• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی شماره 3 سمپادیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ
پاسخ : گردهمایی شماره 3 سمپادیا

به نقل از ندا مکرم :
كارگاه علوم
كارگاه هنري بعدش
مسافرت

دوستان، كوه و دركه رو بي خيال! اونجا به نظرتون واقعاً ميشه 30 نفري صحبت و بحث كرد؟!!

آخه صحبت و بحث برای چیه ؟! برای بررسی اهداف سایت ؟! اگه بخاطر سایته که تو خود سایت هم میشه بحث کرد ! اگرم در مورد سایت نیست که جاش اصلا مهم نیست ! خب آره ! تو پارک جمشیدیه تو یکی از آلاچیقا ( خیلی بزرگن ) میشه بحث کرد !

شما بحث کنین من و مهراب و رفقا هم میریم کوه ! :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

6 صفحه بحث شد و آخرش هیچی ! اگر کسی کافی شاپ یا رستورانی میشناسه که ظرفیت 30 نفر با صدای بلند رو داشته باشه معرفی بکنه.
پیشنهادات تفریحی مثل کوه و پارک پذیرفته نیست.

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

به نقل از مطهری :
پیشنهادات تفریحی مثل کوه و پارک پذیرفته نیست.

یعنی چی پیشناهاداته تفریحی مثل کوه و پارک !؟ بیا ! اینجا هم دیکتاتوری ! بدون دلیل هرکاری دلشون میخواد میکنن مدیرا...

به درک

هر جا میخوان برین خودتون ... مسخره ها ...

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

:))
بابا جو گیر!!! :))
دیکتاتوری رو بیخیخی، اگه دیکتانوری نکنن دیکتاروری میاد خودشو غالب میکنه!!! :))

کجا باشه؟
شمال ، شرق غرب مرکز جنوب؟ اصلا کرج خوبه پاشیم بریم؟
یعنی تو کل تهران فقط یه رستوران وجود داره که تحمل این ظرفیتو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

فکر کنم دلیلش کاملا واضحه. رفتن به جاهایی مثل کوه یا پارک دردسرهایی خواهد داشت. یک نفر مامور بیاد بگه تو کوه چیکار می کنید ، شما مستقیم اشاره می کنید به مطهری که فلانی ما رو آورده اینجا و سایت فلان و ... . من مخالف کوه رفتن و پارک رفتن نیستم و شاید حتی خودم هم با شما بیام ، اما جایی که من تاپیک میزنم و به نحوی تمام مسئولیت ها میافته گردن من و همین هم که گردهمایی میگذارم با کلی نگرانی و مشغولیت قبول می کنم این کار رو . هرچند دیگران کمک می کنند و من صرفا یک تاپیک زدم اما تقریبا همه شما من رو مسئول این برنامه ها می دونید.

شما می تونید خودتون تاپیک بزنید و بچه ها رو دعوت کنید وقرار بگذارید و برید بگردید. توی سایت مانعی برای اینکار وجود نداره. حتی دو بار چنین چیزی اتفاقا افتاده توی سایت. اما کسی از من انتظار نداشته باشه گردهمایی سمپادیا رو ببرم کوه یا پارک.

گردهمایی 3 رو هم من اعلام نکردم. nodet.girl تاپیکش رو زده اما ایشون پیشنهاد داده و اجراش به عهده ماست. من شخصا علاقه ای به گردهمایی های بعدی ندارم. این شماره 3 هم اگر جای خوبی براش پیدا نشه نمیریم (امیدوارم پیدا نشه)

تو این جامعه ، گردهمایی گذاشتن و اینجور جلسات کارهای خوبی هستند اما کسی که پیش قدم میشه در این راه ، هزار و یک جور حرف پشت سرش میاد. همین سایت چیز خوبیه اما باعث شده من خیلی دردسرها بکشم. همین برداران محترم حلی 3 و خواهران محترم فرزانگان ، خیلی حرف ها پشت سر من میگید. خبرش هم خیلی زیاد میاد. اگر به اون دنیا اعتقاد دارید که نباید پشت سر هرکسی همینجور حرف بزنید. اگر هم به دین و خدا اعتقاد ندارید حداقل اخلاق داشته باشید. بازی کردن با آبروی دیگران چندان کار جالبی نیست. یک نفر اینکار رو در حقتون می کنه می فهمید یعنی چی. حال خود دانید. میتونید بشینید و در مورد من حرف درست کنید و بگید و بخندید و تیکه بندازید به این و اون؛ یا می تونید کمی اخلاق داشته باشید . نکنه شما هم مثل ملانصرالدین شده اید به هر که میرسید میگفت: فلان خانه آش میدهند و مردم باور کردند وبه آن سو هجوم بردند! با هجوم مردم به طرف آن خانه، او نیز احساس گرسنگی کرد و با خود گفت: نکنه واقعاً آش میدهند، وبه طرف همان خانه راه افتاد.

شهيد استاد مرتضي مطهري در كتاب حق و باطل مي نوسد:

يكي از دوستان ما كه مرد نكته سنجي است ، يك تعبير بسيار لطيف داشت، اسمش را گذاشته بود منطق ماشين دودي، مي‏گفتيم منطق ماشين دودي چيست‏؟ مي‏گفت من يك درسي را از قديم آموخته ام و جامعه را روي منطق ماشين‏ دودي مي‏شناسم.
وقتي بچه بودم منزلمان در حضرت عبدالعظيم بود و آن وقتها قطار راه آهن‏ به صورت امروز نبود و فقط همين قطار تهران - شاه عبدالعظيم بود من‏ مي‏ديدم كه قطار وقتي در ايستگاه ايستاده بچه ها دورش جمع مي‏شوند و آن را تماشا مي‏كنند و به زبان حال مي‏گويند ببين چه موجود عجيبي است معلوم بود كه يك احترام و عظمتي براي آن قاسل هستند تا قطار ايستاده بود با يك‏ نظر تعظيم و تكريم و احترام و اعجاب به آن نگاه مي‏كردند تا كم كم ساعت‏ حركت قطار مي‏رسيد و قطار راه مي‏افتاد همين كه راه مي‏افتاد بچه ها مي‏دويدند، سنگ بر مي‏داشتند و قطار را مورد حمله قرار مي‏دادند من تعجب‏ مي‏كردم كه اگر به اين قطار بايد سنگ زد چرا وقتي كه ايستاده يك سنگ كوچك هم‏ به آن نمي‏زنند، و اگر بايد برايش اعجاب قائل بود، اعجاب بيشتر در وقتي است كه حركت مي‏كند.

اين معما برايم بود تا وقتي كه بزرگ شدم و وارد اجتماع شدم ديدم اين قانون كلي زندگي ما ايرانيان است كه هر كسي و هر چيزي تا وقتي كه ساكن‏ است مورد احترام است تا ساكت است مورد تعظيم و تبجيل است، اما همينكه به راه افتاد و يك قدم برداشت نه تنها كسي كمكش نمي‏كند، بلكه‏ سنگ است كه بطرف او پرتاب مي‏شود و اين نشانه يك جامعه مرده است، ولي يك جامعه زنده فقط براي كساني احترام قائل است كه متكلم هستند نه‏ ساكت، متحركند نه ساكن، باخبرترند نه بي‏خبرتر.

پس اينها علائم حيات و موت است البته اينها، دو علامت بارزتر و مشخص تر حيات بودند كه عرض كردم والا علائم ديگر هم زياد دارد.

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

به نقل از مطهری :
فکر کنم دلیلش کاملا واضحه. رفتن به جاهایی مثل کوه یا پارک دردسرهایی خواهد داشت. یک نفر مامور بیاد بگه تو کوه چیکار می کنید ، شما مستقیم اشاره می کنید به مطهری که فلانی ما رو آورده اینجا و سایت فلان و ... . من مخالف کوه رفتن و پارک رفتن نیستم و شاید حتی خودم هم با شما بیام ، اما جایی که من تاپیک میزنم و به نحوی تمام مسئولیت ها میافته گردن من و همین هم که گردهمایی میگذارم با کلی نگرانی و مشغولیت قبول می کنم این کار رو . هرچند دیگران کمک می کنند و من صرفا یک تاپیک زدم اما تقریبا همه شما من رو مسئول این برنامه ها می دونید.

شما می تونید خودتون تاپیک بزنید و بچه ها رو دعوت کنید وقرار بگذارید و برید بگردید. توی سایت مانعی برای اینکار وجود نداره. حتی دو بار چنین چیزی اتفاقا افتاده توی سایت. اما کسی از من انتظار نداشته باشه گردهمایی سمپادیا رو ببرم کوه یا پارک.

گردهمایی 3 رو هم من اعلام نکردم. nodet.girl تاپیکش رو زده اما ایشون پیشنهاد داده و اجراش به عهده ماست. من شخصا علاقه ای به گردهمایی های بعدی ندارم. این شماره 3 هم اگر جای خوبی براش پیدا نشه نمیریم (امیدوارم پیدا نشه)

تو این جامعه ، گردهمایی گذاشتن و اینجور جلسات کارهای خوبی هستند اما کسی که پیش قدم میشه در این راه ، هزار و یک جور حرف پشت سرش میاد. همین سایت چیز خوبیه اما باعث شده من خیلی دردسرها بکشم. همین برداران محترم حلی 3 و خواهران محترم فرزانگان ، خیلی حرف ها پشت سر من میگید. خبرش هم خیلی زیاد میاد. اگر به اون دنیا اعتقاد دارید که نباید پشت سر هرکسی همینجور حرف بزنید. اگر هم به دین و خدا اعتقاد ندارید حداقل اخلاق داشته باشید. بازی کردن با آبروی دیگران چندان کار جالبی نیست. یک نفر اینکار رو در حقتون می کنه می فهمید یعنی چی. حال خود دانید. میتونید بشینید و در مورد من حرف درست کنید و بگید و بخندید و تیکه بندازید به این و اون؛ یا می تونید کمی اخلاق داشته باشید . نکنه شما هم مثل ملانصرالدین شده اید به هر که میرسید میگفت: فلان خانه آش میدهند و مردم باور کردند وبه آن سو هجوم بردند! با هجوم مردم به طرف آن خانه، او نیز احساس گرسنگی کرد و با خود گفت: نکنه واقعاً آش میدهند، وبه طرف همان خانه راه افتاد.

شهيد استاد مرتضي مطهري در كتاب حق و باطل مي نوسد:

يكي از دوستان ما كه مرد نكته سنجي است ، يك تعبير بسيار لطيف داشت، اسمش را گذاشته بود منطق ماشين دودي، مي‏گفتيم منطق ماشين دودي چيست‏؟ مي‏گفت من يك درسي را از قديم آموخته ام و جامعه را روي منطق ماشين‏ دودي مي‏شناسم.
وقتي بچه بودم منزلمان در حضرت عبدالعظيم بود و آن وقتها قطار راه آهن‏ به صورت امروز نبود و فقط همين قطار تهران - شاه عبدالعظيم بود من‏ مي‏ديدم كه قطار وقتي در ايستگاه ايستاده بچه ها دورش جمع مي‏شوند و آن را تماشا مي‏كنند و به زبان حال مي‏گويند ببين چه موجود عجيبي است معلوم بود كه يك احترام و عظمتي براي آن قاسل هستند تا قطار ايستاده بود با يك‏ نظر تعظيم و تكريم و احترام و اعجاب به آن نگاه مي‏كردند تا كم كم ساعت‏ حركت قطار مي‏رسيد و قطار راه مي‏افتاد همين كه راه مي‏افتاد بچه ها مي‏دويدند، سنگ بر مي‏داشتند و قطار را مورد حمله قرار مي‏دادند من تعجب‏ مي‏كردم كه اگر به اين قطار بايد سنگ زد چرا وقتي كه ايستاده يك سنگ كوچك هم‏ به آن نمي‏زنند، و اگر بايد برايش اعجاب قائل بود، اعجاب بيشتر در وقتي است كه حركت مي‏كند.

اين معما برايم بود تا وقتي كه بزرگ شدم و وارد اجتماع شدم ديدم اين قانون كلي زندگي ما ايرانيان است كه هر كسي و هر چيزي تا وقتي كه ساكن‏ است مورد احترام است تا ساكت است مورد تعظيم و تبجيل است، اما همينكه به راه افتاد و يك قدم برداشت نه تنها كسي كمكش نمي‏كند، بلكه‏ سنگ است كه بطرف او پرتاب مي‏شود و اين نشانه يك جامعه مرده است، ولي يك جامعه زنده فقط براي كساني احترام قائل است كه متكلم هستند نه‏ ساكت، متحركند نه ساكن، باخبرترند نه بي‏خبرتر.

پس اينها علائم حيات و موت است البته اينها، دو علامت بارزتر و مشخص تر حيات بودند كه عرض كردم والا علائم ديگر هم زياد دارد.

مطهری چرا بیخود جوگیر میشی پای خدا و غیبت و اینارو میکشی وسط ؟ نترس من 100 برابر تو به خدا اعتقاد دارم ...

خوب قبول ... الان که دلیلشو گفتی قبوله ! من که نمیدونستم دلیلشو ! باشه نریم کوه !

ولی تو پارک جمشیدیه حتی به دوس دختر و دوس پسرا و دخترای بی حجاب هم گیر نمیدن ... من 100 بار رفتم ... واسه این گفتم ... باشه پارک نریم خوب ! چرا حدیث میاری برای من !؟ :D

میخواین زیر دریای خزر برگزار کنیم که سر و صدا بیرون نره و تفریحی هم نباشه ... همه مدیرا هم کلاه غواصی بزارن تا اگه کسی غیر از اونا حرف زد خفه شه بمیره ... چطوره ؟ ماهی های اطراف هم همرو میکشیم چون دیدن ماهیها خودش یه نوع تفریح محسوب میشه

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

باز شورو شد!!!
مطهری بابا ول کن تو رو خدا!! شونصد سال پیش یه ماجرایی بود تموم شد رفت! غیبت سیخی چنده!!! داریم قرار گردهمایی میذاریم دیگه وسطش پارازیت ننداز... :D

پارک جمشیدیه بحثش جداست! هر کسی میتونه با هر کی که بخواد بره اونجا. هیچ مشکلیم پیش نمیآد.

یکی یه سالنی چیزی معرفی کنه
ورزشگاه انقلاب چطوره؟( :-&)

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

به نقل از مهراب عمرانی :
باز شورو شد!!!
مطهری بابا ول کن تو رو خدا!! شونصد سال پیش یه ماجرایی بود تموم شد رفت! غیبت سیخی چنده!!! داریم قرار گردهمایی میذاریم دیگه وسطش پارازیت ننداز... :D

پارک جمشیدیه بحثش جداست! هر کسی میتونه با هر کی که بخواد بره اونجا. هیچ مشکلیم پیش نمیآد.

یکی یه سالنی چیزی معرفی کنه
ورزشگاه انقلاب چطوره؟( :-&)
منم چون میدونستم تو پارک جمشیدیه گیر نمیدن گفتم !
:)) ورزشگاه انقلاب !؟؟! عالیه !!! :)) :))

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

جدی گفتم مردک! P:>

ورزشگاه انقلاب؟
؟
؟
؟

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

راستی این که گفتی پشت سر من حرف زدین 1- هیچ ربطی به تاپیک نداره ! 2- کی گفته این حرفو ؟ پشت سر تو حرف نزدیم ... کی این حرف رو بهت زده ؟ با آبروت بازی نکردیم ... چرا حرف بیخود میزنی ؟ من کی با آبروت بازی کردم ؟ چرا تهمت الکی میزنی ؟ توام شدی عین علی ابراهیم پور... جفتتون عین هم لجبازین ! من که دیگه حتی با ایشون حرف هم نمیزنم امیدوارم از این به بعد با شما هم دهن به دهن نشم !

فقط گفتم پارک جمشیدیه خوبه ! چون میدونستم توش گیر نمیدن ! ببین تو به کجاها که نکشوندیش ...

باشه غلط کردم ... اصلا من نمیام ... هر جا خواستین برین ! دیگه هم تو این تاپیک مزاحم نمیشم ! ببخشید !

reyhan.nini

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Tehran
مدال المپیاد
Olampiad Adabi
دانشگاه
Tehran
رشته دانشگاه
Olum ejtemai - Mardomshenasi

باز این سمپادیا خواستن یه تصمیم بگیرن!!!!

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

بابا اين حرفا چيه من با آقاي مطهري موافقم. (خيلي پشت سرشم زياد حرف ميزنن.) چرا داريم دور باطل مي زنيم؟ راست ميگن ميان ميگيرنمون ....
Immortal مي خواي يه ذره با تربيت تر باشي؟ ماها باهم دعوا نداريم. گردهمايي هاي ما جنبه ي چي داره واقعا؟ الان كه فكر مي كنم مي بينم پارك و كوه نمي شه! يه جوري بحث كنين كه كسي مياد ميخونه هر فكري راجع به ما نكنه. الان يه سوال كلاُ هدف گردهمايي چيه؟ ما ها كه ادعامونه سمپادي هستيمو اين حرفا اين چيزا چيه به هم مي گيم؟

mahshid.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
شرکت می کنیم!
زیست!!!

چرا نمیشه اصن!؟
بچه ها من بار ها و بار ها جمع عضیمی از دوستان رو تو آراچیق های جمشیدیه دیدم!
درکه هم که کوهه هیچکس به کسی کاری نداره!
مطهری جان مسئولیتش با من!حله!؟
آخه کی میاد بگیره!؟
مگه چیکار داریم میکنیم که گیر بدن!؟
اونا هم میدونن کیا رو بگیرن و کیا رو نگیرن!مگه شهر هرته!؟

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خوب چون می دونن کیارو بگیرن مارو میگیرن دیگه!!!! :D
اینجا الان حق با مطهریه!!!! :D
خوب بدون مطهری یا مدیرا برین مگه چی می شه؟؟
مدیرا تو سایت مدیرن بیرون سایت یکین مثله بقیه و حضورشونم ضروری نیست!!!! :D
وقتی می بینین مدیرا ناز می کنن «البته حق با مطهریه ها» خودتون برید.
البته آقای مطهری به این غلظتی که شما می گی نیستا!!!
اصلن می تونین برین از طرف یه شرکت مسافرتی مجوز بگیرین و با مجوز و بیمه برین کوه!!!!
عین اردو های دانش جویی«یادش به خیر» :D

پریا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
جهنم فرزانگان
شهر
اهواز,اهواز,اهواز,اهواز... حال میکنم بنویسمش...!
مدال المپیاد
همه چی , زیست ,شیمی ,فیزیک ,ادبی, آزمایشگاه......!
دانشگاه
بهشتی

تو این تعطیلیا بزارین ما بچه مچه های شهرستانم بیایم ....!

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

به نقل از Jinx :
تو این تعطیلیا بزارین ما بچه مچه های شهرستانم بیایم ....!

تعطیلیا دقیقا کی هست منظورتون ؟

پریا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
جهنم فرزانگان
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
بهشتی

همین تعطیل زیادا تو بهمن ....!
برو تو تقویم نگاه کن ....!

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

به نقل از Jinx :

خوب من خودم مسئولیت گردهمایی رو بر عهده میگیرم ... هر کی میخواد بیاد به من pm بده ... اگه از 15 نفر بیشتر شدیم میریم ...

مکان : پارک جمشیدیه تو خیابون فیضیه !

زمان :
به نقل از Jinx :

هر کی میاد به من پ.خ بده ... مسئولیت این گردهمایی با منه ...

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

بیراهه ..... !

پریا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
جهنم فرزانگان
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
بهشتی

به نقل از Immortal :
خوب من خودم مسئولیت گردهمایی رو بر عهده میگیرم ... هر کی میخواد بیاد به من pm بده ... اگه از 15 نفر بیشتر شدیم میریم ...

مکان : پارک جمشیدیه تو خیابون فیضیه !

زمان :
هر کی میاد به من پ.خ بده ... مسئولیت این گردهمایی با منه ...

باز تو دوباره جو گیر شدی...؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا