فکرسوق

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام
پاسخ : آشنایی باهم در فکرسوق

چرا تابستون نذاشتن؟؟

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از سیاوش :
چرا تابستون نذاشتن؟؟
بچه ها کنکور بخونن ! حالا با این همه مسابقه و این حرفا من گروه های غایب مون به 5 تا هم نرسید !

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

به نقل از همکلاسی !‌ :
مثلا ؟ ببین سیاوش جون، بعضی کارای مارو نمیشد از قبل برنامه ریزی کرد ! مثلا همین عکس گرفتن ! باید حتما میومدین ، یا مثلا نشریه !

اینا باید توی فکرسوق آماده می شد ؛ اینا یکم اختلال ایجاد کرد ، ولی خوب درکل قبول دارم نقص هم توی کار بود !
صفحات قبول رو بخونید ، و با علم کامل نظر بدید !
100 % خوندم که گفتم آقای همکلاسی !

Evanescence

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كاشان

ما كه اومديم
و .....
ماجرا رو برا مديرمون گفتيم جوش اورد و بقيشم آقايون وارد مي دونن

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ماجرای چی؟ عکسا؟
این فقط نشون میده ما بچه تر از اونی هستیم که فکر میکنیم!
ربطی به مسابقه نداره

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از .. :
100 % خوندم که گفتم آقای همکلاسی !
پس من الزامی نمیبینم برای چند نفر که صرفن هدف خودشون رو گفتن ؛ و چند تا از کارای چند روز شون رو ؛ بیام توضیح بدم که داوری چه اشکالایی داشت !

NALAD

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه 2 المپیاد ریاضی سال سوم راهنمایی استانی
دانشگاه
MIT
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از soroosh.farshchin :
در ضمن شما زیر دست منی تو فیچا!البته که به شما چیز های سری گفته نمیشه!
عکس ها فوق فوق سری هستند!:)
تا اونجایی که من یادمه مسابقه ی ریاضی بوده نه
عکاسی از مردم!!!!(بدون هماهنگی قبلی)

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا دلتون بخواد شركت كردم!
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه
آبياري گياهان دريايي با فرمولهاي متافيزيك! تودوزي تانك

به نقل از مُحسن...! :
البته عذر میخوام اینقدر رک هستم، ولی بهتره طرز به کار بردن عبارات رو توی فروم به صورت صحیح یاد بگیرید، فکر میکنم خیلی زود با همه دختر خاله میشید(همون قاشق نشسته)، الان دوستانم به من همچین حرف هایی رو بزنند اشکالی نداره ولی فکر نمیکنم شانتون اینقدر پایین باشه که لفظ خودمونی برای من به کار ببرید؟!من اصلا خوشحال نمیشم فردی مثل شما اینطور با من صحبت کنه، بهتره اصلاح کنید که بعدا به مشکل نخورید.
ببخشيد ولي اگه من اينجوري و با اين لحن با شما حرف زدم، فقط به خاطره اين بود كه شما 2 سال از من كوچيكتريد.وگرنه مطمئن باشيد من حد و حدودو خودمو بهتر از شما ميدونم.اگه دقت كرده باشيد من تا حالا به آقاي بذركار، "بذركار" ه خالي هم نگفتم و هميشه لفظ "آقا" رو به كار بردم.حتي هم سن هاي خودمو مفرد، مخاطب قرار نميدم؛ چه برسه به بزرگترارو.اينو ميتونيد تو همه ي پست هاي من ببينيد.
مسلماً من شان خودمو بيشتر از شما ميفهمم و هيچوقت خودمو به خاطره همچين بحثايي با شما، پايين نميكشم.
بازم ميگم؛ من منظوري نداشتم ولي اگه به شما برخورد، ببخشيد.
راجع به اون پست هم (شو ها) فكر نميكنم به شما ارتباطي داشت.من اونو به Amir.A گفتم، راجع به يه ماجرايي كه تو آمفي تئاتر بود.
شما هم به نظرم بايد يه ذره ياد بگيريد كه با بزرگترتون چجوري صحبت كنيد.

• شروع کننده موضوع

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از همکلاسی !‌ :
بچه ها کنکور بخونن ! حالا با این همه مسابقه و این حرفا من گروه های غایب مون به 5 تا هم نرسید !
مگه همه کنکور داشتن ؟؟
تازه 2 روز به جایی بر نمی خوره!!؟؟؟

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از سیاوش :
مگه همه کنکور داشتن ؟؟
تازه 2 روز به جایی بر نمی خوره!!؟؟؟
هماهنگی هم با گروه ها سخت بود ؛ چون دیگه مدرسه ای نبود ! خیلی ها هم مسافرتن !

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از همکلاسی !‌ :
لطفا فقط دوستانی که برای مسابقه اومده بودن ؛ به داوری اعتراض کنن ، مثه اینکه شما برای کاره دیگه ای اومده بودین !

ببخشید میشه بگین من واسه چه کاری اومده بودم

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از همکلاسی !‌ :
مثلا ؟ ببین سیاوش جون، بعضی کارای مارو نمیشد از قبل برنامه ریزی کرد ! مثلا همین عکس گرفتن ! باید حتما میومدین ، یا مثلا نشریه !

اینا باید توی فکرسوق آماده می شد ؛ اینا یکم اختلال ایجاد کرد ، ولی خوب درکل قبول دارم نقص هم توی کار بود !
صفحات قبول رو بخونید ، و با علم کامل نظر بدید !

آقا چرا جنبه ی حرف مخالف رو ندارین آخه
عکس گرفتن سروش چه ربطی به افتضاح بودن برنامه ی تنظیمی شما داره
حتما چون اون عکس گرفت داوری اینطوری بود یا چون اون عکس گرفت شما تو قمصر تو اون هوای سرد به همه بستنی دادین
آره؟؟؟؟؟؟؟؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از Meti.F :
حتما چون اون عکس گرفت داوری اینطوری بود یا چون اون عکس گرفت شما تو قمصر تو اون هوای سرد به همه بستنی دادین
آره؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم منظور ایشون از عکس اون عکس های قاب ها بود...!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از Meti.F :
آره؟؟؟؟؟؟؟؟
به نقل از peg0a2h1 :
فکر کنم منظور ایشون از عکس اون عکس های قاب ها بود...!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

کسایی که می خوان اینجا بحث کنن، وقتی می گن یه چیزی بد بود، گیریم ما پذیرفتیم که بد بود، خب؟ پیشنهاد باید بدین که سال بعد، خوب باشه... لازمه ی انتقاد، پیشنهاد دادن هست !!
من جایی گفتم آدم از کار کردن برای بعضی ها منصرف می شه ... واقعا! نه من گفتم همه، نه سعید گفت همه برای عکس گرفتن اومدن و نه خیلی چیزای دیگه ... اینکه دو-سه نفر توی این تاپیک، بیان در مورد عکس دیگران و اینکه عکس کیا رو داریم و چرندیات زیر سن ِ بلوغ فکری حرف بزنن ، بدتر آدم رو دلسرد می کنه... (کم آدم نیست که بخواد از همین حرف ها برای تفکیک و کشیدن دیوار بین دختر و پسر استفاده کنه، که شاید با این حرفای دو-سه نفر، حق داشته باشه، ولی درست نیست)
همه کادر اجرایی ، خصوصا اونهایی که این چند سال پای ثابت برنامه ریزی و کارها بودن، می دونن چه مشکلاتی برای مسابقه امسال پیش اومده ... برنامه امسال، برای یک دبیرستان توی یک شهرستان با امکاناتی که احتمالا پسر ها که توی مدرسه خوابیدن، دیدن، عالی بود! و البته مشکلاتی از قبیل ناهماهنگی و تاخیر بین دو برنامه و ناهمخونی برنامه واقعی و کاغذی وجود داره؛ این چیز طبیعی هست و کسی منکرش نیست!
نمی دونم چندتا از شما ها که گفتین بد بود، تا حالا یه کاری در سطح مدرسه یا شهر خودتون کردین، ولی من از اول دبیرستان تا حالا این جور کارا زیاد کردم، و کلمه عالی ای که نوشتم رو از روی تعریف از خود ننوشتم!
(نظر شخصیم تو جلسه بررسی مشکلات فکرسوق، "افتضاح" بود؛ نه به دلایلی که شما ها گفتین!)
ایراداتی که امسال بچه ها از مسابقه گرفتن:
× بد بودن خوابگاه: در همین مکان از دوستان خواهش می کنم، جمیعا در مورد دانشگاه آزاد فحش بدین که یک هفته به مسابقه گفت خوابگاهی که به ما باید می داد، اصلا وضع مشخصی نداره!! نمی دونم کدوم مدرسه یا سازمان دولتی(!) می تونه یک هفته به مسابقه، خوابگاه جور کنه... ولی خب! جور شد. پیامد این نوع جور شدن، بهم خوردن تعادل توی برنامه خوابگاه ها بود... اینکه سرپرست ها نمی دونستن کجا باید برن و ... و ضمنا امکانات خوابگاه هم کم اومد...
(نه هتل، نه خوابگاه و نه هیچ خونه ی خالی(!) پیدا نمی شه اون موقع... اگه دقت کنین، 15-19 اردیبهشت، دقیق، وسط گلابگیری ه)
× اشکالات داوری: تعدادی از اشکالاتی که به داوری گرفتند، وارد بود... یعنی از نظر ما، از دید ما، به حق بود؛ ولی داوران محترم با دید ریاضیات محض شون، قبول نداشتن... ما وظیفمون ه که یه کار کنیم سال بعد داور ها بهتر نمره بدن، براش پیشنهاد دارین ؟! (دید ما مهندسی هست و داور ها ریاضی محض خوندن)
(بعد مسابقه سرپرست با بچه ها رفتن در مورد علم داور باهاش بحث می کنن! آخه حالا گیریم طرف خر، آخرش چی؟ بحث هم می خواین بکنین، منطقی بحث کنین :D)
× و ... (الان دیگه یادم نمیاد چه چیزایی رو می خواستم توضیح بدم :D)

اینکه شما ها اینجا بگین برنامه ریزی افتضاح بود و بد بود و اه و ... ، حقیقتا برای من هیچ اهمیتی نداره! آخه کسی که داره این حرف رو می زنه، چه تجربه ای داره ؟ طبق چه چیزهایی استدلال می کنه!؟

× یکی گفته بود مگه عکس ربط به بقیه برنامه ریزی هاتون داره؛ در کمال تعجب ایشون باید بگم: بله، خیلی هم خوب ربط داره؛ اون نشریه هم خیلی خوب ربط داره! مشکل اینه که شما از این طرف و اینکه کار چجوری داره برگزار می شه خبر نداره، فکر می کنی نشریه یه چند خط اراجیف و خط خطی هست که دادن دست داداش کوچولوی یکی از بچه ها که خط خط کنه و بعد هم روز مسابقه آوردن به ما دادن...

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از soroosh.farshchin :
آقای بزرکار عزیز اگر می خواهید پیشرفت کنید در دوره های آینده اول باید تحمل حرف مخالفو داشته باشید و بعد هم رفع کنید مشکلاتو!
اگه همه بیان اینجا بگن هیچ ایرادی نداشت!چی می شه مسابقه!
بهتر که نمی شه هیچ خراب تر هم میشه!
انقدر یه طرفه نگاه نکنید!
صحبت هایی که میشه جنبه انتقادی همراه با پیشنهاد داره!
لطفا مثه بعضیا رفتار نکنید!
بذرکار هستم، آقاش رو هم ندارم! کسی نگفت حرف از داوری نزنید... منظور اون پستم این می شه که اگه با عکس هاتون خیلی حال کردین، در پ.خ باهم دیگه در موردش صحبت کنین؛ هوم؟

به نقل از 3ggerman :
فک کنم البته پست ایشون فقط خطاب به معترضان داوری نبود ...
پست به بحث در مورد عکس فقط وفقط ربط داشت.

به نقل از همکلاسی !‌ :
ناراحتی بذرکار اصلا ماله اعتراض به داوری ها نیست !!!
شما عکس ت رو بگیر ... !
اینجا سعید به درستی فضا رو شفاف می کنه که مشکل با بحث کردن در مورد عکس هست!

به نقل از سیاوش :
راست میگه برنامی ریزیتون خیلیییییییییییییییییییییی افتضاح بود!!!
منظورت از افتضاح بودن برنامه ریزی، تاریخ 17 اردیبهشت هست دیگه ؟! از تابستونی که شما می فرمایید خیلی بهتره... اگه فکر می کنی نه، با مدیرتون یه دور مشورت کن ...
به نقل از سیاوش :
ببین تو یه روز 3 تا همایش و مسابقه بود !
ما باید کدومو میرفتیم؟؟؟
خب چرا برنامه ریزی اون دوتا افتضاح نباشه!؟
پیشنهاد من این بود که به همایشی برو که کمترین فاصله با خونتون رو داره (هر شهری که نزدیک تره)

به نقل از Meti.F :
آره؟؟؟؟؟؟؟؟
بحث ها رو یه دور بخون بعد پست بده برادر...
ضمنا، اگه شما سردت هست، بستنی نخور؛ نکنه سعید مجبورتون کرد بخورین !!؟ یه بستنی خوردن توی هوای سرد یعنی همایش ... ؟ الان خوبه من این موضوع رو به جای اعتراض سروش به داور ها پرچم کنم و هی تکرار کنیم !!؟

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

چقدر قشنگ بود حرف ای بذرکار انصافا !

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از همکلاسی !‌ :
چقدر قشنگ بود حرف ای بذرکار انصافا !
آره!
این پارازیتیم که تو این وسط انداختی بعد از صحبتهای جناب بذرکار اسپم خالص بود!
چقدم قشنگ بود انصافا....

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

نمي خوام از كار بچگانه ي چند نفر حمايت كنم ولي وقتر بچه هاي فرزانگان بلند ميشن جلو ي علامه حلي ها واليبال و وسطي و كلاغ پرو فوتبال و ...... بازي مي كنن چند نفر كه احساس مي كنن بامزه هستن خب چند تا عكس ميگيرن كه بگن فرزانگاني ها اين طورين!
منظورم اينكه تمام تقصير ها مال بچه هايي كه عكس گرفتن نيست(باز هم تاكييد مي كنم كه كارشون خيلي زشت بود!)

marzieTC

کاربر فعال

به نقل از ali.Holmes :
نمي خوام از كار بچگانه ي چند نفر حمايت كنم ولي وقتر بچه هاي فرزانگان بلند ميشن جلو ي علامه حلي ها واليبال و وسطي و كلاغ پرو فوتبال و ...... بازي مي كنن چند نفر كه احساس مي كنن بامزه هستن خب چند تا عكس ميگيرن كه بگن فرزانگاني ها اين طورين!
منظورم اينكه تمام تقصير ها مال بچه هايي كه عكس گرفتن نيست(باز هم تاكييد مي كنم كه كارشون خيلي زشت بود!)
ببخشید بچه های فرزانگان نمیدونستن این علامه حلی یا اینقد منحرفن که فک میکنن دارن جلب توجه میکنن!!!!!
بعدشم نتظار نداشتین که شما بازی کنین بعد اونا مث بوق بشینن شما رو نگا کنن که!
نیومده بودن بشینن یه گوشه اومده بودن اردو!!!!!

بالا