• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طرفداران و مخالفان يووه

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر(نقره سال90) :( damn it
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering
پاسخ : طرفداران و مخالفان يووه!

به نقل از JUVE :
همونطوری که نگذاشتن چلسی برسه فینال و همونطوری که نذاشتن منچستر قهرمان بشه نگذاشتن تیم ما قهرمان بشه
ضمنا شما کی 3 تا پنالتی داور به ضررتون گرفت؟؟؟ نریکه عمر سیووری سال 1935 در سن نیکولاس آرژانتین متولد شد، از 19 سالگی فوتبال خودش را با ریورپلاته آغاز کرد و بعد از سپری کردن سه فصل در سال 1957 به یوونتوس پیوست که گرانقیمت ترین بازیکن جهان شد. در یوونتوس به همراه جامپیرو بونی پرتی و جان چارلز یک مثلث رویایی رو تشکیل داده بودند و به مدت 5 سال تیم ها رو یکی پس از دیگری گلباران می کردند.

در فصل 1960-1961 یوونتوس با نتیجه سنگین 9-1 اینتر را در هم کوبید که سیووری به تنهایی 6 گل به ثمر رساند و یک رکورد جاودانه از خود به جا گذاشت که تا مدت ها پلاکاردهای "6" در ورزشگاه یه یاد سیووری به نمایش در می امد. اما فقط اینتری ها نیستند که سیووری را فراموش نخواهند کرد، سیووری در سال 1962 در رقابت های اروپایی با تک گل خودش در زمین رئال موجب پیروزی یوونتوس شد.
.
خوب حالا این سیبوری که می گی حتما از طرف پلاتینی(البته اون موقع احتمالا 10 سال داشته!)مامور شده که بیاد کاری کنه یوونتوس توی بازی با رئال 3 تا گل به خودی بزنه؟
درضمن یه کم به حرفت فکر کن:تو داری فوتبال حال و حاضر جهان رو که کلی نقش اقتصادی داره با زمانی مقایسه می کنی که شاید هنوز اسپانسر معنی نداشت!
تو الان با چه دلیل و مدرکی می گی که اون 3 تا نایب قهرمانیتون (تاکید می کنم همون سه تا دوباره نیا به قرن 21 ربطش بده) در واقع حقتون قهرمانی بود و با ناجوانمردی ازتون گرفتن؟

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سیوری یه بحث جداست
همونطوری که الان نمیشه ثابت کرد که 100% داور بازی چلسی بارسا پول گرفته اونا رو هم نمیشه 100% گفت هست
اما چیزی که واضحه اینه که تو اون دوتا نایب قهرمانی ما تیم برتر بودیم
بهتره بری گل الکس دل پیرو تو سال 1997 به دورتموند ببینی و ببینی که ذخیره یووه تو اون بازی چه گلی زده
تو اول به قهرمانیت نازیدی منم گفتم افتخاری نداره چون قهرمانیهاتون مثل قهرمانی بارسا بوده{یعنی امکان داره باشه}
میون این حرفا میخواین ثابت کنم که کلا الان فوتبال سیاسی شده؟
و ضد یووه

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
سیوری یه بحث جداست
همونطوری که الان نمیشه ثابت کرد که 100% داور بازی چلسی بارسا پول گرفته اونا رو هم نمیشه 100% گفت هست
اما چیزی که واضحه اینه که تو اون دوتا نایب قهرمانی ما تیم برتر بودیم
بهتره بری گل الکس دل پیرو تو سال 1997 به دورتموند ببینی و ببینی که ذخیره یووه تو اون بازی چه گلی زده
تو اول به قهرمانیت نازیدی منم گفتم افتخاری نداره چون قهرمانیهاتون مثل قهرمانی بارسا بوده{یعنی امکان داره باشه}میون این حرفا میخواین ثابت کنم که کلا الان فوتبال سیاسی شده؟
و ضد یووه
اینو ثابت کن تو!
در ضمن از کجا واضحه؟(منبع معتبر)
در ضمن هر تیمی یه سری اسطوره داره که برای تیم خودش ارزش دارن و اگر دماغشونو بالا بکشن طرفداراشون حال می کنن!(مهم اینه که تیم چطور عمل می کنه نه تک بازیکن!)

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

کدومو ثابت کنم؟
اینکه تیم شما مثل بارسا قهرمان شده بود؟؟

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

اول با یه منبع معتبر ثابت کن که توی اون بازی هایی که نایب قهرمان شدید حقتون قهرمانی بود!
بعدشم ثابت کن هرچی ما قهرمانی داریم مثل قهرمانی بارسا بوده!(باز هم با یه منبع معتبر)

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

تیممون که قطعا شاخ تر بود
برو گل الکس رو تو بازی با دورتموند ببین بعد ببین بازیکن ذخیره ما چجوری بازی میکرده
ضمنا از هر کارشناسی بپرسی میگه یووه از نظر تیمی شاخ تر از دورتموند بوده
بعدشم من گفتم شاید
و به همین خاطر بهتره خیلی روش پز ندی

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
تیممون که قطعا شاخ تر بود
برو گل الکس رو تو بازی با دورتموند ببین بعد ببین بازیکن ذخیره ما چجوری بازی میکرده
ضمنا از هر کارشناسی بپرسی میگه یووه از نظر تیمی شاخ تر از دورتموند بوده
بعدشم من گفتم شاید
و به همین خاطر بهتره خیلی روش پز ندی
این یعنی هیچ مدرک محکمه پسندی نداری!
یه گل ملاک نیست!(حالا می خواد از وسط زمین باشه!)
در ضمن تا وقتی که خلافش ثابت نشه می تونم پز می دم!
بهتره سعی در بی ارزش جلوه دادن موفقیت تیم های دیگه نکنی! (;

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

من کی گفتم بی ارزشه
اتفاقا داور خریدن خیلی کار با ارزشی هست
ضمنا اون یک گل بود برای اینکه نشون بده بازیکنامون چقد خوب بودن
گل دوم و سومی که خوردیم رو چی میگی
اونا کاملا رو ضد حمله بودن
یعنی ما کاملا تو حمله بودیم

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
من کی گفتم بی ارزشه
اتفاقا داور خریدن خیلی کار با ارزشی هست
ضمنا اون یک گل بود برای اینکه نشون بده بازیکنامون چقد خوب بودن
گل دوم و سومی که خوردیم رو چی میگی
اونا کاملا رو ضد حمله بودن
یعنی ما کاملا تو حمله بودیم
.
گفتی افتخاری نداره چون ممکنه ناداوری بوده باشه!
کلا فک نمی کنی یه کم داری روی چیزایی که نمی دونی نظر می دی؟؟ :-/
در ضمن شدی مثل این مربیهایی که هروقت می بازن می گن داور........
اون یک گل بود برای این که نشون بده یک گل زدین!
از روی یک گل که نمی شه گفت تمام بازیکناتون خوب بودن(اونم تمامشون نه فقط دل پیرو)

تو برو بازیکنایی رو که قشنگ ترین گلای تاریخ فوتبال رو زدن جمع کن یه تیم تشکیل بده به نظرت می تونی قهرمان بشی؟
از کجامی تونی با دیدن دوتا گل که رو ضد حمله بودن(تازه اگه بودن)(منبع؟) بگی که تیمتون توی کل بازی حمله کرده؟(به منم یاد بده)

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

خوب وقتی من تیکه هایی از یازی به همراه گلاشون رو دیدم دارم این حرف رو میزنم{منبع ارشیوی ندارم خودت برو گیر بیار ببین}
وقتی گل ما رو یه حرکت تیمی و فردی زیبا یود یعنی کار تیمیمون خوب بوده
بازیکنای ما که خوب بودن{چون سال قبلش قهرمان شده بودن}
مربی هم خوب بود{لیپی کسی که ایتالیا رو قهرمان جام جهانی کرد}
تیممون در کل از دورتموند بهتر بود

مثل همیشه یوونتوس در ایتالیا اولین خواهد بود
28 بهمن 1389
هیچکدام از تیم های ایتالیایی در شرایط کنونی ورزشگاهی متعلق به خودش ندارد و یوونتوس اولین باشگاه ایتالیایی خواهد شد که ورزشگاه اختصاصی خود را افتتاح خواهد کرد. یکی از شعارهای ساخت ورزشگاه همین بود. اینکه مثل همیشه یوونتوس در ایتالیا "اولین" خواهد بود.

از لحاظ معماری ورزشگاه فوق العاده مدرن و منحصر به فردی خواهد بود که با نگرش آینده نگرانه درست شده به طوری که ورزشگاه سازگار با انرژی های طبیعی ساخته شده است. مثلا پنل های خورشیدی قابلیت استفاده از انرژی خورشیدی برای سیستم های گرمایشی دارد و دیگر از گاز کشی های سنتی استفاده نمی کند. یک سری سیستم استفاده از آب باران و ذخیره ان را دارد که 50 درصد مصرف آب ورزشگاه را کم می کند. ورزشگاه به مدلی ساخته شده که آلودگی صوتی، شیمیایی و گرمایی برای محیط نداشته باشد و منابع انرژی ورزشگاه به صورتی هستند که هیچ آلودگی هوا نخواهند داشت.

در طراحی ورزشگاه برای بازیکن ها دقت زیادی شده و الویت اول بوده به نحوی که فاصله ی رختکن تا زمین، نحوه ی رسیدن بازیکن ها به زمین از 4 ورودی 4 سمت زمین و همچنین وجود سالن های راحتی و استراحت برای بازیکن ها، ماکزیمم راحتی و ماکزیم سرعت دسترسی برای همه ایجاد خواهد کرد.

در معماری سکوها و سقف با ایده برداری از تونل های باد و بال هواپیما به طریقی ساخته شده اند که در نهایت سبکی، زاویه مناسبی با زمین حفظ کنند تا چه در روز با نور طبیعی و چه در شب با نورافکن های ورزشگاه بهترین دید به زمین وجود داشته باشد و در عین حال مانع از رسیدن نور طبیعی خورشید برای رشد و سالم ماندن چمن ورزشگاه نشود. در ضمن نوردهی ورزشگاه هم بسیار مدرن خواهد بود و به صورت پیوسته و بدون فاصله نور یکپارچه به زمین داده میشود.

ورزشگاه 40 هزار و 200 نفره می باشد که به گفته سایت یووه می تواند تا 41 هزار نفر تماشاگر را در خود جای دهد و جا برای پروژه های آینده و افزایش ظرفیت 15 هزار تایی هم باز خواهد بود. اطراف ورزشگاه حلقه ی امن هست و جایی که بلیط ها قبل از ورود به محوطه ی ورزشگاه چک میشود، و بین فاصله ی حلقه و ورزشگاه هم خدمات رفاهی و اورژانس و امنیتی وجود خواهد داشت.

ورودی/خروجی ها اصلی و اضطراری ورزشگاه جوری طراحی شده که در هنگام خطر و حالت اورژانس ظرف مدت تنها 4 دقیقه می شود کل جمعیت ورزشگاه را تخلیه کرد. همچنین مسیر و جایگاهی برای عبور ولیچر و رفت و آمد معلولین در نظر گرفته شده است.

ورزشگاه تخصصی فوتبال خواهد بود بدون هیچ کاربری دیگری و به همین منظور خبری از پیست ورزشی و فضاهای اضافی دیگر نیست و بین زمین بازی و تماشاگران هیچ مانع معماری وجود ندارد و تماشاگرها حداقل فاصله ی ممکن با زمین بازی را خواهند داشت. یعنی فاصله ی ردیف اول تماشاگران با زمین بازی 8 متر خواهد بود. در دل الپی این فاصله 28 متر بود. فاصله انحناهای ورزشگاه با زمین هم 8.85 متر خواهد بود، این فاصله در دل الپی 50 متر بود و این به این معنی که دور تا دور زمین اصلی ورزشگاه تماشاگر خواهد بود. فاصله ی سکوهای فیلم برداری و تلویزیونی 33 متر خواهد بود، این فاصله در دل الپی 60 متر بود.

ورزشگاه یک پارکینگ با گنجایش 4 هزار ماشین خواهد داشت و همانطور که قبلا گفته شد، رستوران ها، فضاهای سبز و محیط های تجاری، تفریحی و موزه ها و گالری های ورزشگاه هفت روز هفته و 24 ساعته باز خواهند بود تا این مکان را به یوونتوس سنتر تبدیل کنند

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
خوب وقتی من تیکه هایی از یازی به همراه گلاشون رو دیدم دارم این حرف رو میزنم{منبع ارشیوی ندارم خودت برو گیر بیار ببین}
وقتی گل ما رو یه حرکت تیمی و فردی زیبا یود یعنی کار تیمیمون خوب بوده
بازیکنای ما که خوب بودن{چون سال قبلش قهرمان شده بودن}
مربی هم خوب بود{لیپی کسی که ایتالیا رو قهرمان جام جهانی کرد}

تیممون در کل از دورتموند بهتر بود
اینا دلیله به نظر خودت؟
مثلا همین استیل آذین سال پیش کجا بود الان کجاس؟
یا مثلا اسکولاری که یه سال برزیلو قهرمان کرد اومد از ابراهیم زاده باخت! :D
.
راستی آخرشم منبع معتبر و درست و حسابی به دست ما نرسوندی!
اون تیکه های بازی رو که دیده بودی از کجا گیر اوردی؟

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از M.M.Z :
اینا دلیله به نظر خودت؟
مثلا همین استیل آذین سال پیش کجا بود الان کجاس؟
یا مثلا اسکولاری که یه سال برزیلو قهرمان کرد اومد از ابراهیم زاده باخت! :D
.
راستی آخرشم منبع معتبر و درست و حسابی به دست ما نرسوندی!
اون تیکه های بازی رو که دیده بودی از کجا گیر اوردی؟
اولا اسکولاری تو یه تیم ملی کار کرد بعد رفت تو یه تیم باشگاهی در حالی که باشگاه کلا با تیم ملی فرق میکنه کلا!
شبکه 3 یه تیکه هایی از بازی رو نشون داد

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
اولا اسکولاری تو یه تیم ملی کار کرد بعد رفت تو یه تیم باشگاهی در حالی که باشگاه کلا با تیم ملی فرق میکنه کلا!
شبکه 3 یه تیکه هایی از بازی رو نشون داد
خوب تو که گفتی مربی ما لیپی بوده که ایتالیا رو قهرمان جهان کرده پس حتما مربیمون عالی بوده!به نظرت این دوتا حرفت با هم تناقض ندارن؟؟؟ :-?
باز گفت یه تیکه هایی از بازی!
آقا به نظرت تو ایران طرفدارای یووه بیشترن یا دورتموند؟؟؟؟پس طبیعیه که بیشتر حملات و کارهای خفن یووه رو نشون بدن دیگه!اصلا از روی یه تیکه از بازی می شه روی کل بازی قضاوت کرد؟

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

اولا اینکه لیپی مربی خوبیه نه تنها به این خاطر که قهرمان جام جهانی کرد ایتالیا رو بلکه یووه رو هم قهرمان کرده
ضمنا اگه این بارسا تی وی{منظورم شبکه سه هست} به خاطر هوادار میخواستن تیکه از بازی پخش کنن و در کل اگه به خاطر هوادار پخش میکردن باید بازیهای لیگ ایتالیا رو بیشتر از لیگ اسپانیا میذاشتن که اینطوری هم نیست

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
اولا اینکه لیپی مربی خوبیه نه تنها به این خاطر که قهرمان جام جهانی کرد ایتالیا رو بلکه یووه رو هم قهرمان کرده
ضمنا اگه این بارسا تی وی{منظورم شبکه سه هست} به خاطر هوادار میخواستن تیکه از بازی پخش کنن و در کل اگه به خاطر هوادار پخش میکردن باید بازیهای لیگ ایتالیا رو بیشتر از لیگ اسپانیا میذاشتن که اینطوری هم نیست
من چکار به اسپانیا دارم؟
می گم قبول داری که یووه بیشتر از دورتموند طرفدار داره یا نه؟
پس طبیعیه که موقعیتای اونو بیشتر پخش کنن!
آنجلوتی هم با میلان قهرمان شده ولی الان با چلسی ببین که به چه وضعی افتاده!!!

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

اولا من منظورم از اسپانیا این بود که به اینکه کدوم تیم طرفدارش بیشتره کار ندارن و هر چی دلشون بخواد نشون میدن
پس همچین معلومم نیست موقعیت های یووه رو نشون بدن
ضمنا وقتی مربی تیم عوض میکنه مثل انجلوتی شاید بشه و ضمنا الان اوضاع چلسی هیچی از ارزش های انجلوتی کم نمیکنه
به نظرم این بحثی که منو تو شروع کردیم پایانی نداره
نه من کم میارم نه تو
میخوای بیخیال بشیم؟

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

باشه بیخیال می شیم!!!!!(کلا همون اول می دونستم به نتیجه ای نمی رسیم چون اگه قرار بود برسیم تو این 6 سال به نتیجه می رسیدیم نه با 20 تا پست توی این تاپیک!!!!!) (;

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : طرفداران و مخالفان يووه

اگه اشتباه نکنم با قهرمانی امسال یه ستاره دیگه میاد رو پیرهن x:

من از بچگی عاشق الکس بودم x:واقعا عالیه حیف که بش دارن ظلم میکنن

اسطوره باشگاس یه چیزی مثه توتی واس رم مثه مالدینی واقعا حقش این نیس

zahra yousefi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
مدال المپیاد
یه بار نزدیک بود برم المپیاد شیمی

من که عاشق یووه ام.نه فقط به خاطر این که بازیکن هاش خیلی عالی بازی میکنن بلکه به این خاطر که بازیکن های خیلی بااخلاقی داره.
دل پیرو هم با وجود این که 37 سالشه همچنان عالی بازی میکنه. P:>
به نظر من این تیم مربی خوبی داره چونکه تیم را به دوران شکوه و عظمتی که داشت برگردوند
به صورت کلی دم همشون گرم خصوصا دل پیرو P:> P:>

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

یورنته هم ذاره کاراشو میکنه تا بیاد یووه
به نظرم خیلی سبک بازیش به درد فوتبال ایتالیا میخوره