• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

به رنگ ارغوان

lily.hozak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
مدال المپیاد
اینو معنیشو نمیدونم....
دانشگاه
ان شاا... هرجا.
رشته دانشگاه
اگر امسال و به سلامتی رد کنم میخوام برم مهندسی پزشکی اگه خدا بخواد....
پاسخ : (( به رنگ ارغوان ))

میگن حمید فرخ نژاد کولاک کرده ولی امسال جشنواره آبروی خودشو برد نه به سال قبل نه به امسال حق حمید فرخ نژاد و حامد بهداد ضایع شد به خاطر ابنکه هردوشون قبول دارن جامعشون مشکل داره به صابر ابر... هم دیگه جایزه میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jernolia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یک عالمه مقام اوردم

میگن فیلم با حالیه ولی من که هنوز ندیدم!

haras

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران!
مدال المپیاد
دارم ریاضی می خونم ببینم چی میشه...
رشته دانشگاه
ایشالا مکانیک!

به نقل از یک ایرانی :
جواب ((به یک ایرانی)):این هم برای خودش حرفیه
و اما راجع به چیزی که نوشتین
فکر می کنم تازگی ها مردم دیگه به فیلم هایی که معنا و مفهومی داره علا قه ی زیادی نشون نمی دن و این به خاطر این است که سطح سینمای ایران داره پایین میاد و تقصیر از مردم نیست و اگه کسی مدتی فیلم های خوب نبینه و به جاش فیلم های بدی مثل همون هایی که شما گفتین ببینه دیگه از این طور فیلم ها خوشش نمیاد.(البته من قصد بی احترامی ندارم و از همه ی کسانی که بهشون برخورده عذر می خوام :) )
کاملا موافقم...
با این فیلم هایی که تو این سالا ساخته شده سطح سلیقه ی مردم اومده پایین

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

میشه یکی بگه موضوع اصلی این فیلم چیه؟

• شروع کننده موضوع

Reza313

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از sayyed :
میشه یکی بگه موضوع اصلی این فیلم چیه؟
یه کم میگه اطلاعات چه جوری چی کار میکنه. که در کنارش یه داستان عاشقانه هم هست. شاید هم بر عکس !

به نقل از یک ایرانی :
جواب ((به یک ایرانی)):این هم برای خودش حرفیه
و اما راجع به چیزی که نوشتین
فکر می کنم تازگی ها مردم دیگه به فیلم هایی که معنا و مفهومی داره علا قه ی زیادی نشون نمی دن و این به خاطر این است که سطح سینمای ایران داره پایین میاد و تقصیر از مردم نیست و اگه کسی مدتی فیلم های خوب نبینه و به جاش فیلم های بدی مثل همون هایی که شما گفتین ببینه دیگه از این طور فیلم ها خوشش نمیاد.(البته من قصد بی احترامی ندارم و از همه ی کسانی که بهشون برخورده عذر می خوام :) )

منم کم و بیش موافقم ! اما میشه بر عکس هم فکر کرد, مثلن مردم از بس به فیلم های بی مایه اهمیت دادن , تهیه کننده ها هم رفتن اون ها رو ساختن ! مسلمن اگه اخراجی های یک اونقدر نمیفروخت , ده نمکی دو رو نمیساخت , یا اگه دو اونقدر نمیفروخت سه رو نمیساخت ! حالا ایشالا سه اونقدر نفروشه که بخواد 4 رو بسازه :D
البته من با فیلم طنز و چیزی که آدم رو بخندونه مشکلی ندارم !! مثلن همیشه پای یک زن در میان است رو خوشم اومد یا چیز های دیگه که یادم نیست. آقای هفت رنگ هم خیلی باهاش خندیدم, شاید بیشتر به خاطر عطاران , اما خب وقتی آدم میفهمه همین آقای ... کپی یه فیلم از قبل انقلابه , یا دو خواهر کپی از یه فیلم هالیوودیه , احساس میکنه به شعورش توهین شده و واسش اینقدر ارزش قایل نیستن که بشینن فیلم نامه بنویسن , یا لااقل اون قبلی رو یه تغییراتی بدن .
مردم همشون فرهیخته و فرزانه نیستن , اما با آدم های فرهیخته و فرزانه برخورد دارن ! اون آدمها باید اون آدم ها رو روشن کنند که ایشالا در همه ی زمینه ها دنیا گلستون بشه !!

Mani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان
شهر
اصفهان

دیروز این فیلمو دیدم
فیلمش یه کم کفریه!!یعنی کفر آدمو در میاره تا تموم شه
ولی به نظر من فیلم قشنگی بود حداقل در مقایسه با فیلمای ایرانی

بالا