• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هواداران استقلال بشتابید

asal_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
0
۲۰۲۲۰۵۳۰_۲۱۵۸۲۱_rea9.jpg

۲۰۲۲۰۵۳۰_۲۱۵۵۰۶_0j1a.jpg

مبارک همتون باشه 💙
تنها قسمتی که واقعا ناراحتم کرد گریه های فرهاد بود...🥲
ممنون ازت آقای مجیدی💙

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
آقا من یه مدتی نبودم و خب نشد بیام پیام بذارم

همیشه گفتن هوا که پاک باشه... آسمون همیشه آبیه!
این قهرمانی نتیجه ۹ سال صبر هوادار با این همه ظلمی که بهمون شد بود!
بعد از نه سال شاه فرهاد تیم رو دستش گرفت از اول فصل و شخصیت قهرمانی رو بهمون برگردوند!
و واقعا خودی و ناخودی نداشت همه با شاه فرهاد بد بودن از علیرضا منصوریان تا محمود فکری بگیرید تا پیشکسوتای پرسپولیس
اینکه شاه فرهاد سرمربی باشه و کاپی وریا گیان کاپیتان شاید شیرین ترین ترکیب برای قهرمانی استقلال میتونست باشه!
شاید بگین پرسپولیس ۵ ساله داره قهرمان میشه (حالا بماند در راه این ۵ قهرمانی چه کار های کثیفی کردن!) پس چرا انقدر ناراحتن؟
علت اینه که اولین فصلی که مسعود سلطانی فر تیم مورد علاقه اش یعنی پرسپولیس رو رها کرد حتی یک هفته هم پرسپولیس صدر جدول نبود!
و عجیب تر اینکه عملکرد این فصل پرسپولیس به مراتب از فصل پیش خودش طبق امار بهتر بوده پس علت چیه که قهرمان نشدن؟! علت اینه که ۵ سال مسعود سلطانی فر و اطرافیانش با ضعیف کردن استقلال و دادن جام های اسنپی به پرسپولیس شأن و شخصیت استقلال رو داشتن نابود میکردن که شاه فرهاد اومد و شخصیت برنده رو بهمون برگردوند!

من فقط میدونم که شاه فرهاد فرزند ناصرخان حجازی اومد و انقدر با اقتدار این تیم رو قهرمان کرد که حرف وحدیثی باقی نذاره!

تو‌ دریایی ولی ساحل نداری... آهای فرهاد مجیدی!
داری میگی مثلا اون ریدمانی که علی کچل زد به تیم مقصرش پرسپولیسه؟

من استقلالیم، ولی واقع بین باشیم، تو این چند سال استقلال اونقدر که باید خوب نبود.

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
داری میگی مثلا اون ریدمانی که علی کچل زد به تیم مقصرش پرسپولیسه؟

من استقلالیم، ولی واقع بین باشیم، تو این چند سال استقلال اونقدر که باید خوب نبود.
من کاری با سرمربی خاصی ندارم
دارم میگم آقا امسال پرسپولیس از سال قبلش طبق آمار و امتیاز بالاتر بوده ولی چرا قهرمان نشد؟ چون استقلال قویتر و بهتر بود
طی این پنج سال استقلال رو ضعیف میکردن از راه های مختلف مثلا همون زمان که برانکو رو برای پرسپولیس می اوردن علی منصوریانو اوردن استقلال خب این دو مربی اصلا قابل قیاس نیستن
یا مثلا تا استقلال داشت نتیجه میگرفت یهو میدیدی نصف تیم فسخ کردن رفتن
یهو وسط فصل مربی مونو میگرفتن!
منظورم ازین متن یه همچین چیزی بود ! اینکه استقلال امسال با شاه فرهاد شخصیت واقعی خودش رو بدست اورد و سال های قبل به هر بهانه ای که بود به استقلال ضربه زدن اما امسال در اولین سالی که سلطانیفر رفت نتونستن ضربه بزنن
البته اشتباه نشه ها امسال هم ضربه زدن با سرباز کردن دو مدافعمون ولی شاه فرهاد به اینا نمیبازه💙
به قول یه عزیزی
پرسپولیس حداقل برا اثبات پاک بودن قهرمانیاش امسال باید حداقل یک هفته رو صدر می بود اما امان از وقتی بابا مسعود نباشه انگار پرسپولیسی نیست!

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام!💔
فقط اومد شاید یکی از تلخ ترین اخبار ده سال اخیر باشگاه رو بدم و برم!
علت اینکه مث همیشه طومار نمینویسم اینه که واقعا و عمیقا قلبم شکسته و اصلا تاب و توان نوشتن متن ندارم!💔
شاه فرهاد مجیدی از استقلال جدا شد!
img_20220530_225459_aiw2.jpg

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
الان که بدلیل دست دست کردن کادر مدیریتی در انتخاب سرمربی حال هممون بده...
خواستم اول بگم که گویا توافقات اولیه با یسری بازیکن انجام شده و بعد از انتخاب سرمربی معرفی میشن..
اولین بازیکنی که حضورش تو تیم قطعی شده سجاد شهباززاده هست که دوباره به خونه خودش استقلال برگشت:)💙

msg-1392244797-28939_rey0.jpg

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
گُلم را میبرن خدایا...
کاری ز دستم بر نمی آید...💔🥀
d2401725-a9f8-4cd0-8d8f-d312126702fa_va8p.jpg

نمیدونم از کجا شروع کنم...وریا برای ما فقط یه کاپیتان نبود و کلمه ای در وصف کاپی وریا گیان وجود نداره!💙
همیشه پشت مردم کشورش بود... و همیشه همیشه همیشه پشت هواداران استقلال بود و تو سخت ترین روزا کنارمون بود!
میتونم بگم تحمل این 9 سال بدون وریا غفوری خیلی خیلی برای هممون سخت تر میشد
هرچی ازین بزرگمرد بگم کم گفتم ولی اونایی که باعث عدم تمدید قراردادش با استقلال شدن بدونن وریا با قرارداد ابدی به قلب ما استقلالیا پیوسته!
وریا با بودنش تو تیم و حرفاش و کاراش میتونم بگم ناصرخان حجازی رو تو آسمونا رو سفید کرد و توی تاریخ باشگاه استقلال ماندگار شد...💙

سالها بعد برای نسل بعدی هوادارای استقلال تعریف میکنیم روزگاری وقتی اسم وریا غفوری تو جمعی میومد استقلالیا سرشونو بالا میگرفتن با غرور راجبش حرف میزدن
بهشون میگیم به آبی بودنتون افتخار کنید این فوتبالیست با شرف بازوبند استقلال رو بسته بود 💙

شاید وقتی به ما استقلالیا بگن وقتی میگیم وریا اولین خاطره ای که میاد تو ذهنت چیه؟!
هممون یاد شب 18 آذر 98 بیفتیم و بازی با پیکان!
شبی که استراماچونی رو ازمون گرفتن و روی نیمکت استقلال فقط دکتر ستوده و بهزاد غلامپور نشسته بودن...
اون شب وریا سرمربی تیم بود...کاپیتان تیم بود ... هوادرا تیم بود...دلسوز تیم بود...یار وفادار تیم بود..!
و اون شوتی که چسبوند به تور دروازه انگار قدرت 30 میلیون استقلالی پشتش بود! شوتی بود که انگار به قلب فدراسیون کثیف و سلطانیفر زده شد... احساس اون لحظه کاپی وریا در هم آمیخته بود از شادی غم استرس و همه چی!
این شاید خاطره انگیز ترین صحنه وریا تو استقلال بود...💙
4962777d-e1a0-40d7-bcb4-65b1a072dd9b_9g5.jpg

من نشد با تو بمونم... چه حیف! که نشد سر تو باشه رو شونم... چه حیف!
روی بوم از تو نقاشی کشیدم آخرش همه رنگارو پاشیدم روی بوم... چه حیف!
دیگه دستاتو ندارم ندارم... چه حیف! که خاموش میشه ستارم ستارم ستارم... چه حیف!
کدوم عکس دوتاییمونو رو طاقچه بذارم... چه حیف!

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بلیت فروشی بازی استقلال - مس کرمان شروع شده
و خب کلا یه جایگاه دادن به خانوما و 500 نفر ظرفیت کلا:|
و توی 5 دیقه از 500 بلیت رسید به 230 تا بلیت🔥
اگه مثل قضیه مشهد نشه که فک نمیکنم بشه حداقل گویا فشار های فیفا داره جواب میده !
از اینجا که فک نکنم کسی بره ولی خواستم این پیامو بذارم اینجا تا از سال 2010 که این تاپیک شروع شده 12 سال بعد اونم با فشار فیفا خانوما تونستن برن استادیوم هرچند به تعداد کم!
و چقدر خوب که این تحول از بازی تیم مردمی و پاک استقلال شروع بشه!💙
شاید کمترین حق یه هوادار فوتبال میتونه دیدن بازی تیم محبوبش باشه که سال ها از دخترای فوتبالی این حق رو گرفتن!
همین فقط اینکه کسی تونست بره جای بقیه رو هم خالی کنه!
امیدوارم تو اولین حضور دخترای استقلالی توی ورزشگاه یه برد پرگل رو ببینیم !💙

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
سال فارغ التحصیلی
1403
🥺😍💙 من چون اصفهانم باید منتظر بمونم نیم فصل دوم بازی استقلال سپاهان برم اگه اجازه بدنننننن... لحظه شماری میکنم واسه اونروز🥲
فک نکنم اصفهان بانوان رو راه بدن ! فعلا گویا فقط برا آزادی باز شده ورود خانوما حتی امروز هوادارای خانوم نساجی هم تو ورزشگاه بودن

ولی خوشحالم یه استقلالی به استقلالیای اینجا اضافه شده:)💙

بالا