• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اتحاد با شهر سمپادی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
Massachusetts Institute of Technology
رشته دانشگاه
Electrical Engineering
پاسخ : اتحاد با شهر سمپادی ها

به نقل از kpasargad :
زشته این کارا
برای چی اکانت اعضای ما رو هک کردید و بستید؟
Ban کردن مخالفین عملیست قبیح.

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

بس کنید..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

1.شدیدا از آقای مطهری به خاطر ورودشون به بحث تشکر میکنم.گفته بودم که حرف ایشونو کاملا قبول دارم.چون تا این لحظه حرف ناحق ازشون ندیدم!!(آخه شنیدنی که نیست!!!)
2.دوستان سمپادسیتی با طرز حرف زدنشون شخصیت خودشونو نشون دادن.البته منظورم همه شون نیستن...
3.من یه نفر بعد از این مدتی که اینجا عضو بودم کاملا این رو باور کردم که قصد آقای مطهری از تاسیس اولیه این سایت فقط و فقط ایجاد فضایی برای ارتباط سمپادیها بوده.وجود سمپادسیتی خیلی میتونست خوب باشه.چون میتونست رقایت سالم ایجاد بشه بین دو سایت و باعث شه که هردوسایت سعی در بهتر شدنشون بکنن.
4.آقای علی.ا اونی که یه طرفه به قاضی رفته شمایید نه منوشمایید که بدون این که رفتارهای خودتونو ببینید دارید از بقیه گرگ میسازید. این که به جای جواب دادن گفتید کارتونو به خدا واگذار میکنید یاد اون روزی افتادم که رئیس جمهور یه همچین حرفی رو در مورد کردان زد...واگذاری به خدا...تروخدا روش رئیس حمهور محبوبتون رو پیش نگیرید...با آوردن اسم خدا سعی نکنید همه رو تحت تاثیر قرار بدید.
5.آقای علی.ا یکی از کاربرانی که شدیدا از شما به مدیریت شکایت کرد من بودم.چون میدیدم که با وجود اینکه دم از اتحاد میزنید فقط به این فکر میکنید که کاربرها رو به سمت سایت خودتون بکشید.بارها به مدیران تهمت زدید سر این که پیغامهای خصوصی رو کنترل میکنن و اونها هم بارها گفتند که اینکار تنها از طریف دیتابیس عملی هست و اونها البته بیکار نیستن که برن بشینن پ.خ های همه رو بخونن...ولی شما باز هم اینو گفاید.یه جورهایی انکار میخواستید جوسازی کنید...
6.آقای علی.ا شما وقتی با هم چت میکردیم به من گفتید سایت مزخرف(یا یه همچین چیزی)مطهری رو ول کنید بیاید تو سایت ما و ....امیدوارم یادتون نرفته باشه...

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

بس کنید دیگه همتون خجالت بکشید!
من احساس می کنم یک عده اینجا هستن که دارن آسیب میزنن هم به سایت ما (سمپادسیتی) هم سایت شما.
این بازی های بچه گانه رو تموم کنید.
خیلی از کاربرا الآن از این وضعیت ناراضی هستن اگه دوست دارید هی ادامه بدید تا هردوتا سایت فلج بشه
از تمام عزیزانی که اینجا هستند چه مدیران و کاربران این سایت چه مدیران و کاربران سایت خودم تمومش کنید همینجا.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از محمد حسین حیدری :
بس کنید دیگه همتون خجالت بکشید!
من احساس می کنم یک عده اینجا هستن که دارن آسیب میزنن هم به سایت ما (سمپادسیتی) هم سایت شما.
این بازی های بچه گانه رو تموم کنید.
خیلی از کاربرا الآن از این وضعیت ناراضی هستن اگه دوست دارید هی ادامه بدید تا هردوتا سایت فلج بشه
از تمام عزیزانی که اینجا هستند چه مدیران و کاربران این سایت چه مدیران و کاربران سایت خودم تمومش کنید همینجا.
من توی پیغام خصوصی هم به علی ابراهیم پور گفتم چه خبره! اینکه ادامه نده ...
بنده اینجا عرض می کنم، دوستانی که حرف های آقای مطهری رو تهمت نوشتن(!) اگه دوست دارن خدا بزاره توی کاسشون، من دارم رایزنی می کنم یه وقتی بهم بدن، یه مقدار بنویسم ... نوشتنی که کاسه ها می شه سر ریز بشه ... مثه کاسه صبر بنده ... (حتی می تونین صبر کنین دوست بنده محمد رضا صابر نژاد بیان و یه چندتا پست برای علی آقای خدایی بزنن ... خداییش صبر کنین! خدایی)
ولی قبل از اون من تعحب می کنم! آدمی که فکر نکرده میاد یه پست می زنه و توی بند(!) 11 از "دختر خلاف کار" بعد از 3 بار ویرایش استفاده می کنه و در اولین نوشته "دختر ج..." نوشته بودن (اونم به راحتی! اونم کی؟! مرد خدا !) همه چیز رو خودش ثابت می کنه! اون مدیر بی اخلاق نخواستن ما رو ناخودآگاه اثبات می کنن ...

به نقل از علی.ا :
......
- درست صحبت کن آقا.
خدا در زندگی من حرف اول رو میزده.
همین باعث شد 1 سال جلوی حرفا و تهمت های شما ایستادم و تحمل کردم و الان هم به خاطر همون خدا دارم از هدفم دفاع میکنم.
- پس جناب عالی و دوستانتون خیلی غلط مینمایید با ما مخالفت میکنید و سرکوب میکنید.
مرد خدا، فکر کنم بعضی وقتا فکر کردی خدا رفته خوابیده ها !! خواستی، رجوع کن به بند(!) 11 !
خوشم میاد خودت می گی درست صحبت کن و خودتم خدادوستانه درست صحبت می کنی!

خداییش حرف مطهری ... ولش کن! خدا رو بچسب فقط!!

hasangolab

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ترکیبیات علیپور خوندم!
دانشگاه
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
من توی پیغام خصوصی هم به علی ابراهیم پور گفتم چه خبره! اینکه ادامه نده ...
بنده اینجا عرض می کنم، دوستانی که حرف های آقای مطهری رو تهمت نوشتن(!) اگه دوست دارن خدا بزاره توی کاسشون، من دارم رایزنی می کنم یه وقتی بهم بدن، یه مقدار بنویسم ... نوشتنی که کاسه ها می شه سر ریز بشه ... مثه کاسه صبر بنده ... (حتی می تونین صبر کنین دوست بنده محمد رضا صابر نژاد بیان و یه چندتا پست برای علی آقای خدایی بزنن ... خداییش صبر کنین! خدایی)
ولی قبل از اون من تعحب می کنم! آدمی که فکر نکرده میاد یه پست می زنه و توی بند(!) 11 از "دختر خلاف کار" بعد از 3 بار ویرایش استفاده می کنه و در اولین نوشته "دختر ج..." نوشته بودن (اونم به راحتی! اونم کی؟! مرد خدا !) همه چیز رو خودش ثابت می کنه! اون مدیر بی اخلاق نخواستن ما رو ناخودآگاه اثبات می کنن ...
مرد خدا، فکر کنم بعضی وقتا فکر کردی خدا رفته خوابیده ها !! خواستی، رجوع کن به بند(!) 11 !
خوشم میاد خودت می گی درست صحبت کن و خودتم خدادوستانه درست صحبت می کنی!

خداییش حرف مطهری ... ولش کن! خدا رو بچسب فقط!!
قرار شد برای منافع هر دو سایت این بحث رو تموم کنید خواهشاً ادامه ندید من هم می تونم مثل شما موضع شدید بگیرم ولی واقعاً نمی خوام که این قضیه ادامه پیدا کنه. اگه با من موافقید لطفاً این تاپیک رو هم خودتون ببندید.
در ضمن اکانتایی رو هم که بخاطر همین قضیه بن کردید باز کنید. لطفاً!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

Ban کردن مخالفین عملیست قبیح.
کاملا درسته.
قرار شد برای منافع هر دو سایت این بحث رو تموم کنید خواهشاً ادامه ندید من هم می تونم مثل شما موضع شدید بگیرم ولی واقعاً نمی خوام که این قضیه ادامه پیدا کنه. اگه با من موافقید لطفاً این تاپیک رو هم خودتون ببندید.
در ضمن اکانتایی رو هم که بخاطر همین قضیه بن کردید باز کنید. لطفاً!
ما مخالف خودمون رو بن نکردیم. ما کسانی که قصد تخریب در سمپادیا رو دارند بن می کنیم. اون دوستان هم به خاطر این بحث بن نشدند بلکه به خاطر تهدید کردن سایت به تخریب بن شدند. من که نمی تونم به کسی که میخواد به سایت آسیب بزنه بگم بفرما شروع کن.

من هم مثل شما علاقه ای به ادامه بحث ندارم. پس به ارسال های قبلی جوابی نمیدم.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

اون دوستان هم به خاطر این بحث بن نشدند بلکه به خاطر تهدید کردن سایت به تخریب بن شدند. من که نمی تونم به کسی که میخواد به سایت آسیب بزنه بگم بفرما شروع کن.

:)) :)) :))

من بودم می گفتم بفرما !

سایت خودش رو بلده دیفیس کنه اون ؟!
:)) :)) :))

khornas

کاربر فعال

به نقل از مهسا.ش :
1.شدیدا از آقای مطهری به خاطر ورودشون به بحث تشکر میکنم.گفته بودم که حرف ایشونو کاملا قبول دارم.چون تا این لحظه حرف ناحق ازشون ندیدم!!(آخه شنیدنی که نیست!!!)
2.دوستان سمپادسیتی با طرز حرف زدنشون شخصیت خودشونو نشون دادن.البته منظورم همه شون نیستن...
3.من یه نفر بعد از این مدتی که اینجا عضو بودم کاملا این رو باور کردم که قصد آقای مطهری از تاسیس اولیه این سایت فقط و فقط ایجاد فضایی برای ارتباط سمپادیها بوده.وجود سمپادسیتی خیلی میتونست خوب باشه.چون میتونست رقایت سالم ایجاد بشه بین دو سایت و باعث شه که هردوسایت سعی در بهتر شدنشون بکنن.
4.آقای علی.ا اونی که یه طرفه به قاضی رفته شمایید نه منوشمایید که بدون این که رفتارهای خودتونو ببینید دارید از بقیه گرگ میسازید. این که به جای جواب دادن گفتید کارتونو به خدا واگذار میکنید یاد اون روزی افتادم که رئیس جمهور یه همچین حرفی رو در مورد کردان زد...واگذاری به خدا...تروخدا روش رئیس حمهور محبوبتون رو پیش نگیرید...با آوردن اسم خدا سعی نکنید همه رو تحت تاثیر قرار بدید.
5.آقای علی.ا یکی از کاربرانی که شدیدا از شما به مدیریت شکایت کرد من بودم.چون میدیدم که با وجود اینکه دم از اتحاد میزنید فقط به این فکر میکنید که کاربرها رو به سمت سایت خودتون بکشید.بارها به مدیران تهمت زدید سر این که پیغامهای خصوصی رو کنترل میکنن و اونها هم بارها گفتند که اینکار تنها از طریف دیتابیس عملی هست و اونها البته بیکار نیستن که برن بشینن پ.خ های همه رو بخونن...ولی شما باز هم اینو گفاید.یه جورهایی انکار میخواستید جوسازی کنید...
6.آقای علی.ا شما وقتی با هم چت میکردیم به من گفتید سایت مزخرف(یا یه همچین چیزی)مطهری رو ول کنید بیاید تو سایت ما و ....امیدوارم یادتون نرفته باشه...
آقای علی.ا شما وقتی با هم چت میکردیم به من گفتید سایت مزخرف(یا یه همچین چیزی)مطهری رو ول کنید بیاید تو سایت ما و ....امیدوارم یادتون نرفته باشه...
ببین داری دعوا میندازیا ..

احتمالا با این حرفات بزودی یه پست گنده بهت میدن. :D خودت هی میگی کاربرا خودشونو نندازن وسط ..خودت از همه بیشتر نظر میدی :D B-)

در هر صورت همه وهمه {-8 می خوایم قضیه تموم شه ولی کاربرا شلوغش نکنن بهتره . هم راحت تر میشه جمعش کرد این بحثو. (;

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

1.من کی گفتم کاربرا دخالت نکنن؟!!!
2.من نمیخوام دعوا راه بندازم.ولی ایشون گفتن که تو چت با همه از هردوسایت تعریف میکنن و اینها.خواستم بشون یادآوری کنم که اینطور نبوده...که به بقیه تهمت دروغگویی نزنن...که مدیران سایتو به یه چیزهای واقعا زشت متهم نکنن...که...من هم میخوام بحث تموم شه.ولی نه یه جوری که به نظر بیاد اونها واقعا مظلوم واقع شدن...

mehi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
helli3

اینو بگم واسه دعوا نیومدم، این اکانتم ساختم تا فقط اینو بگم:
1. واقعا اتحادو میخواین؟ پس چرا سعی در تخریبش دارین؟
2. واقعا اینقدر ترسویین که فقط به خاطر یک حرف که معلوم نبود عملی بشه من و محمد حسین رو بن کردید؟ واقعا ممنون! حالا که بن کردید هیچ فرقی نداره عضو سایت بمونیم یا نه. چون دیگه دسترسی به اون اکانتو نداریم، پس چه بهتر که کلا هر چی پست اون دوتا اکانت داشتنو پاک کنید.
3. با این کاراتون میخواین چی رو نشون بدید؟ این که همه ی این بلایا زیر سر سمپاد سیتی بود. فرضا که درست، از این چی به شما میرسه؟ کاربرای بیشتر، سایتی داغ تر؟ من میتونم راحت کلی کاربر بیارم تا از سمپادسیتی جلو بیفتین، اینجوری خوب میشه؟ اگه آره این کارو بکنم تا با خیالی راحت بگید سر ترین سایت هستید.
4. من از سایتم دفاع کردم، اگه به کسی توهین کردم شرمنده و عذر می خوام و اینکه فکر می کنید خلم فکر کنید، چیزی ازم کم نمی شه. ولی از همه ی اونایی که بهشون توهین شده و خودم باهاشون بد حرف زدم شرمنده.
5. جوابی نمی دم چون این اکانتم می بندین و طرف دوم مذاکره کننده رو خفه می کنید. نمی گم بده، چون از دعوا جلوگیری میشه و منم اصلا خوشم نمی آد با سمپادی ها دعوا داشته باشم، چون خیلی ها بیرون از سمپاد هستن میخوان سر به تنمون نباشه، و خیلی خوشحال میشن این دعوا رو میبینن. اگه اتحاد رو نمی خواید حد اقل دعوا رو کنار بذاریم(نگفتم بذارید چون میدونم خودمم توش بودم) تا رابطه ی حداقل عادی بین بچه های سمپادی بمونه تا از بیرون لطمه نبینیم.
6. حالا دوست دارید بیرونیا فکر کنن بین خودمون مشکل داریم این بحث رو ادامه بدید.
---------
مهراب

saboteur

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر / نرم افزار

خوب سلام
بنده پس از یه مدت سفر کاری( :D)برگشتم و الانم همش 72 ساعته چش روی هم نذاشتم :(( :-\ الانم نمیدونم چرا اومدم توی سمپادیا؟ (:| اول از همه یه دو روز بخوابم مخم یکم طعم شیرینه خواب رو بچشه :D بعدشم یه دور کامل این مباحث(!) رو بخونم بعد میام نظر میدم :) اما بخاطر عذر خواهی علی.ا که قبل از اینکه برم سفر کاری(!) دیدم اینجا ازش تشکر کنم بقیه هم گیر ندن چرا عاقل کند کاری ... آدمیه دیگه گیری دادینا :-w خودتون نمیکنید؟ میکنید پس انقدر توی سر هم نکوبید زشته :)
فعلاً با اجازه بنده یه 2 روز بخوام بعد میام(عمراً اگه اینجا بزارن من 2ساعت بخوابم :(( )

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

من نمی دونم چه طوری آدم می تونه کاری کنه که صدای مـ‌‍‌‌همّد بذرکار رو این طوری در بیاره!

ukabet

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران

چند نفر باید بخونن و خواهش کنن که بس کنید ؟
ناسلامتی همتون عاقلین ! مثل بچه های کوچیک به هم میپرین !
یه کار نکنین هرچی از سمپادی بودن و فهیم بودن و ... قبول داشتیم با یه بحث هرچند مهم ولی زشت کمرنگ شه !
اگرم براتون خیلی مهم و حیثیتیه نمیشه از سایت خارج شه ؟

hoss

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

عجب اتحادی !

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اکانت های بن شده باز شدند. این اکانت ها به دلیل تهدید صرفا بسته شده بودند نه به دلیل بحث هایی که بود.

به خاطر این بن شدن هم صفت ترسو رو به ما نسبت ندین. این حرف شما مثل اینه که به یک سنگی رو به طرف یکی پرتاب کنی و بعد بهش بگی اگه جاخالی بدی ترسو هستی. من وظیفه‌م حفظ اینجاست و برای این کار هم صفات ترسو و امثالهم برام مهم نیست.

در ضمن ما به هیچ وجه قصد تخریب سمپادسیتی رو نداریم. اما اگر از طرف سمپادسیتی کاری بر علیه ما انجام بشه ما بی جواب نمیزاریمش و این در نهایت به ضرر هردومون خواهد بود.

در ضمن طبق قوانین سایت داشتن دو اکانت ممنوعه. پس اکانت های جدیدتون بسته میشه تا با اکانت های قبلی فعالیت داشته باشین.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آره. بهتره بسته بشه.

در ضمن من بازم میگم اگر کسی سمپادیا رو تهدید کنه یا سعی در تخریب داشته باشه و به هر نحو عمل غیرعادی انجام بده اکانتش بسته میشه.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
ترکیب کنید

این پست منو با تاپیکش تلفیق کنید:
1-عزیزان،من به خاطر رضایت خاطر کاربران خودم و کاربران اینجا حرف نزدم و جواب ندادم که حالا بخوام به خاطر راضی یا ناراضی بودنشون ادامه به حرف زدن ندم.
2-آقای مطهری،حق این بود که یک معذرت خواهی بابت تهمت هکی که به من زذی،میکردین.
3-من هدف دیگه ای دارم و داشتم و خواهم داشت،من معامله ام رو با یک فرد دیگه کرده بودم،جواب همه ی این تهمت ها و حرفایی که به ما زدین رو به زودی توی زندگی خودتون از خدا میگیرید.همگی اون افراد رو به خدا واگزارشون کردم.
4-ما با آغوشی باز از اتحاد دوباره ی سمپادیا استقبال میکنیم.
5-من اگه جواب ندادم توی این چند روز،چون توی شهر اژیه ،70کیلومتری اصفهان هستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا