• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همه با هم برای لغو قانون جدید سایت!

موافقید یا مخالف؟

• رای‌دهندگان
    22
  • شروع کننده موضوع

الهه.×

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
مطمئناً خبر دار شدین که مدیرای سایت یه قانون جدید گذاشتن! اونم اینه که هر سایت فقط 7 تا پی ام!
اگه آدم اکتیوی هستید وخالفت خودتون رو با این قانون اعلام کنید تا هرچه زودتر لغو بشه!

خطاب به مدیران سایت: اخه پی ام رو که از تو جیبتون نمی دین که خسیس بازی در اوردین! چرا نمی زارین مردم به زندگی شون برسن؟
این قانون نظر کی بود؟
هر چی هست خیلی مسخرست!
زندگی مردم مختل شده، من شخصاً اکثر اوقات به این دلیل میام سایت که پی ام هامو چک کنم!
بهتر نیست برش دارین؟

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی
پاسخ : همه با هم برای لغو قانون جدید سایت!

واسه من فرقی نداره!آخه کسی به من پی ام نمیزنه!اگه هم بخوام بچه مثبت بازی درآرم میتونم بگم مدیران حق دارن و کار خوبی میکنن!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از الهه. :
مطمئناً خبر دار شدین که مدیرای سایت یه قانون جدید گذاشتن! اونم اینه که هر ساعت فقط 7 تا پی ام!
اگه آدم اکتیوی هستید وخالفت خودتون رو با این قانون اعلام کنید تا هرچه زودتر لغو بشه!
خطاب به مدیران سایت: اخه پی ام رو که از تو جیبتون نمی دین که خسیس بازی در اوردین! چرا نمی زارین مردم به زندگی شون برسن؟
این قانون نظر کی بود؟
هر چی هست خیلی مسخرست!
زندگی مردم مختل شده، من شخصاً اکثر اوقات به این دلیل میام سایت که پی ام هامو چک کنم!
بهتر نیست برش دارین؟
این قانون از طرف سرور سایت به ما تحمیل می شه و به فکر رفعش هستیم! ولی احساس می کنم شما کاملا بی دلیل دارین مخالفت می کنین! شما مثلا الان می تونین توی صندوقتون در هر ساعت از هر کاربر 7 پیغام داشته باشین! به گفته خودتون شما میاین توی سایت تا پیغام ها رو چک کنین! از تعداد پیغام هایی که به شما میرسه چیزی کم نمی شه! ولی شما برای پاسخ دادن به اونا باید کمی زمان صرف کنید! در طول این زمان می تونین در سایت هم یه فعالیتی داشته باشین!

البته این سیستم به ضرر کسانی است که چت از طریق پی.ام انجام می دن :D که یاهو مسنجر دلیل خوبی است :D ولی اگر کسی آف باشه و بخواین pm بدین فک نکنم 7در ساعت، مشکلی درست کنه! واقعا اینقدر مشکل سازه ؟!

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

به نظر من هم اونقدر چیز وحشتناکی نیست !!!! :D

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

یک جوری با مسئله برخور میکنید انگار زورشون میاد که ماها PM بدیم!
امیدوارم فعلا دنبال لغو Notification های تحت ایمیل باشند تا این مشکل هم حل شه!

• شروع کننده موضوع

الهه.×

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

خیلی بی احساسید!
آخه 7 تا خیلی کمه!

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به من که نه مشکلی به وجود میاره و نه سودی برام داره ! ولی مسئله اینه که خوب 7 تا واسه هر ساعت بس نیست ؟!

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

خیلی کمه
باید حتما یا بیشترش کنن
یا برداشته بشه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

1. کاش به جای این که اعتراض کنید یک بار قوانین سایت رو بخونید ! خوبه حالا مسائل مربوط به سایت بالای صفحه اول قبل از همه دیده میشه ! نمی دونم چرا گفت و گوی آزاد میاید این موضوع رو مطرح می کنید؟! واقعا جالبه.
2. برای بار دوم هم قوانین رو بخونید. وقتی من توی تاپیک مشکل دیروز سایت مسائل رو شرح دادم ، چه دلیلی داره 1 تاپیک جدید بسازید ؟ تمام این حرف هارو میشد اون جا هم گفت !

3. من دقیقا توضیح دادم مشکل چیه ! مساله چندان پیچیده ای هم نبود که توضیح اضافی بخواد.

اصلا جمله جالبی نبود. زندگی شما پیغام خصوصی هاتونه ؟ بیشتر از 7 تا توی هر ساعت؟ بیشتر از 7 پیغام در هر ساعت یعنی چت !

چه زندگی عجیبی !

این قانون از طرف سرور سایت به ما تحمیل می شه و به فکر رفعش هستیم! ولی احساس می کنم شما کاملا بی دلیل دارین مخالفت می کنین! شما مثلا الان می تونین توی صندوقتون در هر ساعت از هر کاربر 7 پیغام داشته باشین! به گفته خودتون شما میاین توی سایت تا پیغام ها رو چک کنین! از تعداد پیغام هایی که به شما میرسه چیزی کم نمی شه! ولی شما برای پاسخ دادن به اونا باید کمی زمان صرف کنید! در طول این زمان می تونین در سایت هم یه فعالیتی داشته باشین!
دقیقا !

به نقل از علیرضا! :
یک جوری با مسئله برخور میکنید انگار زورشون میاد که ماها PM بدیم!
امیدوارم فعلا دنبال لغو Notification های تحت ایمیل باشند تا این مشکل هم حل شه!
گویا امکان اینکار توی سیستم پیش بینی نشده ! بازم دارم تحقیق می کنم ببینم راهی براش هست یا نه .

soha

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

منم می گم کمه
آخه آدم دلش می گیره
تو رو جان حنا دختری در مزرعه زیادترش کنید
من پی ام می خوام

ali_masjedi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان

خب اگه نباشه بهتره ولي باشه هم براي من مهم نيست!!

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

یعنی اینقدر تعداد پی ام هاتون زیاده!؟من که جز 7-8 تا پی ام ام بقیش همش از طرف مدیرانه!
شهید نمیشید که!خب مدیر داره میگه که از طرف سرور سایت داره تحمیل میشه!دندان روی جگر گذاشتن هم کار خوبیه!

بالا