• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
!مشهد

برادر گرامی اندکی بصبر سیستم دستم باشه بنویسم جوابتو
از چهار طبقه به سمت سعدی،داخل امام خمینی ۱۸ پوشاک خالقی نو،امروز گرفتم

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
پاسخ : سمپادی های مشهد

ميدونيد امسال آموزش و پرورش گفته كه هر معلم نبايد بيشتر از 12 ساعت تو يه مدرسه كلاس برداره. سال هاي قبل بعضي دبيرها مثه خانم رضايي كه دبير عربي بود حداقل 20 ساعت تو مدرسه ما كلاس داشتن يا خانم كردي كه دبير رياضي بود. الان كه اينجوري شده مدرسه ها مشكل معلم پيدا كردن,الان ما هم هنوز برنامه معلم هامون جور نشده.

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

این بحث مربوط به انجمن اعتقادیتون رو لطفا تو پ.خ ادامه بدین پست ندین دیگه اینجا :-" با تشکر :D

• لایک
امتیازات: AAM

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

من تو پستاي قبلم دليل حمله به سفارت خونه ها رو گفتم. هيچ اشکالي هم به مسلمونا وارد نميشه.
جدا خوندی باز حرفات رو تکرار میکنی؟ یه مسئله ی مهم وجود داره,توی یک کشور که آزادی نسبی برقراره و نظارت اچنان روی ساخت نیستش اون هم بصورت شخصی و نه زیر نظر یک شرکت حقوقی یا یک کمپانی یا چیز شبیه که زیر نظر دولت باشه و زیر نظر شخصی حقوقی اقدام به ساخت فیلمی میشه که از نظر جنبه ی هنری ضعیفه وحتی آماتورانس و بعد جایی اکران نشده ... بعد مردم به سفارت و سفیر و دیپلومات های اون کشور حمله میکنند و بعد اینرو مث یک افتخار جلوه میدیم
مث این که من توی سمپادیا یک فیلم بسازمو آپ کنم بعد به شرکت "هاست گیتر" حمله بشه
مسئله ی بعدی که میمونه اینه که فیلمی ساخته میشه توش میگه مثلا من آدم وحشی و نامتمدنیم,من در اعتراض به این برم به شیشه ی خونه ی کسی که این حرف رو زده(که البته در اصل حتی به این بنده خدا آنچنان ربطیم نمیشه دادش) بشکنم یا اینکه منتظر بمونم وقتی اومد بیرون با سنگ سرشو بشکنم,ینی الان با اینکار میخام متمدن بودن خودمو آموزه های صحیح اخلاقیی که درم نهادینه شده رو اثبات کنم؟!
مث اینه قاطر به من جفتک بندازه و من در جوابش گازش بگیرم
اقدام بقتل دیپلومات و سفیر یا حمله به سفارت در یک کشور مثل یک اقدام اعتراضی نیست,سفارت بخشی از خاک اون کشور محسوب میشه و امن ترین جاست و حتی مثلا میشه تو یک کشور به دلیلی به سفارت کشوری دیگه داخل اون پناهنده شد
اقدام بقتل های اینچنینی نه تنها اعتراض نمیتونه باشه بلکه اثباتی بر وحشیگریه
اگه مشکل تعرض به ساحط پیامبره باز هم آیا اینگونه باید جوابشو داد,ینی این قتل ها و وحشیگری ها در جهت دفاع از پیامبر و نتیجه ی آموزه های پیامبره,اگه بخاین از پیامبری دفاع کنین بنظر من بهترین راه شیوه ی خود پیامبراس,ینی بیدار کردن فطرت,حرف همون روحانی شبکه سه(خیلی معروفم بودا اسمشو یاد ندارم)
ینی اگه اون فیلم با ساحط پیامبر نمیخونه اینکارا با صاحط پیامبر میخونه؟!:
252523_261354083967462_1385702213_n.jpg

532075_261354113967459_1662629090_n.jpg

581435_261354183967452_17774538_n.jpg

550611_260784027357801_398807700_n.jpg

581595_260783970691140_1013863018_n.jpg

r

در ضمن چرا از انجيل مدرک مياريد. اين کتاب تحريف شده و نمي شه بعنوان مدرک از هرجا هرجاش استفاده کرد. به عنوان مثال همین که میگه "دشمنان خود را محبت نماييد و براي آنان که به شما آزار مي‌رسانند، دعاي خير کنيد". از کجا معلوم که یهود این آیه را تحریف نکرده باشه تا هر کاری خواستن بکنن و مسیحیا با توجه به این آیه هیچ اقدامی انجام ندن؟ به فرض که آیه تحریف نشده باشه. اونوقت یعنی خیلی از پیامبران، ائمه و معصومین ما که گاهی درگیر جنگ هایی با دشمنان میشدند، همه اشتباه میکردن (چون تو آیه گفته محبت کنین)؟
ابتدا از یک روحانی مدرک اوردم,در تایید حرف اون رو روحانی ی مثال زدم و بیتر بدلیل جو دعوای حاکم بر تاپیکی بود که پستمو ازش کپی کردم,اینقد تو انجمن اعتقادی راجب این مسئله ی تحریف انجیل صحبت کردیم که دیگه خسته شدمو حوصله ی شروع بحث وباره رو ندارم شما میتونی فقط به اون قسمت حرف روحانیش اتکا کنی و منطقو عقلت,این آیه هم در مورد صلح دوستی و محبت همونطور که به مسیح لقب پیامبر صلح و مهربانی رو میدن,ینی منظورت اینه ائمه افرادی جنگ طلب بودن؟؟یا تو بد منظور ائمه رو فهمیدی یا جدا اشتباه میکردن
راجع به اینکه میگید چرا ما به یهود احترام نمیزاریم، ما در قرآن آیه داریم که می فرماید: دشمن ترین افراد نسبت به مسلمانان را یهود می بینید در حالی که دوست ترین افراد نسبت به مسلمانان مسیحیان هستند.
این ربطی به احترام گذاشتن داره؟احترام از شرط های اولیه ی تعامل سازنده و انسانیته,وقتی میگم توهین میکنیم دیگه ه با قرآن توجیه کنیش ه نکنیش اینکارو میکنیم,مشکل اینجاس ما توهین خودمونو حق مسلم ما میدونیم مال اونارو تعرض,در دنیای ادیان همه مث هم فک نمیکنن
قرآن که در آن هیچ کس نتوانسته و نمی تواند هیچگونه تحریفی انجام دهد این را می گوید. قرآن که دیگه کلام خود خداست. بنابراین مسلمانان حق ندارن از دشمنانشون دوری کنند و با اون ها مقابله؟
ابتداعا باید بتونی حقانیت حرفتو قران رو به اثبات برسونی که تاپیکم داریم راجبشو بحثشم در جریانه,کسی گفت حق ندارن یا نباید مقابله کنند؟اون روحانی که ازش صحبت کردم مسلمون نبود آیا؟واعظ نبود؟حجت الاسلام نبود؟دوری و مقابله داریم تا دوری و مقابلهعتاکید کرده بودم نباید ساکت نشست اما از راهش
راستی اون آیه ای هم که در انجیل می گه "من شما را همانند گوسفندان به ميان گرگان مي‌فرستم. پس همچون مارْ هوشيار باشيد و مانند کبوتربي آزارباشيد" احتمال خیلی زیادی داره که تحریف شده باشه. چراکه خدا هیچ وقت به بندگانش (به طور کلی) مثال گوسفند نمی زنه. از طرفی آیه داره می گه در میان گرگ هایید و باید بی آزار هم باشید. جالبه! جالبتر این که شما ببینید، گرگ قدرتش بیشتره یا گوسفند؟ آیا یهود نمیخواسته با این تحریف به مسیحیا بفهمونه که قدرت یهودیا از مسیحیا بیشتره؟
ابتداعا که طرز تفکر شما تو حلقم دقیقا
ببین فرزندم وقتی میگم اطلاعات در سطح بسیار واضحی پایین و راجب یک چیز نظر میدی همینه
مگه همه جا ایران و فارسی که گوسفند و چوپون فحش باشه,مث اینه که من بگم خب خدا به بنده هاش تو قرآن چی گفته؟گفته عبد؛ خو این ریشه ی لقوی به چیزی گفته میشه که پای شترو باش میبندن و پابند بودنه شتره,خب ینی خدا گفته به بنده هاش شتر؛ پس به احتمال قوی تحریف شده
اگه یکم فک کنی میبینی در فرهنگ عربی شتر حیوان بسیار با اهمیت و بخش مهمی از زندگی اعراب رو تشکیل میده و چیز بدی نیستو باید طبیعی باشه حجمی از لغات ریشه در این حیوون داشته باشن
در فرهنگ مسیحی گوسفند و پوپان یا شبان نه تنها معنی بدی نداره بلکه کاملا جا افتادس و معانی خاص خودش رو داره
در این فرهنگ جایگاه شتر عرب رو به نوعی گوسفند و بره و شبان پر کرده
به کشیش اصطلاحا شبان کلیسا اطلاق میشه,در فرهنگ قدیمی مسیحی بکار بردن لفظ شبان برای خدا انجام میشده
Gen 48:15
آنگاه یوسف را برکت داد و گفت: «همانا خدایی که در حضورش پدرانم ابراهیم و اسحاق گام میزدند، خدایی که در تمام زندگانیم تا به امروز شبان من بوده،
با فارسی خیلی فرق داره که تو مثلا ورداریالان بگی ینی یوسف به خدا گفته چوپون؟؟(مث فحشای رانندگی)
باز اینجا هم مقصود از شبان خداست,شبان به نوعی معنای هدایت گر رو داره
Gen 49:24
ولی کمان او پایدار ماند
و بازوانش چابک گردید،
به دست قدیر یعقوب،
و به نام شبان و صخرۀ اسرائیل(اون اسرائیل نه ملت اسرائیل لقب یعقوب هستش)؛

Psa 23:1
خداوند شبان من است؛
محتاج به هیچ چیز نخواهم بود.

Psa 28:7-9
خداوند نیرو و سپر من است؛
دلم بر او توکل دارد، و مدد یافتهام.
قلبم آکنده از شادی است
و با سرود، شکرش میگویم.
(8) خداوند قوت قوم خویش است،
و قلعۀ نجات برای مسیح خود.
(9) قوم خویش را نجات بخش و میراث خود را مبارک فرما؛
ایشان را شبان باش و تا ابد بر دوش خود ببر.

Psa 80:1
ای شبان اسرائیل، گوش فراده،
ای که یوسف را همچون گلهای هدایت میکنی!
ای که در میان کروبیان بر تخت نشستهای،
تجلی فرما!
این نوع فرهنگ و زمینه انجیلی گوسفند و شبان با اونچه تو تصور داری خیلی متفاوته
Luk 15:4-7

«کیست از شما که صد گوسفند داشته باشد و چون یکی از آنها گم شود، آن نود و نه را در صحرا نگذارد و در پی آن گمشده نرود تا آن را بیابد؟
(5) و چون گوسفند گمشده را یافت، آن را با شادی بر دوش مینهد
(6) و به خانه آمده، دوستان و همسایگان را فرامیخواند و میگوید: ”با من شادی کنید، زیرا گوسفند گمشدۀ خود را بازیافتم.“
(7) به شما میگویم، به همینسان برای یک گناهکار که توبه میکند، جشن و سرور عظیمتری در آسمان برپا میشود تا برای نود و نه پارسا که نیاز به توبه ندارند.

مسیح خودشو با لقب شبان هدایت گر مردم میدونه
Joh 10:11
«من شبان نیکو هستم. شبان نیکو جان خود را در راه گوسفندان مینهد.

Joh 10:12
مزدور، چون شبان نیست و گوسفندان از آنِ او نیستند، هر گاه بیند گرگ میآید، گوسفندان را واگذاشته میگریزد و گرگ بر آنها حمله میبرد و آنها را میپراکَنَد.

Joh 10:13
مزدور میگریزد، چرا که مزدوری بیش نیست و به گوسفندان نمیاندیشد.

Joh 10:14
من شبان نیکو هستم. من گوسفندان خود را میشناسم و گوسفندان من مرا میشناسند،
و

1Pe 2:25
زیرا همچون گوسفندانی گمگشته از راه بودید، امّا اکنون بهسوی شبان و ناظر جانهایتان بازگشتهاید.
حتی لقب مسیح بره هستش
این زیرم که از مکاشفه ی یوحناس و مسیحیا این رو به مسیح منصوب میدونند و مسلمونا این بره ی نامبرده رو به امام زمان ربطش میدن
Rev 5:13
سپس شنیدم هر مخلوقی که در آسمان و بر زمین و زیر زمین و در دریاست، با هر آنچه در آنهاست، چنین میسرودند که:
«ستایش و حرمت، و جلال و قدرت،
تا ابد از آنِ تختنشین و بره باد.»
Rev 7:17
زیرا که بره از مرکز تختْ شبان آنان خواهد بود،
و آنان را به چشمههای آب حیات رهنمون خواهد شد.
و خدا هر قطره اشکی را از چشم آنان خواهد سترد.»

Rev 14:1
آنگاه همین که نظر کردم، آن بره را دیدم بر کوه صهیون ایستاده با یکصد و چهل و چهار هزار تن که نام او را و نام پدر او را بر پیشانی نوشته داشتند.

Rev 17:14
همگی با آن بره به جنگ بر خواهند خاست، امّا بره بر آنان پیروز خواهد شد، زیرا او ربِ ارباب و شاه شاهان است - و خواندهشدگانِ او با او خواهند بود، و برگزیدگانِ او با او خواهند بود، و پیروانِ وفادار او با او خواهند بود.»

Rev 21:14
و دیوار شهر دارای دوازده پی بود که بر آنها نام دوازده رسولِ بره نوشته شده بود.

Rev 21:23
و شهر نیازی به خورشید و ماه ندارد که بر آن بتابند زیرا جلال خدا آن را روشن میکند و بره چراغ آن است.

Rev 21:27
امّا هیچ چیز ناپاک و هیچکس که مرتکب اعمال قبیح و فریبکاری شود، به هیچ روی وارد آن نخواهد شد، فقط کسانی که نامشان در دفترِ حیاتِ بره نوشته شده است، بدان راه خواهند داشت.

گوسفند و بره و چوپون داریم تا گوسفند و بره و چوپون

ضمن اینکه از تفسیر به رای شما متشکریم اون مثال بدین معناس که شما بندگان خداوند رو جهت تبلیغ رسالت میدم پس شما مثل افراد پاکو بندگانی هستید در بین افرادی که قصد خواهند داشت تا هر آسیب ممکنه رو به شما وارد کنند و بدخواه شما خواهند بود و مثل گوسفند به این معناس که نگرانی در دل خود راه ندید که شبان شما(خداوند) همیشه پشتیبان شما خواهد بود تا گزند گرگ به شما نرسه
به نقل از MissMarvelous :
این بحث مربوط به انجمن اعتقادیتون رو لطفا تو پ.خ ادامه بدین پست ندین دیگه اینجا :-" با تشکر :D
میدونم جاش نبودببخشید دیگه این آخرین جوابی بود که تو این تاپیک دادم,وقتشم نیست دیگه برام
+
ملت فرممون که خوشگله نسبتا دیگه چرا الکی بهانه جویی میکنین خب؟
خداییش از قبلیا یکم بهتره من تنها مشکلی که بنظرم داشت پیرنش بود که یاد کیسه مینداختم و الا بدک نبودش

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

به نقل از دختر نقره ای :
چی می گی زهره جان ؟
دلت خوشه ها ؟!
به ماها یادته گفتن سال دیگه دبیر ریاضی و زیستتون حرف ندارن .... زمانسلطان رفته1 ریاضی مونم مرخصی گرفته چون توراهی داره !
ما الان باید تو فکر این باشیم که معلم هامون کیان ... برنامه که جای خود داره ...هنو پیش هامون معلم ندارن !
تازه جالبتر اینکه مدرسه هنوز نمی دونه کی رو می خواد بیاره برامون... واز اون باحال تر... امسال هم دوباره می خوان کلاس هارو جابه جا کنن....ما که از همین الان عذا داریم چون اگر به اون مغز متفکر های هم کلاسیت بخوریم فاتحه مون خوندس...اونم سال سوم که معدلش هم 70 درصد تو کنکورمون موثره !
یعنی الان واقعا =>> :((
اخه این چه جورشه دیگه.....
شانسه ما داریم؟
آغا پارسال که فرت و فرت دبیرا می پریدن به خاطر تو راهی....
خو یه جوری هماهنگ کنن با هم .....
آغا من دیگه حوصله در به دری برا دبیر و جنگ و جدل با مسئولین و اینا رو ندارم.....
وقتی شما هارو یادم میاد که چقد برا دبیر ریاضی بدبختی کشیدین.....
آغا این زمان سلطانی واسه چی رفته 1؟ :((
دلمون به همین یکی خوش بود که اینم پرید....

AAM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید ه. ن. د.
شهر
م. م.

sghl
بابت آدرس ممنون.
پاسخ رو در قالب پ.خ میدم. منتظر باشید. (البته هنوز با این همه صحبت به طور موجه نتونستید هیچ دلیلی رو ارائه بدید و یا حرفای منو رد کنید)
باهم بیشتر صحبت میکنیم.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

موقت قفل . خودتون یه نگاهی به تاپیک بکنین خب ... اصلا آبرو واسه مشهدیا نزاشتیم والا ... #-o :-" :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

باز میشه . :D
فردا هم اولین روز شروع مدارس هست و لازم میشه ... :D

این قفل کردن های موقتی واسه این هست که اون التهاب بحث های نامرتبط بخوابه و بیخودی اون موضوعات اینجا که جاش نیست ادامه پیدا نکنن ...

مدرسه خوش بگذره ... :-" :P :D

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

اول اول :D
از اینجا کسی دوم ریاضی نی؟(از بچه ها فرز 2)......الان من برا برنامه فردام چیکا کنم :rolleyes:...به یاریَم بشتابین من پسمو گم کردم #S-:

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

به نقل از Fateme.RMA :
اين زمانسلطان چه جورياس؟! خوبه؟!
ما خون به جيگر شديم كه شايگانو برداشتن!
خوب درس ميده اين زمان سلطان؟!؟!

هنوزم كه از برنامه ي ما خبري نيس! رو سايت نذاشتن! يني اگه گذاشتنم من نميدونم چون يورز پسورد ندارم كلا! :-" :-"
زمان سلطانی دبیر خوبیه.
مهم ترین شاخصه ای که داره اینه که همه رو ریز به ریز و سر جمع می گه ، یعنی اگه حرف از گیاه بشه ، هر چی گیاه تو کتاب هست رو درس می ده و نکته هاشو ریز ریز شماره بندی می کنه و پا تخته می نویسه تا همه رو سر جمع داشته باشیم
آغا من اومدم اینجا پشت سر مدرسمون حرف زدم ، حالا هم برنامه ردیفه ، هم فردا سرویس میاد دنبالم :D

(2M)

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد

خانم زمان سلطانی بچه های تجربیمون میگن عالیه
خانم جعفری ریاضی تا اسفند هست بعدش هم دبیر گسسته ما ریاضی تجربی رو بهتون میگه.

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

باز شدن مدارس رو بهتون تسلیت میگم :(( ~X( :D :rolleyes: 8-> :D
+
میگم این کلاس ما(101)قبلا انباری نبوده احیانا؟!!! :D آخه یه مقدار کوچیکه و طرز چیدن نیمکت ها هم افتضاح.به لطف نوع چینش نیمکتا، تقلب بی تقلب!امسال واقعا باید خرخون شم :D ;;)
+
خانم قادری چی درس میده؟دینی یا عربی؟ :-?
+
اون خانمی که اومد بعد خانم عثنی عشری(درست نوشتم؟!؟) کی بود؟من و آیدا اول فک کردیم مدیره! :D :-[ :P :-"
+
بعد اون دعوت نامه ی انجمن اسلامی چی بود دقیقا؟!؟(درخواست اطلاعات بیشتر!) :-" :-?
+
احیانا این بوفه(فروشگاه،چی میگین شما ها بهش؟!؟)کجاست؟!؟ :D :-"
+
با تشکر از جواب های شما! :D :-"

toofanz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
عمران

بذار برسی خونه بعد بپر پشت کامپیوتر ..................(بجز خودم)
خوش اومدی به فرز 3 ، بوفه به اون بزرگی تو حیاط رو ندیددی؟؟؟؟ کنار در اصلی حیاطه............

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

نامردا همه دوستا ما رو کردن یه کلاس ما رو کردن یه جا دیه :((
این عدالت جو هم که رف انور اب ( اروپا نرفته همین نجف خودمونه :D)
ههههههه این اولیا چه فنچ بودن اخی :))
چقد مزخرف بود امروز دفاعی اسفالت شدم
شخصا میدم مامانم سرویس کنه غفوریانو فردا
باو این صیفی مگه ناظم اولا نبود چرا یه سره داش دوما رو گاز میگرف عنترررررررررررر
تزیین مدرسه تو حلقم چقد مسخره بود :-&

نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Zeinab.N :
باز شدن مدارس رو بهتون تسلیت میگم :(( ~X( :D :rolleyes: 8-> :D
+
میگم این کلاس ما(101)قبلا انباری نبوده احیانا؟!!! :D آخه یه مقدار کوچیکه و طرز چیدن نیمکت ها هم افتضاح.به لطف نوع چینش نیمکتا، تقلب بی تقلب!امسال واقعا باید خرخون شم :D ;;)
+
خانم قادری چی درس میده؟دینی یا عربی؟ :-?
+
اون خانمی که اومد بعد خانم عثنی عشری(درست نوشتم؟!؟) کی بود؟من و آیدا اول فک کردیم مدیره! :D :-[ :P :-"
+
بعد اون دعوت نامه ی انجمن اسلامی چی بود دقیقا؟!؟(درخواست اطلاعات بیشتر!) :-" :-?
+
احیانا این بوفه(فروشگاه،چی میگین شما ها بهش؟!؟)کجاست؟!؟ :D :-"
+
با تشکر از جواب های شما! :D :-"
دقیقا کلاس شما انباری نبود پیش ریاضی بود !!!
قادری جان هم دین و زندگی درس میده :)
هیچی چرته!! ینی اگه اهلی عضو شی :|
دقیقا تو کلاستون نبودم :)
دم در مدرسه اس اما باز نشده هنوز!!!
حلـــــــــــــــــــــــه؟؟؟

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از سایهـ سرد :
دقیقا کلاس شما انباری نبود پیش ریاضی بود !!!
قادری جان هم دین و زندگی درس میده :)
هیچی چرته!! ینی اگه اهلی عضو شی :|
دقیقا تو کلاستون نبودم :)
دم در مدرسه اس اما باز نشده هنوز!!!
حلـــــــــــــــــــــــه؟؟؟
پس چرا اینقد کوچیک بود؟!!!؟
+
قادری دین و زندگی درس میده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ :O اصن نمیشه باهاش بحث کرد [-(
+
ینی چی؟!؟
+
گفتم!
+
نگفتی اون خانمه کی بود
به نقل از toofanz :
بذار برسی خونه بعد بپر پشت کامپیوتر ..................(بجز خودم)
خوش اومدی به فرز 3 ، بوفه به اون بزرگی تو حیاط رو ندیددی؟؟؟؟ کنار در اصلی حیاطه............
باعشع! ;;)
+
مرسی+خیله خب حالا!نزنین!

+
راستی فردا بیاین دم کلاس ما ،ببینمتون پلیییییییییز! :D ;;)

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

منم انجمن اسلامی عضو نیستم ولی هرکسی یه اعتقادی داره و نمیشه گف هرکی عضو شه ....... :|
من که حسه این انجمنائو اینارو ندارم (:|........ولی اگه میخوای عضو شی سعی کن متعادل باشیو جو گیرو اینا X_X...که نیستی (;

اون خانومه اثنی عشری هس،معاونه مدر3 >:D<...........خیلی ایول داره اصن x: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
بوفه هم امرو به راه نبود L-:
انتر ما باید بیایم خو :-"...جا ننه بزرگتم :-"...والا :-"

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از R @ Y :
منم انجمن اسلامی عضو نیستم ولی هرکسی یه اعتقادی داره و نمیشه گف هرکی عضو شه ....... :|
من که حسه این انجمنائو اینارو ندارم (:|........ولی اگه میخوای عضو شی سعی کن متعادل باشیو جو گیرو اینا X_X...که نیستی (;

اون خانومه اثنی عشری هس،معاونه مدر3 >:D<...........خیلی ایول داره اصن x: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
بوفه هم امرو به راه نبود L-:
انتر ما باید بیایم خو :-"...جا ننه بزرگتم :-"...والا :-"
مگه عثنی عشری نیست؟!؟!!؟
+
نه اون یکی رو میگم! بیخیال تو مدرسه میگم کودوم.بعد اونی که همش اخم کرده بود امروز صبح هی میگفت ساکت چی کاره بود؟!؟

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

حالا اثنی یا عثنی چه فرقی میکنه تو هم گیر اوردی مارو :-" ;))
کلن به جز اثنی(عثنی،اسنی،عسنی،اسنا،عسنا،عثنا،اثنا.. #S-:) همشون عنن >:p....هیچ کاره ئو همه کارن ;)).خودشون خودشونو ادم حساب میکنن فقط {-8

vorujak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
mashhad
مدال المپیاد
دارم میخونم........
دانشگاه
ایشالا تهران
رشته دانشگاه
پزشکی ( جدی جدی ها ..شوخی ام ن