• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلوپ هواداران پرسپولیس

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : کلوپ هواداران پرسپولیس

خو واقعا این چه تماشاچیایی هست که ما داریم !؟ یه خورده فرهنگ داشته باشیم والا خوبه ! بابا اصن داور 10 تا پنالت نگرفت واسه ما ... دیگه چرا فوش می دید بهش آخه !
اگه به منم می گفتن داور پاره پاره / .......... به خدا بازی رو لغو می کردم !
شونصد هزار تا فوش دادید بش !
حالا برا خودمون بد میشه به قرآن !
تیمی که لیدر نداره همین میشه دیگه !

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

اون صحنه تو محوطه توپ ِ نوری که باتیستا قشنگ توپو با دست زد و داور هیچ کاری نکرد ، گل ِ آفسایدشون که عین ِ چی ضایه بود که آفسایده ، +دو تا کارت ِ قرمز که دومی ُ دیگه مطمئنم اشتباه بود (قبلش زنید پور رو علی عسگر خطا کرد ! ) اولی ُ نمیدونم :-".

بله , با تشککر :|.

بعدشم انقد عُرضه نداشت یه دقیقه بازی ُ ادامه بده (؟) زد متوقفش کرد, در رفت :|. قشنگ تیم ُ تا ته برد تو حاشیه :| . :rolleyes:

اون خطای نصرتی دیگه کارت قرمز داشت :D انکار نکنید.
بله کارت قرمز داشت ، ولی نه وختی که زنید پور با کشتی اشتباه گرفت بازی ُ و علی عسگری ُ زمین زد ... کور بود اون صحنه داور ِ عزیز ؟ :rolleyes: :-" .

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

پنالتي کريمي هم اشتباه بود،نصرتي کارت زرد گرفته بود قبل کارت قرمز؟

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

داور کلا افتضاح بود چه واسه داماش ، چه پرسپولیس ... کلا داوری افتضاح بود ... چن تا صحنه هم به ضرر داماش بود :-?.
حتی داماشی هام فوش میدادن بش :-""".

نصرتی با کارت ِ مستقیم اخراج شد ! زرد نگرف فک کنم :D.
--
× خب قبلش اگه خطا میگرفت دیگه نصرتی اخراج نمیشد دیگه :-"

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

خطای زارع که کارت داشت. نصرتی هم اخراج مستقیم داشت دیگه! نداشت؟ حالا قبلش خطا کرده بود نگرفت :D

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

بازي بيشتر به ضرر استقلال بود،الان پرسپوليس با چه بازيکني مي خواد جلو سپاهان بازي کنه؟! :|

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ینی هر چی فش هواداراتون به داور دادن رونوشت از طرف من به خودتون!

یه بار ما خواستیم از برد شما خوشحال شیم که اونم گند زدین بش!، اون از بازی رفت با داماش و اون گی بازیا، اینم از بازی برگشت؟ شما چرا اینارو می بینین هار میشین؟
همینجوریش پنجشنبه احتمال بردتون خیلی کمه، دیگه با شاهکارای امروزتون باخت رو قطعی کردین فک کنم.

2تا اخراج و یه 3کارته و یه مصدوم و ...

به درد هیچی نمیخورین، این یارو رفیعی ام کلا" تعطیله! من هر بازی ای ازش یادمه ریده بود تو داوری.

TESAR*SS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی

راستي کارت دوم مازيار زارع هم اشتباه بود . اول توپ رو زد ، بعد زد پاي مهدوي رو! بازي اگه بخواد تکرار بشه بايد از نيمه دوم تکرار بشه! اين زنيد پور آخر حال به هم زني است، زده علي عسگر نصف کرده ، دو قورت و نيمش هم باقيه ، توپ ، تانک ، فشفشه ...................

belata

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از MƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷN :
اون خطای نصرتی دیگه کارت قرمز داشت :D انکار نکنید.
+
معلوم نبود چی میگفتن این هواداراتون :-" :-" صدای استادیومو کامل بستن! یعنی در این حد دیگه... :-"
کاملا معلوم بود اتفاقا!! بس که همه باهم یکصدا میگفتن!! بیچاره داور فلک زده که دیگه ..........شد با اون فحش ها!!! ولی اونا یه سری تماشاگر نما بودن که اصلا نباید منتصب به پرسپولیس فرضشون کرد!!!! :D

belata

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Ham!D Shojaee :
خو واقعا این چه تماشاچیایی هست که ما داریم !؟ یه خورده فرهنگ داشته باشیم والا خوبه ! بابا اصن داور 10 تا پنالت نگرفت واسه ما ... دیگه چرا فوش می دید بهش آخه !
اگه به منم می گفتن داور پاره پاره / .......... به خدا بازی رو لغو می کردم !
شونصد هزار تا فوش دادید بش !
حالا برا خودمون بد میشه به قرآن !
تیمی که لیدر نداره همین میشه دیگه !
خداییش راس میگی!!!!!!!!!!!!!!اون فحش هایی که به داور دادن به هرکی میدادن بدترازون برخورد میکرد!!!!!!!!!!!!!

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

البته حواستون باشه باختو تقصير داور نندازين،همونجوري هم داشتين مي باختين،يکي نيست بگه وقتي مهدي شيري هست،شکوري چرا بايد تو زمين؟!

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

پرسپولیس بد بازی کرد ، خیلی بازی ِ بدی بود ! اینا همه قبول :-" :دي
[کاظمیان که به هر قیمتی شده فقد میخاد توپ دست خودش باشه ، حالا گل شه گل نشه هرچی شه اصن پاس نمیده به هیچکی ، زارع که از اول بازی به فکر دعوا و اینا بود فوتبال و سه امتیاز ! معمارزاده که توپ ُ میدید اصن هنگ میکرد انگار :| خلاصه همه بد بودن ، ولی داوری تو نتیجه تاثیر داشت ! واقعا تاثیر مستقیم داشت خب :rolleyes:]

یه دیقه یا حتی کمتر مونده بود اخه خب :rolleyes: .... سه هیچ شد دیگه خلاصه :|

الان همه یا مصدومن یا محروم :)) خیلی هم خوب :-"
اصن به درک سهمیه آسیا رو از دس دادیم :D اصن این فصل کُلُهم به درک :D فصل بعد هم قهرمان میشیم هم میریم آسیا هم آسیا قهرمان میشیم یه وضی اصن ;;)
جوری که داورام هیچ غلطی نتونن بکنن :-" 8->

× امتیاز چرا کم کردن الان ؟ نه دقیقا چرا امتیاز کم کردن خب ؟ :| بله ... فوتبال خوب و تمیزی داریم ما واقعا :]
یه جوری رفتار میکنن انگار اولین بار ِ که تماشاگرا دارن فوش میدن ! اون از داور اینم از اینا ! هه ...
جالب اینه از اون طرف هی داوری به سوده استقلال ِ :)) بله ... :))

× شاهکار ِ رفیعی تو کل ِ بازیایی که تا الان تو این فصل داور بوده (بازیای پرسپولیس فقد!)
1_ پرسپولیس 1-1 ملوان (ورزشگاه آزادی تهران) : بی توجهی به خطای آشکاری که در دقایق پایانی منجر به سرنگونی بازیکن پرسپولیس شد و یک موقعیت گلزنی را از سرخپوشان گرفت تا متعاقب آن هواداران علیه رفیعی موضع بگیرند.
2_ ذوب آهن 2-2 پرسپولیس (فولاد شهر اصفهان) : گل دوم ذوب آهن در شرایط آفساید به ثمر رسید و یک پنالتی آشکار به سود سرخپوشان اعلام نشد.
3_ پرسپولیس 0-1 تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه آزادی تهران) : پرسپولیسی ها معتقد بودند داور در این مسابقه اکثر صحنه ها را به ضرر پرسپولیس سوت زده است.
4_ پرسپولیس 1_2 داماش گیلان (ورزشگاه آزادی تهران) : این مسابقه نیازی به توضیح ندارد، یک گل آفساید داماش در شرایطی کاملا آشکار پذیرفته شد، یک پنالتی سوخته و یک اخراج اشتباه نیز فاجعه داوری رفیعی را علیه پرطرفدارترین تیم آسیا تکمیل کرد.
دو امتیازم که به خاطر ِ این کم شد ازمون , بازی سپاهانم میبازیم حتما ... !!! : )

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

ازتون امتیاز کم کردن ؟
چی داشتن میگفتن اون تماشاگرا واقعا ؟ :|
بابا فرهنگُ اینا کلا مثکه تعطیله ...
به نقل از مهسا² :
جالب اینه از اون طرف هی داوری به سوده استقلال ِ :)) بله ... :))
میشه یه توضیحُ اینا بدی راجبه این ؟ :D

TESAR*SS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی

اين رويانيان که من ديدم 2 امتياز رو از حلقومشون در مياره! مطمئن باشيد! فکر کنم اين حکم رو ميدادن ابدارچي کميته انظباطي صادر ميکرد ، بهتر بود!

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

مشکل اینه تو خیلی از بازیا همچین اتفاقی میوفته، نه بازی تعطیل میشه، نه امتیازی کم میشه ... :rolleyes: نه کسی میاد رای ِ مسخره میده ... کجا تا حالا دیدین به خاطرِ اینکه داور گند زده [و هوادارا جلو چشمشون دارن میبینن که داره برا چندمین بار گند میزنه به تیمشون و نمیتونن تحمل کنن (قصدم از این جمله توجیه ِ کار ِ اشتباه ِ تماشاگرا نبودا ) ] و چرت و پرت میگن :-"، بیاد به فاصله یه دقیقه مونده به پایان ِ بازی، بازیو تعطیل کنه؟ :rolleyes: آقا یه دقیقه همش :)) بعد هم که ...
تیمای دیگه طرفدارا از اون اولش فوش میدن یه محرومیت ِ تماشاگر میزارن اونم در صورت ِ تکرار اجرا شه، که تکرار هم میشه و کلا هیچی ...
موضوع ِ جدیدی نیست به خدا ... تا حالا هم همچین اتفاقایی نیوفتاده
بابا فرهنگُ اینا کلا مثکه تعطیله ...
این موضوع چیزه جدیدی نیست متاسفانه ... :]
میشه یه توضیحُ اینا بدی راجبه این ؟ :D
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است . :دي

×کلا همه موندن که دلیلشون دقیقا چی بوده که دو امتیاز ُ کم کردن :)) ینیا ... رای ِ ابداعی :] تازه کشف شده :دي

×یارو گند زده به داوری بعد میگه من خیلی هم خوب داوری کردم و مشکلی نداشت بعدشم میگه قبول دارم که گل داماش آفساید بوده، قبول دارم قبل از اینکه نصرتی رو زنیدپور خطا کنه اون رو علی عسگری خطا کرده و... بعدشم میگه ولی داوری مشکلی نداشت : )) !!!

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

تمام این کارها برنامه ریزی شده است....! ~X(
مطمئن باشید!

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

بعد اينا به داور فوش مي دن بعد داور ناراحت مي شه بعد عادل مياد خر مي گيره بعد مسئولين اظهار تأسف مي کنن بعد جريمه مي دن و تمام . کي جواب اون بچه کوچولو رو مي ده که وقتي از باباش در مورد معني فوش ها پرسيده باباش دعواش کرده :| :|

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

آخه جالب اینجاس که گیلانی هایی که تو ورزشگاه حضور داشتن ـم فوش میدادن به داور!
آخه بدبختی یکی دو تا نیس که....
از چی بگم.....

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

یه جورایی این قضیه بد نبود..بالاحره یه چیزایی رو باید یاد بگیرن تماشاگرا...این یاد گرفتنم از یه جایی باید شروع شه.....اما خب در صورتی که وقتی از اول تا آخر ِ یه بازی اون مایلی کهن ِ بنده خدا رو به فحش کشیدن یا خیلی وقتای دیگه... هم همینجوری برخورد بشه....نه این که چون من داورم...سوتو نزنم....کمیته ی انضباطی...فلان و بهمان....اصن داورم انقد بی جنبه؟؟؟ :-w :-"

به نقل از Amir - Eblis :
یه بار ما خواستیم از برد شما خوشحال شیم که اونم گند زدین بش!، اون از بازی رفت با داماش و اون گی بازیا، اینم از بازی برگشت؟ شما چرا اینارو می بینین هار میشین؟
همینجوریش پنجشنبه احتمال بردتون خیلی کمه، دیگه با شاهکارای امروزتون باخت رو قطعی کردین فک کنم.

2تا اخراج و یه 3کارته و یه مصدوم و ...

به درد هیچی نمیخورین، این یارو رفیعی ام کلا" تعطیله! من هر بازی ای ازش یادمه ریده بود تو داوری.

نمی خواستم اینو بگم اما اصن لیگه ایران در حد ِ ما نیست....انرژی نمیذاریم واسش....چیـــــــش... :-"

بعد نصرتیم اگه اشتباه نکنم زرد داشت...اما با قرمز مستقیم اخراج شد... :-"

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

خدایی خوب بازی کردن ! :-? فقط من نمی تونم کاظمیانُ درک کنم این چند وقته. تک روی ـاش دیگه ترکوندن!!!
هوشیار ـم خوب بود بچه ! گلی ـم که خوردیم ، بیشتر نقصیرِ نور محمدی بود که جا موند از سوکای !
کلا" زائد رو گرفته بودن. بچه به زور پاش به توپ می رسید. تو اون صحنه هایی ـم که رسید ، خوب بود!
دیگه ما سپاهانُ نگه داشتیم واسه رقبا ! بتازید بتازید ! :-"
+ ایشاا.. بازی ـایِ اسیایی ! :)

بالا