• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدام آموزشگاه زبان؟

• شروع کننده موضوع

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)
جایی میشناسید که بشه چینی یا روسیه یاد گرفت ؟
ترجیحاً تهران

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی
تعداد مؤسسه‌های آموزش زبان خارجی که زبونی به جز انگلیسی رو (هم) درس میدن خیلی زیاد نیست. توی شهر شما چه آموزشگاه‌هایی چه زبان‌هایی درس میدن و کدومشون بهترن؟ معمولاً چند نفر زبان آموز دارن؟

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران
پاسخ : کدام آموزشگاه زبان؟

من هرمس کلاس فرانسه میرم تعدادمونم 5 6 نفره بستگی به تعداد داره مثلا یه ترم تعداد به حد نساب نرسید ترم تشکیل نشد کتابمونم alter ago

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

تو مشهد کالج زبان هست که از 16 سال به بالا رو قبول میکنه و جهان علمم هست که بیشتره زبان هارو داره ولی معمولا کسایی هم هستن که برای زبان های فرانسه و آلمانی و از این قبیل تدریس خصوصی دارن

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

برای اسپانیولی توی تهران، بهترین‌جا مؤسسه کهکشانه؛ بیشتر زبان‌آموزای کهکشان کسایی هستن که می‌خوان مهاجرت کنن به کشور‌های اسپانیولی‌زبان. معلم‌های خیلی خوبی هم دارن، بیشترشون یک مدت کشورای اسپانیولی زبان بودن و خیلی خوب آشنا هستن. کتاب درسیشون هم Sueñaـه. چون تخصصشون روی اسپانیولیه، سطح گسترده‌تری رو هم آموزش می‌دن، کلاس‌های فشرده و نیمه فشرده هم داره. آدرسش: خیابان ولی عصر، نبش خیابان فاطمی ،ساختمان شماره ١، طبقه ٣، واحد ۵۵
اطلاعات بیشتر: مؤسسه کهکشان

کانون زبان هم هست (شعبه‌های معدود) اسپانیولی رو ۱۲ ترمه درس می‌دن با متد Prisma. ولی خُب تیپ دانش‌آموزاش فرق می‌کنه، بیشتر افرادی هستن که انگلیسی و عده‌ایشون هم فرانسوی رو در سطح خیلی خوبی بلدن (یک عده‌شون خود معلم‌های کانون هستن!) و اسپانیولی رو بیشتر برای تفریح می‌خونن یا اینکه دانشجو هستن.
اطلاعات بیشتر: اسپانیایی - کانون زبان ایران

به جز این دوتا آموزشگاه‌های دیگه هم هستن ولی به این اندازه شناخته شده نیستن.

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

A1 یعنی صفر؟ مگه سطح کاملاً مبتدی رو هم مصاحبه می‌کنن؟ من یه چیزایی درباره بورسیه کردن زبان‌آموزای آلمانی شنیده بودم، اون قضیه‌اش چیه؟ و یک چیز دیگه، دوره آموزشی مؤسسه گوته و انجمن فرهنگی ایران - اتریش هر کدوم چقدر وقته است؟ کانون که انگار ۱۸ یا ۲۰ ترمه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

برای آموزش زبان فرانسوی، تو تهران چه آموزشگاه هایی خوب هستن که مدرکشون معتبر باشه؟

Neg@r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
دارو ســازی

برای همه ی کشور فقط کانون فوق العاده ست و حتی کتاب هایی هم که به بچه ها میده چاپ خودشه و جای دیگه حق تدریسشو ندارن ... و کلاس های زبان فرانسه . آلمانی . عربی . اسپانیایی و ایتالیایی و یه زبون دیگه که یادم نمیاد رو داره :D

Neg@r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
دارو ســازی

به نقل از Whisper of Life :
تو مشهد حافظ و کانون زبان و شکوه و بیان هستن...
من خودم کانون می رم خیلی هم خوب تدریس می کنن...
ملیکا جان شکوه و حافظ فقط انگلیسی دارن ... :-"

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از NΞg@гeh :
ملیکا جان شکوه و حافظ فقط انگلیسی دارن ... :-"
میگم در جریان باشی خودم بودم توشون حافظ روسی و آلمانی و فرانسوی رو داره L-:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از مهســـــــــــــا :
برای آموزش زبان فرانسوی، تو تهران چه آموزشگاه هایی خوب هستن که مدرکشون معتبر باشه؟
همان طور که محسن گفت روند فرانسه اینطوری نیست که جایی بری مدرک بده معتبر باشه. باید بری یک آموزشگاه بعدش به یک جایی رسیدی میتونی یک سری آزمون ها رو شرکت کنی. چندتا متد آموزش فرانسه هست. در واقع چندتا کتاب مختلفن. یکیش alter ego هست (اگر اشتباه ننویسم) و یکیش cafe creme . اولی خیلی سنگینه و هم تدریس و هم یادگیریش سخته. خیلی حجم بالاست برای کسانیه که میخوان زبان دوم یاد بگیرن بیشتر ، نه کسی که میخواد زبان خارجی یاد بگیره. ولی cafe سبک تره و بیشتر به درد ما میخوره. با شناختی که از شما دارم و میدونم سرت شلوغه و دانشگاه اینا اذیت میکنه بهتره بری سراغ جایی که cafe درس میدن. من خودم تو آموزشگاه زبان ایران مهر cafe میخونم. راضی هم هستم. البته به استاد هم بستگی داره ولی خب زیاد حق انتخاب نداری در مورد یادگیری فرانسه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از محمّد :
همان طور که محسن گفت روند فرانسه اینطوری نیست که جایی بری مدرک بده معتبر باشه. باید بری یک آموزشگاه بعدش به یک جایی رسیدی میتونی یک سری آزمون ها رو شرکت کنی. چندتا متد آموزش فرانسه هست. در واقع چندتا کتاب مختلفن. یکیش alter ego هست (اگر اشتباه ننویسم) و یکیش cafe creme . اولی خیلی سنگینه و هم تدریس و هم یادگیریش سخته. خیلی حجم بالاست برای کسانیه که میخوان زبان دوم یاد بگیرن بیشتر ، نه کسی که میخواد زبان خارجی یاد بگیره. ولی cafe سبک تره و بیشتر به درد ما میخوره. با شناختی که از شما دارم و میدونم سرت شلوغه و دانشگاه اینا اذیت میکنه بهتره بری سراغ جایی که cafe درس میدن. من خودم تو آموزشگاه زبان ایران مهر cafe میخونم. راضی هم هستم. البته به استاد هم بستگی داره ولی خب زیاد حق انتخاب نداری در مورد یادگیری فرانسه.
آهان مرسی :) بعد این آموزشگاهی که گفتید کجا هست؟کی باید مراجعه کرد؟صف داره؟!
و اگه میشه واسه تکمیل انگلیسی هم بگین چه آموزشگاهی خوبه...مثل کانون نمیخوام!الان دیگه کانون به درد من نمیخوره!میخوام همه مهارتامو با هم تقویت کنه...بیشتر حالت یادآوری...انگلیسیم خیلی خوب بود منتها خب به خاطر کنکور گذاشتم کنار و دیگه خیلی افت کردم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

خب شعبه های مختلف ایران مهر رو میتونی از اینجا ببینی. هرموقع میشه مراجعه کرد. اینا صف ندارن.

برای تکمیل زبان من توصیه میکنم برید دنبال دوره های آیلتس و تافل. نرید دوره ترمیک. دوره ترمیک در سطوح پایین خوبه ولی سطحت بالا باشی بخوای بعد مدتی بری یک آموزشگاه دیگه کلا خیلی شرایط جالبی نمیشه.

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

من انگليسي اموزشگاه پارس ميرم كه خيلي خوبه. زبان هاي ديگه هم داره. ميدونم فرانسوي و اسپانياييش خيلي خوبه. روي تلفظ هم خيلي كار ميكنن

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد
پاسخ : مکان زبان خوندن

خب من تو تهران که نمیشناسم :-" ولی معمولا باید کالج های زبان آموزش زبان روسی و چینی هم داشته باشن به خصوص روسی

دوست مهربان

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مترجم
شهر
مشهد

به نقل از A breath of full of peace :
تو مشهد حافظ و کانون زبان و شکوه و بیان هستن...
من خودم کانون می رم خیلی هم خوب تدریس می کنن...

اون بیان که گفتین اینقدر ازش کپی برداری کردن و هرکسی که قهر کرد اسم آموزشگاهشو گذاشت بیان که مجبور شد خودش اسمش عوض کنه.همون بیانی که نبش چهارراه دانشجو بود شده موسسه مترجم هنوز هم مدیریتش دکتر هادی زاده است.

سایتش هم تو گوگل سرچ کردم اینه
motarjemehamzaman.ir

× پست متوالی ترکیب شد .

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

ILI آلمانی و عربی و فرانسه داره - دوست من فرانسشو میره خیلی راضیه!

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

یکی که کانونُ تموم کرده باشه، کجا بره یا چی بخونه که هم یادش نره، هم واسه تافلُ آیلتس خوب باشه؟ کتابای خوب معرفی کنید!

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

من الان کانون میرم!
قبل از اومدن به اینجا دوسه تا آموزشگاه عوض کردم! ولی الان حدود 3-4 ساله که همین کانون موندم . طرز تدریس و اون صورتی که لغتا و گرامر رو درس میده واقعا حداقل تو اینجا ، بهترین روش تدریسه .

بالا