• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حلی نت چیه؟

• شروع کننده موضوع

فاطمه طباطبای

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
مدال المپیاد
فیزیک-ریاضی
بچه ها این واقعا برای من یه مسئله است حلی نت چیه؟توش کیا شرکت میکنن و چی کار می کنن؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک
پاسخ : حلی نت چیه؟

حلی نت یه مسابقه برنامه نویسیه که بچه های راهنمایی و دبیرستان های کشور توش شرکت می کنن. مسابقه از دو بخش برنامه نویسی و مسابقات جانبی تشکیل شده. مسابقه ی اصلی دو سطح داره که کسانی که تو مرحله اول مسابقه (به صورت آنلاین) از یه مقداری بیشتر امتیاز گرفته باشن، سطح یک قبول میشن و بقیه سطح دو. البته کسایی که سوم یا پیش باشن هم بدون در نظر گرفتن امتیازشون سطح یک میرن. طبیعتا سوالای سطح 1 سخت تر از 2 هستش.
بعد مرحله دوم تو خود حلی برگزار میشه و تیم ها 2 نفره هستن واسه مسابقه اصلی. چند تا سوال (حدودا 10 تا) میدن و هر چند تا از اونا رو حل کنین، با توجه به میزان درست بودن، یه امتیازی می گیرین. کلا هم حدود 4 ساعت وقت دارین. در آخر هم با توجه به امتیازات گرفته شده، تیم ها رتبه بندی می شن.
مسابقه جانبی هم فکر کنم هر سال متفاوته. مثلا پارسال یه جزیره بود که چند تا کشتی داریم و ... که حمله می کنیم تا چزایر اطراف رو بگیریم. حالا ما باید بهترین استراتژی و برنامه نویسی رو داشته باشیم که بتونیم جزایر بیشتری رو فتح کنیم. در هر مرحله تیم ها مثل فوتبال با هم مسابقه میدن و چند تا از تیم ها حذف میشن تا در آخر 3 تا تیم می مونه و بین اونا هم مسابقه برگزار میشه تا رتبه بندی ها مشخص بشه.

سوالات دوره پیش هم اینجا هست.

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی
پاسخ : حلی نت چیه؟

بعد اینقدر چیز باحالیه!وااای!تا نچشیش و توش شرکت نکنی دقیقا منظور من رو متوجه نمیشی!

بالا