزریل بنویسیم

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

میتونستن شیشم یا حتی پنجم باشن. خیلی حیف شد.
ولی به هرحال، خیلی تورنمنت خوبی بود. تا حالا تجربه نداشتن، خیلی تجربه خوبی شد براشون. اگه به سخت ترین شرایط (بد بودن زمان بازی ها، بهم خوردن ساعت خواب، هی از این شهر به اون شهر، کله سحر بازی، فقط 10 - 12 ساعت استراحت بین بعضی بازی ها و.. ) و به سبک بازی بهترین تیم های دنیا عادت کنن ، توی تورنمنت های آسیایی و ساده تر خیلی موفق تر خواهند بود. اگه محکم ترین سرویس های دنیا رو دریافت کنن، بلند قد ترین ها رو دفاع کنن، با بهترین دفاع ها روبرو بشن ، با سبک بازی غیر آسیایی آشنایی پیدا کنن خیلی بهتر خواهند شد. مخصوصا برای بازیکنایی مثل غفور ، فیاضی و اینا خیلی تجربه خوبی شد و خیلی اعتماد به نفسشون هم بالا رفت . (شما خودتونو جای فیاضی بذارین، 17 سالتونه که از جوانان میاین بزرگسالان، میرین جام جهانی که خیلی تورنمنت توپیه ، مربی بهتون اطمینان میکنه و دلگرمی میده و میفرستتون توی زمین ، و شما توی اولین بازی ملی تون، در برابر قهرمان اروپا، میبرین و تبدیل میشین به بهترین بازیکن زمین. من بودم که از شدت اعتماد به نفس، تا توکیو یک نفس میدوییدم و جیغ میکشیدم! :D) الان فهمیدن که میتونن ، میتونن بهترین تیم های دنیا رو ببرن ، بهترین ها رو شکست بدن. مطمئنم بعد از این، به لیگ جهانی و ... هم خواهیم رفت.
به نظر من خیلی خوب کار کردن ، بهترین بازی ها رو ارائه دادن ، حسابی تو زمین گل کاشتن ، همون جوری که بودن بازی کردن و تمام تلاششونو کردن. موفیق آمیز بود کلا. بازی چین یه ذره مسخره بود ، نه یه ذره که نه، خیلی مسخره بود. (شگفتی سازه دیگه ، همه جانبه شگفتین :D) ولی جلوی برزیل و کوبا (حالا کوبا رو میگیم اصلا عادت نکرده بودن به شرایط) میتونستن بهتر بازی کنن و حتی نزدیک بود یه ست هم از روسیه بگیرن . ولی به هرحال به نظرم خیلی خوب بود والان خیلی ازشون راضیم و خیلی خوشحالم و به نظرم خیلی خوب شد. :)
یکی از مهـــمترین عوامل ِ این موفقیت ها و شگفتی ها هم (که جا داره از همین تریبون مراتب قدر دانی رو به جا بیاریم ازشون ! ) هم استاد خولیو ولاسکو هستن لطفا تشویق بفرمایید :D که از وقتی ولاسکو اومد ، والیبال ایران به شدت جون گرفت. تعریف ازش زیاده ، خیلی خوب بلده مربی گری کنه و روانشناسی کنه و تمرین بده و روحیه بده و واقعا دستش درد نکنه و خدمت بزرگی کرده به والیبال ایران که اثراتش ُ بعدا ها هم خواهیم دید . من خیلی ازش متشکرم و واقعا دمش گرم. امیدوارم یه خولیو ولاسکو هم نصیب ِ خانوم های ایرانی بشه. :)
مسابقات انتخابی المپیک ، قاره آسیا هم اردی‌بهشت توی توکیو برگزار میشه ، رقیب های اصلی هم ژاپن ، چین و کره هستن . قهرمان میتونه بره المپیک. امیدوارم (مطئنم) که ایران میتونه بره المپیک :)

ویرایش : اینو که دیدم نزدیک بود جیــــــــغ بکشم از حسرت و تاسف :
نادي تنها يك دفاع مي خواست براي بهترين شدن

با پايان يافتن دوازدهمين دوره مسابقات جام حهاني واليبال هفت بازيكن به عنوان بهترين هاي اين مسابقات در هرپست معرفي شدند. در پست بهترين مدافع عليرضا نادي كاپيتان و مدافع تيم ملي ايران با يك صدم اختلاف با مزمم لهستاني در رده دوم ايستاد. اين در صورتي است كه اگر نادي تنها يك دفاع ديگر در بازي آخر انجام مي داد، به عنوان بهترين مدافع جام جهاني 2011 معرفي مي شد.

با ارزش ترين بازيكن: ماکسیم میخایلوو (روسیه)
امتیازآورترین بازیکن: فرناندو هرناندز(کوبا)
بهترین آبشارزن: احمد عبدالهای (مصر)
بهترین مدافع: مارچین مزدونک (لهستان)
بهترین سرویس زن: کریستین ساوانی (ایتالیا)
بهترین پاسور: لوسیانو دوسکو (آرژانتین)
بهترین دریافت کننده: سرجیو سانتوس (برزیل)
بهترین ليبرو: رن کی (چین)

لارم به ذكر است مارچین مزدونک لهستاني با معدل 0.84 دفاع در هر ست بهرين مدافع و عليرضا نادي از ايران با معدل 0.83 دفاع در هرست در مكان دوم بهترين مدافعان جام جهاني ايستاد.

stf

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
D :
دانشگاه
هاروارد!!!!!!!!!!!!
رشته دانشگاه
...

من که زیاد والیبال دوست ندارم...........
اما این تیم ملی ایران چقدر عجیبه......
از صربستان و ارمنستان می بره..........
اما به چین قعر جدولی می بازه......
من که هنوزم دپرسم......

mamad75

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه

به نقل از ستاره-75 :
من که زیاد والیبال دوست ندارم...........
اما این تیم ملی ایران چقدر عجیبه......
از صربستان و ارمنستان می بره..........
اما به چین قعر جدولی می بازه......
من که هنوزم دپرسم......
ارمنستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت لهستان دیگه نه؟؟؟
ایران تو جهان یه پله صعود کرده سیزدهم شده
http://www.fivb.org/en/volleyball/VB_Ranking_M_2011-12.asp

active

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم.......قبولی مرحله یک..
رشته دانشگاه
دندان

ولی به نظر من احتمال 80 درصد به المپیک راه پیدا میکنیم...ایشالله اونجا همه ی ضعفای این دفعه رو جبران مکنند :)....!!!!!

Vahid.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
عمران-سازه