• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : سمپادی های مشهد

میشه بگین الان همایش قطعی هست یا نه؟

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من کنکور دادم شوهرمم قراره بدن هنوز شما درگير ميتينگين ؟=))

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

خب الان شما میگین هرکی میاد بیاد بگه وقتی معلوم نیست کی و کجاست هیچ کسی نمیتونه دقیق بگه !
به من به شخصه اگه مشهد باشم میام ولی معلوم نیست زمانی که شما میگین مشهد باشم یا نه !
کلا میتینگ اصولا به جایی نمیرسه !
همایش هم ده نفری میخواین چیکار کنین ؟ :D

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

عاقا اصن اینجوری به دردِ بچه های مشهد نمیخوره که بیای باهاشون هماهنگ کنیُ بگی خودشون نظر بدن.
باید مثِ تهرونیا یهویی یه نفر بیاد برنامه رو بذاره و بگه فقط فلان روز میتونید بیایدُ بعدم هرکی خواست بیاد پ.خ بده. :-"[nb]البته مزاح بود این؛ به این صورت هم نیست؛ ولی به هرحال با زدنِ نظرسنجی لااقل کارا زودتر پیش میره و اینطوری هرجُ مرجُ اسپم بارون نمیشه تاپیک. :D[/nb]
یه همچین چیزایی. :-" با دموکراسی کاری پیش نمیبریم. یه یه سالی طول میکشه؛ مثلا بعدِ کنکورِ ما. :-"

اون دوستی که میگن با 10نفر چه جوری میخواید همایش برگزار کنید:
بدانید و آگاه باشید که اگر همایش باشد، آن هم با موضوعی که نیما مطرح کرده، یقینا عده ی زیادی خواهند آمد. شک نکنید. :)

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

آدم جمع میکنم!

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

به نقل از فائزه.و :
اون دوستی که میگن با 10نفر چه جوری میخواید همایش برگزار کنید:
بدانید و آگاه باشید که اگر همایش باشد، آن هم با موضوعی که نیما مطرح کرده، یقینا عده ی زیادی خواهند آمد. شک نکنید. :)
والا اینظور که از شواهد معلومه کلا الان ده نفر اعلام وجود کردن ولی اگه بیان که خیلی هم خوبه ! :)

zahra.gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

به نقل از Mahnaz... :
همايش هم از نظر من ميشه مث همايش فرز چار... :D
هرچند خوب بودا... اما يه اتفاقايي افتاد ادم ياد فيلماي وسترن ميوفته... :D =))

بعد يه سوال اصولي اصن نفهميدم محور همايش كه اقاي نيما گفتن چيه!؟ :-?
سمپاديا و بنياد كودك..!؟ :-/

آره همایش راجب بنیاد کودکه!! یه جورایی معرفی و توضیح راجب بنیاد.. :)

دقیقا چه اتفاقایی باعث شد یاد فیلم وسترن بیوفتی؟؟ :-" :-"

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از zahra.gh :
دقیقا چه اتفاقایی باعث شد یاد فیلم وسترن بیوفتی؟؟ :-" :-"
دوس عزیز آخر همایش نبودی شوما؟؟ما به قدری به هیجان اومدیم که نمیشه توصیف کرد :D
فیلم وسترن در مقابل اون صحنه ها هیچ بود!جاتون خالی پس!!

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

شخصا دوست ندارم این بحثو پیش بکشیم، ولی :
به نقل از ASSSAL :
البته آخر همایش رو هیچ کدوم از کادر اجرایی و مسئولای مدرسه و ... ندیدند و فقط برخی افراد معدود شاهدش بودند که اون هم ربطی به همایش نداشت :) ( زهرا هم دبیر کمیته دانش آموزی همایش مذکور هستند !)

× تو همایشی که واسه معرفی بنیاد کودک و یه جورایی میتینگ میخواد برگزار شه، سمپادی ها و بعضی از خانواده هاشون وجود دارند. علاوه بر این، جو جوری نیست که شما فکر کنید اونطوری میشه؛ و مطمئننا بسیار خوب و محترمانه برگزار خواهد شد. علاوه بر این، همایش فیزیک، تجربه ی خوبی بود برای برگزاری همایش های آینده تو مشهد (;

zahra.gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

به نقل از ASSSAL :
اااااا؟ پس من واقعا خوشحالم که همایشمون هیجان انگیز بوده :) :)
البته جام که خالی نبود چون قبل از شما اونجا حضور داشتم
به نقل از sky girl :
شخصا دوست ندارم این بحثو پیش بکشیم، ولی :البته آخر همایش رو هیچ کدوم از کادر اجرایی و مسئولای مدرسه و ... ندیدند و فقط برخی افراد معدود شاهدش بودند که اون هم ربطی به همایش نداشت :) ( زهرا هم دبیر کمیته دانش آموزی همایش مذکور هستند !)

× تو همایشی که واسه معرفی بنیاد کودک و یه جورایی میتینگ میخواد برگزار شه، سمپادی ها و بعضی از خانواده هاشون وجود دارند. علاوه بر این، جو جوری نیست که شما فکر کنید اونطوری میشه؛ و مطمئننا بسیار خوب و محترمانه برگزار خواهد شد. علاوه بر این، همایش فیزیک، تجربه ی خوبی بود برای برگزاری همایش های آینده تو مشهد (;

بله ایشاللا همایش های بعد.... ;;) ;;)

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از sky girl :
شخصا دوست ندارم این بحثو پیش بکشیم، ولی :البته آخر همایش رو هیچ کدوم از کادر اجرایی و مسئولای مدرسه و ... ندیدند و فقط برخی افراد معدود شاهدش بودند که اون هم ربطی به همایش نداشت :) ( زهرا هم دبیر کمیته دانش آموزی همایش مذکور هستند !)
من کی گفتم که تقصیر کادر اجرایی بوده؟؟
واقعا همایش عالی ای بود.دستتون هم درد نکنه *-:
آخرشم فان بود دیگه :D
جدای از شوخی امیدوارم جو اونجا رو نداشته باشیم دیگه.اگه خونواده ها باشن عالیه البته به شرطی که همه با خونواده هاشون بیان که بعید میدونم آقا پسرا تبعیت کنن!
به نقل از zahra.gh :
اااااا؟ پس من واقعا خوشحالم که همایشمون هیجان انگیز بوده :) :)
البته جام که خالی نبود چون قبل از شما اونجا حضور داشتم
من منظورم بعد از همایش بودش!بله قبل از ما بودی اما آخر همایش صحنه های جذاب رو از دس دادی :D

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

به نقل از فائزه.و :
نوید به نظرت واسه میتینگ جایِ خوبیه؟ :-"
مثلا یهو 20،30 نفر بریزن تو کافه کتاب؛ بعد یه ذره مزاحمتُ اینا ایجاد نمیشه؟ :-"
فک میکنم باید مکانِ بزرگ تری باشه. بعد اون که گفته با دوستاتون یعنی مثلا 5،6 نفر اینا؛ اگه بچه ها یهو زیاد بشن چی!؟ :-"
تا حالا 20 30 نفر ندیدم بیان، اما تا حدی راست میگی، هدف اصلی من هم اجرا نبود نظر خواهی بود و تا حد زیادی به این بهانه آشنایی بوجود اومد
به نقل از سایهـ سرد :
باز میتینگ!؟
به اندازه ای که شما میتینگ گذاشتین و هم دیگه رو دیدین من خاله ها و عموهامو نمیبینم والا :-"
افرین به این روابط اجتماعی!
چرا میزنین خب،
من عمو که ندارم اما داییامو کمتر میبینم(البته خالم همسایه دیوار به دیوارمونه :-" عممم نزدیکن :د) تازه اگه بخوام اینور اونرو که نه در قالب مبتبنگ قرار میذارم رو حساب کنم اوه... (دایی :-<)
گفتم نظر خواهی بود دیگه، آخه من میتینگ نزنم که از این مشهدی جماعت بخاری بلند نمیشه،هر میتینگیم غیر میتینگ اول زدم به درخواست بچه ها بود نه میل خودم، هیچ کدوم غیر از اولی با پیشنهاد من شروع نشد.

به نقل از sky girl :
بعد همون کنار این بازارچه کتاب، سینما هویزه هست که فیلم "گذشته" رو آورده. اگر خواستید برنامه ای بزارید، میتونید این جوری باشه که اول بریم کافه کتاب ( البته میشه گفت بازارچه کتاب چون مغازه های اطرافشم هستند) و بعد دسته جمعی با هم بریم سینما.
البته این نظر من بود :D
نظر جالبی بود، اما فک میکنم کنسله کافه کتاب. ممنون (;
درباره میتینگ باید بگم
الان سالهاست ما دنبال ی میتینگ درست درمون در
کافی شاپی
جایی
سینمایی
شامی
ناهاری
درست و حسابی میگردیم (سالها: شش ماه)
باو کافه کتاب بد نیست
اما به قول دوستان 20 نفر آدم ضایعست بریم
ب نظرم:
1. یکی از کافی شاپای بزرگ مشهد رو پیدا کنید اونجا هم خوبه
2. سینما هم (با استفاده از ایده تهرانی ها) گذشته : هویزه
باز هم دوستان تصمیم گیرنده هستند
والا کی بوده که دلش نخواد، اما اصلا برای هر میتینگ کلی دردسر و کوفت و غیره هست، مشهد جوری نبود که بتونیم استقبال نمیشد، اون اول که اصلا خواستم میتینگ یکم بزنن میگفتن ممکن نیست و فلان، اما از اول قصد و هدف ما فرهنگ سازی و حرکت به سمت همچین چیزایی بود، من سعیم و امیدواریم برای اجرای چنین چیزی هست که یکم بهتر باشه تو همایش هست (;

به نقل از نــيما :
خب شاید بخوایم با یه فراخوان عمومی میتینگی با رسمیت و حمایت های بیشتری در قالب یک همایش برگزار کنیم .

یعنی یک سالن همایش یا آمفی تائتر رو بگیریم ( ترجیحا سالن شهید بهشتی سمپاد ) و چیزی نزدیک به 200 نفر از دوستان با تبلیغات و اطلاع رسانی هامون توی این همایش حضور داشته باشن ... :D

طبیعتا برنامه ها باید به نوعی باشه که مناسب یه همایش 200 نفره باشه ! نه یه میتینگ 10 نفره !! :D

مثلا برنامه هایی مثل تکنوازی یا هنرمایی بچه هایی که استعدادی دارن تو این زمینه ها ...
یا مثلا برگزاری مسابقه یا چیزی مشابه این که براتون جذابیت داشته باشه ...
یا مثلا بحث هایی با محوریت سمپاد و سمپادیا و ... :D

علاوه بر این ها ما قصد داریم که توی این همایش موسسه بنیاد کودک و طرح سمپادیا و بنیاد کودک رو هم به طور مختصر معرفی کنیم .

توی این هفته ای که گذشت جلسه ای 7 نفر در رابطه با این موضوع با حضور 3 تا از آقایون و 4 تا از خانم ها تشکیل شد و صحبت هایی انجام شد . ما نیازمند این هستیم که نظرات شما رو هم بدونیم تا بعد از بررسی های بیشتر و در صورت امکان اجرایی شدن این طرح بتونیم برنامه های مناسبی داشته باشیم .
خب دوستان قراره یه همچین کاری بکنیم، تاکید رو اینه فعلا :
به نقل از نــيما :
لطفا ایده بدید راجع بهش و بگین چه برنامه هایی میتونه گذاشته بشه ... :D

به نقل از فائزه.و :
اِ آخی، چه برنامه ی خوبی.
یه چیزی حدودِ یه سالِ که رو همچین مسئله ای فک کردم، اگه بتونید واقعا عملیش کنید خیلی خوبه.
ولی اینجوری که میگید قرارِ خیلی رسمیُ اینا باشه؛ نمیشه یه ذره شبیهِ میتینگا هم باشه؟ یعنی مثلا یه جور همایشِ میتینگی، یا یه جور میتینگِ همایشی. :-"
با توجه به پوشش و ساختار کلیی که داره من امیدوارم و فک میکنم میشه.
من مدافع حقوقتون در این بخش خواهم بود غصه نخورین :د
به نقل از G.MM :
فقط سعی کنین این میتینگ مثل همایش فرزانگان 4 نشه :-<
همایش خیلی خوبی بود ولی آخرش گفتن میتینگه که نمیدونم چرا بهم خورد :-<
خب راستش هم دیر بود هم هماهنگ کننده ی درست نبود هم اصلا اون جا مناسبش نبود و ساختارش برای این نبود، این هم خیلی فرق داره هم خیلی مناسب تره (;

به نقل از Pop Boy :
بابا تهران دارن میرن کوهو سینما شما میخواین همایش بذارین؟
عمرا تعداد به ده تا نمیرسه...
اون اولشم تهران همین کاراو میکردن همین مسائلم بود، تا حالام سه تا میتین موفق برگذار کردیم،
من امیدوارم با توجه به تجربه و دیدی که درام اگه بتونیم درست روش کار کنیم میتونیم موفق باشیم و اجراش کنیم.
به نقل از ASSSAL :
همایش ایده خوبیه به شرطی که رنگو بوی همایشو نداشته باشه :-??
مثلا:
مناظره های گروهی داشته باشیم در مورد موضوهای پیشنهادی مث سمپاد سمپادیا و...
بازی و مسابقه
بیشتر شناختن همدیگه و...
ایده کافی شاپ جالب نیس ممکنه خیلی شلوغ بشه و میتینگ بهم بخوره.سینما خوبه به شرط اینکه نقد فیلم رو بعد از دیدن اون تو یه فضای دیگه داشته باشیم.و فرصتی هم برای حرف بیشتر!
تو جلسه ای که بود همینو گفتم ، البته زدن تو ذوق ما اما با توجه به نظر نیما امید هست و سعی من هم همینه که بتونیم جو رو بصورت کنترل شده که مشکلی ایجاد نشه همچین حالتی درش ایجاد کنیم.
به نقل از Fitz William . Darcy :
.. خب راستش من نظرم اینه اگر همایشی اینطوری هم قراره باشه، چون کار کمی نـیس و زمان بره؛

میشه منافاتی نـداشته باشه با یه میتینگ دیگه از مدلی که بچه ها میگن و هردوشون باشن ؟! :-??
.
نظر منم همینه چون برنامه ی همایش طولانی و تاریخش حالاها نیست احتمالش هست بسته به درخواست میتینگ داشته باشم (;
به نقل از Pop Boy :
بابا شما ميتينگ قبلي رو سينما گذاشتين بعد چون تعداد بسيار بسيار بسيار كم بود ميتينگ برگزار نشد...بعد حالا چي جوري ميخواين بچه هارو بكشونين همايش؟؟
میتینگ قبلی سینما نبود، قبلنا بود
برگزار کنندش من نبودم از اولم گفته بودم شکست میخوره حتی توش شرکتم نمیخواستم بکنم اول بعد گفتم جهت حمایت ، همزمان خودم داشتم میتینگ میزدم ینی دوتا میتینگ همزمان بودن، شب قبل به من زنگ زد برگزرا کنندش که نمیام برو و اینا، ربطی نه به این داشت نه حتی به برنامه های میتینگ مشهد و کلا بحثش جداس.
تنها برنامه ی ناموفق میتینگ کافی شاپ بود، نتم قطع شده بود از وسطش بخاطر همین اصلا از وسط هماهنگیا نبودم بعدم دادم تاپیکو بستن.

ساختار کلیت و پوشش این همایش خیلی با قبلیا متفاوت و دارای ظرفیت هست.
به نقل از ASSSAL :
فک کنم اگه قرار به همایش باشه باید میتینگ برای هماهنگیه همایش داشته باشیم.حجم کار به نظر بالاس و از پس 2 یا 3 نفر بر نمیاد
فکر بسیار عالییه که در ضمن میتینگ بعدی در مورد همایش هم صحبت کنیم (;
به نقل از Majids :
من صرفا روند رو از نظرم گفتم، اگه جا پیشنهاد داشتم اینقد حرف نمیزدم :-"
میتینگ دوم نمایشگاه کتاب بود که فک کنم نسبت پسرا به دخترا 10 به یک شد، اون 10% دخترام هم کنسل کردن میتینگ تک جـنس‍‌‍یتی شد، بعد هم ک کلا ساعتش و اینا هم عوض شد. سومی هم که با سرپرست رفتیم موزه علوم زیستی و این چیزا، یادم نیست چی بود دقیق :-" که اونجا هم که یک نفر خارج از برنامه اومد و یه سری اتفاقاتی و ... و ضمنا هیچ فعالیت مفیدی میشه گفت نداشتیم، غیر از دیدن دوستان که صرفا همین باعث شد بیایم و راضی هم هستم
بعد نوید از صمیم دل بگم این جریان سرپرست واقعا احمقانست، میتینگ دوم که محمد مسئول بود تا حرف سرپرست شد ما قال کردیم، میتینگ سوم نشد چیزی بگیم دیگه :-"
نمایشگاه کتاب کار من نبوده ؛ هماهنگیاش با محمد بود، اصلنم میتینگ نبود، آخه جا مشخص نکرده بود هیشکی ;))
اون بنده خدای میتینگ سوم که ده بار عذر خواست، اونم مامانش آورد از گشادی شما بود که آخر یه هماهنگی درست نداشتین، راستش بدون سرپرست ممکن نبود برا خیلی چیزا باید شرایط رو به سنجی، میتینگ اولی که ینی ملت میومدن فحش میدادن که شما خانواده ندارین میتینگ راه انداختین وقتی تو میتینگ سوم شد سرپرست داشته باشیم بهتره یعنی یه پیشرفت چشمگیر؛ ما مجبور بودیم اینکارو کنیم و البته سرپرست های هماهنگ شده ایشون نبودن فقط چون ممکن بود یکی نیاد اینجوری شد که در برنامه ریزی ما چنین چیزی نبود، از بعد رفتن مناسبتر شد.
باید بگم قضیه همایش خیلی فرق میکنه، جدا ظرفیت داره که نهایتا نتیجه ای پسندیده و راضی کننده بهمون بده، ساختارش پوشش و برگزاریش متفاوته و تمام سعی رو در ضمنش میکنیم که بهتر باشه و هرچه بیشتر نهایتا رضایت حضارش رو به دنبال داشته باشه .
فک میکنم برداشتت سطحیه. (;
به نقل از Mahnaz... :
با سلام... :D
ميگم دوستان ميتينگ اوصولن برااينه كه همو بشناسيم و بفهميم كي كيه!؟ :-/
بعدش شما ميخواين برين سينما!؟ :D
همايش هم از نظر من ميشه مث همايش فرز چار... :D
هرچند خوب بودا... اما يه اتفاقايي افتاد ادم ياد فيلماي وسترن ميوفته... :D =))
بعداون نمايشگاه كتاب و فلان... احساس ميكنم محيط بايد اروم باشه...
يكي خير سرش بخواد كتاب بخونه... :D
كافي شاپو فلانم كه.... :D دوستان اينجا مشهده.... :-"
بعد اخرش برميگردم به نظر دوستم نسترن كه به اندازه اي كه ميتينگ گذاشين ما عموعامو نديديم... :D
بذارين يه چيز جذابيت خودشو حفظ كنه دوستان... :D

بعد يه سوال اصولي اصن نفهميدم محور همايش كه اقاي نيما گفتن چيه!؟ :-?
سمپاديا و بنياد كودك..!؟ :-/
فرزندم ، اصلا به قدر این پست مضحکه نمیدونم چطوری جوابشو بدم :د فقط بخشای مهمش رو جواب میدم.
همایش فرز 4 اتفاقی برای همایش نیفتاد تو همایش هم نیفتاد ، اصولا در مقابل حاضرین خارج از محوطه و بعد پایان نه مسئولیتی داره نه میتونین ربط بهش بدین؛ دومن کل ماجرا به همراه عاملینش (به قول تلویزیون معلوم الحال :-") شناخته شده و در بین ما هستن و هم جایی بسی تامل داره هم بنظرم جای بحثی باقی نمیمونه
بعد من موندم این نسترن و شما میتینگ های قبل کجا بودید ما سیبیلاتونو ندیدیم :د جواب دادم پست رو، ما داریم هم سرش نظر خواهی و صحبت و گفتگو تصمیم گیری میکنیم هم تجربش هست تا حدی ،

محوریت همایش شناسوندن بنیاد کودک به سمپادی ها هست در قالب یه گرد همایی ، مسلما این همش نمیشه برنامه ی جنبی و البته ساختار کلی میتینگ هست. همین دیگه.

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از نــيما :
مگه من گفتم حالا دیگه میتینگ نزارین ؟ ما که بخیل نیستیم ... :))

ا]صلا از این تهرانی ها میخواین یاد بگیرین ، تو یه تاپیک دارن میتینگ هفته پیششون رو مرور میکنن و ازش تعریف میکنن ، تو یه تاپیک دارن کلا میتینگ رو نقد میکنن و عیب هاش رو میگن و سر میتینگ های قبلی دعوا میکنن ، تو یه تاپیک هم باز تا وقته ایرادات و مشکلات به نتیجه ای نرسیده یه میتینگ دیگه زدن ... :))))))

بهم گفتى مشهد ميتينگ نميشه گذاشت يه زمانى
دقيقا نيما جان
دردسر داره ولش کن:|

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

تا وقتي به يه تعريف جامع از ميتينگ نرسيم تمام برنامه ريزي ها بيجهت هست

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-&quot;&quot;
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

:))
دهنه مارو سرویس کردی با این میتینگا :))
نیما می گم می خوای میتینگ بذار باز دخترا رو راه نده؟ :))
بچه ها ! اگه می خواین میتینگ بذارین لاقل یه تاپیک دیگه باز کنین خوب :))
حواستون باشه ماه رمضون هم اومدا :))ایشالله بعده ماه رمضون :))

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

اول از همه بگم قصد توهين نداشتما... راجع به وسترنو اينا.... :D
خب شما كه نميتونستين كاري بكنين...
اما كلي گفتم...