• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از amir h :
به هرحال من بازم نمیتونم شمارو درک کنم
شاید دو بار باختن به رقیب دیرینه تو یه هفته و باختن به تیم دومش و 7 تا خوردن تو نیمه نهایی چمپیونز لیگ برای شما تحقیر نباشه ولی اگه این اتفاق برای رئال میفتاد من سعی میکردم دیگه کلا" راجع به اون فصل حرفی نزنم
حالا دیگه شما اینارو برای تیمت دستاورد میدونی شاید با توجه به سطح و عقبه تیمت حق داری :))
منم نمیتونم شما رو درک کنم.
اگه بارسا تو یه فصل هیچی جام نمیگرفت و ولی رئال همون فصل با 15 اختلاف امتیاز و 100 امتیاز قهرمان لیگ میشد، هم چنین بارسا، تو نیمه نهایی چمپیونز لیگ از تیم دوم آلمان تو یه بازی 4 تا میخورد و هم چنین تو فینال جام حذفی به اتلتیکویی میباخت که تقریبا همیشه جلوش برنده بوده، سعی میکردم در مورد اون فصل حرفی نزنم. در ضمن اگه این اتفاق در حالی می افتاد که رئال مربیشو مدت مدیدی نداشت و اون ال کلاسیکو ها رو هم تو یکی از اون هفته هایی برده بود بارسا، که رئال مربی نداشته، دیگه اصلا در موردش حرف نمیزدم.
من با توجه به شرایط تیمم تو اون فصل سعی میکنم قضاوت کنم که عملکردش خوب بوده یا نه.( نه بر اساس سوابقش) به نظر من عملکرد بارسا با وجود تمام مشکلاتش، "قابل قبول" بود بود. چون تونست حداقل یه جام معتبر رو ببره و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و حذفی برسه. ولی صرفا "قابل قبول" بود. دستاورد بزرگی نبود چون بارسا سابقه بردن 3 گانه ای رو داره که خیلی تیم ها(از جمله رئال) در حسرتشن. و پر واضحه که من با توجه به سطح و عقبه تیمم همیشه انتظار سه گانه دارم ازش.(نه به خاطر اینکه هوادارشم، به خاطر اینکه توانایی بردن سه گانه رو حتی این فصل هم میبنم تو تیمم، فصل پیش هم میدیدم) پس قطعا فقط بردن لالیگا رو "دستاورد" نمیدونم براش.
ولی شما انگار بردن 2 تا ال کلاسیکو تو فصل رو دستاورد بزرگی میدونین برا تیمتون.که البته نمیدونم چطوری رئالیا با اون همه عقبه و برد های تاریخی شون به 2 تا ال کلاسیکو قانع ن :-??
+ فصلی که رئال لیگ رو با 100 امتیاز و 121 گل(اگه درست یادم باشه) برد، بارسا فقط همون ال کلاسیکوی آخر رو 2-1 باخت.
ولی من ترجیح میدادم تمام ال کلاسیکو های فصل رو میباخت ولی با 100 امتیاز قهرمان میشد. البته همون سال هم رئالیا اصلن نبردنِ تمام اون ال کلاسیکو های قبلی رو مهم نمیدونستن و میگفتن مهم لیگه که رئال گرفته. ولی الان، ال کلاسیکو ها مهم شدن، چرا؟ چون رئال 2 تا شون رو برده پارسال و 2 تاشون رو مساوی کرده. (اگه سوپرکاپ رو هم حساب کنیم، 3 تا رو برده و یکی رو هم باخته، ینی دقیقا عین همون فصل 12-2011 برا بارسا.) به هر حال ملاک مهم و معتبر بودن یه جام یا یه بازی انگار به این ربط داره که رئال برده باشدش یا نه، اگه برده باشدش، مهم و معتبره بوده، اگه نبرده باشدش اصن اهمیتی نداشته که!
و به نظرم عمده ترین مشکلی که وجود داره و باعث کل کل میشه همین معیار ها هستن که هر سال تغییر میکنن. و فک میکنم اگه اصولا یه سری معیار ها رو پایه قرار بدیم برا تعیین موفق بودن یا نبودن یه تیمی و هر فصل تغییرشون ندیم، میتونیم در کمال آرامش به بحثای مفید بپردازیم (البته این صرفا نظر منه)

+ ببخشید که کلا این دفه خیلی طولانی شد پستام

+http://video.varzesh3.com/your-clips/other/%DA%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%84-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%AF%D8%9F/
اینو ببینید، جالبه. ینی قشنگ درک درستی از 100 میلیون یورو بهتون میده :D

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

اصلا" بحث ال کاسیکو و اینا نبود
ذهن شما یه برداشتی میکنه بعد میای زحمت میکشی انشا مینویسی جواب برداشت خودتو میدی در صورتی که منظور من کلا" چیز دیگس
من گفتم که بارسا این فصل تو همه بازیای بزرگ باخته
حالا چه ال کلاسیکو باشه چه هر چیز دیگه
مفتضحانه هم باخته, نه جوری که بشه توجیهش کرد
لا لیگایی هم که شما میگی برده اگر یادت باشه فصل پیش همین موقع همه ارکان باشگاه رئال گفتن که هدف اولشون کسب دسیناس (که البته هم ناکام موندن) و این یعنی تنها حریف بارسا برای فتح لیگ هم حتی تمرکزش رو لیگ نبوده!!!
بعد یه وقت هست یه تیم جام نمیگیره, یه وقت هست تیم افتضاح به بار میاره! این دو تا با هم فرق دارن, امیدوارم دقت کنید (البته تعریف افتضاح هم برای هوادارای باشگاه ها فرق داره!)
بعد رئال اگه تو بازی رفت 4 تا خورد تو بازی برگشت در آستانه صعود بود و با بی دقتی صعود نکرد و کاملا" قابل احترام حذف شد, نه اینکه بازی رفت 4 تا بخوره بازی برگشت 3 تا :))

در مورد 100 میلیون هم شما فقط مبلغ انتقال رو میبینی, در صورتی که هم بیل هم نیمار قرارداد 6 ساله بستن و جالبه بدونید هزینه قرارداد 6 ساله بیل از نیمار کمتره! تازه بدون احتساب این که نیمار %20 از تبلیغاتش به باشگاهش میرسه و بیل %60!!!
البته وقتی منبع آدم ورزش 3 باشه انتظار بیشتریم نمیره

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
اصلا" بحث ال کاسیکو و اینا نبود
ذهن شما یه برداشتی میکنه بعد میای زحمت میکشی انشا مینویسی جواب برداشت خودتو میدی در صورتی که منظور من کلا" چیز دیگس
من گفتم که بارسا این فصل تو همه بازیای بزرگ باخته
حالا چه ال کلاسیکو باشه چه هر چیز دیگه
مفتضحانه هم باخته, نه جوری که بشه توجیهش کرد
لا لیگایی هم که شما میگی برده اگر یادت باشه فصل پیش همین موقع همه ارکان باشگاه رئال گفتن که هدف اولشون کسب دسیناس (که البته هم ناکام موندن) و این یعنی تنها حریف بارسا برای فتح لیگ هم حتی تمرکزش رو لیگ نبوده!!!
بعد یه وقت هست یه تیم جام نمیگیره, یه وقت هست تیم افتضاح به بار میاره! این دو تا با هم فرق دارن, امیدوارم دقت کنید (البته تعریف افتضاح هم برای هوادارای باشگاه ها فرق داره!)
بعد رئال اگه تو بازی رفت 4 تا خورد تو بازی برگشت در آستانه صعود بود و با بی دقتی صعود نکرد و کاملا" قابل احترام حذف شد, نه اینکه بازی رفت 4 تا بخوره بازی برگشت 3 تا :))

در مورد 100 میلیون هم شما فقط مبلغ انتقال رو میبینی, در صورتی که هم بیل هم نیمار قرارداد 6 ساله بستن و جالبه بدونید هزینه قرارداد 6 ساله بیل از نیمار کمتره! تازه بدون احتساب این که نیمار %20 از تبلیغاتش به باشگاهش میرسه و بیل %60!!!
البته وقتی منبع آدم ورزش 3 باشه انتظار بیشتریم نمیره
خب شما هم دقیقا همین کارو میکنید. دقیقا. هر کسی برداشت خودشو میکنه بعدم جواب همون برداشت رو میده.
ببخشید "همه بازیای بزرگ" رو شما چی میدونین؟ طبیعتا ال کلاسیکو ها و دو تا بازی با بایرن جزوشون هستن. بازی با تیمای سطح بالای لیگ هم باید جزوشون بود. فقط بازی با بایرن افتضاح بود. فقط همون. ال کلاسیکو ها هم خوب نبودن، ولی افتضاح هم نبودن(جز اون 3-1که بازم افتضاح بود) و دقیقا اون فصلی که رئال لیگ رو برد هم تو ال کلاسیکو ها همین عملکرد امسال بارسا رو داشت ولی خب اصلا اون موقه مهم نبود که! اون بازی با تیمای بزرگ لیگ رو هم که برده. تازه میلان و پاریسن ژرمن هم اصلا کوچیک نیستن. "در مجموع" نتایج بارسا جلو تیمای بزرگ "غیر قابل قبول" حتی "بد" بود ولی "افتضاح" نبود.
این توجیهی که میکنین رو اصلا نمیتونم قبول کنم. ینی چی تمرکزش رو لیگ نبود؟ قطعا رئال میخواست هم لیگ هم چمپیونز رو ببره ولی "نتونست". شما جوری میگین انگار که "نخواست"بعد چون رئال "نخواست" بارسا برد :rolleyes:(البته فصل 2010-11 نمیدونم چرا نبرد) درضمن مدت های زیادی از فصل رو بارسا داشت با اتلتیکو رقابت میکرد و رئال سوم بود. من هیچ وقت معتقد نیسم تنها رقیب بارسا برا فتح لیگ رئاله،پارسال اتلتیکو واقعا عالی بود.
به هر حال بازم معیار ها فرق میکنه. صد درصد من ترجیح میدادم جلو بایرن بارسا عملکرد بهتری میداشت و لیگ رو "هم" میبرد. ولی حالا که علمکرد بدی داشته ولی لیگ رو برده، میگم "لااقل" لیگ رو برده. کاملا "ناکام" نبوده. البته نمیتونم بین هیچی نبردن و عملکرد بهتر تو بازی با بایرن یکی رو انتخاب کنم.
خب دورتموند هم بازی رفت خیلی با بی دقتی فقط 4 تا زد و بازی برگشت هم خیلی بی دقت بود که گل اول بازی رو نزد تا اونوخت اوضاع جور دیگه ای پیش بره... ولی قبول دارم که با احترام حذف شد. ولی بازم نتیجه بازی رفت پابرجا هست و اینکه صعود نکرد و جامی رو که تمام تمرکزش روش بوده( به گفته خودشون) نبرد. نمیگم از باخت بارسا به بایرن بدتره، ولی بازم خیلی بده. تازه دورتموند تیم دوم آلمانه و قدرت بایرن فصل پیش غیرقابل انکار بود(البته به اندازه ای نبود که 7 تا بزنن)

خب شما هم اینجا کاملا غلط برداشت کردین. چون هدف خاصی نداشتم. تو این ویدئو میگه که با این مبلغ چه چیزای دیگه ای میشه خرید و این جالب بود به نظرم! صرفا "جالب" بود.(جنبه فان داشت اصلا منظور خاصی نداشت،چون وقتی میگن با یه مقداری پول میشه چه کارایی کرد آدم بهتر بزرگیش رو درک میکنه :D)
در ضمن من میدونستم که هزینه قرارداد 6 ساله بیل از نیمار کمتره و نیمار 20 درصد تبلغاتش به بارسا میرسه و بیل 60 درصد. و وقتی بحث خریدن نیمار داغ بود از مخالفان 100 درصدش بودم ، بعد از خریدش هم اصلا خوشحال نبودم و میگفتم 57 تا خیلی زیاده. اونم با این شروط. و به نظر من خریدن بیل با 100 میلیون از خریدن نیمار با 57 میلیون خیلی خیلی عاقلانه تره(به خیلی دلایل،نه فقط حق تبلیغات و مسائل مالی)
البته منبع هیچ کس نمیتونه ورزش 3 باشه چون اصولا ورزش 3 کپی پیست خالصه و منم داشتم یه چرخی تو ویدئو هاش میزدم، احساس کردم این جالب ه. ببخشید فک نمی کردم این برداشت رو ازش بکنید.(البته :D هم داشت، فک نمیکردم جدی بگیرینش)

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

اون فصلی که شما فرمودید رئال بارساا رو تو نیوکمپ شکست داد دیگه نمیدونم منظورتون از عملکرد مشابه چیه
بعد من مشکلم با باختن نیست با افتضاح به بار آوردنه (باخت به تیم دوم مثلا"!)

بعد یه جوری مساله تیم اول و دوم آلمان رو مطرح میکنید که انگار با نتایج یکسان باختن
جهت یادآوری رئال 3-4 باخت و حذف شد و بارسا 0-7!!!
جای هیچ بحثی باقی نمیزاره!!!

بعد نمیدونم از کی بردن تیمای لا لیگا دستاورد محسوب میشه چون اصولا" اینطور بوده که فاصله رئال و بارسا با بقیه تیما خیلی زیاد بوده و بردنشون یه چیز عادی بوده
فقط 10 سال یه بار یه تیم مثل اتلتیکو مثلا میاد رئال رو میبره
برای همین بردن تیمای لا لیگا دیگه فکر نکنم دستاورد بزرگی محسوب بشه
البته بازم تاکید میکنم من به عنوان یه هوادار رئال این حرفو میزنم
برای بارسا شاید دستاورد باشه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
اون فصلی که شما فرمودید رئال بارساا رو تو نیوکمپ شکست داد دیگه نمیدونم منظورتون از عملکرد مشابه چیه
بعد من مشکلم با باختن نیست با افتضاح به بار آوردنه (باخت به تیم دوم مثلا"!)

بعد یه جوری مساله تیم اول و دوم آلمان رو مطرح میکنید که انگار با نتایج یکسان باختن
جهت یادآوری رئال 3-4 باخت و حذف شد و بارسا 0-7!!!
جای هیچ بحثی باقی نمیزاره!!!

بعد نمیدونم از کی بردن تیمای لا لیگا دستاورد محسوب میشه چون اصولا" اینطور بوده که فاصله رئال و بارسا با بقیه تیما خیلی زیاد بوده و بردنشون یه چیز عادی بوده
فقط 10 سال یه بار یه تیم مثل اتلتیکو مثلا میاد رئال رو میبره
برای همین بردن تیمای لا لیگا دیگه فکر نکنم دستاورد بزرگی محسوب بشه
البته بازم تاکید میکنم من به عنوان یه هوادار رئال این حرفو میزنم
برای بارسا شاید دستاورد باشه
عملکرد مشابه از نظر کمیت. نه کیفیت. بارسا این دفه تو نیوکمپ رئال رو برد.(همون 3-2 سوپرکاپ) از نظر عددی عملکرد مشابه بوده دیگه
با توجه به "شرایط" به نظر من اون 3-1 افتضاح میتونه باشه حتی، نه اون 2-1. چون عملا نیمه دوم دیگه تیم دوم نبود که.

خب وقتی اون تیم دوم آلمانه معلومه با نتیجه یکسان نمیتونه ببره که! طبیعتا باختن 4-3 از تیم دوم آلمان در مجموع دوبازی و باختن بازی رفت با نتیجه 4-1 به اندازه باختن بازی رفت 4-0 از تیم اول آلمان بده. بارسا اصلا بازی برگشت بازی نکرد(این بهانه نیست،یه واقعتیه) و خیلی هم اشتباه کرد چون این 7-0 ه که میمونه هیچکی بعدا یادش نمیاد بارسا اون بازی حتی مسی رو نیاورد تو و ژاوی و اینی رو هم کشید بیرون.

والا سالی که رئال با 100 امتیاز برد که خیلی دستاورد بزرگی محسوب میشد! کلی هم مانور داده شد روش از طرف رئالیا، ولی الان دستاورد نیست، نمیدونم دیگه :-?? منم لیگ رو یه حداقل میدونم و نگفتم دستاورد بزرگیه ولی یه حداقلی هست، ینی از هیچی که بهتره. تازه تیمایی مثه والنسیا و مالاگا و اتلتیکو مادرید واقعا کوچیک نیستن و بردنشون برا تیمای دیگه اروپایی هم سخت بوده.(بازی مالاگا-دورتموند پارسال مثلا یاحتی پارسال رئالو برد و با بارسا هم مساوی کرد تو بازی رفت حذفی)
به نظر من هیچ وقت نباید دست کمشون گرفت، به احتمال 95 درصد بارسا یا رئال قهرمان میشن، ولی خب اون 5 درصد هم هست.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

سالی که رئال با 100 امتیاز قهرمان شد تو هیچ کدوم از بازیاش تحقیر نشد
نه این که گرانادا و ختافه رو ببره ولی تو اغلب بازیای بزرگش تحقیر بشه!!!

دیگه فکر نکنم درک این اونقدرا هم سخت باشه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
سالی که رئال با 100 امتیاز قهرمان شد تو هیچ کدوم از بازیاش تحقیر نشد
نه این که گرانادا و ختافه رو ببره ولی تو اغلب بازیای بزرگش تحقیر بشه!!!

دیگه فکر نکنم درک این اونقدرا هم سخت باشه
نه تو هیچ کودوم از بازیای بزرگش تحقیر نشد. ولی بارسا هم فقط تو یکی از بازیای بزرگش تحقیر شد. نهایتا تو دو تا، نه تو اغلبشون.
البته اون موقه بردن لالیگا کاملا مستقل از هر عملکردی تو بازیای بزرگ دیگه "دستاورد بزرگی" محسوب میشد ولی الان طبق معمول،نه.
(البته من هنوزم معتقدم بردن لیگ یه حداقلیه که از هیچی بهتره. ولی به یاد آوردن این واقعیت که اون سال بردن لیگ برا رئالیا خیلی بیشتر از یه حداقل و یه دستاورد خیلی بزرگی بود هم اصلا سخت نیس)
مشکل اینه که من قبول ندارم که بارسا تو اغلب بازیای بزرگش تحقیر شده و فقط ختافه و امثالهم رو برده چون اصلا اینطوری نبوده.
اون سال که رئال با 100 امتیاز لیگ رو برد تو بازیای بزرگش بهتر عمل کرد. صرفا به خاطر اینکه از بایرن تو پنالتی ها باخت.(البته بایرن اون سال)
البته اگه ختافه و گرانادا و اینا تیم نبودن نمیدونم چرا رئال نبردشون :-??(همین ختافه و گرانادا هر کودوم یه بار رئالو بردن پارسال) با این تعریف که تیمای لالیگا بوقن و اصن بردنشون هیچه، خب پس رئال با یک چهارم تمرکزش هم باید میبردشون و قهرمان میشد.

به نظر میرسه من دارم میگم عملکرد بارسا افتضاح نبود و قابل قبول بود، شما هم میگین نه افتضاح بود.(دلیلشم این بوده که تو اغلب بازیای بزرگ تحقیر شده که من میگم چنین چیزی نبوده) اصولا هم همش برمیگردیم سر نقطه اول. پس به نظرم فایده ای نداره ادامه ش بدیم(البته میتونیم ادامه ش بدیم ولی هیچ فایده ای نخواهد داشت)

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از آیدا-ق :
نه تو هیچ کودوم از بازیای بزرگش تحقیر نشد. ولی بارسا هم فقط تو یکی از بازیای بزرگش تحقیر شد. نهایتا تو دو تا، نه تو اغلبشون.
البته اون موقه بردن لالیگا کاملا مستقل از هر عملکردی تو بازیای بزرگ دیگه "دستاورد بزرگی" محسوب میشد ولی الان طبق معمول،نه.
(البته من هنوزم معتقدم بردن لیگ یه حداقلیه که از هیچی بهتره. ولی به یاد آوردن این واقعیت که اون سال بردن لیگ برا رئالیا خیلی بیشتر از یه حداقل و یه دستاورد خیلی بزرگی بود هم اصلا سخت نیس)

من نمیدونم این گزاره ها از کجا در میاد اگر مشخص بشه شاید مشکل حل شه
رئال اون فصل یه تیم عالی و قدرتمند داشت که تو همه جامها مدعی بود
لیگ رو برد
جام حذفی رو با اختلاف کم به بارسا باخت (و البته هنرنمایی های آلوس و دوستان که طبق معمول بعید میدونم یادتون باشه و قبول کنید)
از لیگ قهرمانان هم تو پنالتی خداحافظی کرد در صورتی که 3 روز قبلش با تمام قوا تو ال کلاسیکو ظاهر شده بود و بارسا رو تو نیوکمپ شکست داده بود (البته همه میدونن تو پنالتی شانس هم نقش زیادی داره!)
و هیچ شکست تحقیر آمیزی هم تو فصل نداشت

و از همه اینا نتیجه میشه که رئال اون فصل در مجموع عملکرد خوبی داشت و این تنها به خاطر قهرمانی لیگ نیست
و اینطور هم نبوده که تو جام حذفی با اون وضع که خودتون قبول کردید تحقیر بوده ببازه و تو اروپا 7 تا بخوره و تو همون لیگ هم به تیم دوم رقیب ببازه و بعد بیاد بگه هورا ما یه لیگ گرفتیم!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

رئالیای عزیز گروه شما خیلی سخت تره که! :O
نمیدونم رو چ حسابی به گروه بارسا میگن گروه مرگ...
فک کنم میخوان اینو بگن تا وختی بارسا صعود کرد بگن ببینین چ تیمیه که بعنوان سرگروه از گروه مرگ صعود کرد...آفرین به این تیم!

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

1)بایرن مونیخ
2)رئال مادرید
3)بارسلونا
.
.
.
:-"
طبق آخرین رده بندی!
3 تیم برتر جهان!
به افتخار رئالی های برتر از بارسایی ها! :لایک
P:> P:> P:>

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

همچنان کاسیاس رو نیمکته، بعد بگین مورینیو لج بود، فلان بود. ;))

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Spammer :
همچنان کاسیاس رو نیمکته، بعد بگین مورینیو لج بود، فلان بود. ;))

اینکه مورینیو عمدا کاسیاس رو بعد از اتمام دوره نقاهتش نیمکت نشین کرد بر هیچ کس پوشیده نیست.
ولی دلیل اینکه آنجلوتی بهش بازی نمیده رو باید صبر کنیم ببینیم علتش چیه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
من نمیدونم این گزاره ها از کجا در میاد اگر مشخص بشه شاید مشکل حل شه
رئال اون فصل یه تیم عالی و قدرتمند داشت که تو همه جامها مدعی بود
لیگ رو برد
جام حذفی رو با اختلاف کم به بارسا باخت (و البته هنرنمایی های آلوس و دوستان که طبق معمول بعید میدونم یادتون باشه و قبول کنید)
از لیگ قهرمانان هم تو پنالتی خداحافظی کرد در صورتی که 3 روز قبلش با تمام قوا تو ال کلاسیکو ظاهر شده بود و بارسا رو تو نیوکمپ شکست داده بود (البته همه میدونن تو پنالتی شانس هم نقش زیادی داره!)
و هیچ شکست تحقیر آمیزی هم تو فصل نداشت

و از همه اینا نتیجه میشه که رئال اون فصل در مجموع عملکرد خوبی داشت و این تنها به خاطر قهرمانی لیگ نیست
و اینطور هم نبوده که تو جام حذفی با اون وضع که خودتون قبول کردید تحقیر بوده ببازه و تو اروپا 7 تا بخوره و تو همون لیگ هم به تیم دوم رقیب ببازه و بعد بیاد بگه هورا ما یه لیگ گرفتیم!
ببینید اگه میخواید در مورد هنرنمایی های کسی صحبت کنید این فصل نزدیک تره همه هم بیشتر یادشونه.(البته که ممکنه یادم نباشه خیلی وقت از اون موقه گذشته و جزئیات همه بازیا طبیعتا یاد هیچ کس نیست.) هم اون 3-1 رو هم اون 2-1 رو. ولی من ترجیح میدم باخت تیمم رو بپذیرم وگرنه در مورد اون 7 تا هم حرف بسیار است.
بله دقیقا همین بود، رئال یه عملکرد خوبی داشت و لیگ رو با 100 امتیاز برد. ولی همون فصل رئالیا صرفا بردن لیگ رو دستاورد بزرگی میدونستن، اصلا بحث عملکرد خوب در کل فصل مطرح نبود. به هر حال اکثر رئالیا این طوری بودن.(نمیگم همشون) و حالا همون اکثریت قهرمانی 100 امتیازی بارسا تو لیگ رو اصلا قابل به حساب اومدن نمیدونن. در صورتی که رئال هم دستاورد بزرگی نداشت ه.
به هر حال من درمورد "شرایط" صحبت کردم. با توجه به شرایط بارسا فصل پیش، عملکردش اونقدرام نیمتونسته افتضاح بوده باشه. بعد شما گفتین تو اغلب بازیای بزرگش تحقیر شد. ولی واقعا اینطوری نبود، فقط تو 2 تا بازی این اتفاق افتاد. و اون فصل با اون شرایط که برا کمتر تیمی اتفاق میفته، منتهی شد به یه حداقل. و به نظر من این نمیتونه افتضاح باشه. طبیعتا عالی هم نمیتونه باشه، ولی میتونه "نسبتا قابل قبول" باشه. همین.
من واقعا حرف دیگه ای ندارم. به هر حال اون فصل گذشته و رفته و شما میتونین فک کنین بارسا افتضاح بوده منم فک میکنم نه اونقدرام افتضاح نبوده. مشکلی هم نیست واقعا.

+آخر بیل 101 میلیون یا 91 میلیون؟
بعد گویا 60 درصد از تبلیغات بیل به خودش میرسه نه باشگاه.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از آیدا-ق :
بله دقیقا همین بود، رئال یه عملکرد خوبی داشت و لیگ رو با 100 امتیاز برد. ولی همون فصل رئالیا صرفا بردن لیگ رو دستاورد بزرگی میدونستن، اصلا بحث عملکرد خوب در کل فصل مطرح نبود. به هر حال اکثر رئالیا این طوری بودن.(نمیگم همشون) و حالا همون اکثریت قهرمانی 100 امتیازی بارسا تو لیگ رو اصلا قابل به حساب اومدن نمیدونن. در صورتی که رئال هم دستاورد بزرگی نداشت ه.

همین گزاره هاس که نمیدونم از کجا میاد
فکر نکنم هیچ رئالی ای باشه که قهرمان شدن با تحقیر براش دلچسب باشه
اگر اون فصل طرفدارا راضی بودن به خاطر بازیهای خوب تیم و اقتدار تیم بوده
حالا شما در مقام یه طرفدار بارسا نشستی داری میگی ما برای چی خوشحال بودیم دیگه یه بحث دیگس :))

به نقل از آیدا-ق :
+آخر بیل 101 میلیون یا 91 میلیون؟
بعد گویا 60 درصد از تبلیغات بیل به خودش میرسه نه باشگاه.

فعلا" من خبر رسمی ندیدم
ولی این که رکورد رونالدو شکسته نشه از نظر تبلیغاتی بیشتر به باشگاه سود میرسونه تا 20% اختلاف سر تبلیغات بیل

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
همین گزاره هاس که نمیدونم از کجا میاد
فکر نکنم هیچ رئالی ای باشه که قهرمان شدن با تحقیر براش دلچسب باشه
اگر اون فصل طرفدارا راضی بودن به خاطر بازیهای خوب تیم و اقتدار تیم بوده
حالا شما در مقام یه طرفدار بارسا نشستی داری میگی ما برای چی خوشحال بودیم دیگه یه بحث دیگس :))

فعلا" من خبر رسمی ندیدم
ولی این که رکورد رونالدو شکسته نشه از نظر تبلیغاتی بیشتر به باشگاه سود میرسونه تا 20% اختلاف سر تبلیغات بیل
تعداد کثیر رئالیایی که من اون فصل دیدم صرفا به خاطر بردن لیگ تو آسمون بودن. ینی دلیل دیگه ای نداشتن صرفا لیگ 100 امتیازی دلیلشون بود.
چیزی که من دیدم این بود. کسی هم انکار نمیکرد به خاطر لیگ خوشحال بوده. (حداقل اون موقه)
به هر حال کسی قهرمان شدن با تحقیر براش دلچسب نیست ولی اصلا قهرمان نشدن هم براش جذاب نیست و قهرمان نشدن با تحقیر هم از همه جذابیتش کمتره. البته فصلی که بارسا چمپیونز و لیگ رو برد و رئال رو هم 5 تایی کرد هم چنان رئالیا معقتد بودن رئال خیلی هم عالی و با اقتدار و اینا بوده و جام حذفی و بردن بارسا اونم تو 120 دیقه خیلی چیز مهمی بود.(کلا فک کنم اون فصل رئال فقط اون بازی رو از بارسا برده بود) در هر حال! خیلی مهم نیست حالا، ارزش بحث هم نداره به نظر من. چون اصولا اکثر هوادارا حتی اگه رقیب دیرینه شون 3 گانه ببره و اونا هیچی نبرن بازم معتقدن تیمشون خیلی هم عالی و با اقتدار بوده و میخوان اینو ثابت کنن.

هنوز خبر رسمی منتشر نشده ولی تمام روزنامه های اسپانیایی به نقل از منابع معتبر نزدیک به رئال نوشتن اینو. روزنامه های انگلیسی.
اصلا صورت خوشی نداره بیل از رونالدو گرون تر باشه. :D

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

رسمی شد و بیل به رئال پیوست
رکود نقل و انتقالات هم شکسته شد

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

کاکا هم به عنوان بازیکن آزاد به میلان رفت

به نظرمن بزرگترین اشتباه (یا شاید هم بدشانسی) این چند وقت باشگاه بود
با اون مبلغ ترانسفر و سالی 10 میلیون حقوق و آخر هم انتقال آزاد! (البته پرز هم آدمی نیست که اینطوری ضرر کنه, احتمالا" یه امتیازایی از میلان گرفته! به هرحال مشکوکه این قرارداد) :-?
در کل همین انتقال هم حداقل 20 میلیون که حقوق دو فصل آینده کاکا باشه رو تو جیب باشگاه نگه میداره و به نظرم از موندن کاکا بهتره!
من به شخصه خیلی کاکا رو دوست دارم و این رفتنش هم برای رئال خوبه هم برای خودش

در مورد رقم قرارداد بیل هم رسانه های انگلیسی گفتن 100 میلیون و رسانه های اسپانیایی گفتن 91 میلیون!!!

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

خوب گویا اوزیل رفت آرسنال.هنوزم رئالیا معتقدن اوزیل از اینیستا بهتره یا نه! :))

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

واقعا" نمیدونم این پرز چه فکری تو سرشه :|
اوزیل آخه؟؟؟
واقعا" چرا؟ :|
اوزیل واقعا" بازیکن عالی و دوست داشتنی ای بود و از دست دادنش شیرینی خرید بیل رو زهرمارمون کرد =((

البته جا داره تشکر کنم از این دوستان بارسایی که با مقایسه یه بازیکن جوون و یه بازیکن پخته یه کم شادمون کردن و از بار غممون کم شد!
اینکار فقط از یه بارسایی بر میاد!

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خیلی جالبه پرز یه بازیکن متوسط مثل بیل رو که فقط تو لیگ خوب ظاهر شده رو خریده 100 تا،و اوزیل که بدون شک یکی از بهترین هافبک های حال حاضر جهان هست رو فروخته 50 تا !!

بالا