• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از amir h :
روبینیو و اسنایدر رو عرض کردم اوج دوران ورزشیشون تو رئال بوده و اسنایدر رو هم عرض کردم به جز اون یه فصل تو اینتر بود و همون فصلیه که شما بهش اشاره میکنی
اگر با دقت مطالبو بخونی نیازی به تکرار نیست
شما سعی کن یه مقدار آدرنالینتو بیاری پایین, آرامشتو حفظ کن بعد راحت تر میتونی بحث کنی
موارد زیادی هم بود که به نظرم نیازی به جواب دادن نداره چون به نظرم بحث با شما فایده نداره و اینطور بحثا تنها فایدش میتونه این باشه که وقایع فوتبال رو نقد کنیم و بپذیریم, که من همچین پتانسیلی تو این بحث نمیبینم و قطعا" این بحثا منفعت دیگه ای هم نداره و با بحثای ما به تیمامون جام نمیدن!
و دیگه همه هم یادشونه که مثلا" مسی و زلاتان و ویا با هم بازی میکردن! حالا ما هی بیایم پست الان مسی رو ببینیم و بگیم هم پست بودن!
یا مثلا" مودریچ شاید به قول شما دو تا بازی کرده باشه ولی تو همون دو تا بازی عالی بوده و دیگه بازییایی که تو ترکیب نبوده قطعا" نمیتونسته گل بزنه و پاس گل بده! و بازیای کوئنترائو رو هم همه هم تو رئال و هم تو یورو دیدن و مسائل دیگه...
به هر حال خوشحال شدم از مصاحبتتون
اسنایدر تو اینتر یه فصل رویایی داشت این چه ربطی به رئال داره؟مگه ایبرا که از بارسا رفت و سال بعد تو میلان آقای گل شد ربطی به بارسا داشت؟یه فصل خوب بود و بعد به دلایلی نتونست استمرار بده.یعنی منظور شما اینه که سران رئال پیش بینی می کردن این نمیتونه خوب ادامه بده؟
در ضمن بازیکنا یه پست اصلی دارن و در عین حال چن تا پست دیگه هم بازی میکنن.مثلا خیلی اوقات شده دنی آلوس وینگر راست بازی کرده.
حالا تو چند تا بازی مسی سمت راست بوده.ولی پست اختصاصی مسی فالس 9 هست.در ضمن بنده عرض کردم.
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشده باشی.ایشالله روزهای خوب رئال هم یه روزی میرسه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

پرز حداقل یه مدیر خوبه حتی اگه از نظر فوتبالی ضعیف باشه ولی راسل نه مدیر خوبیه و نه از نظر فوتبالی قویه. راسل کسی ه که داره بارسا به نابودی میکشونه به همین سادگی. نقل و انتقلات بارسا هم در دوران راسل احمقانه ترین نقل و انتقلات کل تاریخ باشگاه و حتی تاریخ بودن :rolleyes:
کرایف تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود ما هم اشتباهات زیادی کردیم ولی در عوض سعی میکردیم ازشون درس بگیریم،اما حالا به نظر نمیاد کادر مدیریتی بارسا از اشتباهاتش درس گرفته باشه. و دقیقا مشکل همینه،راسل داره بارسای خودشو میسازه که قراره مثه بقیه ی بارسا ها نباشه و این واضحه. راسل همش از بدهی های باشگاه میگه ولی خرید ها و فروش هاش از همه بیشتر به باشگاه داره ضرر مالی میزنه :rolleyes:
پرز تو مسیر درستی ه،مسیری که شاید فصل بعد جواب نده ولی 2 فصل بعد و فصل های بعدش جواب میده(بحث جوون گرایی) در عوض ببینید راسل دو تا از جوونای بارسا رو فروخت رفت،که هر دو هم مدافع بودن و آینده دار :rolleyes: حالا اونا هیچی،این بحث تیاگو که شاهکاریه واس خودش.
پارسال بارسا به آرزوی ونگال رسید،11 بازیکن از لاماسیا. این واقعا عالیه،یعنی عملکرد لاماسیا تقریبا بی نقص بوده تو این سالها. اونوخ با این سیاستای جدید باید قید ستاره های لاماسیا رو زد دیگه،چون قراره برن به تیمای دیگه(اتفاقی که واسه بازیکنای کاستیا میفتاد و با کاستیا بیشترین خروجی رو هر ساله بین مدرسه فوتبال های اروپا داشت.اون بازیکنا میرفتن تو تیمای دیگه و می درخشیدن)
به نقل از DEFIANT :
با این سیاستایی که رئال در پیش گرفته و در مقابلش بارسا،قطعا زود تر از چیزی که فکرشو میکنیم روزای خوب رئال میرسه. این یه واقعیته،اینکه بارسا تو نقل و انتقالات این فصل از آرسنال هم بچه گانه تر عمل کرده :|

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از DEFIANT :
اسنایدر تو اینتر یه فصل رویایی داشت این چه ربطی به رئال داره؟مگه ایبرا که از بارسا رفت و سال بعد تو میلان آقای گل شد ربطی به بارسا داشت؟یه فصل خوب بود و بعد به دلایلی نتونست استمرار بده.یعنی منظور شما اینه که سران رئال پیش بینی می کردن این نمیتونه خوب ادامه بده؟
در ضمن بازیکنا یه پست اصلی دارن و در عین حال چن تا پست دیگه هم بازی میکنن.مثلا خیلی اوقات شده دنی آلوس وینگر راست بازی کرده.
حالا تو چند تا بازی مسی سمت راست بوده.ولی پست اختصاصی مسی فالس 9 هست.در ضمن بنده عرض کردم.

وای
من دیگه نمیدونم چجوری صحبت کنم شما متوجه بشی
برای بار سوم عرض میکنم!!! گفتم اسنایدر به غیر از فصولی که تو رئال بود یه فصل رو فرم بود و این نشون میده که اوج دوران ورزشیشو تو رئال بوده!
و بله دوست عزیز
همین که تیم دوم ما با میانگین سنی شبیه کاستیا شمارو شکست میده خودش نوید بخش رسیدن روزای خوبه
موفق باشی

به نقل از آیدا-ق :
پراسل کسی ه که داره بارسا به نابودی میکشونه به همین سادگی. نقل و انتقلات بارسا هم در دوران راسل احمقانه ترین نقل و انتقلات کل تاریخ باشگاه و حتی تاریخ بودن :rolleyes:

حالا جرات داری اینارو به این دوست عزیزمو بگو

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از amir h :
وای
من دیگه نمیدونم چجوری صحبت کنم شما متوجه بشی
برای بار سوم عرض میکنم!!! گفتم اسنایدر به غیر از فصولی که تو رئال بود یه فصل رو فرم بود و این نشون میده که اوج دوران ورزشیشو تو رئال بوده!
و بله دوست عزیز
همین که تیم دوم ما با میانگین سنی شبیه کاستیا شمارو شکست میده خودش نوید بخش رسیدن روزای خوبه
موفق باشی
اگه دوران اوجش تو رئال بوده پس چرا با 27 تا اومده و با 15 تا فروخته شده؟یا اصلا چرا فروخته شده؟
شکست خوردن بارسا از رئال تو اون دو بازی دلایل زیادی داشت.مصدومیت چند تا بازیکن کلیدی و نداشتن مربی.به نظرم برد رئال هزار تا دلیل داشت به غیر از قدرت رئال.
گفتم بت که جوجه رو قبل پاییز نمیشمارن.رئال تیمیه که جلو بعضی از تیمای ضعیف لالیگا کم اورد و 15 تا امتیاز اختلاف با بارسا داشت اونوقت بارسا بدون مسی هم تونست ببره حتی اتلتیکو رو.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

پست پشت هم نده دوست من! شد 2بار! (;

اروم تر بحث کن! دعوا که نداریم! بحث و تحلیل فوتباله و با این بحثا به هیچکسمون چیزی به جزء اطلاعات نمیرسه و جایزه نمیدن!

راسل افتضاح کار کرد برا فروش بعضی از جوونا ولی قسمت خوبه کارش این بود که جوون های بارسا رو که آینده دارن به صورت قرضی 1 سال یا 2 سال میده به لیگ ها و تیم های دیگه تا تجربه بدست بیارن و فیکس بشن بعد 2 فصل دیگه ازشون استفاده میکنه!

مثلا من واقعا خوشحالم دلوفو رو دادن قرضی که بره! یا یکی از جوون های مدافع یا بویان کرکیچ رو که اگه اینا خوب بهشون بازی برسه صددرصد این خرید های مزخرف دیگه نیاز نیست! :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
راسل افتضاح کار کرد برا فروش بعضی از جوونا ولی قسمت خوبه کارش این بود که جوون های بارسا رو که آینده دارن به صورت قرضی 1 سال یا 2 سال میده به لیگ ها و تیم های دیگه تا تجربه بدست بیارن و فیکس بشن بعد 2 فصل دیگه ازشون استفاده میکنه!

مثلا من واقعا خوشحالم دلوفو رو دادن قرضی که بره! یا یکی از جوون های مدافع یا بویان کرکیچ رو که اگه اینا خوب بهشون بازی برسه صددرصد این خرید های مزخرف دیگه نیاز نیست! :D
این قرضی دادن خوبه در کل ولی معمولا بازیکنایی که بارسا قرضی میده میرن بعدش جدا میشن کلا و این اصلا خوب نیس.
ولی من فک میکنم اگه دلوفو میموند بازیش در سطحی بود که واس تیم اصلی بازی کنه و این خیلی بهتر از بازی کردن واسه اورتونه(حتی اگه فقط 5 بار واسه تیم اصلی بازی میکرد بعدا میتونس اعتماد مربی رو جلب کنه) ولی بویان چون رفته به تیمی که تو چمپیونزه خیلی خوبه.
به نقل از amir h :
و بله دوست عزیز
موفق باشی
اولا من واقعا هیچ وقت نفهمیدم چطوری به اون تیم میگین تیم دوم و کاستیا و اینا چون وقتی رئال تونست گل دوم رو بزنه که مورینیو تعویض انجام داد تو نیمه دوم.و تیمی هم که رئال حتی اول مسابقه فرساده بود تو زمین تیم دوم نبود،صرفا چن تا بازیکن جوون توش بودن که خب اگه اینطوره پپ هم تیو رو تو ال کلاسیکو ها بازی میداد و تو اون ال کلاسیکوی 5-0 جفرن به رئال گل زد،این که دلیل نمیشه بگیم تیم دوم بود.

+ به نظر من هیچ شکی در مدیریت بد راسل وجود نداره و اصلا همین مربی نداشتن تیم در یه مقطعی هم مقصرش راسل بود(که باعث اون باختا تو حذفی و بعد برگشت لیگ جلو رئال شد) و خب واقعا اگه اینطوری ادامه بده اوضاع تا 2016 خیلی افتضاح میشه.

+کایخون رفت ناپولی. میگن موناکو با رونالدو مذاکره داشته! به نظرم شایعه ای بیش نیست.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

سیتی هم مثل اینکه حقوق 18 میلیون یورویی پیشنهاد داده بود!
رونالدو به نظرم تنها باشگاهی که میتونست بره منچستر بود که اونم با رفتن فرگوسن دیگه خیلی بعید به نظر میرسه!
الان تنها باشگاهایی که شاید در حدی باشن که رونالدو بخواد توشون بازی کنه بارسا و بایرن باشن!
که نفرت دو طرفه رونالدو و بارسا و رونالدو و پپ رو هم همه میدون!
به نظر باید منتظر بازنشستگیش تو رئال باشیم

یکی از اشتباهات رئال اینه که انگار میخواد هیگواین رو حفظ کنه
من هیگواین رو به شدت دوست دارم ولی با بنزما زیادی در یه سطحن و به نظرم این که یه کدومشون بره هم به نفع خودشونه هم باشگاه!

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

رونالدو بیشتر به درد تیمایی که تازه میخوان غول بشن می خوره.تیمایی مث موناکو سن ژرمن و سیتی.چون این جور تیما یه نفرو میخوان که تیم بهش اتکا کنه.ولی اگه این تیما مهاجم خوب بخرن بهتر از هافبک و مدافعه کریس یه گزینه ایده آله. /m\

رئال ایراماندی رو رسمی خرید.30 میلین یورو که البته ویکیپدیا زده 38.
نمیدونم میارزه یا نه.من که یه هفتس اسمشو شنیدم!
امیدوارم خراب نشه!

++++ايارامندي گران‌ترين بازيکن اسپانيايي است که تاکنون به رئال مادريد پيوسته است. بر اساس گفته‌هاي رئيس باشگاه رئال سوسيه‌داد، اين قرارداد حدود 39 ميليون يورو (38 ميليون و 949 هزار و 900 يورو) براي باشگاه آب خورده است.

ژابي آلونسو و ايسکو پيش از اين گران‌قيمت‌ترين بازيکنان اسپانيايي رئال بودند. رقم قرارداد ژابي و ايسکو 30 ميليون يورو بود و سرخيو راموس که با 27 ميليون يورو به غول‌هاي پايتخت پيوست، در فهرست گران‌قيمت‌ترين خريدهاي اسپانيايي در رده چهارم قرار دارد.

پ.ن : پست پشت هم ندید! شد 3 بار اونم فقط توی یه تاپیک! دفعه بعد پشت آحر پاک میشه! لطفا قوانین رو بخونید دیگه! اه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب کاوانی هم که رفت پاریسن ژرمن.پس فقط موند سوارز و رونی :-?

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

زلاتان هم هست !

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Spammer :
زلاتان هم هست !
بله،با خرید کاوانی شاید زلاتان رو بفروشن
+جدایی هیگواین و کونترائو قطعی به نظر میرسه

sajjadbest22

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

آفا اين ريال كه ر...ده تو نقلو انتقالات.كاواني رو كه از دست داد.لواندوفسكيم گفته دورتموند ميمونم.فقط يه بيل مونده كه اونم اصراري نميكنه براش.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

اسکای اسپورت خبر از توافق 85 میلیون پوندی رئال و تاتنهام سر انتقال بیل داده
سایت تاتنهام هم مثل این که عکس بیل رو از کاورش برداشته
به نظر کم کم باید بیل رو تو رئال ببینیم
و البته این انتقال رکورد نقل و انتقالات رو هم میشکنه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
اسکای اسپورت خبر از توافق 85 میلیون پوندی رئال و تاتنهام سر انتقال بیل داده
سایت تاتنهام هم مثل این که عکس بیل رو از کاورش برداشته
به نظر کم کم باید بیل رو تو رئال ببینیم
و البته این انتقال رکورد نقل و انتقالات رو هم میشکنه!
خبر از توافق نداده ها،خبر از پیشنهاد 85 میلیون پوندی رئال برا بیل داده.
احتمالا تاتنهام بالاخره مجبور میشه بفروشه بیل رو چون خود بیل میخواد و اگه بازیکنی واقعا بخواد بره باشگاه نمیتونه جلوشو بگیره،اونم با این پیشنهاد هایی که رئال میده،تاتنهام میخواد ورشگاهشو بازسازی کنه به پول هم نیاز داره و بالاخره قبول میکنه

• لایک
امتیازات: reza7

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من تا حالا بازی بیل رو ندیدم...
انقد خوبه که رئال داره خودشو به آبو آتیش میزنه برا خریدنش؟؟؟ :-/

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از آیدا-ق :
خبر از توافق نداده ها،خبر از پیشنهاد 85 میلیون پوندی رئال برا بیل داده.
احتمالا تاتنهام بالاخره مجبور میشه بفروشه بیل رو چون خود بیل میخواد و اگه بازیکنی واقعا بخواد بره باشگاه نمیتونه جلوشو بگیره،اونم با این پیشنهاد هایی که رئال میده،تاتنهام میخواد ورشگاهشو بازسازی کنه به پول هم نیاز داره و بالاخره قبول میکنه

من یه جا دیدم که نوشته بود بیل چند روز پیش قهر کرده بود و نرفته بود سر تمرین!یعنی دیگه باید بیل رو رئالی بدونین!

تبریک...بابت یه خرید خوب دیگه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب آاس خبر از توافق رئال با تاتنهام داده. مبلغ 120 میلیون یورو.
حالا بیل که لقب گرون ترین انتقال تاریخ فوتبال رو یدک میکشه.
+ من اصلا نمیتونم قضاوت کنم که بیل انقد می ارزه یا نه ولی یه چیزی که مسمله،دنیل لوی یک چهارم پول بازسازی ورزشگاه تاتنهام رو از فروش بیل به رئال در آورد.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

نمیشه گفت بیل انقدر میرزه یا نه چون قطعا" این پول به زودی به باشگاه برمیگرده که پرز داره این کارو میکنه و احتمالا" نقش مهمی تو تفکرات آنجلوتی داره مه حاضر به پرداخت این مبلغ شده و خیلی مسائل دیگه الان نمیشه دربارش قضاوت کرد
باید صبر کنیم و ببینیم چیکار میکنن
تنها چیزی که میشه الان گفت اینه که تاتنهام خیلی شانس آورد!!!
بازیکنی که 3 فصل پیش بیرمنگام بهش 3 میلیون پود پبشنهاد داد حالا داره 120 میلیون یورو به تاتنهام سود میده!!!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از amir h :
نمیشه گفت بیل انقدر میرزه یا نه چون قطعا" این پول به زودی به باشگاه برمیگرده که پرز داره این کارو میکنه و احتمالا" نقش مهمی تو تفکرات آنجلوتی داره مه حاضر به پرداخت این مبلغ شده و خیلی مسائل دیگه الان نمیشه دربارش قضاوت کرد
باید صبر کنیم و ببینیم چیکار میکنن
تنها چیزی که میشه الان گفت اینه که تاتنهام خیلی شانس آورد!!!
بازیکنی که 3 فصل پیش بیرمنگام بهش 3 میلیون پود پبشنهاد داد حالا داره 120 میلیون یورو به تاتنهام سود میده!!!
آنچلوتی میخواد رونالدو رو بذاره تو پستی که مسی بازی میکنه و از بیل به عنوان وینگر جای رونالدو استفاده کنه.
تجربه قبلی رئال سر رونالدو که عالی بوده.
این ترفند زیرکانه ی مدیراس،تا میبینن یه تیمی که حاضره پول زیادی بده دنبال یکی از بازیکناشونه،تا میتونن سنگ اندازی میکنن و قیمت رو میبرن،به هر حال تاتنهام خیلی برد کرد.

God_FatheR

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
دانشگاه
هاردوارد ایشالا
رشته دانشگاه
هر چی شد

مودریچ و الانسو و مسعود ازیل نماد خونسردی :-" :D