• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدارس مختلط

• شروع کننده موضوع b.95
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : مدارس مختلط

به نقل از lof :
ببین فرهنگ سازی یعنی چی؟!

یعنی اینکه یه کاری کنیم از این ... بازیا در نیارن مردم!

حالا واسه این کار باید از پایه شروع کرد

و این که تو میگی هم بازم من میگم غلطه

چون اگه فرهنگ این قضیه بیفته تو ذات یه بچه دیگه تغییرش نمیشه داد (ممکنه کمی بشه تغییرش داد ولی نه به کلی)

روانشناسا میگن 5 تا 6 سالگی زمان شکل گیری شخصیت کودکه

خب ما میتونیم با فرهنگ درست بریم سراغش!

حالا بالفرض 2 3 نفرم در رفتن! خب تو هر جامعه ای بالاخره 2 3 تا نخاله هستن!

بهتر از الانه که یارو پسره یه دختر ازش ساعت میپرسه دست و پاشو گم میکنه میزنه به چاک!
بس جرا تو كشوراي ديكه كه از همون٥-٦ سالكي روشون كار ميشه،اينهمه فساد و روابط ديكه وجود داره؟همه شون جزو نخاله هان؟ من يه جيزايي جديدا ديدم كه كلا نظرمو عوض كرده،همونايي كه تا روز قبلش از اين نظرا ميدادن كارايي كردن كه فهميدم همه حرفاشون شعاره و مزخرف!
ادم اكه ادم باشه جه با محدوديت جه بدون اون سعي ميكنه خوب باشه
البته نميكم كه شرايط اصلا تاثيرندارن ولي بازم به خود طرف بستكي داره. اين همه كشور مسلمون تو دنيا هست،جرا تو اون كشورا مثل كشور ما نيست؟در صورتي كه اوناهم محدوديت هايي دارن،ولي جون به يه جيزي اعتقاد و باور دارن،بي جنبه نيستن. مشكل مردم ما اينه كه به جيزي بايبند نيستن و أكثريت مردممون حزب بادن!!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از SHaBo0N :
بس جرا تو كشوراي ديكه كه از همون٥-٦ سالكي روشون كار ميشه،اينهمه فساد و روابط ديكه وجود داره؟همه شون جزو نخاله هان؟ من يه جيزايي جديدا ديدم كه كلا نظرمو عوض كرده،همونايي كه تا روز قبلش از اين نظرا ميدادن كارايي كردن كه فهميدم همه حرفاشون شعاره و مزخرف!
البته نميكم كه شرايط اصلا تاثيرندارن ولي بازم به خود طرف بستكي داره. اين همه كشور مسلمون تو دنيا هست،جرا تو اون كشورا مثل كشور ما نيست؟در صورتي كه اوناهم محدوديت هايي دارن،ولي جون به يه جيزي اعتقاد و باور دارن،بي جنبه نيستن. مشكل مردم ما اينه كه به جيزي بايبند نيستن و أكثريت مردممون حزب بادن!!
فساد چیه ؟
یکی میخواد فساد کنه به بقیه چه ؟!
چرا تو ایرانم که از 5 6 سالگی باهاشون کار نمیکنن فساد هست ؟!

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب منم همينو ميكم، اينا ميكن اكه فرهنك سازي شه فساد خيلي كم ميشه و روابط سالم ميشه،من ميكم فرهنك سازيم بشه، اكه يكي نخواد نخواد نميشه!
تو ايرانم مثل همه جاي ديكه همه جي هست!اول درست بخون من جيا نوشته م و بحث سر جيه بعد جواب بده!!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از SHaBo0N :
خوب منم همينو ميكم، اينا ميكن اكه فرهنك سازي شه فساد خيلي كم ميشه و روابط سالم ميشه،من ميكم فرهنك سازيم بشه، اكه يكي نخواد نخواد نميشه!
تو ايرانم مثل همه جاي ديكه همه جي هست!اول درست بخون من جيا نوشته م و بحث سر جيه بعد جواب بده!!
فرهنگ سازی میتونه کم کنه این مسئله رو خیلی خوب !

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از HIM :
خوب واسه آینده که همه ی نظرها تکراریه . . . فرهنگ سازی از پایه . . . از مهدکودک و دبستان و ... این جور چیزا!
چرا روی فرهنگ خانواده ها کار نشه؟ چون مختلط شدن مدارس که یه چیزی نزدیک به محاله پس حداقل یه چند تا راه کار بدین برای فرهنگ سازی خانواده ها در این زمینه. جامعه تشکیل شده از همین خانواده هاست اگه روی فرهنگ خانواده ها کار بشه تاثیرش روی جامعه ست و دیگه مهم نیست که مدارس مختلط باشه یا نه
ببین فرهنگ سازی رو یه مرد 30 ساله هیچ اثری نداره از پایه باید شروع کرد و اینکه خیلی تابو ها فعلا شکسته شده و این تقریبا میشه گفت یه فرهنگ سازی خود جوش!

ولی با فرهنگ سازی تو خونواده ها موافقم

(هر چند اثر چندانی نداره)

به نقل از SHaBo0N :
هه کی گفته همچین حرفایی رو؟!!!!

باو شما چرا نمیخواین باور کنین که فساد تو ایران داره بیداد میکنه!

ولی علنی نیست و کسی نمیبینه!

تو خارج (البته بعضی کشورا) از 18 سال به بعد همه چی آزاده و علنی یکی از ایران میگه اااا اینا چقد فاسدن! خوشا به حال خودمون!

درصورتی که کشور خودشو نمیبینه

البته نبایدم ببینه! چون هیچ آمار علنی و واضحی نیست!

الان ایدز تو ایران 20 درصد(البته فک کنم) به خاطر روابط نامشروعه!

باو کجای دنیا این طوریه؟!!

اگه مدارس مختلط شه مادر پدرا هم خیالشون از بچه هاشون راحته چون دوستی با یه دختر یه مسئله عادیه و اون جاس که دیگه روابط سالم تر میشه

به نقل از Fade To Black :
فرهنگ سازی میتونه کم کنه این مسئله رو خیلی خوب !
موافقم

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

من از چند تا پدر مادر و پدر و مادر خودم پرسیدم که با مدارس مختلط موافقین؟
همشون گفتن 100% چون فرد براش از همون ابتدا عادی میشه و برای کنجکاوی و ارضای عواطف خودش نمیره مخفیانه با یکی دوست شه که بعد کارش به روابط نامشروع بکشه چون یه دوست تو از جنس مخالف تو مدرسه داره بعدشم اگه از اول مدارش اینجوری باشن وقتی فرد وارد یه جامعه ای که مختلط هست مثل دانشگاه دچار اینجور مشکلات نمیشه حداقل میدونه که چجوری باید با جنس مخالف ارتباط برقرار کنه

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از lof :
ببین فرهنگ سازی رو یه مرد 30 ساله هیچ اثری نداره از پایه باید شروع کرد و اینکه خیلی تابو ها فعلا شکسته شده و این تقریبا میشه گفت یه فرهنگ سازی خود جوش!

ولی با فرهنگ سازی تو خونواده ها موافقم

(هر چند اثر چندانی نداره)
هه کی گفته همچین حرفایی رو؟!!!!

باو شما چرا نمیخواین باور کنین که فساد تو ایران داره بیداد میکنه!

ولی علنی نیست و کسی نمیبینه!

تو خارج (البته بعضی کشورا) از 18 سال به بعد همه چی آزاده و علنی یکی از ایران میگه اااا اینا چقد فاسدن! خوشا به حال خودمون!

درصورتی که کشور خودشو نمیبینه

البته نبایدم ببینه! چون هیچ آمار علنی و واضحی نیست!

الان ایدز تو ایران 20 درصد(البته فک کنم) به خاطر روابط نامشروعه!

باو کجای دنیا این طوریه؟!!

اگه مدارس مختلط شه مادر پدرا هم خیالشون از بچه هاشون راحته چون دوستی با یه دختر یه مسئله عادیه و اون جاس که دیگه روابط سالم تر میشه
موافقم
خوب آره اگه یه کسی تو سن و سال های ما بخواد این مسائل رو واسه پدر و مادر ها توجیه کنه نتیجه ای نداره. مسئله اینه که یه ارگان یا یه گروه یا این مراکز مشاوره و ... باید این مسئله رو واسه بعضیا حل کنن تا توجیه بشن. اگه طرف منطقی باشه سنش مهم نیست حرف حق رو قبول میکنه.

در مورد ایدز راست میگی الان تو همین نیشابور که تازه یه شهر کوچیک هم هست امار این جور چیز ها خیلی بالا رفته. اولش شاید یکی بگه نه این جوری نیست ولی اگه یه خورده با دقت به جامعه نگاه کنه و سرو کارش با این جور افراد این کاره بیوفته میفهمه دور و برش چه خبر بوده و نمیدونسته!
تو آمریکا و اروپا مردم همون جوری که نشون میدن هستن و چیزی برای مخفی کردن ندارن!

armitaa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز

به نقل از HIM :
خوب آره اگه یه کسی تو سن و سال های ما بخواد این مسائل رو واسه پدر و مادر ها توجیه کنه نتیجه ای نداره. مسئله اینه که یه ارگان یا یه گروه یا این مراکز مشاوره و ... باید این مسئله رو واسه بعضیا حل کنن تا توجیه بشن. اگه طرف منطقی باشه سنش مهم نیست حرف حق رو قبول میکنه.

در مورد ایدز راست میگی الان تو همین نیشابور که تازه یه شهر کوچیک هم هست امار این جور چیز ها خیلی بالا رفته. اولش شاید یکی بگه نه این جوری نیست ولی اگه یه خورده با دقت به جامعه نگاه کنه و سرو کارش با این جور افراد این کاره بیوفته میفهمه دور و برش چه خبر بوده و نمیدونسته!
تو آمریکا و اروپا مردم همون جوری که نشون میدن هستن و چیزی برای مخفی کردن ندارن!
آخه مثلا چندتا آدم منطقی پیدا میشه که بخواد حرف مراکز مشاوره رو قبول کنه؟؟ 10تا از 100 تا ... اینجوری که نمیشه بهش گفت فرهنگ سازی دیگه...

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
كامپيوتر ، فيزيك (در حال مطالعه)
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

البته ما این رو میتونیم به چند نگاه نگاه کنیم
اگه دختروونه و پسروونه رو قاطی کنن ، از جهتی خوبه و از جهتی هم بده
میگین از چه جهت خوبه؟
از این جهت که اگه پسری توی این مدارس از یه دختر خوشش بیاد و دختره هم درسش توپ باشه ، پسره برای اینکه دختره یه نگاهی بهش بنداره ، سعی می کنه که درسش رو به سطح عالی برسونه و بالعکس
میگین حالا از چه جهت بده؟
از این جهت بده که خودتون می دونید دیگه اینجا ایرانه و بعضی از مردم اون جنبه درست و حسابی ندارن ( البته بچه های غیر سمپادی رو عرض می کنم ) و ممکنه که یک اتفاقی بیفته که نه برای مدرسه خوبه و نه برای دانش آموز
البته اگه شما میخواین که مدرسه ها مختلط بشه ، باید مدارس سمپاد باهم و مدارس غیر سمپاد هم باهم مختلط بشه و دانش آموزان بی جنبه رو از این نعمت بی نصیب کنن

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از MHD.H :
میگین حالا از چه جهت بده؟
از این جهت بده که خودتون می دونید دیگه اینجا ایرانه و بعضی از مردم اون جنبه درست و حسابی ندارن ( البته بچه های غیر سمپادی رو عرض می کنم ) و ممکنه که یک اتفاقی بیفته که نه برای مدرسه خوبه و نه برای دانش آموز
البته اگه شما میخواین که مدرسه ها مختلط بشه ، باید مدارس سمپاد باهم و مدارس غیر سمپاد هم باهم مختلط بشه و دانش آموزان بی جنبه رو از این نعمت بی نصیب کنن
خوب شما بگو اين بي جنبگي از كجا ناشي ميشه؟؟؟
از همين كه پسر و دختر با هم فاصله دارن و نميتونن با هم رابطه داشته باشن
اگه از اول مدارس ما اينجوري ميبود اين بي جنبگي پيش نميومد

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از !Poorya! :
خوب شما بگو اين بي جنبگي از كجا ناشي ميشه؟؟؟
از همين كه پسر و دختر با هم فاصله دارن و نميتونن با هم رابطه داشته باشن
اگه از اول مدارس ما اينجوري ميبود اين بي جنبگي پيش نميومد
خوب دیگه
من هم همینو میگم
البته کسانی که در چنوب شهر تهران زندگی می کنن ، مادرزادی بی جنبه هستند ولی نه همه اونها چون رابطه ندیدن
بعدشم این کار فایده ی بسیار بالایی داره ولی یکی بره به این رئیس سمپاد بگه که بابا جان شما مصلحت رو نگاه کن و ببین که بچه ها اینطوری چه پیشرفتی می کنن.
به نظر شما این کار فایده ای نداره؟ :-[

mahya...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شهرسازی

به نقل از MHD.H :
خوب دیگه
من هم همینو میگم
البته کسانی که در چنوب شهر تهران زندگی می کنن ، مادرزادی بی جنبه هستند ولی نه همه اونها چون رابطه ندیدن
بعدشم این کار فایده ی بسیار بالایی داره ولی یکی بره به این رئیس سمپاد بگه که بابا جان شما مصلحت رو نگاه کن و ببین که بچه ها اینطوری چه پیشرفتی می کنن.
به نظر شما این کار فایده ای نداره؟ :-[
اصلا هیچ ربطی به جنوب شهری بودن یا شمال شهری بودن نداره کلا ایرانی همشون بی جنبه اند البته اینم به خاطره همون جدا کردن پسر و دخترا از همون بچگی بوده

armitaa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز

به نقل از MHD.H :
ببخشید اما اگه شما مطلب رو کامل میخوندی متوجه میشدی که ما گفتیم بدون فرهنگ سازی ( از بین بردن همین بی جنبگی که گفتید ) نمیشه مدارس رو مختلط کرد...

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از armitaa :
ببخشید اما اگه شما مطلب رو کامل میخوندی متوجه میشدی که ما گفتیم بدون فرهنگ سازی ( از بین بردن همین بی جنبگی که گفتید ) نمیشه مدارس رو مختلط کرد...
خوب من هم دوباره این حرف رو تاایدد ردم
باید برای این کار فرهنگ سازی بشه که تو کشور ما خیلی سخته

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از mahya... :
اصلا هیچ ربطی به جنوب شهری بودن یا شمال شهری بودن نداره کلا ایرانی همشون بی جنبه اند البته اینم به خاطره همون جدا کردن پسر و دخترا از همون بچگی بوده
موافقم اون جنوب شهری محیطش روش تاثیر گذاشته و باعث تغییر فرهنگش شده که با مدرسه رفتن و آموزش درست فرهنگ حل میشه (گفتم که شخصیت فرد در 5 6 سالگی شکل میگیره)

و اینکه تاپیک داره سر یه چیز هی بحث میکنه و اون فرهنگ سازی هس

نظرات مخالف بیان جلو

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

منم موافقم از همون اول باید مدارس مختلط باشه. همین الانش من نمیدونم توی دانشگاه با یه دختر چطوری باید برخورد کنم.
فساد که اگه آمار بگیرن اگه اول نباشیم دوم هستیم. (بعد از تایلند که کلن صادرات داره)

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از stewie_griffin :
منم موافقم از همون اول باید مدارس مختلط باشه. همین الانش من نمیدونم توی دانشگاه با یه دختر چطوری باید برخورد کنم.
فساد که اگه آمار بگیرن اگه اول نباشیم دوم هستیم. (بعد از تایلند که کلن صادرات داره)
خوب دیگه
همه دارن برای EQ میگن دیگه
باید رفتار اجتماعیمون رو قوی کرد
ولی چرا قاطی نمی کنن
مگه باعث پیشرفت نمیشه؟

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از MHD.H :
خوب دیگه
ولی چرا قاطی نمی کنن
مگه باعث پیشرفت نمیشه؟
عزیز من اسلام در خطر است!

کفر و فساد در جامعه رخنه خواهد کرد!

جامعه غرب همین را میخواهد!

آقا امام زمان از ایران روی برگردان خواهد شد!!!

به نظرت چرا نمیکنن این کارو؟!!

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از lof :
عزیز من اسلام در خطر است!

کفر و فساد در جامعه رخنه خواهد کرد!

جامعه غرب همین را میخواهد!

آقا امام زمان از ایران روی برگردان خواهد شد!!!

به نظرت چرا نمیکنن این کارو؟!!
مگه میخوایم تو مدارس چی کار کنیم
مگه الان تو فرزانگان ها حجاب ندارن
مگه بچه های حلی یا طلایه داران و .... چشم ناپاکن برادر من
خدا گفته هر کاری که باعث یشرفت میشه بککنید

• لایک
امتیازات: TMNT

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مهــــــــــــراد :
خوب دیگه
ولی چرا قاطی نمی کنن
مگه باعث پیشرفت نمیشه؟
من مخالفم با مختلط شدن مدارس..
خوب مسئله همينه تقويت رفتاراي اجتماعي يه..
سخته..بخواي به يه عده تفهيم كني كه در روابط انساني بايد نگاه جنسي رو كنار گذاشت..
خصوصا اگه اون يه عده چنتا بچه و نوجوون باشن..
من تا حدي فكر مي كنم ناشدني يه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا