• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خطوط قرمز انضباطی

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$
پاسخ : خطوط قرمز انضباطی

خب ما خیلی شیطونی می کنیم معاون مون هم دیگه عادت کرده...زیاد گیر نمیده اما بعضی وقتا واقعا قاطی میکنه...مثلا یه روز یکی از دوستام برای درس حرفه آرد آورده بود زنگ تفریح نشسته بود رو میز معلم داشت با پلاستیک آردش بازی می کرد...پلاستیکش پاره شد همه ی آردا ریخت ما هم نامردی نکردیم روی خودش و میز معلم آب ریختیم آردا خمیر شدن... هیچی دیه معاون مون اومد یه داد کشید و اسمشو نوشت
ما: =)) =)) =))
دوستم: #-o #-o #-o
معاون مون: ~X( ~X( ~X(

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از !..Per$iaNboY..! :
تو مرکز شما چقدر به طرز لباس پوشیدن...مدل مو یا بلندیش...آوردن موبایل و... گیر میدن؟
چند درصد بچه ها رعایت میکنن؟(مثلا حدودا چند درصد کسایی که موبایل دارن با خودشون میارن و...)!!؟؟؟؟
اگه بخوان باهاتون برخورد انضباطی کنن چیکار میکنن؟

به مانتو های ما خیلی گیر نمیدن مگر اینکه واقعا زیادی تنگ و کوتاه باشه
مدل مو رو هم اصلا کاری ندارن و فقط به حجاب گیر میدن که یسریا حساب میبرن رعایت میکنن یسریا مثل من با اینکه ممکنه یکم موقع دیدن انضباط (؟) ناراحت میشه ولی بازم گوش نمیده به حرفشون
در این مورد من یه چیزی بگم؟!!!! شما فکر نمیکنید خود این مدارس بیشتر از هر جایی دارن دو رویی رو ترویج میکنن؟؟ خب آخه وقتی یکی که بیرون یه جور دیگه س و تو مدرسه مجبور میشه حجابشو رعایت کنه یعنی دو رویی اجباری دیگه و یه دلیلی که من کار خودمو میکنم همینه !!!
مشاورمون در مورد همین داشت صحبت میکرد میگفت به هر حال قانون مدرسه ست ولی همین قانون مدرسه س که داره دو رویی رو ترویج میده !
بعد توقع دارن تو جامعه بزرگ تر دورویی کم باشه !!!
در مورد چیزی مثل حجاب آدم خودش باید متوجه بشه و انتخاب کنه نه اینکه بهش اجبار کنن که بدتر زده شه !
اسم این مرکز آموزش و پرورشه (!) و از وظایفشه که دانش آموزو آگاه کنه که متاسفانه نمیکنه و دانش آموز خود به خود باید آگاه شه ( از راه های دیگه )
در مورد موبایل هم مدرسه به ظاهر میگه نیارید ولی تو باطن حرفشون اینه که بیارید ولی ما نفهمیم دیگه :D
تقریبا میشه گفت 50 درصد بچه ها میارن :-"
در مورد ابرو هم معاونامون سعی میکنن نبینن :D ولی اگر مدیر(!) مدرسه ببینه تازه اول اختار میدن دیگه بعدش میره اخراج موقت که البته خیلی پیش نیومده :D

sara.my

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج

تو مدرسه ي ما به اونا كه مدرسه و مهموني رو اشتبا ميگيرن گير نميدن
عوضش به ما كه فقط شلوقيم گير ميدن :-w :-wخب باااااابااااااا نوجوونيم احتياج داريم به هيجاااااااااان :-w

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

خب اول باید به یه واقعیت خیلی شیرین(از بس شیرینه گلومو زد) :-"اعتراف کنم!پایین ترین نمره کارنامم انضباطم میباشد X_X18 :-"

مدرسه ما که هر کی هر کی تشریف داره! :-"به جز بچه های شهر خودمون از بچه های راه دور وشهرای دیگه هم مدرسه ی ما تشریف میارن بعد جالبیش اینجاس به حجاب اونا گیر نمیدن ولی به حجاب بچه های خودمون خیلی بی دلیل گیر میدن X-(ینی اگه من شهرمو عوض کنم بعد با یه تیپ خیلی افتضاح بیام مدرسه مشکلی نیس دیگه؟خیلی مسخرس!چه وعضشه؟ :|

در مورد گوشی هم که حدود 30درصد بچه هامون با خودشون میارن مخصوصن اواخر سال که دیگه خبری از گشتنو تهدید نیس! :-"(البته من خودمم جزء اون 30درصدم) :-" :Dخیلی هم خوب

آها راسی دلیل کم شدن نمره انضباطم فقطوفقط شیطونی بود :-"من که کار خاصی نکردم فقط کتاب دفاعیمو سوزوندم،اولی هامونو با شلنگ حیاط خیس کردم دیگه اینکه از مغازه بغلیمون با بروبچ لواشک خریدیم :D!نمیدونم چرا این کارای ما پیگرد قانونی داره ولی اینکه یکی دوستام ابرو برداشته میاد مدرسه نه!!! X-(

+خو دست خودم نیس ولی زیادی شیطونم :D

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

* در مورد برخورد انضباظی باید بگم که به قول ناظم ما: دوست داشتم، بهت نمره کم دادم...
در طی گفتگوم با یکی از معلمان هم به این نتیجه رسیدیم که انضباط به صورت کاملا دلخواهی باید داده بشه!
مثلا ترم اول به من دادن 18.75 اینا واسه حجاب و تاخیر ورود به کلاس ... در صورتی که من نه حجابم (حداقل نسبت به بعضی از دوستان که 20 گرفتن :-\ ) بده و نه تاخیر ورود به کلاس داشتم #-o
ترم دوم هم به صورت کاملا یرخی بهم 19.5 دادن و من اصلا نمیدونم واسه چی :-? :-??
حتما این طور صلاح دیدن دیگه !!! :-\ =P~

+ از فهیمه تشکر میکنم که دقیقا حرفای دل منو زده ;;)
راضی ام ازت :D

sara.my

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج

انظباط دادن شووووووووووونزده :|
میدونی چقققققد معدلو میاره پایین؟؟؟؟؟؟ :|
عایا این عادلانه س؟؟ :| :| :|

mstar77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهریار
شهر
کرج
مدال المپیاد
یه بار المپیاد فیزیک شرکت کردیم گفتیم کیک و ساندیس میدن اونو ندادن هیچ تازه مخمم پوکید:D
دانشگاه
دوقوزآباد به امیدخدا(ولی ما
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریایی;)

وای من بیشتر از همه از این کلیپس گرفتن بدم میاد یعنی اینقده بدم میاد :-& :-& :-& :-& :-& :-& X-( X-( X-( L-: L-: L-: L-:
بابا خوب من موهام بلنده یعنی چی کلیپس میگیره آخه؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/ ~X( ~X( ~X( L-: L-:
این فرایند هم از پارسال شروع شده تا قبلش نبود اصلا ~X( ~X( ~X( ~X(
حالا ابرو و گوشی و شلوارلی(البته با این موافق نیستما و همچنین با ناخن های بلند)یه چیزی ولی آخه کلیپس؟؟؟؟!!!! ~X( ~X( ~X( L-: L-: L-: X-( X-(

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

ای بابا کی دیگه خطوط قرمز رو رعایت میکنه.اصن کسی به حرف معاونا گوش نمیده. دیگه حتی اونا هم به مدل مو و لباس و ریش و ابرو کاری ندارن.ینی جرئت ندارن!!
خود ما امسال چقد از مدرسه زدیم بیرون!! (<فقط یکم غر زدن همین!!آخر انظباط من شد 20. :))

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

=)) =)) =)) =))
جدن مگه داریم اصن؟؟ما برا ناظممون خطوط قرمز تعیین میکنیم...
شلوار لی پشاد...لی تنگ...فاق کوتاه...فاق بلند...انواع تی شرت...انواع پیرن...انواع مدل مو در اندازهای مختلف...انواع کفش...انواع کلاه و عینکو عطرو غیره...همش تو هتلمون مجازه...
برا بیرون رفتنم کافیه اینو بگیم:آقا با ساندویچای بوفه حال نمیکنیم بریم روبرو بخریم...؟؟میگه برو...
پیچوندن کلاسا...نخوندن نماز...روزه خواری...دیر رسیدن...اذیت دبیرا...هیچیو ناظما گیر نمیدن...من از دی نرفتم بخاطر المپ سر کلاسا...حتی ب خاطر گندی ک تو کتابخونه هم زدیم نمرمون کم نشد...روز آخر 12-13نفری زنگ آخرو پیچوندیم رفتیم مافیا...بعدن اونایی ک حذف شدن حوصلشون سر رف2-3تایی صندلی شکستن...روز اول امتحانا ناظم اسمشونو گفت بعدش گفت بعد امتحان برین تمیز کنین کتابخونرو...ینی حال میکنم بااین ناظمه...
گوشیم ک جلوی ناظم درمیاریم...تازه یکی ازین سوما داش ب یکی از معونا میگف:آقا این آهنگرو گوش بده خواستی بلوتوثتو روشن کن برات بفرستم...
یکی از پیشامون ب معاونشون جلو من گف:آقا قرار دارم با دوس دخترم باید نیم ساعت دیگه ولیعصر باشم...ناظممون گف:خب بدو برو...

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-&quot;
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

روزه آخره پیش دانشگاهی گوشیمو گرفتن!! :O زنگ آخر دادن البته! اصن اون سال همش گیر میدادن که صف هم باید بیاین! :-w کلا غر که زیاد میزنن! به همه چی!

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

همه کار میتونی بکنی و با مدل موی فشن میتونی بیای
فقط پرارسال شلوار لی میذاشتن ولی سال پیش نذاشتن
گوشی هم مجاز نیس ولی 98% بچه ها میارن :))

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

تو مرکز شما چقدر به طرز لباس پوشیدن...مدل مو یا بلندیش...آوردن موبایل و... گیر میدن؟چند درصد بچه ها رعایت میکنن؟(مثلا حدودا چند درصد کسایی که موبایل دارن با خودشون میارن و...)!!؟؟؟؟اگه بخوان باهاتون برخورد انضباطی کنن چیکار میکنن؟

طرز لباس پوشیدن : بلی گیر میدن
مدل مو و بلندیشم ک مال پسراس ولی خب ب ما واسه حجاب یکم گیر میدن!
آوردن موبایل هم خب اگه اول بریم با معاون فناوری هماهنگ کنیم ک میخوایم بیاریم مشکلی نداره ظاهرا!
برخورد... تذکر و اینا.. ته تهش اگه خعلی دیگه قضیه کش دار شد مورد انظباطی

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

تو مدرسه ی ما بیشتر از همه چیز به کلیپس گیر میدن :D

موبایلم خب مثل مدارس دیگه میگن نیارین ولی بیشتر بچه ها میارن :-" البته اینا گاهی سورپرایزمون میکنن میان یه دفعه میگردن :-"

[/size]اگه بخاطر تعطیلات و اینا تبانی کنیم هم میگن نمره کم میکنن ولی ما سال اول که بودیم دو سه بار از این کارا کردیم بعد ناظممون اومد نمره انضباط های درخشانمونو خوند که کیف کنیم مثن[SIZE=78%] :-" دو سه تا از بچه ها گریه کردن و گفتن چرا انضباط من کم شده من که اون روز اومده بودم :))

آخرسال که کارنامه هامونو گرفتیم انضباط همه 20 بود به جز اون دو سه نفر :D

به فلش هم گیر میدن :-w یه بار داشتن کیفامونو میگشتن بعد منم فلشم عروسکیه و ناظم فکر کرد [/SIZE][SIZE=small]پاک کنه برای همین چیزی نگفت[/SIZE] :D یه بارم تو جامدادیم گذاشته بودمش بعد انقدر ناظمم غرق در تنوع خودکار و مدادام بود اصن فلشو ندید :)) گفت چه قدر خودکار داری تو :))

نزدیک مدرسمون هم یه بقالی هست که بچه ها همیشه زنگ تفریح میرن از اونجا خوراکی میخرن چون بوفه مدرسمون (البته اگه بشه اسمشو بوفه گذاشت) هیچی نداره! یه بار ناظممون یکی از بچه ها رو درحالی که یواشکی میخواستن برن اونجا گرفته بود و ازشون تعهد گرفتن :-"

کلاً هیولاییه واسه خودش :D همه ازش حساب میبرن :-"

درکل به همه چی گیر میدن!! ولی اگه خیلی بچه شری نباشی انضباطت 20 ـه :-"

mjz

Mohammad+Javad
نام مرکز سمپاد
نسل طلایی علامه حلی 2
شهر
تهران / شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
QUT
رشته دانشگاه
برق

مدرسه ما ب لپتاپ گیر میدن... گوشی خیلی :-"

جدیدا فرم باید بپوشن (<

در روز های برفی و یخ بندون در صورت دویدن از طرف ناظم ها با هوشه و هررره مواجه میشید
اگر کسی شیلنگ برداره و دنبال دوستش تو حیاط بدوعه و آب بپاشه هم مثل بالا =))

ورود به مدرسه از رو دیوار ممنوعه ولی خروج از رو دیوار مجازه :))
تجربه کردم :-"

emperor701

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین

ناخن بلند
آوردن گوشی
آوردن فلش
روشن کردن لپ تاب
فیلم نگاه کردن
رفتن تو اینترنت
آب بازی کردن ~X( ~X( ~X(
نزدیک بود به خاطر آب بازی دوبار تعهد اخلاقی بدم :( :( :( :-s

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از emperor701 :
ناخن بلند
آوردن گوشی
آوردن فلش
روشن کردن لپ تاب
فیلم نگاه کردن
رفتن تو اینترنت
آب بازی کردن ~X( ~X( ~X(
نزدیک بود به خاطر آب بازی دوبار تعهد اخلاقی بدم :( :( :( :-s

برو خدارو شکر کن دوست عزیز. :)) ما امسال یه معاون عقده ای داریم (البته جمعاً8تا معاون داریم ولی یکیشون که مخصوص پایه اوّله اینجوریه. :-" ) ایشون حتی برای آدامس جویدن سرکلاس هم از ما تعهد میگیره. :))

naeemeh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرند

ما یه ناظم داریم عین دایناسور زنده اس.به اب بازی ،یک دقیقه تاخیر خودشم قبل از اومدن معلم،دویدن،صدای بلند ،و... اصلا هر چیزی که فکرشو بکنین گیر میده.دیگه واسه موبایلو و فلشو و اینا ادم میکشه.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

احمق به ناخن بلند هم گیر میده تازگیا.

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

مدیر ما کلا یه آدم گیر به تمام معناست....
به:آوردن هرنوع وسیله ی شامل موبایل،تبلت،ام پی تری و...
مو
مانتو
شلوار
خشتک شلوار(اوندفه جلوی کلی مرد داشت درموردش حرف میزد.فکر کن...)
نوع شلوار
رنگ شلوار
رنگ سوییشرت و کاپشن و هر نوع وسیله ی گرمایشی
پوشیدن سوییشرت های جلوبسته
آوردن 4تا عکس دوران آمادگی(که همه دماغو بودیم.عکسااا نه تو گوشی.ازم گرفت.البته پس داد ولی میخاستم فکشوبیارم پایین)
آوردن مجله ای که عکس جنس مذکر داشته باشه(حرف نزن...تحریک میشیم...آدم به عکس داداششم نباید نیگا کنه...چون تحریک میشه)
ناخن
کوفت
درد
زهرمار
...

naeemeh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرند