سریالهای آمریکایی

کدوم سریال(یا کارتون) آمریکایی را دوست دارید و اگر هنوز پخش میشه دنبالش میکنید؟(قابلیت چند انتخاب دا

• Lost

رای‌ها: 25 42.4%
  • Heroes

رای‌ها: 11 18.6%
  • Desperate Housewives

رای‌ها: 3 5.1%
  • 24

رای‌ها: 12 20.3%
  • Friends

رای‌ها: 18 30.5%
  • 30 Rocks

رای‌ها: 1 1.7%
  • CSI

رای‌ها: 2 3.4%
  • House

رای‌ها: 5 8.5%
  • The worst week

• The mentalist

• Ugly Betty

رای‌ها: 0 0.0%
  • Prison Break

رای‌ها: 16 27.1%
  • Scrubs

• Fringe

رای‌ها: 9 15.3%
  • 90210

• 2.5 men

• Family Guy

رای‌ها: 8 13.6%
  • American dad

• Simpsons

رای‌ها: 11 18.6%
  • حالم از سریالهای خارجی به هم میخوره!

• حالم از هر نوع سریال به هم میخوره!

• حالم از سریال های ایرانی به هم میخوره!

رای‌ها: 20 33.9%

• رای‌دهندگان
    59
  • شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
من نزدیک ۳ ساله که دیگه تلویزیون ایران را نگاه نمیکنم. دلیلش هم این بوده که با دیدن ۵ دقیقه از هر سریال تا تهش را میشه فهمید.
معمولا فیلمها اعصاب خورد کنن و اگر هم کمدی باشن دیگه تیکه هاشون بی مزه شده!
اگر سریال یا فیلم خارجی هم نشون بده از بس سانسور داره که فیلم کاملا به گند کشیده میشه! تازه مترجمهاشون هم ماله عهد بوق هستند و ترجمه درستی ارائه نمیدن!
چیزی که هیچ وقت یادم نمیره این بود که مترجم فیلم مقصد نهایی ۳
iPod را محافظ چشم! ترجمه کرده بود!
(البته ماهواره هم تماشا نمیکنم چون هیچی نداره!)
وقتی چند تا سریال آمریکایی را دنبال کردم دیگه بشون معتاد شدم! چون هم برای تقویت زبان فوقالعاده مفید بود و هم اینکه واقعا سریال بود! و آدم موقع دیدنش احساس نمیکرد وقتش تلف شده!
حالا کنجکاو شدم بدونم کسای دیگه ای هم هستن که سریالهای آمریکایی را دنبال کنند یا نه! و اینکه بیشتر از چی ملت خوششون اومده!
اگر سریالی بود که لیست نکرده بودم خوشحال میشم یک توضیح کوتاه در مورد موضوع سریال و سبکش بدید!
آخرش هم یک نظر سنجی دیگه هست که میخواستم ببینم بچه های سمپادی نظرشون راجع به این سریالها چیه!(یک تیر و دو نشون!)
P:>

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی
پاسخ : سریالهای آمریکایی!

Lost بی نظیره و واقعا حرف نداره و از همه لحاظ (تعلیق داستانی، تنوع، جذابیت موضوعی/کاراکتر/دیالوگ...) به نظر من سریال خیلی خیلی خوبیه.
بعد از لاست هم 24 و Gray's Anatomy سریال های بسیار خوبی هستند...
همچنین C.S.I و Alias....

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من به سمت رسانه های تصویری نمیرم ! چون وقت نمیکنم. وقتی اینترنت هست تلویزیون لذتی نداره.
اما با توجه به تعاریف بسیاری که از لاست شنیدم و دیدم دست عده ی کثیری از افراد ، شاید دنبالش رفتم !

• شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از محمد مطهری :
من به سمت رسانه های تصویری نمیرم ! چون وقت نمیکنم. وقتی اینترنت هست تلویزیون لذتی نداره.
اما با توجه به تعاریف بسیاری که از لاست شنیدم و دیدم دست عده ی کثیری از افراد ، شاید دنبالش رفتم !

منم یک مدت مثل شما بودم. دلیلش هم این بود که از سریالای تلویزیون خودمون خوشم نمیومد!
اگر میخوایی لاست را ببینی پیشنهاد میکنم یک موقعی که فرصت داری بشینی ببینی! هر قسمت ۴۲ دقیقه فکر کنم تاحالا ۹۰ قسمتش اومده باشه!
نکته ای که داره اینه که آخر هر قسمت معمولا یک اتفاقی میوفته که تورو وسوسه میکنه قسمت بعد را ببینی!
بعد اگر قسمت بعد را ببینی دوباره همینطوری ادامه پیدا میکنه
و قبل از اینکه متوجه بشی ۱۰ ساعت از روزت به همین شکل میگذره!
من یادمه 72 قسمتش را در مدت یک هفته دیدم!
میشه روزی ۶ ساعت!

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

تهیه کنندگان لاست هنوز چند قسمت از شروع این سریال نگذشته بود اعلام کردند تمام آنچه در سریال به نمایش درخواهد آمد منطبق بر تئوری های علمی و یا شبه علمی خواهد بود ...
نظر شما چیه ؟ با توجه به پیچیدگی ها این حرف رو چطور ارزیابی می کنین ؟

پ.ن :naruto کارتون ژاپنیه ... کسی می بینه ؟ اگر می بینه بگین جای بحث داره و نظر داره . من خودم دارم می بینم . البته این سریال کاملا معتاد کنندس اگه نمی خوایین گرفتارش بشین نزدیکش نشین ... شخصیت پردازیش وحشتناک عالیه ... به نظرم بهتر از لاسته شخصیت پردازیش .

آرمیتا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
90
رشته دانشگاه
داروسازی

سریال friends هنوز میده؟
کدوم کانال و چه ساعتی؟

• شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از آرمیتا :
سریال friends هنوز میده؟
کدوم کانال و چه ساعتی؟
Friends که هنوز هم به صورت پراکنده از NBC پخش میشه.
ولی سریال در اصل مربوط به سال ۹۴ تا ۲۰۰۴ اه. برای همین پرونده اش بسته شده.

فاطمه طباطبای

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
مدال المپیاد
فیزیک-ریاضی

Heroesرو کی میده؟کدوم کانال؟
من عاشقLost هستم.
Theodorsهم یه 1 ماهی هست داره Episode3پخش میشه.ازmbcفکر کنم.یه سریال تاریخیه.راجع به خانواده سلطنتی تئودور انگلستان.با اینکه داستانش زیاد جالب نیست و نیمه هندیه اما من دکورشو خیلی دوس دارم.آخر کلاسه:D

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

مطمئنا از هر کس در مورد فیلم های آمریکایی بپرسی،گزینه ی اولش لاسته.اما یه نکته؛تلویزیون ایران بعد از اتمام جومونگ،فرار از زندان رو پخش می کنه.احتمالا؛

• شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از محمد :
مطمئنا از هر کس در مورد فیلم های آمریکایی بپرسی،گزینه ی اولش لاسته.اما یه نکته؛تلویزیون ایران بعد از اتمام جومونگ،فرار از زندان رو پخش می کنه.احتمالا؛

من که چشمم آب نمیخوره تلویزیون بخواد یک چیز به درد بخور پخش کنه!

Heroes را من هر هفته دانلود میکردم. شبکه پخشش NBC ایه. که بعید میدونم بشه از هیچ جایی غیر از آمریکا دیدش.
در حال حاضر Lost , Heroes پخش نمیشن از تلویزیون. Lost تا اول ژانویه ۲۰۱۰ ازش خبری نخواهد بود. Heroes هم فکر کنم به همین صورت باشه.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

خاندان تئودور کتاب های قشنگی هم داره...
اما در مورد تلویزیون هیجان انگیزمون، مگه میشه Prison Break رو بخوان پخش کنن؟ ترجیحا نکنن خیلی بهتره...هر فیلم و سریال آدم واری که تا حالا از تلویزیون ما پخش شده اینقدر دستکاری و سانسور و تحریف شده که واقعا کل فیلم رو خراب کرده...
همون فیلم های کره ای واسه صدا و سیما خوبن (هر چند اونا هم از تیغ سانسور در امان نیستن و اگه جومونگ 4 تا تیکه قشنگ داشت تو کل 80 قسمت، همونا رو حذف کردن)

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

به نقل از محمد :

اگه می گفتین سمپاد و CIA یکی هستن باورش راحتتر بود :D ... اینقدر استعداد دارن توی سانسور ، احتمالا باید منتظر یه جریانات تازه توی این Prison Break باشیم.

پ.ن : مثه فیلمه مه (the mist) که صدا سیما پخش کرد ( البته این فقط یه مثاله تازس مگر نه مثال زیاده :D ) ... اولا 5 دقیقه آخر فیلم ( که خیلی چیزا رو روشن می کنه) رو برداشته بودن و ترجمش اصا جریان رو عوض کرده بود . توی فیلم اصلی می گفت که یه دریچه رو به جهنم دانشمندا باز کردن و... اما توی فیلم سیما گفته تحقیقات علمی و جهش ژنتیکی بوده و این موجودات حاصل شده ... خیلی جالب داستان رو عوض کردن :D

• شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از amin.rgh :
اگه می گفتین سمپاد و CIA یکی هستن باورش راحتتر بود :D ... اینقدر استعداد دارن توی سانسور ، احتمالا باید منتظر یه جریانات تازه توی این Prison Break باشیم.

پ.ن : مثه فیلمه مه (the mist) که صدا سیما پخش کرد ( البته این فقط یه مثاله تازس مگر نه مثال زیاده :D ) ... اولا 5 دقیقه آخر فیلم ( که خیلی چیزا رو روشن می کنه) رو برداشته بودن و ترجمش اصا جریان رو عوض کرده بود . توی فیلم اصلی می گفت که یه دریچه رو به جهنم دانشمندا باز کردن و... اما توی فیلم سیما گفته تحقیقات علمی و جهش ژنتیکی بوده و این موجودات حاصل شده ... خیلی جالب داستان رو عوض کردن :D

یکی از دلایلی که وقتم را با تلویزیون ایران تلف نمیکنم همینه.
یک موقعی شایعه شده بود که میخوان لاست را پخش کنن. بعد نظریه پردازها سیر احتمالی داستان را خیلی قشنگ حدس زده بودند.
چون بعضی از دوستان نمیتونن یک سری طنزهارو تحمل کنن متنش را اینجا نمیزارم.(حوصله دعوا و چاقو کشی ندارم! :)) )

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

اوه اگر LOST رو پخش می کردند...
واقعا جالب میشد؛ شانون از ماجرا به طور کامل حذف میشد، آنالوسیا، دانیلیه، کلیر، سان و کیت رو از بینی به بالا نشون میدادن (اونم فقط توی چند قسمت) حرفهای سویر به طور کامل برعکس ترجمه میشد، یا موقع حرف زدنش آهنگ پخش می کردند...موزیک متن دلپذیر سریال با موزیک متن بعضی فیلم ها مثل ارباب حلقه ها و گلادیاتور یا بعضا ساخته های انیو موریکونه عوض می شد (!) و...

amin.rgh

کاربر فوق‌فعال

آره ، اگه لاست رو پخش کنن ... احتمالا چارلی و کلیر خواهر برادر می شن ... کلیر شوهرش رو توی جنگ از دست داده :D
جان و هلن طلاق گرفتن ... کیت و سایر و جک خواهر برادرن :D ...شانون و سعید هم که دوست خانوادگی هستن دارن نقشه می کشن که بلایی سره بقسه بیارن :D و دیگه خدا می دونه چی

فاطمه طباطبای

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
مدال المپیاد
فیزیک-ریاضی

یه زمانی ایران ترکوند تایتانیک رو گذاشت اولا 40 دقیقه بود ثانیا ساعت 12 یا 1 بود که گذاشت ثالثا رز یه صحنه بود.

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

وااااااااااااااااااااای!
من یه چیزی شنیدم گفتم به شما بگم که حالشو ببرید.
در ضمن اینا کمیته ی سانسورشون وسیع تر از کمیته ی ساخت فیلمشونه؛پس اگه سانسور نکنن باید تعجب کنید....

• شروع کننده موضوع

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از محمد :
وااااااااااااااااااااای!
من یه چیزی شنیدم گفتم به شما بگم که حالشو ببرید.
در ضمن اینا کمیته ی سانسورشون وسیع تر از کمیته ی ساخت فیلمشونه؛پس اگه سانسور نکنن باید تعجب کنید....
:))
کاشکی نصفش را میذاشتن برای کمیته ترجمه!
ماشاالله توی یک اتاق نشستن و از هیچ جا هم خبری ندارن. تا حدی که iPod را ترجمه میکنن محافظ چشم!

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

نامردا خودشون همی صحنه ها رو شیش بار نگاه م یکنن به بهانه ی این که خدای ناکرده جایی صورتی(!!)پیدا نباشه.

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

بچه ها!چند روز پیش توی روزنامه جام جم هم نوشته بود که فرار از زندان برای پخش،داره ترجمه می شه.

بالا