• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

kosarb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
قم و اصفهان و تهران
پاسخ : مراکز اصفهان

کوثرم از فرزانگان 2
الهی من بمیرم برا خودمون که اینقدر مظلومیم :(( جهت اطلاع میگم
امسال یه مدرسه ی دخترونه ی جدید و یه مدرسه ی پسرونه ی جدید تاسیس شده از مدرسه ی پسرونه خبری ندارم ولی مدرسه ی ما :
ما 91 نفر دانش آموز هستیم با 3 تا کلاس بچه ها اکثرا مال مدارس راهنمایی امام صادق ،امام باقر و آزاده اند بقیه هم مال مدارس سطح شهر و2 تا هم انتقالی های سمپاد یکی از اراک و یکی از قم ( این آخریه خودمم) (;
مدرسه هم ناحیه 5 ،میدون شهداست سلحشور سابق( بگید یه فکری برا جای مدرسه بکنن ما که بس که گفتیم زبونمومن مو در اورد)
بچه هامون خیلی پایه اند. معلمامون هم بد نیستند فکر کنم خانم افاضل رو شما بشناسید
از اینها گذشته برای شهر بزرگی مثل اصفهان 2 تا مدرسه لازمه البته 13 تا هم خیلی زیاده اداره ی مدارس با جمعیت بالا سخته .
ما همه خوشحال میشیم از ارتباط با شماها! >:D<

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

خانوم افاضل اونجا مدیره؟؟؟!!!

چرا انتقالی ها رو همون فزانگان 1 نذاشتن؟

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

سلام. منم مینا. دوم راهنمایی. می‌خواستم ۱ توضیحی هم در رابطه با مراکز راهنمائی اصفهان(دخترونه) بدم. ۳ تا مرکز نیست. ۲ تا مرکز داره. البته پارسال ۳ تا بود که یک کیش با ما ادغام شد و درنتیجه ۲ تا شد. ۱کیش فرزانگان۲ هست که اصلی‌ هست و ما توشیم و کیشم ناحیه ۳ هست که فقط اول و دوم راهنمایی داره. پسرونه هم فکر کنم همینطور باشه. ما الان ۶ تا اول، ۶ تا سوم و ۴تا دوم داریم. اون مرکزم ۳تا دوم دارن اولشوندقیق نمیدونم ولی‌ فکر کنم همون ۳ تا باشه (چون ظرفیتو زیاد کردن پارسال). ممنون. بای

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه
MIT:masachusets institiute of technology

خب حالا که همو گفتن منم بگم من هامونم اژهایی2 اصفهان درس میخونم.

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه

در جواب به کوثر خانوم یا همون قاصدک بگم باهات موافقم ما همن هم اژه ایی 2 میرم هامون هستم خیلی ما مظلوم واقع میشیم اگه به من پیغامه خصوصی بدین با هم یه فکری میکنیم.

zabolian

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید اژه ای اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
۳ روز پیش ( ۲۴ اسفند ۸۸) مدال طلای المپیاد کامپیوتر گرفتم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سلام.
منم سوم ریاضی‌ام توی اژه‌ای. ( هنوز عادت نکردم بگم اژه‌ای ۱ :D )

حرف خاصی ندارم، فقط یه نکته کلی راجع به المپیاد توی مراکز شماره ۲ ( یا ۳ و یا بیشتر ):
تو مدرسه ما معمولا خرجی بابت المپیاد ( کلاس المپیاد ) و اینا نمیکنن ( یعنی نسبت به مدارس سمپاد دیگه، خرجی که اینجا میشه به صفر میل میکنه ). ولی دلیل اینکه مدرسه تا حدودی توی بحث المپیاد موفقه اینه که بچه‌هایی که تو المپیاد مدال میگیرند، وقتی میرند پیش‌دانشگاهی و بیکار میشند ( چون کنکور لازم نیست بدند ) مییاند با سال پایینی ها کار میکنند و واسشون یه کم کلاس میزارند و یا با هم رفیق میشند و کلا هم رو راهنمایی میکنند و به هم کتاب ارث میدند و ... .
حالا سوال من اینه که کلا تو مراکز شما المپیاد کار میکنن؟ چه جوری کار میکنند؟ اگه کار نمیکنند،‌برید حقتون رو بگیرید ( چون معمولا تو ایران رسمه که حق رو باید بگیری، وگرنه کسی نمییاد خودش بهت بده! ) یعنی یا برید به مدیر بگید واستون معلم بگیره و کلاس بزاره ( چون شما مثل ما سال بالایی ندارید ) یا اینکه حداقل با مراکز شماره ۱ هماهنگ بشه که هر چند وقت یه بار به اون مراکز سر بزنید و با سال بالایی های اونا رفیق بشید و از اونا راهنمایی بخواید و اگه یهو تو اون مدارس کلاسی برگزار شد شما هم برید.
کلا المپیاد چیز خیلی خوبیه، ( رباتیک و اینا هم همین طور ) و اگه شماها به دلیل اینکه سال بالایی ندارید، المپیادی یا رباتیکی ندید، اصلا انگار توی سمپاد نیستید، یعنی هیچ فرقی با مدارسی مثل امام محمد باقر نمیکنید ! [-(

spy girl-error

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
esf
مدال المپیاد
سوت...سوت
دانشگاه
یعنی میشه!!!

به سلام به همگی...من ماله فرزانگان1 دوم ریاضی ب .دیدم جمع الفیا جمع گفتم اظهار وجود کنم.اخه چی بگم شما زورتون به ما که یه ایم ناشقناخد داریم رسیده :((

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه

دست شما درد نکنه آقای زابلیان شما فکر میکنی سطح ما از شما پایین تره؟(اژه ایی2)
ولی باید بگم خوشبختانه توی امتحاناتی که دادیم(پیشرفت تحصیلی و آینده سازان و قطب چهار) بر عکسش ثابت شد.

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه

به نقل از محمد زابلیان :
سلام.
منم سوم ریاضی‌ام توی اژه‌ای. ( هنوز عادت نکردم بگم اژه‌ای ۱ :D )

حرف خاصی ندارم، فقط یه نکته کلی راجع به المپیاد توی مراکز شماره ۲ ( یا ۳ و یا بیشتر ):
تو مدرسه ما معمولا خرجی بابت المپیاد ( کلاس المپیاد ) و اینا نمیکنن ( یعنی نسبت به مدارس سمپاد دیگه، خرجی که اینجا میشه به صفر میل میکنه ). ولی دلیل اینکه مدرسه تا حدودی توی بحث المپیاد موفقه اینه که بچه‌هایی که تو المپیاد مدال میگیرند، وقتی میرند پیش‌دانشگاهی و بیکار میشند ( چون کنکور لازم نیست بدند ) مییاند با سال پایینی ها کار میکنند و واسشون یه کم کلاس میزارند و یا با هم رفیق میشند و کلا هم رو راهنمایی میکنند و به هم کتاب ارث میدند و ... .
حالا سوال من اینه که کلا تو مراکز شما المپیاد کار میکنن؟ چه جوری کار میکنند؟ اگه کار نمیکنند،‌برید حقتون رو بگیرید ( چون معمولا تو ایران رسمه که حق رو باید بگیری، وگرنه کسی نمییاد خودش بهت بده! ) یعنی یا برید به مدیر بگید واستون معلم بگیره و کلاس بزاره ( چون شما مثل ما سال بالایی ندارید ) یا اینکه حداقل با مراکز شماره ۱ هماهنگ بشه که هر چند وقت یه بار به اون مراکز سر بزنید و با سال بالایی های اونا رفیق بشید و از اونا راهنمایی بخواید و اگه یهو تو اون مدارس کلاسی برگزار شد شما هم برید.
کلا المپیاد چیز خیلی خوبیه، ( رباتیک و اینا هم همین طور ) و اگه شماها به دلیل اینکه سال بالایی ندارید، المپیادی یا رباتیکی ندید، اصلا انگار توی سمپاد نیستید، یعنی هیچ فرقی با مدارسی مثل امام محمد باقر نمیکنید ! [-(
خب راستش ما بچه هامون خیلی خوبند فعلا هم فقط اول داریم تا حالا هم خیلی بهمون رسیده هم از لحاظ فکر سوق از کار سوق و همینطور کلاس های امپیاد ریاضی و فیزیک هم گذاشتند که دبیراش همون رتبه داران المپیاد های قبلی بودند البته در سال های آینده باید بیشتر اهمیت بدهند و ما باهاشون صحبت کردیم و قراره کار هایی صورت بدهند.

amir3_13

مهمان

به نقل از hamoon :
دست شما درد نکنه آقای زابلیان شما فکر میکنی سطح ما از شما پایین تره؟(اژه ایی2)
ولی باید بگم خوشبختانه توی امتحاناتی که دادیم(پیشرفت تحصیلی و آینده سازان و قطب چهار) بر عکسش ثابت شد.
1_ما بچه هايي خيلي بيخيال هم داريم كه شناسي قبول شدند اما شما چي؟؟
2_اوشون المپيادو گفته كه فكر كنم حرفش درست بوده........
3_چرا دوست داريدذ الكي يه چيزي به خودتون بگيريد؟؟؟
4_روزامتحان پيشرفت ما امتحان رياضي و فرداش عربي داشتيم من كه نگاه هم ننداختم.....
5_فكر نميكنم قطبو كم تر شده باشيم
6_به هرحال من از طرف دوستم از همه ي شما ها كه فكر ميكنيد به تون توهين شده عذرخواهي و طلب بخشش ميكنم.....

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

لطفا اینجا دعوا نکنید!
:D
از طریق پ.خ حرف های شخصیتون رو به هم بزنین!

amir3_13

مهمان

به نقل از محمد زابلیان :
ایول امیر جون، خیلی باهات حال کردم، اون موقع تاحالا کلی داری خودت رو زحمت میدی که از من دفاع کنی :-[ (; :D :)) >:D< <D= و ...
سر شما درد نکنه،
اولا که: من کلا منظوری نداشتم، ولی بازم ببخشید!
دوما که: همین که سطح فکرتون در حد پیشرفت تحصیلی و آینده سازان و قطب چهار و شایدم معدل و اینا محدوده، خودش نشون میده که شما را دارند مثل مدارسی از قبیل محمد باقر و سادات و امام صاداق و ... بار مییارند، نه در سطح اژه‌ای! ببینم، اصلا رباتیک دارید؟ شبیه سازی کامپیوتری چی؟ چند نفر پرو‌ژه‌ای واسه طرح حمایت از پروژه‌های دانش آموزی دادند؟ چند نفر المپیاد کامپیوتر و یا ریاضی ( مرحله ۱ ) قبول شدند؟ چند تا گروه تورنمنت شهرها ( خانه ریاضیات ) مرحله دومش رو قبول شدند؟ ... ؟ ( شما باید تو این چیزا خودتون رو با بقیه مقایسه کنید )
من دقیقا منظورم این بود و از این میترسیدم که شما یهو خودتون رو به معدل و مسابقاتی مثل آینده سازان محدود نکنید، که انگار کردید. ( البته فکرسوق و کارسوق و یه کم کلاس المپیاد تو مدرستون برگزار شده که شبیه این کارا تو مدرسه‌ای مثل امام صادق هم برگزار میشه ولی اگه بخواید خودتون رو سمپاد حساب کنید، باید خیلی بیشتر فعالیت کنید. ( مثلا اون مراسم شهادت حضرت زهرا که از طرف مجمع تو مدرستون بود، خیلی خوب بود ) )

حالا که حرفم رو زدم، با قاطعیت میگم که: بله، شما سطحتون پایین تر از اژه‌ای ۱ است، ............ ولی این تقصیر شما دانش آموزان نیست! ( و البته اصلا توهین به شما نیست، مثلا اگه الان یکی از حلی دلسوزانه به من بگه که : ( اژه‌ای سطحش از حلی توی بحث المپیاد پایین تره، سعی کنید سطحش رو بیارید بالا ) من قبول میکنم و اصلا هم بدم نمییاد، چون حرفش حقه و این حرف حق رو دلسوزانه به من زده! و من هم در جواب نمیتونم بهش بگم که (اژه‌ای پارسال بیشتراز شما توی کنکور تک رقمی داد!) چون اصلا این دو تا بحث به هم ربطی نداره و اگه بخوام اینطوری جواب بدم دعوا میشه :D )
مدرسه تازه تاسیس است و اگه بخواید راهش بندازید باید خودتون تلاش کنید. ( ضمن اینکه بچه های اژه‌ای ۱ هم دارند واستون تلاش میکنند، مثلا همین مجمعی که تو مدرستون راه افتاده، یا خبر دارم حمید حق شناس و تحویلیان چند وقت اومدند المپیاد کامپیوتر درس دادند، یا کارسوق ریاضی که توی اژه‌ای ۲ ( راهنمایی ) و یا اژه‌ای نجف آباد برگزار کردیم و یا ... ) من فقط این حرفم رو زدم که بدونید که مدرسه‌ای که اسم اژه‌ای روشه باید توش چه فعالیت‌هایی انجام بشه، که حواستون رو بیشتر جمع کنید! و البته به بقیه هم اطلاع رسانی کنید.
موفق باشید
........اولا مرسي
دوما: موافقم.................
البته اين باعث نشه كه فكر كنيد من با اژه اي2 اي ها دشنم هستم.......برعكس.اونا وقتي اومدند مدرسه ي ما واسه مراسم محرم هرچي بچه ها ميومدند باهاشون دوست شند اونا بدترميكردند.فكر ميكردند ما حقشونو خورديم.................
البته بازم به قول محمد ميگويم: اميدوارم موفق باشيد.....

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

بچه ها بیخیال این بحث ها بشید!! اوکی؟! :D
چنتا سوال :
1. به شما کامپیوتر چه برنامه ای درس میدن؟
2. امتحان دارید / دادید؟؟
3. اگه آره ، کی دارید/ دادید؟؟

amir3_13

مهمان

به نقل از Dokhtare ariyaE :
بچه ها بیخیال این بحث ها بشید!! اوکی؟! :D
چنتا سوال :
1. به شما کامپیوتر چه برنامه ای درس میدن؟
2. امتحان دارید / دادید؟؟
3. اگه آره ، کی دارید/ دادید؟؟
ما شروع نكرديم....... اوكي......
اول cپلاس پلاس درس ميدند.........
امتحان داديم.....
امتحان داديم....همون قبل از خرداد تو وقتي كه مدارس تعطيله......

hamoon

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ایی2
شهر
اصفهان
دانشگاه

به نقل از محمد زابلیان :
ایول امیر جون، خیلی باهات حال کردم، اون موقع تاحالا کلی داری خودت رو زحمت میدی که از من دفاع کنی :-[ (; :D :)) >:D< <D= و ...
سر شما درد نکنه،
اولا که: من کلا منظوری نداشتم، ولی بازم ببخشید!
دوما که: همین که سطح فکرتون در حد پیشرفت تحصیلی و آینده سازان و قطب چهار و شایدم معدل و اینا محدوده، خودش نشون میده که شما را دارند مثل مدارسی از قبیل محمد باقر و سادات و امام صاداق و ... بار مییارند، نه در سطح اژه‌ای! ببینم، اصلا رباتیک دارید؟ شبیه سازی کامپیوتری چی؟ چند نفر پرو‌ژه‌ای واسه طرح حمایت از پروژه‌های دانش آموزی دادند؟ چند نفر المپیاد کامپیوتر و یا ریاضی ( مرحله ۱ ) قبول شدند؟ چند تا گروه تورنمنت شهرها ( خانه ریاضیات ) مرحله دومش رو قبول شدند؟ ... ؟ ( شما باید تو این چیزا خودتون رو با بقیه مقایسه کنید )
من دقیقا منظورم این بود و از این میترسیدم که شما یهو خودتون رو به معدل و مسابقاتی مثل آینده سازان محدود نکنید، که انگار کردید. ( البته فکرسوق و کارسوق و یه کم کلاس المپیاد تو مدرستون برگزار شده که شبیه این کارا تو مدرسه‌ای مثل امام صادق هم برگزار میشه ولی اگه بخواید خودتون رو سمپاد حساب کنید، باید خیلی بیشتر فعالیت کنید. ( مثلا اون مراسم شهادت حضرت زهرا که از طرف مجمع تو مدرستون بود، خیلی خوب بود ) )

حالا که حرفم رو زدم، با قاطعیت میگم که: بله، شما سطحتون پایین تر از اژه‌ای ۱ است، ............ ولی این تقصیر شما دانش آموزان نیست! ( و البته اصلا توهین به شما نیست، مثلا اگه الان یکی از حلی دلسوزانه به من بگه که : ( اژه‌ای سطحش از حلی توی بحث المپیاد پایین تره، سعی کنید سطحش رو بیارید بالا ) من قبول میکنم و اصلا هم بدم نمییاد، چون حرفش حقه و این حرف حق رو دلسوزانه به من زده! و من هم در جواب نمیتونم بهش بگم که (اژه‌ای پارسال بیشتراز شما توی کنکور تک رقمی داد!) چون اصلا این دو تا بحث به هم ربطی نداره و اگه بخوام اینطوری جواب بدم دعوا میشه :D )
مدرسه تازه تاسیس است و اگه بخواید راهش بندازید باید خودتون تلاش کنید. ( ضمن اینکه بچه های اژه‌ای ۱ هم دارند واستون تلاش میکنند، مثلا همین مجمعی که تو مدرستون راه افتاده، یا خبر دارم حمید حق شناس و تحویلیان چند وقت اومدند المپیاد کامپیوتر درس دادند، یا کارسوق ریاضی که توی اژه‌ای ۲ ( راهنمایی ) و یا اژه‌ای نجف آباد برگزار کردیم و یا ... ) من فقط این حرفم رو زدم که بدونید که مدرسه‌ای که اسم اژه‌ای روشه باید توش چه فعالیت‌هایی انجام بشه، که حواستون رو بیشتر جمع کنید! و البته به بقیه هم اطلاع رسانی کنید.
موفق باشید
شما سوالاتونو پرسیدید بعدشم نتیجه گیری کردید پس این جواب سوالاتو و چون با چیزی که شما در مورد ما فکر میکردید در تناقضه در نتیجه نتیجه گیری هاتون اشتباست.
باید بگم که ما فقط اول داریم ولی رباتیک مقام هفتمو آوردیم به نظر شما خوب نیست؟ معذرت میخوام شما چندم شدید؟
المپیادی هم دو تا قبولی مرحله اول دادیم ولی بازم باید بگم ما فقط اولیم.
تو خوارزمی تا دلتون بخواد طرح دادیم.
در مورد تورنومنت خانه ی ریاضیات چون ما هم المپیاد بسیج اسم نوشته بودیم هم اونجا و متاسفانه زمان امتحانش تداخل پیدا کرد تعدادی از بچه ها اونجا شرکت کردند تعدادیمون هم رفتیم المپیاد بسیج.(هم ریاضی داشت هم فیزیک که هر دوشو شرکت کردیم).
اگه نه واسه ما هم اون مسائل زیاد اهمیت نداره چونکه من میدونم جو سمپاد چجوریه و چه کار هایی باید توش انجام بشه ولی بالاخره باید طی بشه.ولی اینارو فقط گفتم بدونید که ما سال گذشته چقدر زحمت کشیدیم(همشم نگفتم) اصلا فکر نکنید که ما فقط واسه درسای مدرسه و امتحاناتی که وجود داشت تلاش کردیم در کنار کار های اضافی سعی کردیم در اون ها هم موفق باشیم که فکر میکنم این بهتر باشه تا اصلا به این مسائل اهمیت ندیم. ولی بازم از راهنمایی شما ممنونم و سعی میکنم سال های آینده بیشتر تلاش کنبم.

zabolian

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید اژه ای اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
۳ روز پیش ( ۲۴ اسفند ۸۸) مدال طلای المپیاد کامپیوتر گرفتم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از 3PDE.F :
بچه ها قطب يا هر امتحان اين جوري اصلا اهميت نداره ما كه لاي كتابو باز نكرديم مطئنن اژه اي هم همين طوري مثلا ما از يه شهريم به جاي اين كه همتون از هم دفاع كنين و پشت هم باشين دارين سر اين كه مدرسه ي كي بهتره بحث ميكنين!؟
خيلي بچگانس!

به نقل از hamoon :
دقیقا منم باشما موافقم ما باید فکر پیشرفت شهرمون باشیم نه با هم بحث کنیم چون اینجوری به جایی نمی رسیم فقط میخواستم بگم که ما هم داریم تلاشمونو میکنیم.

پیشرفت شهر که با بحث کردن در تعارض نیست! اتفاقا الان با بحث کردن میتونیم مدارسمون رو پیشرفت بدیم، اگه اشکالات مدارسمون رو به هم گوش زد کنیم ( یا حتی اگه به طور خشن گوش زد کنیم ( که البته کار درستی نیست ) ) میتونه باعث بشه که طرف بیشتر واسه رفع این اشکالات تلاش کنه! من نمیدونم چرا همه از حرفام برداشت بد کردند، ولی من اگه ا‌ژه‌ای ۲ رو دوست نداشتم و نمیخواستم پیشرفت کنه، هیچ وقت این حرفا رو نمیزدم. الان هم جوومون دوستانه است، پس سعی کنید همه با جنبه باشید.

به نقل از hamoon :
شما سوالاتونو پرسیدید بعدشم نتیجه گیری کردید پس این جواب سوالاتو و چون با چیزی که شما در مورد ما فکر میکردید در تناقضه در نتیجه نتیجه گیری هاتون اشتباست.
باید بگم که ما فقط اول داریم ولی رباتیک مقام هفتمو آوردیم به نظر شما خوب نیست؟ معذرت میخوام شما چندم شدید؟
المپیادی هم دو تا قبولی مرحله اول دادیم ولی بازم باید بگم ما فقط اولیم.
تو خوارزمی تا دلتون بخواد طرح دادیم.
در مورد تورنومنت خانه ی ریاضیات چون ما هم المپیاد بسیج اسم نوشته بودیم هم اونجا و متاسفانه زمان امتحانش تداخل پیدا کرد تعدادی از بچه ها اونجا شرکت کردند تعدادیمون هم رفتیم المپیاد بسیج.(هم ریاضی داشت هم فیزیک که هر دوشو شرکت کردیم).
هفتم شدید که خوبه، ولی تو کجا هفتم شدید؟ ( هزار جا مسابقات برگزار میشه! )
بین اولی های ما فکر کنم حدود ۲۰ تا قبولی المپیاد داشتیم.
نمیدونم چقدر طرح واسه خوارزمی دادید ولی من دلم میخواد تو خوارزمی دو برابره این تعداد طرحی که دادید رو داده بودید :D ( اینطوری به دور بینهایت برخورد میکنیم )
در مورد تورنمت شهرها و المپیاد بسیج شرایط برای هر دو مدرسه برابر بود، ولی تا جایی که من میدونم اژه‌ای ۱ ( فقط اولی هاش رو در نظر میگیرم) تو هر دوتاش خیلی خیلی از اژه‌ای ۲ عمل کرد!

اینایی که گفتم فقط مثال بود، و منم میدونم که شماها دارید تلاشتون رو میکنید، دستتون هم درد نکنه! منم مثل همه دوست دارم تمام مراکز سمپاد استان اصفهان پیشرفت کنه، واسه همین مثلا میگم : ( امسال اولی‌های ما حدود ۲۰ تا قبولی مرحله ۱ دادند ) که شما سال بعد که رفتی دوم، به عنوان یه بزرگتر بری به اولا بگی جدی تر المپیاد بخونند و ... و کلا این حرفا باعث بشه، مدرستون ( مدرسمون ) پیشرفت کنه!

اگه یه نفر دیگه از حرفام برداشت بد کرد، من دیگه اینجا بحث نمیکنم! B-)

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

من "فروز" هستم .اژه ای 2 .کلاس 101...................شناختی؟

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

سلام به همگی...فکر نمی کردم اینقدر اصفهانی تو سایت داشته باشیم!
منم 2 ریاضی فرزانگان 1 ام!

...Mahsa...

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
ESF
رشته دانشگاه
ooovvaaahh!!!

سلاااام به بکس گل شهرمون
ولی فک کنم راهنمایی زیاد نداشته باشیمااا ؟؟
به هرحال منم سال دیگه می پیوندم به دبیرستانیا ایشالااا و 100% ریاضی
خب دیگه معلومه ، سوم راهنمایی رو تموم کردم...
خوشحال می شم از آشنایی با همشهریای سمپادی عزیز (به عنوان یه عضو کوچولووو !!)

بالا