• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق
پاسخ : سمپادی های مشهد

ندا کمندی هم طلای زیست گرفته.من اسمشو تو طلاها ندیدم ولی فامیلاش امروز تو روزنامه بهش تبریک گفته بودن

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

2m عزیزم میذاریم دوباره تو بهمن مثلا ؛؛)

• لایک
امتیازات: (2M)

arash@

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

بچه ها دبیر خوب برای کنکور (فیزیک ،ادبیات ، ریاضی ، شیمی،) کیه ؟ میدونم چند بار گفتید ها ولی الان لازم دارم دوباره بگین خیلی ممنون فوریه
بعد اقای صادقی برا فیزیک چ طوره ؟ داشتین؟ h-:

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از fateme12 :
ندا کمندی هم طلای زیست گرفته.من اسمشو تو طلاها ندیدم ولی فامیلاش امروز تو روزنامه بهش تبریک گفته بودن

ندا كمندي طبق ليست باشگاه طلا شده .

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

به نقل از (2M) :
برنزه ... معصومه اسدی ... المپیاد نجوم... هم مدرسه ایته بعد بهش میگی بعثتی؟ اون پرده به اون بزرگی بعد مرحله 2 تو مدرسه ندیدی اسمش نمیدونی؟؟؟ >D:-<
معصومه اسدی نجوم بود.چه ربطی داره ب اونی ک من میگم؟ :|

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از arash@ :
بچه ها دبیر خوب برای کنکور (فیزیک ،ادبیات ، ریاضی ، شیمی،) کیه ؟ میدونم چند بار گفتید ها ولی الان لازم دارم دوباره بگین خیلی ممنون فوریه
بعد اقای صادقی برا فیزیک چ طوره ؟ داشتین؟ h-:
اگه هاشمی نژاد یک هستی و فیزیک قاضی دارین که کلا به هیچ معلم دیگه فکر نکن چون بهتر از اون رو نمیتونی مشهد پید کنی واقعا درست کلاس هاش رو بری و درست گوش بدی راحت میدونی درحد 80-90 بزنی !
شیمی هم استاد مرتضی محمدی میتونم با جرعت بگم بهترین معلم شیمی و کلا یکی از بهترین معلم های من بوده ، خیلی قشنگ درس میده و خیلی دقیق و مفهومی !
برای ادبیات من خودم نظری ندارم ولی چیزی که همه میگم سمندر خیلی خوبه !
ریاضی هم ما با عباسپور داشتیم و با تمام احترامی که به خاطر شخصیت خوبشون براشون قائل هستم ولی به نظر من برای کنکور اصلا خوب نبودن و اونطور که من از بقیه شنیدم اسماعیلی مود خیلی خوبه ، بازم میگم من از بقیه شنیدم خودم با ایشون اصلا کلاس نداشتم !

به نقل از XTREME :
البته من به عنوان یک دانش آموخته نظر اکثریت بچه ها و همدوره ای های خودم رو میگم و نظر شخصیمو به کسی تحمیل نمی کنم وگرنه خودم از بعضی از این افرادی که نام می برم راضی نبودم:

فیزیک (رضا قاضی)
ادبیات( مهدی سمندر)
ریاضی (اسماعیلی مود)
شیمی( مرتضی محمدی)

دوست عزیزم واقعا شما از این معلم ها راضی نبودی ؟ چون واقعا احساس میکنم اون ن اونجا اشتباهه و منظور شما راضی بودم بوده ، البته بازم این نظر شما ولی واقعا برای من خیلی عجیبی از معلم ها مخصوصا آقای قاضی و آقای محمدی راضی نبودین ! :O

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

علاوه بر آقای محمدی من از خیلی از فارغ التحصیلا شنیدم آقای شکفته هم برای شیمی عالی هستن

+یک یادآوری بکنم من هنوز کنکوری نیستم ولی با خیلیاشون حرف میزنم :-"

برای تجربی مشاور تحصیلی آقای مزاری خوبه یا اختراعی؟ :-?

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

به نقل از G.MM :
برای تجربی مشاور تحصیلی آقای مزاری خوبه یا اختراعی؟ :-?
کلا نمیشه خیلی سنگین گفت کدوم مشاور خوبه کدوم بده ، مخصوصا برای تجربی ، برای ریاضی من میتونم خیلی دقیق بهت بگم مزاری خیلی بهتره ولی برای تجربی آقای مزاری یک مزایایی داره اخترای یک سری ، مزاری یک واحد آزمون قوی داره ، کلا تیمی که باهاش کار میکنن خیلی قوی هستن ولی اخترایی تیم و برنامه ی آزمون خیلی دقیقی نداره ولی الان چند ساله بیشتر داره رو بچه های تجربی کار میکنه یکجورایی تخصصی تر شده ولی اگه سال سوم هستی به نظر من برو پیش مزاری ، البته اگه وقت داشت و با خودش بودی و اگه وقت نداشت و با افراد دیگه مجموعه قرار بود باشی حتما برو سراغ اخترایی !

• لایک
امتیازات: G.MM

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

درسته خیلیا مزاری رو ترجیح میدن
ولی مزاری اونجوری که من دیدم اصلا وقت نمیذاره رو بچه ها
فقط رو پیشا وقت میذاره اونم خیلی کم
برنامش خوبه ولی اگه دلت بخواد میتونی از زیرش در بری
مثل آقای زندگانی نیست که کلی رو بچه هاش وقت بذاره ولی زندگانی برای تجربی خوب نیست اصلا
اختراعی رو هم من از بچه های خوب مصلی نژاد شنیدم ولی اکثر بچه های تیزهوشان گفتن مزاری بهتره
برای همین آدم واقعا میمونه

+از نظرتون آدم از فارغ التحصیلا فعلا کمک بخواد بهتر نیست تا بره پیش مشاور؟ (پیشنهاد یکی از دوستان :-")
یعنی مشاور از کی واقعا لازمه؟

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

به نقل از G.MM :
درسته خیلیا مزاری رو ترجیح میدن
ولی مزاری اونجوری که من دیدم اصلا وقت نمیذاره رو بچه ها
فقط رو پیشا وقت میذاره اونم خیلی کم
برنامش خوبه ولی اگه دلت بخواد میتونی از زیرش در بری
مثل آقای زندگانی نیست که کلی رو بچه هاش وقت بذاره ولی زندگانی برای تجربی خوب نیست اصلا
اختراعی رو هم من از بچه های خوب مصلی نژاد شنیدم ولی اکثر بچه های تیزهوشان گفتن مزاری بهتره
برای همین آدم واقعا میمونه

+از نظرتون آدم از فارغ التحصیلا فعلا کمک بخواد بهتر نیست تا بره پیش مشاور؟ (پیشنهاد یکی از دوستان :-")
یعنی مشاور از کی واقعا لازمه؟
من خودم با مزاری بودم ، مزاری سیستم کاریش اینطوری که وقتی وارد اتاقش میشی اول کارنامه ی آزمون قبلیت رو نگاه میکنه ، بعد بهت برنامه میده ، بعد اینا روهم میشه 5 دقیقه ، حالا تو یا سوال داری ازش و مشکل هایی که داری رو عنوان میکنی و ازش میخوای برات توضیح بده که خب اینطوری میتونی تا نیم ساعت هم بشینی یا هم که نه ، همینطوری وامیستی بهش نگاه میکنی ،وقتی ببینه کاری نداری میندازت بیرون :-" ولی اگه کار داشته باشی میتونی کلی بشینی و اگه بیشتر باز کار داشته باشی یک وقت دیگه تو همون هفته بهت میده دوباره بهت مشاوره میده !
آقا زندگی رو من به شخصه به هیچ وجه کاراش و نحوه ی برنامه ریزیش رو قبول ندارم ، یک سری چیزای مسخره رو بزرگ میکنه میگه به بچه ها ، وقت گذاشتنش اینه که پا میشه در طول سال چند بار با بچه ها میره بیرون ،عید باغ یک از شاگرداش رو میگیره و طرح عید برگذار میکنه و . . .
البته اینایی که میگم درباره ی پسر هاس نمیدونم برای دخترا هم طرح عید میزاره یا نه چون فکر میکنم بیشتر عید رو پیش پسر ها بود !
در کل هم زندگانی یک دانشجوی که تازه داره کارش رو شروع میکنه و تجربه ای به اون صورت نداره ، ولی اختراعی و مزاری سابقه ی چند ده ساله دارن !

kimia moghadam

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان١
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از fateme12 :
دوستان گل فرزانگا یکی.برنامه هفتگی نداریم؟یعنی اگه ندن روز اول بیکاریم B-)

یه درصد احتمال بدین که ترکیب اکبرپور و حسینی بیکاری روز اولُ نتیجه بده .
لینک

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از K.M.W :
یه درصد احتمال بدین که ترکیب اکبرپور و حسینی بیکاری روز اولُ نتیجه بده .
لینک
بله متاسفانه دیدم که برنامه داریم.برنامه ی اولای پارسال بعضی روز ها حتی ترتیب درساش با ما هیچ فرقی نکرده.

arash@

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از A F S H I N :
اگه هاشمی نژاد یک هستی و فیزیک قاضی دارین که کلا به هیچ معلم دیگه فکر نکن چون بهتر از اون رو نمیتونی مشهد پید کنی واقعا درست کلاس هاش رو بری و درست گوش بدی راحت میدونی درحد 80-90 بزنی !
شیمی هم استاد مرتضی محمدی میتونم با جرعت بگم بهترین معلم شیمی و کلا یکی از بهترین معلم های من بوده ، خیلی قشنگ درس میده و خیلی دقیق و مفهومی !
برای ادبیات من خودم نظری ندارم ولی چیزی که همه میگم سمندر خیلی خوبه !
ریاضی هم ما با عباسپور داشتیم و با تمام احترامی که به خاطر شخصیت خوبشون براشون قائل هستم ولی به نظر من برای کنکور اصلا خوب نبودن و اونطور که من از بقیه شنیدم اسماعیلی مود خیلی خوبه ، بازم میگم من از بقیه شنیدم خودم با ایشون اصلا کلاس نداشتم !
دوست عزیزم واقعا شما از این معلم ها راضی نبودی ؟ چون واقعا احساس میکنم اون ن اونجا اشتباهه و منظور شما راضی بودم بوده ، البته بازم این نظر شما ولی واقعا برای من خیلی عجیبی از معلم ها مخصوصا آقای قاضی و آقای محمدی راضی نبودین ! :O
اقا این قاضی اخلاقش خوبه؟ خیلی بد میگن (حالا نمیدونم درسته یا نه؟) دعوام نکنه یه وقت ؟ :(( بعد یه سوال دگه برا زیست کچویی بهترینه؟ برا شیمی اقای جغتای ک تو کانون هم درس میده چی؟

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

به نقل از arash@ :
اقا این قاضی اخلاقش خوبه؟ خیلی بد میگن (حالا نمیدونم درسته یا نه؟) دعوام نکنه یه وقت ؟ :(( بعد یه سوال دگه برا زیست کچویی بهترینه؟
بستگی داره اخلاق خوب رو چی توصبف کنیم ! :-"
ولی خب یک سری اخلاق بد داره ، بعد کلا هم اعصاب نداره ! :-"
اگه به حرفش گوش بدی دچار تبیه بدنی نمیشی ! :-"

من ریاضی بودم اطلاعی ندارم ! :D

Dark Passenger

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

-----------------

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

به نقل از XTREME :
دوست خوبم مطلبی که من نوشتم رو با دقت نخوندی.من گفتم از بعضی هاشون راضی نبودم نه از همگیشون.

محمدی بین اینا همه چیزش خوبه.هم اخلاقش هم شخصیتش هم طرز درست دادنش و...

سمندر هم خوبه ولی یه مشکلی که داره اینه که فقط نظرات و تفسیر و تحلیل های خودش رو قبول داره و ظرفیتش برای به چالش کشیدن و انتقاد کمه و زود از کوره در میره و در بعضی مواقع که بین کتاب های موجود در بازار مثل گاج و... و گفته های خودش تناقض وجود داره به طور واضح و روشن و منطقی صحبت نمیکنه.

در مورد قاضی نظری نمیدم.

در مورد عباسپور هم باهات هم عقیده ام و به نظر من برای کنکور دبیر خوبی نیست ولی برای مقاطع اول تا سوم دبیرستان خوبه.ما تو سال پیش دانشگاهی باهاش ریاضیات گسسته داشتیم.
آها ،من بد برداشت کردم ! :D

حرفت درمورد سمندر و به سدت قبول دارم ، یکم دچار غرور و تکبر و خود بزرگ بینی هست ولی خب نسبت به دبیر های شهر خوبه ،کلا هم من به کسی پیشنهاد نمیکنم به عنوان دبیر خصوصی روش حساب کنه ، یک کتاب هامون سبطی خیلی بهتره ! :-"

قاضی خیلی خوبه ! :D

ما پارسال هم دیف با عباسپور داشتیم هم کسسته ، که به نظر من اصلا خوب نبود ، برای گسسته ، کتاب فار به نظر من خیلی بهتره ! :D

emperor of wind

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشد

دبیرای هاشمی نژاد خیلی هم خوبن
فقط بچه ها یکم گشاد تشریف دارن و کم کاریه خودشونو ب گردنه دبیرا میندازن :)) :))
فقط دبیر احمدنیا فکر کنم بود که واقن گند بود :-& :-& :-&
بقیه همه خوبن
بچه ها از کار المپیاد و بعضی کارای.... بیرون بیان و کنکوری بخونن،میتونن رتبه خوب تو کنکور بیارن :))

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

به نقل از A F S H I N :
قاضی خیلی خوبه ! :D

اگه اینکه یربع آخر کلاسو میزنه به خاطر کلاس بعدیش :Dو بضی وقتا اون خانمه( :| ) رو میذاره جاشو میپیچونه ^-^ رو بذاریم کنار
عاااااااالیه خدایی خیلی خوب درس میده اخلاقشم از خیلی از دبیرای خود شیفته ای که .........بهترم هس :| :-"

شیمی شکفته خوبه خوب درس میده اسماعیلیم برا ریاضی

ولی قاضی یچیز دیگس :D :-"

بالا