• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی و خودکشی

• شروع کننده موضوع

سمپادی!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
می ریم تهران...
رشته دانشگاه
پزشکی دیگه!
بچه ها میگن سمپادیا دور از زندگی و منزوی و لامذهبن!!!!!!درضمن یه جایی ام خوندم آمار خودکشی بین سمپادیا رفته بالا!!!!!راسته؟؟؟!!!! (:|

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام
پاسخ : سمپادی و خودکشی؟؟؟!!!!

خوب اون اولیه رو که بیخود میگن. :D

دومیم فکر کنم فقط سه تا سمپادی تا حالا خود کشی کردن. البته تا اون جایی که آمار دارم، دقیق نمیدونم. بین سه نفرم نمی شه گفت روند صعودی اینا بوده! خنده داره...

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

آمار خود کشی تو کل دنیا رفته بالا, خوب سمپاد هم یه قسمتی از دنیاست.

matin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ezheiy2
شهر
S-fahan(031)
مدال المپیاد
7 استان تهران در المپیاد علوم راهنمایی
الانم برا المپیاد شیمی میخونم

من خودم دست به خودکشی زدم ولی نشد کلا کار بدیه وحشتناکه من که مبارزه میکنم به شمام پیشنهاد میکنم

asemon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

خودكشي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شايد واقعا از زندگي خسته شدن اما چه جوري؟چه جوري رازي شدن خودشونو بكشن؟؟؟؟؟؟؟؟/
نمي دونم ....................

Atieh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران

پشت سر آدم های بزرگ همیشه زیاد حرف میزنن!! ولی نباید باور کرد! (مغرور شدیم! :D)
ولی جدا اولیشو که کاملا چرت میگن دومیشم باز کاملا چرت میگن ! مثلا من الان 5ساله درس میخونم تو سمپاد یه نفر هم همدوره ام نبوده که خودکشی کرده باشه پس اونقدرا هم بالا نیست ! ما که ندیدیم حداقل!

saboteur

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر / نرم افزار

به نقل از عطیه.م :
پشت سر آدم های بزرگ همیشه زیاد حرف میزنن!! ولی نباید باور کرد! (مغرور شدیم! :D)
ولی جدا اولیشو که کاملا چرت میگن دومیشم باز کاملا چرت میگن ! مثلا من الان 5ساله درس میخونم تو سمپاد یه نفر هم همدوره ام نبوده که خودکشی کرده باشه پس اونقدرا هم بالا نیست ! ما که ندیدیم حداقل!
ولی من دو نفرو میشناسم! :( خیلی بده :(

Atieh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد

خب دو نفر بازم کمه! در کل شما چند تا سمپادی میشناسین؟؟ حداقل 100 نفر! و 2 از صد خیلی کمه!
البته بد که هست ولی بازم تقصیر سمپاد فکر نمیکنم باشه به خود آدم ها مربوطه!

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر - نقره ۸۸ - طلا ۸۹

آقا هرکسی میتونه به فکر خودکشی بیفته سمپادی و غیره نداره...!!!
اتفاقا به نظر من تو شرایط بد بین یه سمپادی و یکی دیگه احتمال خودکشی سمپادی بیشتره...
(دلیلشم نپرسید چون توضیح دادنش سخته! :D )

• شروع کننده موضوع

سمپادی!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
می ریم تهران...
رشته دانشگاه
پزشکی دیگه!

آره منم به شدت موافقم!کلا به خودکشی و خوب یا بد بودنش کاری ندارم این که راجع به بکس سمپاد این حرفا رو می زنن یه ذره خیلی به آدم بر می خوره آخه من نمی دونم چرا ملت فکر می کنن سمپادیا باید اینجوری باشن؟؟؟!!من به جرئت می تونم بگم سمپادیا از بچه های دیگه شادترن اصلا هم اسگل نیستن(بر خلاف تصور اونا!!) ولی این تصور واقعا هستاااا شما بین اطرافیانتون ببینید وقتی برای اولین بار باهامون برخورد داشته باشن فکر می کنن ما فقط تو دنیا دفتر کتابو می شناسیم و این اصلا خوب نیست!از نظر من داره در حق ما ظلم میشه!!!! :(

Atieh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پاسخ : سمپادی و خودکشی

به نقل از سمپادی! :
آره منم به شدت موافقم!کلا به خودکشی و خوب یا بد بودنش کاری ندارم این که راجع به بکس سمپاد این حرفا رو می زنن یه ذره خیلی به آدم بر می خوره آخه من نمی دونم چرا ملت فکر می کنن سمپادیا باید اینجوری باشن؟؟؟!!من به جرئت می تونم بگم سمپادیا از بچه های دیگه شادترن اصلا هم اسگل نیستن(بر خلاف تصور اونا!!) ولی این تصور واقعا هستاااا شما بین اطرافیانتون ببینید وقتی برای اولین بار باهامون برخورد داشته باشن فکر می کنن ما فقط تو دنیا دفتر کتابو می شناسیم و این اصلا خوب نیست!از نظر من داره در حق ما ظلم میشه!!!! :(
نکته جالبتر اینه که وقتی یه مدت با کسی دوست باشی و اون ندونه که سمپادی هستی ، وقتی میفهمه به آدم میگه : "اصلا بهت نمیاد!" ! برای خودم تا حالا چندبار اتفاق افتاده! ولی اصلا ذهنیتشون نسبت به سمپادی ها عوض نمیشه انگار! فکر میکنن به ما فشار درسی میاد ، استعدادهامون شکوفا نمیشه! هممون خل میشیم! و کلی حرف دیگه ...........!

• شروع کننده موضوع

سمپادی!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
می ریم تهران...
رشته دانشگاه
پزشکی دیگه!

آره بابا ما هم وقتی واسه امتحان نهایی سال سوم راهنمایی می رفتیم حوضه قبل از اینکه کارتامونو نشون بدیم و نمی دونستن که سمپادی هستیم هم بچه های دیگه و هم بکس کادرشون کلی باهامون خوب بودن و کلی ازمون تعریف می کردن ولی تا می فهمیدن ما سمپادی هستیم اخلاقشون زمین تا آسمون با ما فرق می کرد هی هر دو مین یه بار می گفتند خب حالا فکر کردید کی هستید مسئولای حوضه ام که یه جوری بهمون نگاه می کردن که ما فکر می کردیم دارن فکر می کنن که چه جوری کتکمون بزنن....ما واقعا نمی دونستیم چی کار کنیم تنها کاری که می تونستیم بکنیم این بود که نذاریم کسی بفهمه ما از فرزانگانیم...(مثل جزامی ها.... :D)
به نقل از عطیه.م :
نکته جالبتر اینه که وقتی یه مدت با کسی دوست باشی و اون ندونه که سمپادی هستی ، وقتی میفهمه به آدم میگه : "اصلا بهت نمیاد!" ! برای خودم تا حالا چندبار اتفاق افتاده! ولی اصلا ذهنیتشون نسبت به سمپادی ها عوض نمیشه انگار! فکر میکنن به ما فشار درسی میاد ، استعدادهامون شکوفا نمیشه! هممون خل میشیم! و کلی حرف دیگه ...........!

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

احتمالا همش به دلیل فشار های پدر و مادر ها و رقابت سنگین پیش از کنکوره. همین اصفهان پیارسال یکی از پیشی های مدرسه ما نمره آزمون آزمایشیش رو که گرفته بود ناامید شده بود. دلش می خواست حتما شریف بره. آخرش رفت بالای ساختمون بانک پاسارگاد و خودشو پرت کرد پایین!

elahe

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
بندرعباس

به نقل از MellicA :
احتمالا همش به دلیل فشار های پدر و مادر ها و رقابت سنگین پیش از کنکوره. همین اصفهان پیارسال یکی از پیشی های مدرسه ما نمره آزمون آزمایشیش رو که گرفته بود ناامید شده بود. دلش می خواست حتما شریف بره. آخرش رفت بالای ساختمون بانک پاسارگاد و خودشو پرت کرد پایین!
وا!
چقدر ضعیف....
من اصلا"به ااین فکر نمیکنم که بخاطره یه دانشگاه یا یه نمره ی خووب نعمتی که خدا بم داده رو از دست بدم!شاید پیش بیاد شخص بخاطره موقعیت اجتماعی یا وضعیت زندگیش خودکشی کنه و این قضیه وا3 سمپادی ها هم صدق میکنه ...ولی به خاطره دانشگاه و این جوور چیزا واقعا"مسخرست و بی عرضگی شخص رو نشوون میده...

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه

به نقل از Elika :
وا!
چقدر ضعیف....
من اصلا"به ااین فکر نمیکنم که بخاطره یه دانشگاه یا یه نمره ی خووب نعمتی که خدا بم داده رو از دست بدم!شاید پیش بیاد شخص بخاطره موقعیت اجتماعی یا وضعیت زندگیش خودکشی کنه و این قضیه وا3 سمپادی ها هم صدق میکنه ...ولی به خاطره دانشگاه و این جوور چیزا واقعا"مسخرست و بی عرضگی شخص رو نشوون میده...
خوبه که شما اینطور فکر می کنید. اما همه اینجوری نیستن. گاهی وقتی آدم خیلی ناراحت یا عصبانی باشه نمیفهمه داره چی کار میکنه. دیگه حتی جونش هم براش ارزشی نداره. گاهی شوک وارد شده اونقدر زیاده که آدم می خواد فقط زندگیش تموم بشه و به چیز دیگه ای هم فکر نمی کنه. امیدوارم برای کسی پیش نیاد

elahe

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
بندرعباس

به نقل از MellicA :
خوبه که شما اینطور فکر می کنید. اما همه اینجوری نیستن. گاهی وقتی آدم خیلی ناراحت یا عصبانی باشه نمیفهمه داره چی کار میکنه. دیگه حتی جونش هم براش ارزشی نداره. گاهی شوک وارد شده اونقدر زیاده که آدم می خواد فقط زندگیش تموم بشه و به چیز دیگه ای هم فکر نمی کنه. امیدوارم برای کسی پیش نیاد
آره..این و که گاهی وا3 آدم همه چی بی ارزش میشه قبول دارم وا3 خودمم پیش اومده ولی صبره که لازمه ...بعد از چند رووز یا شایدم چند ماه ادم خود بخ خود به افکارش و کاری که به سرش زده بوود میخنده!!!!
فقط امیدوارم دیگه نشنویم این و که هی یکی یکی مخ های مملکت دارن با افکار و نفس ضعیف از بین میرن...واقعا "

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه

ما که خیلی سرخوشیم. جدا از اون هم به قول خودم Genius ها نمی میرند.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

سلام..
بعيد نيست امار خودكشي بالارفته باشه..البته اين بيشتر مربوط ميشه به قشر مرفه!نه ما ها كه چون ذكر مصيبت تو جمع صفاي خاصي داره باهم سر شهريه مدرسه بحث ميكنيم و پشت بدترين معلم مدرسه صفحه ميذاريم و.. :D
از تاپيكت كلي خوشم اومد..ما ميتوونييم!(اين رو خودمون ميدونيم!) P:> (;

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

کلا همه به سمپادیا یه جور دیگه نگاه میکنن.همه جا خودکشی داره زیاد میشه.تا حالا کسی نشسته آمار خودکشی بین نمونه ایا رو حساب کنه؟!
روز اولی که یه سری بچه ها از نمونه اومده بودن دبیرستان ما،داشتیم راجع به یه فیلم حرف میزدیم یکیشون گفت مگه شما تلویزیون هم میبینید؟؟؟!!

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

به نقل از ParNiaN.D :
کلا همه به سمپادیا یه جور دیگه نگاه میکنن.همه جا خودکشی داره زیاد میشه.تا حالا کسی نشسته آمار خودکشی بین نمونه ایا رو حساب کنه؟!
روز اولی که یه سری بچه ها از نمونه اومده بودن دبیرستان ما،داشتیم راجع به یه فیلم حرف میزدیم یکیشون گفت مگه شما تلویزیون هم میبینید؟؟؟!!
هه هه ! جدا چرا همشون فک می کنن ما از زندگی عقب افتادیم ؟؟؟
ببخشیدا ولی یکیش همین برادر من ! نه تنها سمپادی نیست بلکه خیلیم از ما بدش میاد !( فک کنم از حسودیشه !) منطق عم که تو مخش نمی ره ! الله اکبر...

بالا