• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرم سمپاد

A4i9

ali
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1400
یکی از دوستام بود می گفت می خواد منظورِ فرار مغز ها رو برسونه که از جمهوری اسلامی که نمادش همون الله وسطع دارن میرن:))

hani76

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
من داشتم سریال breaking bad رو میدیدم روی شیشه ازمایشگاهیشون ارم سمپاد بود!!!!! کسی نمیدونه چرا؟

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
من کلا از بچه گی به ارم سمپاد خیلی علاقه داشتم نمیدونم چرا.
اون هشت فلش معنی اش هوش ۸ گانه گاردنر است و اون الله هم که خوب معلومه چیه.
در کل خفنه ولی میتونست خیلی خفن تر هم باشه...

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
تو یه سایت نوشته بود یعنی ما به عنوان استعداد درخشان باید تفکر اسلامی رو گسترش بدیم :| :| :| :| :|

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
روانشناسی
نظریه ی هوش هشت گانه ی گاردنر هستش. چون خود پدر اژه ای روانشناس بودن اینجوری ساختن لوگو رو

Kasra.K

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید ستاری ورامین
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1407
سلام
معنی آرم سمپاد اول هشت پیکان هستش که معنی هشت استعداد برتر در حال رشده و الله وصطش معنی اینکه این هشت استعداد خدا ای هستش
جواب درست

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
ینی تیزهوشا تو جمهوری اسلامی درس میخونن بعد برا دانشگاه میرن به هشت کشور خفن جهان 😂

Kasra.K

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1407
ن
پاسخ : آرم سمپاد !

اولین نکته ای رو که درست بهش دقت نمی کنین اینه که مثلث های آرم متساوی الاضلاع هستن نه متساوی الساقین قائمه !!! پس دوتا مربع توی هم نیستن !! پس ربطی به اون فلسفه ی مربع ها نداره !
از وقتی که اما رضا(ع) اومدن توی ایران، ایرانی ها به عدد هشت احترام بسیار زیادی می ذارن! حتی گود زورخونه ها رو هم هشت ضلعی ساختن ! 8 فلش داشتن آرم، هم می تونه به این دلیل باشه هم هشت جهت جغرافیایی که تلمیح به معنای پرچم انگلیس هم داره! معنای جغرافیایی‌ه آرم هم این می تونه باشه که آموزش استعداد ها توی سرتاسر ایران و با عدالت انجام می شه! (اوایل انقلاب این شعار ها هم بوده!) الله وسط آرم هم معمول همه ی آرم های دولتی بعد از انقلاب هستش!!

فکر نمی کنم طراح آرم منظوراش مثه ما باشه! ولی امکان داره اینهایی که بقیه گفتن هم باشه (; !!
ظر شما هم خوبه ولی در اصل این هشت فلش به هشت استعداد برتر و در حال رشد و الله وسط نشانه خدا دادی بودن این استعداد های برتر هستش منبع هم معتبر هست

هشت جهت پیکان : هشت استعداد برتر در حال رشد
الله وسط : خدادادی بودن این استعداد ها
منبع اطلاعات بسیار معتبر می باشد

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
فک کنم تکراریه ولی راسته
از هر طرف جغرافیایی که میتونین فرار کنین😂

Kasra.K

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
ورامین
سال فارغ التحصیلی
1407
آیا تا ب حال به کاریکاتور سمپادک آدمک با سه جهت پیکان رو سرش دقت کردین همیشه در امتحانات پایش زیر بعضی از سوال های درسا هس ولی تا حالا دقت کردید همیشه این سمپادک زیر تنها ۳ تاز درس ها یعنی ریاضی علوم و دینی هست پس میتونیم نتیجه بگیریم که مثلا کاریکاتور سمپاد در این ۳ رشته استعداد و اینا درسای اصلی و پایه هستن داره و این سه جهت پیکان رو سرشم اینو نشون میده پس شاید هشت جهت به درس های مختلف اشاره داره مث دینی ادبیات عربی ریاضی و .... ولی همه اینا حدسیات منه

ولی از نظر من هر کی میتونه برداشتی داشته باشه مث فرار مغزها از همه جهات جغرافیایی😄

من که فک می کنم سمپاد دانش آموزان را از هشت جهت جغرافیایی می کشه و در حال فشار آوردن به بچه هاس

Liberty.sh

Multiverse theory...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1408
من یه تعریف سم از خودم در آوردم البته یه کاربر بهش اشاره کرده بود و این فقط یه نظره
همه ی سمپادیا به جایی برای رشد میرن و از اینجا فرار میکنن

شایان سبحانی

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1405
حالا اینکه منظور طراحش چی بوده رو کاری ندارم ولی یه چیز جالبیش شباهتش با علامت chaos symbolـه

بالا