• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : سمپادی های مشهد

فیزیک آقای قاضی
ادبیات آقای الهامی
شیمی آقای محمدی
دینی خانوم نیک خلق
زیست آقای بصیری
ریاضی تجربی آقای اسماعیلی
ریاضی پایه و هندسه آقای نخعی

درمورد زبان و عربی نظری ندارم :-"

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

خودم شروع میکنم ..... فیزیک قاضی یا ظریفیان البته میگن خزاعی هم خوبه .....زیست بصیری یا استاد..... شیمی شکفته یا محمدی...... ریاضی شاکریان یا یکتا یا اسماعیلی..... عربی رنجبر.... ادبیات سمندر ..... دین و زندگی هم نمیدونم

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93

شیمی با شکفته اشتباه محضه
فیزیک فقط با قاضی بگیرین البته خود مدرستون قاضیو میگیره نگران نباش
واسه دینی هم هرجوری شده خانوم نیک خلقو حتما حتما بگیرین

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز البته باید بگم امسال به لطف این مدیر جدید دبیرای خوب همه فراری شدن اصلا به حرف کسی گوش نمیده و کار خودشو میکنه فکر نکنم امسال هم قاض ی رو برامون بیاره مجبوریم کلاس بیرون باهاش برداریم در مورد شکفته هم میدونم جالب نیست اونم احتمالا با محمدی بیرون کلاس بر میدارم البته خیلی از بچه ها میخواهیم گروهی بیرون کلاس بگیریم .... تازه زیستو که نگو..........امسال دبیر زیستمون افتضاحه... :(( :(( :(( :((

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93

بهترین آموزشگاه برا این کلاسای کنکور آموزشگاه کاوشه تو رضا

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

کلاس با آقای شکفته نرین ولی جزوه هاشونو از سال بالاییا بگیرین و حتمن بخونین. علی الخصوص کتاب اسیدوباز!
فیزیک هم هیچکس جز آقای قاضی رو قبول ندارم و اگر پا به پای آقای قاضی پیش برین هیچ نگرانی ای برا فیزیک کنکورتون وجود نداره!
به نظر من برای زیست احتیاجی به کلاس نیست همون تایم رو خودتون بشینین درست حسابی بخونین موثر تره.

دارسی راست میگه! دین و زندگی کلاس لازم داره اخه؟! :)) یه گاج نقره ای بذارین جلوتون و تمام :D

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

واسه دینی هم هرجوری شده خانوم نیک خلقو حتما حتما بگیرین

دین و زندگی هم مگه استاد و کلاس و .. میخواد ؟! :-? / نه خب، سواله برام! :-"

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93

خانوم نیک خلق معلم مدرسمون بودن نه معلم کنکور ولی خب اگه یکم آشنایی داشته باشید با ایشون میفهمید که چرا من میگم خوبن خیلی و اینا
باتشکر :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mortez76 :
1- واسه جمع بندی چیکار کنیم :) ( خییییییلیی کلیه :) )
2- کجا واسه جمع بندی رفتین ( یا میرین ) ( کانون - مدرستون - خونه - .... ) بعد خوبه یا بده ؟
3- همایش ( ها ) ی آقای قاضی ؟
4- همایش های بقیه ؟
5- کلاسای فشرده مثه عربی ؟

+ ممنون میشم جواب بدین
1- بشینید درس بخونین :-" یک هفته پیش یک و یک هفته یکی از پایه ها.به موقعش تو انجمن کنکور بحث میشه در این باره :-"
2- مشاورای مختلف اصولا اعتکاف میذارن. شنیدم اعتکاف آقای اختراعی بهتر از بقیه س. البته نمیدونم که فقط دانش آموزای خودشن یا بقیه هم هستن. کانونم میذاره. مدرستونم میذاره که به نظرم مدرسه از همه ایده آل تره. خوبه رفتنش. از خونه بهتره و بازدهیش بیشتره. با توجه به رفت و آمد و مهمونی و تلویزیون و بقیه مشکلاتی که تو خونه هست :-"
3- برید. جزوه های جمع بندی عالی ای هم بهتون میدن! البته منظورم همایشیه که اختصاصا برای بچه های مدرسه خودتون گذاشته میشه. همایشای دیگه رو نرین :-" شلوغه و بازدهیش هم نسبتا کمتره!
4و5- از هرگونه کلاس و همایش غیرضروری خودداری کنید! قرار نیست تو عید هی آواره ی کلاسای مختلف باشین. درس خوندن خودتون مهم تره. تحقیق کنید اون همایشی که واقعا به دردتون میخوره برین. و حتی الامکان بشینین خودتون بخونین. حتا فیزیکتون اگه خیلی توپه آقای قاضی رو هم جزوشو بگیرید فقط. ولی تاکید میکنم اگه فیزیکتون خیلی خوبه و خیالتون تقریبا از جمع بندیش راحته :-"

• لایک
امتیازات: ----

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خیر آقای مزاری اعتکاف نمیذاره. ینی تا الان که مشاهده نشده :-"
خب من تعریف مثبت شنیدم :)) ولی ببین هر (هرررر :D) شرایطی عم که داشته باشه باز از خونه بهتره :D اعتکاف هرجای دیگه ای هم بری قرار نیس به شما یه اتاق خالی بدن بری درس بخونی :D همه کلاسای 10نفری و ایناس. اعتکاف مدرسه امتیازش خلوت تر بودنشه و خب عادت به محیط مدرسه و این قبیل حرفا!
همایش فیزیک اگه تو عید هم نشد مشکلی نیس. تا اخر فروردین حتما یکی براتون میذارن. اما جزوه های جمع بندی رو سعی کنین بگیرین. به هر قیمتی که شده :-"

چون این :-" اسمایلی مقدسیه و علاقه خاصی دارم بهش :))

• لایک
امتیازات: ----

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

سلام دوستان...... بچه هایی که با اقای مزاری مشاوره میرن، راضی هستن؟ یا اختراعی؟ یعنی چی که مزاری اعتکاف نمیزاره؟

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از n-kh :
سلام دوستان...... بچه هایی که با اقای مزاری مشاوره میرن، راضی هستن؟ یا اختراعی؟ یعنی چی که مزاری اعتکاف نمیزاره؟

بجز پیش برای بقیه پایه ها واقعا وقتی نمیذاره و کاری نمیکنه

حتی برنامه سوم ها رو هم خودش نمینویسه

ولی برای پیش اگه به برنامش عمل کرد خوبه :)

در کل بشخصه خیری که امسال از مزاری ندیدم اختراعی رو ترجیح میدم :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

هیچ کس نمیتونه به شما بگه که کدوم مشاور خوبه و کدوم بد. مهم اینه که شما با شرایط و روحیات خاص خودتون با روش کدوم یکی کنار میاین! ممکنه یه نفر اصلن با روش آقای مزاری کنار نیاد درصورتی که ایشون مشاور کار بلدی هستن. حرف بقیه رو در باره مشاورا اهمیت ندین. فقط به خودتون بستگی داره.

Amir hooshang

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد۱
شهر
مشهد

حالا شرمنده که میپرم وسط بحث.
من سال پیش سوم بودم مشاور داشتم امسال هم یک مشاور دیگه دارم. (البته به اصرار خانواد میرم)
سال سوم به یک دلیل یک خوبی داشت چون تازه فهمیدم چه قدر باید درس بخونم ولی بازم نمی ارزید چون بعد یه ماه ادم دستش میاد چه جوری درس بخونه و واسه خودش برنامه بریزه.
امسال هم اصلا نمی ارزه.هر مشاوری شما برین یک دفتر باز میکنه برنامه کانونم باز میکنه کپی پیست میکنه.من به شخصه خودم برنامه مینویسم.

در کل بهترین کار اینه به نظرم که شما یکی دو جلسه پیش یکی دو تا مشاور برین ( جلسه اول هم که مجانیه ) و ببینین در کل نرم درس خوندن چقدره و یک سری کار های خیلی ریز که میتونید از بقیه بپرسید (مثلا شب قبل خواب 29 تا قرابت و از این جور چیزا) و بعدش به جای هدر دادن پول و وقت 10 هزار تومن بدین و یکی از این دفترای برنامه ریزی بخرین و خودتون برنامه بریزین.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خب یه نکته ای که لازمه ذکر کنم اینه که مشاور = برنامه ریز نیست! اگر نگاهتون به مشاور اینه که هر هفته برین پیشش و بهتون بگه مثلا شنبه ساعت 5 چی بخونین و الی آخر اصلا بیخیال مشاور بشید چون این کارو همه میتونن بکنن! به شخصه مشاوری که سال کنکور داشتم بیشتر برام کمک روحی بود تا صرفا برنامه ریزی درسی. با اون فشار وحشتناکی که اردیبهشت و خرداد روی آدم هست اگه یکی باشه که تجربه داشته باشه در این باره خیلی با حرف زدنش میتونه بهتون کمک کنه. مشاورتون باید بتونه در درجه اول روحیه تونو حفظ کنه. باید بتونه بهتون انگیزه درس خوندن بده. اون آخر وقتی که دیگه اینقدر خسته شدین که میگین گور بابای کنکور اصن دانشگاه نمیخام باید مشاورتون به دادتون برسه. این انگیزه دادن خیلی مهم تر از ساعت بندی چندتا درسه!

arash@

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

دوستان ،اقای معین زاده رو کجا گیر بیارم؟واسه کلاس و این حرفا :-?
بعد برای زیست(کنکوری)کجا میرین شما؟اقای استاد خوبه ب نظرتون؟اگه میشناسید به من یه پیغام خصوصی بدین h-:

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

دوستان سلام
كسي پارسال طرح نوروگلياي دكتر بصيري رو رفته؟
اگه رفتين راضي بودين؟

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

دوستان سلام میشه اگه دبیر زیست خوب میشناسین معرفی کنید کیا دکتر نوابی رو میشناسن ؟ تدریسش چجوریه ؟ بعد اگه کسی اقای استاد رو میشناسه و باهاش کلاس داشته میشه بگه ایشون تدرسشون چجوریه من بین انتخاب این دوتا دبیر موندم هر کس میشناسه و باهاشون کلاس داشته اگه دوست داشت تو این صفحه بگه همه بخونن اگرم دوست نداشت تو پیام خصوصی جواب بده لطفا از همتون ممنونم

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بچه ها برای اردوی مطالعاتی عید دانشگاه فردوسی مشهد برای اولین بار داره توی خود محیط دانشگاه و سالن مطالعه مرکزی دانشگاه برای بچه های کنکوری برنامه میزاره . فقط بگم که داره وقت و هزینه زیادی برای اینکه این کار به بهترین نحو و بهترین کیفیت انجام بشه صرف میشه . به زودی اگر دوست داشتید اطلاعات دقیق تر راجع بهش رو میزارم براتون ! :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نــيما :
بچه ها برای اردوی مطالعاتی عید دانشگاه فردوسی مشهد برای اولین بار داره توی خود محیط دانشگاه و سالن مطالعه مرکزی دانشگاه برای بچه های کنکوری برنامه میزاره . فقط بگم که داره وقت و هزینه زیادی برای اینکه این کار به بهترین نحو و بهترین کیفیت انجام بشه صرف میشه . به زودی اگر دوست داشتید اطلاعات دقیق تر راجع بهش رو میزارم براتون ! :D
امسال قطعیه؟! چون پارسالم قرار بود چنین اتفاقی بیفته ولی خب نشد :-" حتا خودِ سالن مطالعه هم بسته بود ایام عید! :-< اطلاعات دقیق ترشو بذارین لطفا :-"

بالا