• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

8391

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
پاسخ : سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

من واقعا به يه نتيجه اي رسيدم ! اونم اينه كه شعراي حلقه راهنمايي در مقايسه با دبيرستان "اتل متل توتوله" اي بيش نيستند ! :)) :|

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از тfσινzʝg :
من واقعا به يه نتيجه اي رسيدم ! اونم اينه كه شعراي حلقه راهنمايي در مقايسه با دبيرستان "اتل متل توتوله" اي بيش نيستند ! :)) :|

شعرای راهنمایی سادگیُ لطافت خاص خودشون رو دارن و کاملاً متناسب «راهنمایی»ن. به‌هرحال باید فرقی باشه بین دغدغه‌ی بچه‌های راهنمایی ودبیرستان دیگه. من هیچ‌وقت نتونستم به نتیجه برسم که شعرهای حلقه راهنمایی رو بیشتر دوست دارم یا دبیرستان‌ـو؛ هرکودوم یه جور خوب‌ن. 8->

[چقد من حرف میزنم اینجا. #-o]

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ریـحـانـه :
شعرای راهنمایی سادگیُ لطافت خاص خودشون رو دارن و کاملاً متناسب «راهنمایی»ن. به‌هرحال باید فرقی باشه بین دغدغه‌ی بچه‌های راهنمایی ودبیرستان دیگه. من هیچ‌وقت نتونستم به نتیجه برسم که شعرهای حلقه راهنمایی رو بیشتر دوست دارم یا دبیرستان‌ـو؛ هرکودوم یه جور خوب‌ن. 8->

[چقد من حرف میزنم اینجا. #-o]

آره درسته، و این‌که اگه شعرا مث ِ دبیرستان سنگین‌تر از این می‌بودن حفظ کردن‌ش و اینا واسه راهنمایی‌ی ـا سخت می‌شد. نمونش همین در نفس ِ سازی که خیلی ـا حفظ نیستن متاسفانه.
ولی خونه‌ی ما و باران و اینا که نرم و مهربون و ساده‌ترن بیشتر خونده می‌شن و بچه‌ها باشون ارتباط ِ بیشتری برقرار می‌کنن.
امّا منم چن وقت که شعرای دبیرستان شده بود همه زندگیم، به شعرای راهنمایی علاقه‌ی کمتری نشون می‌دادم/می‌دم. دبیرستان یه چیز دیگه‌س شعراش خدایی. :-"

× چه خوبه که میای اینجا. ما خوشال می‌شیم هی. 8->

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از 1tA ! :D :
آره درسته، و این‌که اگه شعرا مث ِ دبیرستان سنگین‌تر از این می‌بودن حفظ کردن‌ش و اینا واسه راهنمایی‌ی ـا سخت می‌شد. نمونش همین در نفس ِ سازی که خیلی ـا حفظ نیستن متاسفانه.
ولی خونه‌ی ما و باران و اینا که نرم و مهربون و ساده‌ترن بیشتر خونده می‌شن و بچه‌ها باشون ارتباط ِ بیشتری برقرار می‌کنن.
امّا منم چن وقت که شعرای دبیرستان شده بود همه زندگیم، به شعرای راهنمایی علاقه‌ی کمتری نشون می‌دادم/می‌دم. دبیرستان یه چیز دیگه‌س شعراش خدایی. :-"

× چه خوبه که میای اینجا. ما خوشال می‌شیم هی. 8->

یکتا انقد تو فاز ِ دب نباش :-" از راهنمایی لذت ببر . :-< دو تا حیاط کوچیکه ی راهنمایی و بذاری روهم میشه حیاط ِ دب . #غر زدن همچنان . :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

ریحانه؛ من م دیدم به کارگاه هنر گفته «زشت» خیلی به‌م برخورد. :)) ولی خودم رو کنترل کردم و به یاد آوردم که تا آخرِ سالِ اول از تک‌تکِ مناطقِ دبیرستان نفرتِ عمیقی داشتم. :-" فلذا درک کردم و صبر کردم طیِ زمان به غلط بودنِ حرف‌شون پی ببرن. :-" #دنیادیده
بذارید حال‍ا اواخر اوّل، یا اصن دوّم به بعد می‌بینید چقــدر خوبه دبیرستان. :-" ال‍ان متوجه نمی‌شین. :-"

دبیرستان یه چیز دیگه‌س شعراش خدایی. :-"
مخصوصاً سرودملّیِ شاخِ ما. 8-> :-""""""""""""

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از ارغـوان اس. :
ریحانه؛ من م دیدم به کارگاه هنر گفته «زشت» خیلی به‌م برخورد. :)) ولی خودم رو کنترل کردم و به یاد آوردم که تا آخرِ سالِ اول از تک‌تکِ مناطقِ دبیرستان نفرتِ عمیقی داشتم. :-" فلذا درک کردم و صبر کردم طیِ زمان به غلط بودنِ حرف‌شون پی ببرن. :-" #دنیادیده
بذارید حال‍ا اواخر اوّل، یا اصن دوّم به بعد می‌بینید چقــدر خوبه دبیرستان. :-" ال‍ان متوجه نمی‌شین. :-"

آخ ، بلخره یکی فهمید من بدم میاد از اونجا ..الان کُلی امید گرفتم گفتی سالِ دوم درس میشه.:-":>

+ سرود ملیِ شما که عالیه .8->

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ارغـوان اس. :

الان مثلن من میتونم از تمام ِ نقاط ِ دبیرستان ایراد بگیرم . :)) :-"
همه ـم میگن درست میشه اواخر سال ِ اول و دوم :-"

× سرو ملی ِ شما خیلی خوبه . 8->>

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

نود درصدِ آدم‌ها سالِ اوّل خیلی گارد دارن نسبت به مدرسه. :)) اصل‍ا کِیفِ اوّل بودن هم به همیناشه. جدّی.

• لایک
امتیازات: 8391

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ارغـوان اس. :
نود درصدِ آدم‌ها سالِ اوّل خیلی گارد دارن نسبت به مدرسه. :)) اصل‍ا کِیفِ اوّل بودن هم به همیناشه. جدّی.

ینی من پتانسیل ِ این ُ دارم که تا آخر ِ سال ، راجه به دبیرستان غُر بزنم و ازش ایراد بگیرم . :))

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

پس چرا من هنوز سوم نشدم دارم واسه دبیرستان ثانیه‌شماری می‌کنم؟ این چه وضعشه عـاقا؟ :-"
دبیرستان یه جای خیلی فوق‌العاده‌س. 8-> :-"
نَگین نه. :-"

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از 1tA ! :D :
پس چرا من هنوز سوم نشدم دارم واسه دبیرستان ثانیه‌شماری می‌کنم؟ این چه وضعشه عـاقا؟ :-"
دبیرستان یه جای خیلی فوق‌العاده‌س. 8-> :-"
نَگین نه. :-"

ما ـم ذوق داشتیم :-جی ثانیه شماری میکردیم . حتّا روز ِ آخر داشتم تو حیاط میدوییم از خوشحالی ؛ امّا وقتی بیای توش همه ی ذوق ـت ُ یادت میره کاملن . :))

giti

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
در حال خوندن فعلا :) !!!!

به نقل از میتـرا .. :
ینی من پتانسیل ِ این ُ دارم که تا آخر ِ سال ، راجه به دبیرستان غُر بزنم و ازش ایراد بگیرم . :))

تجربه نشون داده هر کی بیشتر غر می زنه بیشتر عادت می کنه به دب و عاشقش می شه ..... :D

یادمه یکی می گفت که اولش غر می زنی و غر می زنی بعدش انقدر وابسته می شی و انقدر زود می گذره که وقتی می ری دلت برا ترک دیواراش هم تنگ می شه خیلی بیشتر از راهنمایی .......

کلا دب خیلی کشش خاصی داره ....... بنده خودم دو روز نمی رم دب اصلا دیوانه می شم تو خونه در و دیوار دب زنده می کنه آدم رو اصن :D 8->

بعد دیگه تکرار نمی کنم حرفای ریحانه و ارغوان رو ولی راستش منم می خواستم بگم ...... مخصوصا حیاط که اصلا باید بگم اصلا هم کوچیک نیست ........ یک جا شدنی می بینید در طی سال که می خندید به حرفای الان .......

حتی می تونم بگم بچه ها والیبال هم بازی می کنن زنگ تفریح ها ;;) و همه ی مدرسه هم تو حیاط جا می شن مخصوصا زنگ ناهار ;;)

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از giti :
تجربه نشون داده هر کی بیشتر غر می زنه بیشتر عادت می کنه به دب و عاشقش می شه ..... :D

یادمه یکی می گفت که اولش غر می زنی و غر می زنی بعدش انقدر وابسته می شی و انقدر زود می گذره که وقتی می ری دلت برا ترک دیواراش هم تنگ می شه خیلی بیشتر از راهنمایی .......

کلا دب خیلی کشش خاصی داره ....... بنده خودم دو روز نمی رم دب اصلا دیوانه می شم تو خونه در و دیوار دب زنده می کنه آدم رو اصن :D 8->

بعد دیگه تکرار نمی کنم حرفای ریحانه و ارغوان رو ولی راستش منم می خواستم بگم ...... مخصوصا حیاط که اصلا باید بگم اصلا هم کوچیک نیست ........ یک جا شدنی می بینید در طی سال که می خندید به حرفای الان .......

حتی می تونم بگم بچه ها والیبال هم بازی می کنن زنگ تفریح ها ;;) و همه ی مدرسه هم تو حیاط جا می شن مخصوصا زنگ ناهار ;;)

زنگای ِ ناهار ؟ ×_× ما تو معارفه یه پایه بودیم به اضافه ی لیدرا و چن نفر از پایه های دیگه ؛ باید رسمن تو حلق ِ هم میشستیم ، تازه تو صف ِ بوفه له ـم شدیم :-" دیگه همه ی پایه ها باشن چی میشه :-" والیبال بازی میکنن ؟ :-اس چه جوری واقن ؟ :-"

giti

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از میتـرا .. :
زنگای ِ ناهار ؟ ×_× ما تو معارفه یه پایه بودیم به اضافه ی لیدرا و چن نفر از پایه های دیگه ؛ باید رسمن تو حلق ِ هم میشستیم ، تازه تو صف ِ بوفه له ـم شدیم :-" دیگه همه ی پایه ها باشن چی میشه :-" والیبال بازی میکنن ؟ :-اس چه جوری واقن ؟ :-"

اگر لوس بازی در نیارید به اندازه همه جا هست ;;) بعدا عادت می کنید زنگ نهار بعد از پروسه ی حاضر کردن غذا چشم می چرخونید و بین بچه ها یه تیکه جا برا خودتون و دوستاتون پیدا می کنید و هر جور شده جا می شید حتی اگر اندازه یه نفر هم نباشه ...... :))

:D چه جوری نداره که وای میستن بازی می کنن دیگه :)) البته درک می کنما الان یکمی یه جوریه شنیدنش اما می بینید بعدا خودتون ...... البته یادش بخیر اون موقه که ما اول بودیم بیشتر بچه ها بازی می کردن ...... اگر زنگ ناهار تو حیاط راه می رفتی اصلا به اندازه ی یک سال کامل شاد می شدی از صحنه هایی که می دیدی ....... =)) ....... توپ بچه ها همیشه در دوقدمی غذای بقیه بود :-" اصلا وضعی ........ :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

در دوقدمی غذای بقیه؟ من نصفِ زنگِ ناهارهای این چندسال داشته‌م به والیبال‌بازی‌کنندگان فحش می‌داده‌م که بازی نکنن و توپ‌شون رو از توی ظرف‌م می‌نداختم سمت‌شون. :‌|

giti

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از ارغـوان اس. :
در دوقدمی غذای بقیه؟ من نصفِ زنگِ ناهارهای این چندسال داشته‌م به والیبال‌بازی‌کنندگان فحش می‌داده‌م که بازی نکنن و توپ‌شون رو از توی ظرف‌م می‌نداختم سمت‌شون. :‌|

می دونم می دونم :-" ولی خوب قبول کن که آدم مقاوم می شه در شرایط سخت ..... :-" زندگیِ مسالمت آمیز و اینا ..... :-"

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

من این نکته رو هم اضافه کنم! فک نکنید جا واسه نشستن هم ندارید! افراد در حیاط تعداد زیادی دراز می کشن خیلی راحت !
حیاط یه سری قسمت ها تجمع زیاده! هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد! :-" سایه دلت می خواد یه کم هم له شو! مشکلش چیه؟
ولی واسه آفتاب گرفتن و بعد از ناهار زیر آفتاب دراز کشیدن همیشه جا هست :D
بله یله دبیرستان همچین امکاناتی داره :-"

فقط تجربه شخصی می گه توی حیاط زنگ ناهار کلا غیبت نکنید! نه که یه مقدار زیادی فشرده در حلق اکیپ بقلی هستید به هر حال از 6 تا اکیپی که تو هم نشستید یه نفر آشنای مشترک پیدا می شه! :-"

دبیرستان کلا خوبه! همه چیزش! من به یاد ندارم از دبیرستان غر زده باشم!
غر نزنید سال تحصیلی که شروع شه یه یکی دو روز که بگذره می بینید این حیاط فسقل دبیرستانو با هزار تا حیاط گنده ی راهنمایی هم حاظر نیستید عوض کنید! نه این که راهنمایی بده راهنمایی خیلی خوبه ولی دبیرستان واقعا یه چیز دیگست :D

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

چرا انقدر شما فرق دارید با ماها! من شما رو می‌بینم احساس می‌کنم ۱۰ ساله از راهنمایی فارغ‌التحصیل شدم و اینا ناشی از تفاوت نسل‌ه. امّا خب واقعاً ناشی از زحمات بی‌دریغ و سیستم مدبرانهٔ خانم هویداست احتمالاً. که ما سال سوّم بمون می‌گفتن دبیرستان گریه‌مون درمیومد و فکر می‌کردیم وقتی این مصیبت به ما رسید دنیا برامون تمام خواهدشد. بعد الآن همه ذوق دارند بیان دبیرستان خیلی فرار از راهنمایی طور. و ما وقتی اومدیم دبیرستان کلّی خیالمون راحت شد که چه‌قدر دوست‌داشتنی‌ه و اینجا هم می‌شه روزای خوب داشت و هیجان‌انگیز بود به نظرمون و شما اومدید و انقدر دبیرستان نفرت‌انگیز‌طور جلوه می‌کنه براتون. چه‌قدر تفاوت.

× من هنوز نمی‌تونم بیام تاپیک راهنمایی و دلم نگیره، چون قول داده‌بودم یک روزی مرد و مردونه برم و با مدیریّت مدرسه راجع به این بلاهایی که سر مدرسه آورده صحبت کنم. امّا هنوز نرفتم. و خب این خیلی دل‌گیره.

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از SaϔnA.M :
چرا انقدر شما فرق دارید با ماها! من شما رو می‌بینم احساس می‌کنم ۱۰ ساله از راهنمایی فارغ‌التحصیل شدم و اینا ناشی از تفاوت نسل‌ه. امّا خب واقعاً ناشی از زحمات بی‌دریغ و سیستم مدبرانهٔ خانم هویداست احتمالاً. که ما سال سوّم بمون می‌گفتن دبیرستان گریه‌مون درمیومد و فکر می‌کردیم وقتی این مصیبت به ما رسید دنیا برامون تمام خواهدشد. بعد الآن همه ذوق دارند بیان دبیرستان خیلی فرار از راهنمایی طور. و ما وقتی اومدیم دبیرستان کلّی خیالمون راحت شد که چه‌قدر دوست‌داشتنی‌ه و اینجا هم می‌شه روزای خوب داشت و هیجان‌انگیز بود به نظرمون و شما اومدید و انقدر دبیرستان نفرت‌انگیز‌طور جلوه می‌کنه براتون. چه‌قدر تفاوت.

× من هنوز نمی‌تونم بیام تاپیک راهنمایی و دلم نگیره، چون قول داده‌بودم یک روزی مرد و مردونه برم و با مدیریّت مدرسه راجع به این بلاهایی که سر مدرسه آورده صحبت کنم. امّا هنوز نرفتم. و خب این خیلی دل‌گیره.
ما خودمون هم تصورشُ نمی کردیم که کادر انقد مزخرف بشن که روزِ خدافظیمون هر هر بخندیمُ از رفتنمون خوشحال باشیم. و این از خوبی های کادرمون ـه. آخرای سال همه دلشون میخواس سال زودتر تموم شه. :/
دبیرستان جایِ خوبیه ب نظرم و اینام فقط غر غر ه فک کنم. دوس داریم دبیرستانُ. نفرت نداریم ازش.

× ی روز بریم ی دونه بزنیم تو گوشِ مدیریت کلن. :- "

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از SaϔnA.M :

من واقعا خودمم تعجب کرده بودم که ما چرا انقد شادیم ، یعنی سالای پیش سرِ اختتامیه آفتابو مسابقه علمیو اینا ، همه میزدن زیرِ گریه ـو اینا ، ولی ما امسال واقعا "هیچی."

بعـد اینکه از کلِ کادرِ مدرسه ، واقعا فقط "جعفری" خیلی خوب بود .فوق العاده بود .8->. و من افسوس خواهم خورد که دیگه از این معاونا پیدا نمیشه .:-<

× خیلی ایده ی خوبیه .:D

بالا