• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

giti

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
در حال خوندن فعلا :) !!!!
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

به نقل از pegah.nodet :
آهان رهبرتونم خیلی بی شورو حال بود.ینی اون آهنگی ک ی ریتم کوبنده داره رو مثلا خیلی با ظرافت اجرا میکردمن یادمه ما اول بودیم، سر کارگاه سوما رهبرشون سرِ اجراها کم مونده بود از سن پرت شه پایین :)) انقد ک هیجان داشت و اینا.خیلی خفن بود

راستش در مورد این تیکه کاملا حق داری ...... خوب باید بگم که بنده تا به عمرم رهبری سرود ملی نکرده بودم و بچه ها هم می دونن که اون قدرا بچه شری نیستم و رو نداشتم :-" + شنبه هم انقدر از صبح دوییده بودم و جاروبرقی این ور اون ور کرده بودم و فلان و فلان و انرژیم زیر صفر بود :-"

---------------------------

این هم برای ارغوان بیشتر و استفاده ی همگان..... اونجایی که مثلا سی گذاشتم اینه که نصف ثانیه حالا اصلا بهش چی می گن رو یادم نیس میلی ثانیه بود؟ و تقریبا حدودیه اینایی که نوشتم نکتش این جاس که سر این ثانیه ها یه ضربی زده می شه که از رو اون باید شروع کرد به خوندن.......

[00.28.00] گام های لرزان

[00.30.00] نگاه بی جان

[00.32.00] خسته ی کابوس

[00.34.00] دل زده ی رویا

[00.35.30] دورْسوی نوری

[00.27.30] می سوزد امّا

[00.39.00] بی راهی راه ها

[00.41.00] هیاهوی باد ها

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

خیلی بده که از سرود ملی خودمون تعریف کنم ؟ :-" ;;)
من واقعن اونجا ک میگیم "فردایی دیگر ...تکرار دیروز..." اشک تو چشمام حلقه میزنه انگار تمام فریادهای دلم تو این یه جمله جمع شده (چ ادبی :D )
دست ریحانه و گیتی و ملیکا و خودم و همکارم ( :-" ) زهره و بچه های آکاپلا و ضرب و تئاترا و موسیقیا و ... (نفسم گرفت ) واقعن درد نکنه :D

امروز ما دچار افسردگی بعد از کارگاه ( :-")شده بودیم طبیعیه آیا ؟ :-<

پ.ن:من بازم باورم نمیشه که دوتا از موهام سفید شده :-"

Melika Zangeneh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران

:- یافتن ِ محلّ ِ مناسب برای ابراز ِ ذوق نسبت به سرودتون. :]
خیلی خیلی خوب بود ؛ هم کارگاه ؛ هم سرود. خسته نباشید. :]

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از apathetical :
چه طور مگه؟ اون سایه ها و پرده سفید که حذف شد یا چی؟؟
:-?

اجرای دوممون بدترین اجرایی بود که میتونستیم داشته باشیم! خ. اولیا نبود و یکی از بچه‌‎ها دست تنها باید نور و صدا و همه‌چیز رو کنترل میکرد، سرویسا قرار بود ۳ بیان ولی زودتر اومدن، مسئولا باهامون همکاری نمیکردن و افرادی مثل خ. امیری به‌خاطر اینکه اولین تجربه‌ی کارگاه‌شون بود نزدیک بود به‌خاطر سرویسا بیان تو و بگن که بچه‌ها سرویسا اومده پاشید برید! و حتی نذاشتن حلقه بزنیم ...
ما به خاطر زمان تئاتر اپیزودی سایه رو برای اجرای دوم حذف کردیم. البته مشکلات دیگه‌ای هم داشت، اما دلیل اصلی‌ حذفش کمبود زمان بود. انیمیشن نرگس اینا یه دور نصفه پخش شد و بعد کامل، تئاتر وطن نصفه موند چون پرده اشتباهی کشیده شد، نور تو چندتا برنامه خطا داشت و خلاصه هر بدشانسی که ممکن بود سرمون اومد کلاً. لازمه اشاره کنم به تعطیلی‌های نزدیک کارگاه؟ :)) میشد خیلی هماهنگ‌تر و بهتر از اینا باشیم، ببخشید بابت خرابکاری‌ها. :د

به نقل از pegah.nodet :
رهبرتونم خیلی بی شورو حال بود.ینی اون آهنگی ک ی ریتم کوبنده داره رو مثلا خیلی با ظرافت اجرا میکرد
من یادمه ما اول بودیم، سر کارگاه سوما رهبرشون سرِ اجراها کم مونده بود از سن پرت شه پایین :)) انقد ک هیجان داشت و اینا.خیلی خفن بود

واحد فرهنگی کلاً با قضیه‌ی رهبر مشکل داشت. میگفت اصلاً لزومی نداره داشته باشید چون بچه‌ها شعرها رو حفظ‌ن و رهبر میاد اونجا فقط حرکات اضافی انجام میده! همین که گذاشتن رهبر داشته باشیم خیلی بود :د

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من م کل‍اً از بیخ با این قضیه‌ی رهبر داشتن مشکل دارم. :-" هیچ‌جوری نمی‌تونم لزومِ وجودش رو درک کنم. شعرها رو که اگه کسی بلد نباشه نمی‌خونه؛ با صدای رهبر هم کسی شعرو یاد نمی‌گیره. اگه هم رهبرارکسترطور بخواد با قضیه‌ی اوج و فرودِ آهنگ برخورد کنه، یا خودش اصول‍اً این‌کاره نیست یا اگه این‌کاره باشه هم اکثر بچه‌ها اعضای ارکستر نیستن که بلد باشن با حرکاتِ رهبر اوج و فرود داشته‌باشن خب. جداً نمی‌فهمم این پدیده رو.

Zr74

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

خب منم نظر بدم. :-"
اول اينکه موضوعاتى که واسه کليپ و تئاتر انتخاب کرده بودين جديد بود. تئاتر وطن هم که کلا همه چيش خوب بود مخصوصا طراحى صحنه اش.
در مورد تئاتر سايه نميدونم مدلش بود اينجورى باشه يا نه ولى پرده ها که نصفه باز بود باعث ميشد اونايى که گوشه نشستن همه چى رو نصفه ببينن بعد ما کلا قسمتاى اولش در جريان نبوديم قضيه چيه. :-"
اون کليپ مدرسه هم مخصوصا پيام بازرگانياش عالى بود! :)) با اون لبخند خانم کاظمى هم قشنگ يه لحظه استرس وقتايى که يهو ميگفت برگه بذارين رو ميز اومد جلو چشمم. :س :))
اون به قول ارغ ضرب طوره(معلومه اسمشو بلد نيستم؟ :-") هم خيلى کار خوبى بود.
افتتاحيه ايده ش خيلى شاخ بود ولى ميشد يکم بهتر اجرا بشه. ولى در کل معلوم بود براش زحمت کشيده شده.
موسيقياتون هم همش خيلى خوب بود مخصوصا قسمت جارو برقيش. :D
بعد اينکه کلا همونجور که خود ريحانه گفت اکثر کارا بيشتر مفهومى بود، اينش بد نيست ولى بعضى جاها ديگه خيلى مفهومى ميشد آدم بايد کلى فکر مى کرد به نتيجه برسه!
سرود ملى هم که عالى. شعرشو خيلى دوست داشتم. 8->

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ارغـوان اس. :
من م کل‍اً از بیخ با این قضیه‌ی رهبر داشتن مشکل دارم. :-&quot; هیچ‌جوری نمی‌تونم لزومِ وجودش رو درک کنم. شعرها رو که اگه کسی بلد نباشه نمی‌خونه؛ با صدای رهبر هم کسی شعرو یاد نمی‌گیره. اگه هم رهبرارکسترطور بخواد با قضیه‌ی اوج و فرودِ آهنگ برخورد کنه، یا خودش اصول‍اً این‌کاره نیست یا اگه این‌کاره باشه هم اکثر بچه‌ها اعضای ارکستر نیستن که بلد باشن با حرکاتِ رهبر اوج و فرود داشته‌باشن خب. جداً نمی‌فهمم این پدیده رو.

رهبر برای هماهنگ خوندن شعر خیلی لازمه. اگه نباشه میشه مثل حلقه که گاهی شعر از آهنگ عقب میمونه یا میزنه جلو!

به نقل از z@hra :
اون به قول ارغ ضرب طوره(معلومه اسمشو بلد نيستم؟ :-") هم خيلى کار خوبى بود.

ضرب‌طور نه، دقیقاً ضرب بود :-"

× امیدوار باشیم که شعر ما درست خونده میشه تو حلقه در نهایت؟ میشه لطفاً تمرین کنید که جلوتر از آهنگ نخونیدش؟ :-<

giti

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
در حال خوندن فعلا :) !!!!

به نقل از ریـحـانـه :
× امیدوار باشیم که شعر ما درست خونده میشه تو حلقه در نهایت؟ میشه لطفاً تمرین کنید که جلوتر از آهنگ نخونیدش؟ :-<

ریحانه اصولا تو حلقه کسی توجه زیاد خاصی به آهنگ نمی کنه ینی هیچ تاثیری فکر نمی کنم داشته باشه ضرب های آهنگمون هم که روش شعر گفتیم خیلی ضرب های ریزی هستند و اونقدرا مشخص نیستند که بدون توجه زیاد بشه فهمید من امید آنچنانی به این موضوع ندارم حتی فکر می کنم با تمرین هم درست نشه :-s

• لایک
امتیازات: h.f

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از giti :
ریحانه اصولا تو حلقه کسی توجه زیاد خاصی به آهنگ نمی کنه ینی هیچ تاثیری فکر نمی کنم داشته باشه ضرب های آهنگمون هم که روش شعر گفتیم خیلی ضرب های ریزی هستند و اونقدرا مشخص نیستند که بدون توجه زیاد بشه فهمید من امید آنچنانی به این موضوع ندارم حتی فکر می کنم با تمرین هم درست نشه :-s
حلقه امروز بهتر شده بود و امیدوار کننده بود

• لایک
امتیازات: kanor

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

یه چیزی درمورد تند خوندن. :-"
میدونین طبیعیه که وقتی یک سرود جدید اومده بچه ها همه شور و شوق دارن و موقع خوندن عربده میکشن و صدای آهنگو متوجه نمیشن بنابراین ازش میزنن جلو.به علاوه دفعات اولی هست که میخونن.یه کم بگذره درست میشه انشالا. :D

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

من اصولاً علاقه‌ای نداشتم که راجع به نوشته‌هام توضیح بدم چون معتقد بودم اگر آدم‌ها نفهمیدند که چی نوشتم یعنی خوب ننوشتم و این دیگه جای توضیحی باقی نمی‌گذاره. امّا از اون‌جایی که دیگه به گزارهٔ قبلی معتقد نیستم؛ شرحی نوشتم از تئاترم (که به «مو» نامیده شده!) و خوشحال می‌شم بخونید و با اجرا مقایسه کنید و نقد کنید. :‌)
و البته ممنون از همهٔ نظرهای مثبت و منفی؛ مرسی که اومدید و دیدید.
و خسته‌نباشید به تک‌تک بچّه‌هایی که کار کردند برای کارگاه. معتقدم بدون حتّی یکی از اون‌ها، کارگاه این‌طور اجرا نمی‌شد.

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

دبيرستان فرزانگان يك كرمان برگزار ميكند:
چهارمين دوره مسابقات كشوري سه گانه
در سه رشته ي رياضي،نجوم و پل ماكاروني
از علاقه مندان دعوت ميشود جهت كسب اطلاعات بيشتر به لينك بالا مراجعه كنند
شركت در هر سه رشته مجاز است

Melika Zangeneh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران

به نقل از SaϔnA.M :
من اصولاً علاقه‌ای نداشتم که راجع به نوشته‌هام توضیح بدم چون معتقد بودم اگر آدم‌ها نفهمیدند که چی نوشتم یعنی خوب ننوشتم و این دیگه جای توضیحی باقی نمی‌گذاره. امّا از اون‌جایی که دیگه به گزارهٔ قبلی معتقد نیستم؛ شرحی نوشتم از تئاترم (که به «مو» نامیده شده!) و خوشحال می‌شم بخونید و با اجرا مقایسه کنید و نقد کنید. :‌)
و البته ممنون از همهٔ نظرهای مثبت و منفی؛ مرسی که اومدید و دیدید.
و خسته‌نباشید به تک‌تک بچّه‌هایی که کار کردند برای کارگاه. معتقدم بدون حتّی یکی از اون‌ها، کارگاه این‌طور اجرا نمی‌شد.
من میخاستم یه تشکّر ویژه کنم از نویسنده ِ این تئاتر. و نمیدونستم که کیه ؛ به حر حال کلّی خوب بود و من جدّن عاشق ِ اون تئاتر بودم. مرسی خیلی زیاد. :]
خسته نباشی. :]

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

یکی از بچه های فرزانگان دو از من خواست ک بیام اینجا بگم که : فرزانگان دوییا خودشون دارن سرود ملی میگن و میخوان که در کنار سرود ملی های خودشون سرود های ما رو هم بخونن آیا راضی هستید یا نه ؟

پ.ن1 : من تنها ناقل هستم :-"
پ.ن2 : این روزها همه سرود ملی میگویند شما چطور :D :-"

+بچه ها هیچ پاسخی ندارین ؟! :-"

×پست‌متوالی‌ازتوبعیدبودهلیـا. :-‌"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از جــــــــــــلاد لـــــاغر :> :
یکی از بچه های فرزانگان دو از من خواست ک بیام اینجا بگم که : فرزانگان دوییا خودشون دارن سرود ملی میگن و میخوان که در کنار سرود ملی های خودشون سرود های ما رو هم بخونن آیا راضی هستید یا نه ؟

پ.ن1 : من تنها ناقل هستم :-"
پ.ن2 : این روزها همه سرود ملی میگویند شما چطور :D :-"

آیا راضی هستیم یا نه؟! فکر کنم چندسالی هست که سرودملی‌های ما رو میخونن، چه فرقی داره راضی باشیم یا نه؟ حتی تو یکی از تاپیکا حرف زدیم راجع بهش؛ دقیق یادم نیست کجا. :-?

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف

بنده یک چیزی راجب دعوتنامه کارگاه علوم بگم.
بچه ها واقعا خیلی زیباست... :) من خیلی دوسش داشتم!
فقط یک سوال.
بچه های پایه ی شما با وسیله ای به اسم قیچی آشنایی داشتن؟:-" برخی از دعوتنامه ها انگار با دندون برش خوردن:-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

دوستان؛ صعودآزادِ جدید رو ابتیاع نمودید؟ ؛؛) در سی‌ودو صفحه‌ی سیاه‌وسفید. ؛؛) قیمت؛ فل‍ان تومن. ؛؛)

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ارغـوان اس. :
دوستان؛ صعودآزادِ جدید رو ابتیاع نمودید؟ ؛؛) در سی‌ودو صفحه‌ی سیاه‌وسفید. ؛؛) قیمت؛ فل‍ان تومن. ؛؛)

خیلی گرون بود آقا. :-" ولی ما خریدیم. ؛؛)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

آقا من شرمنده‌م به خاطر اختتامیه. خواستیم خلاقیت بزنیم و مثه هرسال فقط آتیش‌بازی نباشه برنامه، شد این. :د سر اینکه سه نفر رو آبنما بودن، لوگوها رو میکشیدن و باید از ۱ تا ۲۹ میشمردیم، خب؟ بچه‌ها داشتن اشتباه میشمردن و من صدبار بهشون گفتم که «بابا، وقتی اومد بین مریم و ملیکا بشمارید! :‌‌|» و اصلاً حواسم نبود که مریم مذکور بین دو تا ملیکا وایساده :‌)) گویا ترسناک بودم و بچه‌ها نتونستن اون لحظه چیزی بگن بهم. X_X
این هم ترکیب سرودملی‌ها که قبل حلقه گذاشته شد. گوش کنید و به سیر مفهومی‌ش توجه کنید؛ باشد که رستگار شیم همه. :-"

sissyfakeG

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran

خب مثه اينكه بايد خودمو معرفي كنم من هستي ام پايه دوم تجربي :) كلاس ٢٠٢

بالا