• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : رئال مادرید

بازي ديشب عالي بود!
با وجود نبود اوزيل، تيم خيلي روون كار كرد! و البته مودريچم نسبت به بازي هاي قبلي خيلي بهتر شده بود!
كاكا هم يك خودي نشون داد! (البته من كه خيلي وقته ازش قطع اميد كردم! :-")
عجب گلايي زد كريس...! :O محشر بود! يه چشمه از اينارو اميدوارم به فرگي نشون بده! :D

+ حرف نزدن در مورد كار شبكه كاتالان بهتره... :|
واقعا لازم بودن شعور ننداشتشونو به تمام دنيا نشون بدن؟!
با اين كارا من كه بيشتر از رئالي بودنم احساس غرور بهم دست ميده... >:D< موقعي كه تيتو مريض شد و يا سر قضيه آبيدال ما چيكار كرديم و اونا الان واسه يك بازي دارن چي كار ميكنن...! اين اخلاق و فير پلي و جوانمرديو اينا كه ميگن بارسا توش بهترينه همينه؟! تشبيه كردن حريف به كفتار و تشبيه معبد مقدس برنابئو به جنگل؟! توهين به خوانيتو، بزرگترين اسطوره ي رئال؟! شرم آوره... البته توقع ديگه اي هم نميشه داشت! اينا همون كسايي هستن كه بزرگترين افتخارشون كله ي خوكيه كه به سمت كاپيتان سابقشون پرت كردن! پس نميشه انتظار شخصيت و احترام به حريف رو ازشون داشت!
يني اين كار شبكه كاتالونيا به هيچ وجه ممكن جاي دفاع نداره! پرز رسما ازشون شكايت كرده! اميدوارم اين قضيه با جديت تمام پيگيري بشه و فقط به عذرخواهي زبوني مدير اون شبكه اكتفا نشه!

+ پيكه گفته اميدوارم منچستر پيروز بشه! به خاطر اينكه تيم سابقم بوده! منتها يادش رفته كه تو اين تيم سابق نقشي بالاتر از نيمكت گرم كني نداشت! يادمه كه راموس و بقيه وقتي بارسا با نامردي تمام رئالو برد و رفت فينال چمپيونز واسه بارسلونا كه تيم هموطنشون بود آرزوي موفقيت كردن تا يك تيم از كشورشون قهرمان اروپا شه! ولي اين الان صحبت بازيكن بارساس....! (چرا اين لكه ننگ كاتالونيا از رو نقشه ي اسپانيا پاك نميشه كه كل كشور از شرشون خلاص شن؟! خوب جدا شين برين ديگه! حيف اسم اسپانيايي كه رو ايناس! هي... روحت شاد ژنرال...!)
+ و مهم ترين نكته اينكه چمن والدبباس بعد از 20 روز به پسر نازنينش خوشامد گفت! >:D< x: P:> (عاغا من اينو نگفتم! :-" جملهي فوق ادبي يكي از دوستان بود! :-" :D) ايكر 3 روز پيش دستشو باز كرد و امروز برگشت والدبباس و تمرين سبك رو شروع كرد! منتظرتيم كاپيتان...! /m\ /m\ >:D<

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
حرف نزدن در مورد كار شبكه كاتالان بهتره... :|
واقعا لازم بودن شعور ننداشتشونو به تمام دنيا نشون بدن؟!
با اين كارا من كه بيشتر از رئالي بودنم احساس غرور بهم دست ميده... >:D< موقعي كه تيتو مريض شد و يا سر قضيه آبيدال ما چيكار كرديم و اونا الان واسه يك بازي دارن چي كار ميكنن...! اين اخلاق و فير پلي و جوانمرديو اينا كه ميگن بارسا توش بهترينه همينه؟! تشبيه كردن حريف به كفتار و تشبيه معبد مقدس برنابئو به جنگل؟! توهين به خوانيتو، بزرگترين اسطوره ي رئال؟! شرم آوره... البته توقع ديگه اي هم نميشه داشت! اينا همون كسايي هستن كه بزرگترين افتخارشون كله ي خوكيه كه به سمت كاپيتان سابقشون پرت كردن! پس نميشه انتظار شخصيت و احترام به حريف رو ازشون داشت!
يني اين كار شبكه كاتالونيا به هيچ وجه ممكن جاي دفاع نداره! پرز رسما ازشون شكايت كرده! اميدوارم اين قضيه با جديت تمام پيگيري بشه و فقط به عذرخواهي زبوني مدير اون شبكه اكتفا نشه!

+ پيكه گفته اميدوارم منچستر پيروز بشه! به خاطر اينكه تيم سابقم بوده! منتها يادش رفته كه تو اين تيم سابق نقشي بالاتر از نيمكت گرم كني نداشت! يادمه كه راموس و بقيه وقتي بارسا با نامردي تمام رئالو برد و رفت فينال چمپيونز واسه بارسلونا كه تيم هموطنشون بود آرزوي موفقيت كردن تا يك تيم از كشورشون قهرمان اروپا شه! ولي اين الان صحبت بازيكن بارساس....! (چرا اين لكه ننگ كاتالونيا از رو نقشه ي اسپانيا پاك نميشه كه كل كشور از شرشون خلاص شن؟! خوب جدا شين برين ديگه! حيف اسم اسپانيايي كه رو ايناس! هي... روحت شاد ژنرال...!)
+ و مهم ترين نكته اينكه چمن والدبباس بعد از 20 روز به پسر نازنينش خوشامد گفت! >:D< x: P:> (عاغا من اينو نگفتم! :-" جملهي فوق ادبي يكي از دوستان بود! :-" :D) ايكر 3 روز پيش دستشو باز كرد و امروز برگشت والدبباس و تمرين سبك رو شروع كرد! منتظرتيم كاپيتان...! /m\ /m\ >:D<
افکار یه شبکه خصوصی چه ربطی به سیاستای باشگاه بارسلونا داره؟ چرا مغالطه میکنین؟ اونجا اسپانیاس و اون شبکه هم یه شبکه خصوصیه هیچ جا هم نگفته نماینده رسمی باشگاهه،هر کاریم میکنه به خودش مربوطه،اگه باشگاه بارسلونا این کارو میکرد و توی وبسایت رسمیش قرار میداد اون وخ من میومدم و محکومش میکردم ولی این هیچ ارتباطی به تیم مورد علاقه م نداره ،به عنوان یک انسان میتونم بگم کارشون خیلی زشت بوده و خب خودشونم فهمیدن چه گندی زدن و پرز هم خیلی خوب کاری کرده که شکایت کرده ازشون،تنها تیمی هم که تو اون ویدئو هس بارسا نیس،اون ویدئو با یه بازی از سالهای دور شروع میشه که هیچ ربطی به بارسا نداره،در هر حال این کار زشت بود،اشتباه بود و خیلی چیزای دیگه ولی هرچی بود هیچ ارتباطی به بارسا نداشت
+به نظرم خیلی بی انصافی بود اگه میگف رئال ببره! حتی نیمکت گرم کنی هم که میکرده،مهم نیس،مهم اینه که یه زمانی بازی کرده اونجاو به هر حال تیمش بوده،نمک نشناسیه اگه بگه رئال ببره! دو روز هم که بازی میکرد تو منچستر بازم باید میگف دوس دارم منچستر ببره،حتی دو روز (اونا هم خیییلی دوس دارن جدا شن برن،ولی دولت مرکزی اسپانیا که همین حالا هم رو آبه قطعا نمیذاره یکی از مهم ترین ایالتاش مفت و مسلم جدا شه بعدشم بدهیاش صاف شه و از اتحادیه اروپا بودجه جداگانه بگیره،اون وخ اسپانیا با اقتصاد فاجعه ش بمونه و اون همه بدهی که حالا باید بدون در آمد کاتالونیا پرداخت بشه،بعدم فقط کاتالونیا نیس اگه اونا جدا شن بقیه هم میخوان جدا شن بعد دولت مرکزی میمونه و حوضش :)) این بحثا البته جاش اینجا نیس و صلاح ملک خویش خسروان دانند،به من و شما ی ایرانی هیچ ربطی نداره که کاتالونیا لکه ننگه یا هر چیز دیگه ایه یا اینکه اونا دوس دارن این "لکه ننگ" رو که توریسم کشورشون رو میچرخونه پاک بکنن یا نه
بازیکنای بارسا هم به اندازه رئالیا توی تیم ملی اسپانیا نقش دارن و زحمت میکشن و هیچ وقتم نه کم کاری کردن نه ضرری زدن به تیم ملی اسپانیا،همیشه سود بودن،اینو دیگه هیچ جوره نمیتونین انکارش کنین)
+خدا رو شکر،با این اوصاف شاید به ال کلاسیکوی برگشت لیگ برسه

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بازی دیشب رئال و منچستر بازی واقعا قشنگی بود.حیف شد که نبردیم.همه تقریبا خوب بودن دیشب،.

منچستر هم که کلا نیمه 2 واسه گل نخوردن بازی کرد.

دست داورم درد نکنه که پنالتی رو دیماریا رو نگرفت و یه کرنر الکی به منچستر داد تا گل بزنن L-: .

خدا کنه رئال بازی برگشت بتونه جبران کنه.

ma2012

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق

به نقل از amnah :
بازی دیشب رئال و منچستر بازی واقعا قشنگی بود.حیف شد که نبردیم.همه تقریبا خوب بودن دیشب،.

منچستر هم که کلا نیمه 2 واسه گل نخوردن بازی کرد.

دست داورم درد نکنه که پنالتی رو دیماریا رو نگرفت و یه کرنر الکی به منچستر داد تا گل بزنن L-: .

خدا کنه رئال بازی برگشت بتونه جبران کنه.
یه کارت قرمز هم به شما کم داد(قضیه ولبک و اینا)!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بازی قشنگی بود،من دوس داشتم منچستر ببره ولی منچستر واقعا بد بازی کرد،واقعا بد. و رئال به خاطر بدشانسی و درخشش دخه آ نبرد
داوره هم که افتضاح بود کلا! هر چی تصمیم مهم گرفت غلط بود(حالا اگه ال کلاسیکو بود بعد داور یه پنالتی واسه رئال نمیگرف گل بارسا هم اشتباه میبود معلوم نبود رئالیا چیکار میکردن! ولی الان کسی چیزی نمیگه)
امیدوارم منچستر بازی برگشت خوب بازی کنه چون مطمئنن اینطوری رئال صعود میکنه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

@آيدا: اون شبكه شبكه اصلي ورزش كاتالونياس و نگفته كه نماينده باشگاهه، ولي هميشه از بارسا حمايت ميكنه و از بارسا هم خط ميگيره! بالاخره به عنوان يك شبكه كاتالان نماينده بارسا كار بي نهايت ناشايستي كرده! در مورد بقيشم بهتره بحثي نكنيم چون اينجا جاش نيست و به نتيجه اي هم نخواهيم رسيد! :)

+عجب بازيي بود بازي ديشب! واقعا نيمه اول دلم نميخواست پلك بزنم!
خداييش خيلي زور داره كه آدم 19 دقيقه فقط حمله كنه و دقيقه بيستم گل بخوره! :|
رو گل هم اشتباه سرخيو مشهود بود! لوپز هم اصن كاري نكرد كه بگيم اشتباه بود يا نه! :|
مشخصا منچستر واسه برد نيومده بود! فقط منتظر ضد حمله بود! و به شدت دفاع ميكرد! ولي رافائل خيليييييييي سوتي داد!
اين دخيام هميشه خدا ته سوتيه ديشب واسه ما شده بود اشمايكل! :| اون صحنه اي كه توپو با پا كشيد بيرون خيلي عالي بود!
كريس رو صحنه گلش 78 سانتي متر پريد! :O يه چيزي بالاتر از ميانگين پرش بازيكنان در NBA! اورا فقط تونست وايسه نگاه كنه!
كريم افتضاح بود! افتضاح! كاش هيگي زودتر اومده بود تو! :rolleyes:
برخلاف انتظار مودريچم خوب كار كرد!
ولي همون طوري كه قبلنم صد بار گفتم بازم ميگم كه رئال رو ضربات شروع مجدد به شدت مشكل داره! nامين گلي بود كه از رو كرنر ميخورديم! :|

داوريم كه مث هميشه! ديگه تكراري شده به شدت...! همون صحنه كرنر كه اصن كرنر نبود پنالتي رو دي ماريام كه فرت!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
@آيدا: اون شبكه شبكه اصلي ورزش كاتالونياس و نگفته كه نماينده باشگاهه، ولي هميشه از بارسا حمايت ميكنه و از بارسا هم خط ميگيره! بالاخره به عنوان يك شبكه كاتالان نماينده بارسا كار بي نهايت ناشايستي كرده! در مورد بقيشم بهتره بحثي نكنيم چون اينجا جاش نيست و به نتيجه اي هم نخواهيم رسيد! :)

+عجب بازيي بود بازي ديشب! واقعا نيمه اول دلم نميخواست پلك بزنم!
خداييش خيلي زور داره كه آدم 19 دقيقه فقط حمله كنه و دقيقه بيستم گل بخوره! :|
رو گل هم اشتباه سرخيو مشهود بود! لوپز هم اصن كاري نكرد كه بگيم اشتباه بود يا نه! :|
مشخصا منچستر واسه برد نيومده بود! فقط منتظر ضد حمله بود! و به شدت دفاع ميكرد! ولي رافائل خيليييييييي سوتي داد!
اين دخيام هميشه خدا ته سوتيه ديشب واسه ما شده بود اشمايكل! :| اون صحنه اي كه توپو با پا كشيد بيرون خيلي عالي بود!
كريس رو صحنه گلش 78 سانتي متر پريد! :O يه چيزي بالاتر از ميانگين پرش بازيكنان در NBA! اورا فقط تونست وايسه نگاه كنه!
كريم افتضاح بود! افتضاح! كاش هيگي زودتر اومده بود تو! :rolleyes:
برخلاف انتظار مودريچم خوب كار كرد!
ولي همون طوري كه قبلنم صد بار گفتم بازم ميگم كه رئال رو ضربات شروع مجدد به شدت مشكل داره! nامين گلي بود كه از رو كرنر ميخورديم! :|

داوريم كه مث هميشه! ديگه تكراري شده به شدت...! همون صحنه كرنر كه اصن كرنر نبود پنالتي رو دي ماريام كه فرت!
به هر حال در اصل قضیه تغییری ایجاد نمیکنه که اون یه شبکه خصوصیه که سیاستای خودش رو داره و خب طبیعتا وقتی کاتالانه از بارسا هم حمایت میکنه ولی اینکه خط میگیره رو قبول ندارم [-( خب مارکا هم مثلا یه روزنامه مادریدیه پس هر چی گف حتما همون حرف رئاله؟ و از رئال خط میگیره؟
تازه به نظرم تو اون ویدئو همچینم چیزی به نفع بارسا نیس،صرفا داره میگه رئال بده! و اصلا هم نمیگه بارسا خوبه! بعدم مسی رو به گوشت قربونی تشبیه کرده :| در حد اینکه رئالیا رو به کرکس تشبیه کرده قطعا بد نیس ولی خیلیم جالب نیس(کلا نمیدونم اون کسی که ایده این کارو داده خیلی ذهن متروکی داشته!)
بله جاش اینجا نیس ولی شما مطرح کردین منم خواستم نظرم رو بگم

+من واقعا نفهمیدم چرا منچستر اینطوری بازی کرد :rolleyes: تیمی که میخواد دفاع کنه و وایسه ضد حمله بزنه باید مهره های دفاعی خوبی داشته باشه نه امثال رافائل که داشت از ترس سکته میکرد :rolleyes: دفاع اونجوری و ضدحمله اصلا به منچستر نمیاد
نمیدونم یه بازی اینجوری شده بود یا کلا انقد پیشرفت کرده،اگه واقعا انقد پیشرفت کرده باشه بهترین گزینه واسه جانشینی والدزه
طبیعتا کار دیگه ای هم نمیتونس بکنه اورا،چیکار میکرد؟!

واران هم باید اخراج میشد موقعیت صد در صد رو گرفت،ولی داوری به ضرر رئال بود،در عوض مورینیو چیزی نگفت(طرفدارای رئال نیز)ولی اگه ال کلاسیکو یک دونه از این اشتباها میداشت داور،رئالیا و مورینیو معلوم نبود چه چیزا که نمیگفتن و این کاملا نشون میده حساسیت فقط نسبت به بارساس در حالیکه همین منچستر تیمیه که امسال بیشترین اشتباهات داوری توی جزیره و چمپیونز به نفعش بوده(من خودم از منچستر خوشم میاد ولی این چیزا هم هست دیگه)

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

شبکه کاتالونیا خصوصیه ولی گرفتن آب روی تیم حریف و ناپدید شدن توپ جمع کن ها در نیمه دوم ال کلاسیکو و موارد مشابه که دیگه سیاستهای خود باشگاهن...

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

حالم از صدا و سيما به هم ميخوره!‌ :-& دقت كردين از ديشب تا حالا تو شبكه سه و شبكه ورزشو راديو ورزش واسه باخت بارسا عزاي عمومي اعلام شده!؟ از همشون متنفرم! :-& جاوداني از اون كارشناسه ميپرسه بدترين بازيكن زمين كي بود طرف ميگه بوآتنگ! يني واقعا پدرو رو نديده بود!؟ يني واقعا كدوم احمقي به اينا مدرك كارشناسي فوتبال داده؟! :|
دوست دارم تيماي باسابقه و با ريشه اي رو كه در شرايط خيلي بدشونم حال اين تيماي تازه به دوران رسيده رو ميگيرن! :D
داوري هم تاثير گذار بوو ولي افتضاح بودن بارسا تاثير گذار تر بود! :))
و اينكه ﻣﺎﺭﻳﻮ ﺑﺎﻟﻮﺗﻠﻰ: ﻣﻦ به ﺧﺎﻃﺮ ﻗﻮﺍﻧﻴﻦ ﻳﻮﻓﺎ ﺗﻮ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ ، ﻭﻟﻰ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﻣﺴﻰ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﻔﻬﻤﻴﺪﻡ! =)) =)) =)) =)) =)) =)) مام نفهميديم فهميدي به مام بگو! :D

+خريد دفاع راست تو تابستون داره جدي ميشه! و بهترين گزينه به نظرم كارواخاله! (خوب اصن چرا فروختيمش كه حالا بخوايم برش گردونيم؟! :|) ولي پيش چك و واكر هم گزينه هاي خوبي به نظر ميان! ولي بازم اگه واران به همين تريتيب عالي باشه و سرخيو بياد راست آربلوآ واسه ذخيره بودن خوبه!
و اينكه خسه در لفافه گفته ميخوام برم! :(( گفته هنوز روياي رسيدن به تيم اصليو دارم ولي كم كم دارم از دستش ميدم! :-s اگه اينجا بهم اعتماد نشه، مطمئنا جاهاي ديگه ميشه! كساي ديگه اي هم كه از آكادمي رئال رونده شدن به حرفش واكنش نشون دادن! خوسلو گفته واقعا عجيبه كه تاحالا به تيم اصلي نرسيده! (البته از حق نگذريم كه ما كريسو تو پست خسه داريم و واقعا شرايط سخته... ولي واقعا ميشه بهش تو بعضي بازيا اعتماد كرد!) ناسلامتي بهترين بازيكن زير 21 سال اروپاس! سر هرچي كه بگين شرط ميبندم فروختن اين پسر ميشه يكي از بدترين اشتباهات پرز! استعدادش انكار نشدنيه... اگه بره وردست يكي مث ونگر 3 سال ديگه بايد با 50 ميليون برش گردوند! باز اگه قرضي بره شايد يه اميدي باشه! :(

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
حالم از صدا و سيما به هم ميخوره!‌ :-& دقت كردين از ديشب تا حالا تو شبكه سه و شبكه ورزشو راديو ورزش واسه باخت بارسا عزاي عمومي اعلام شده!؟ از همشون متنفرم! :-& جاوداني از اون كارشناسه ميپرسه بدترين بازيكن زمين كي بود طرف ميگه بوآتنگ! يني واقعا پدرو رو نديده بود!؟ يني واقعا كدوم احمقي به اينا مدرك كارشناسي فوتبال داده؟! :|
دوست دارم تيماي باسابقه و با ريشه اي رو كه در شرايط خيلي بدشونم حال اين تيماي تازه به دوران رسيده رو ميگيرن! :D
داوري هم تاثير گذار بوو ولي افتضاح بودن بارسا تاثير گذار تر بود! :))
و اينكه ﻣﺎﺭﻳﻮ ﺑﺎﻟﻮﺗﻠﻰ: ﻣﻦ به ﺧﺎﻃﺮ ﻗﻮﺍﻧﻴﻦ ﻳﻮﻓﺎ ﺗﻮ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ ، ﻭﻟﻰ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﻣﺴﻰ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﻔﻬﻤﻴﺪﻡ! =)) =)) =)) =)) =)) =)) مام نفهميديم فهميدي به مام بگو! :D
جاودانی که نیشش تا بنا گوش باز بود بود قشنگ :| خجالت هم خوب چیزیه :rolleyes: مزدک هم که صداشو کشیده بود سرش! چه خبره بابا! آروم!نصفه شبه خو ما که چیزی ندیدیم مبنی بر عزای عمومی،شما هم که اسپانیایی بلدین فک کنم خب چرا رسانه های ایرانی؟!
آره مثلا تیم تازه به دوران رسیده بارسا :)) تاریخ تاسیس بارسا رو فقط برین ملاحظه کنین و بعدش هم سکوت پیشه کنید
بارسا همیشه جزو مدعیان بوده و رسانه های اروپایی هم از این بازی به عنوان جنگ خدایان یاد کردن،هم بارسا هم میلان با سابقه ن،فرقش اینه که بارسا چن ساله مثل میلان دهه نود تو اوجه و میلان افت کرده
(فک کنم برا یه نفر که طرفدار تیم ملی اسپانیاس و دقیقا اسپانیا هم تو سالای اوج بارسا به اوج رسیده و اصن مدعی شده خیلیه که از تازه به دوران رسیده بودن بگه)
جدا؟! بعد اگه الان همچین اتفاقی واسه رئال افتاده بود :)) مورینیو یوفا رو آتیش میزد
هر تیمی روز بد داره و این بدترین بازی بارسا تو 6 سال اخیر بود لااقل :rolleyes: بازم ولی 2-0 نباید میباختیم چون بهترین بازی میلان هم نبود
من اصلا داور رو مقصر نمیدونم،چون گل اول هند بود،ولی مهم تر از اون مفت بود،ینی ما نباید اون گل رو میخوردیم چه هند چه غیرهند
بالوتلی کی هس اصن که درمورد مسی نظر بده؟ بالوتلی فک میکنه با زدن 2 گل به آلمان میشه کابوس دروزاه بانای آلمانی! یا مثلا با بازی کردن تو منچستر سیتی میشه بازیکن بزرگ :)) خیر آدم با این کارا نه به بازیکن بزرگ تبدیل میشه نه به هیچ چیز دیگه ای فقط موجبات خنده و شادی چندی رو فراهم میکنه
بالوتلی خودش تو فینال یورو مثلا چیکار کرد؟ یا بازیایی که منچستر سیتی تو شون افتضاح بود؟ خودش کجا بود اون موقع؟
هر بازیکنی هم روز بد داره،اون روزم بدترین بازی عمر مسی رو تو بارسا دیدیم،ولی بازم گل به خودی نزد
+خوشحالم از اینکه هوادار تیمی هستم که با باختش از طرفدارای رئال گرفته تا طرفدارای گالاتاسرای خوشحال میشن،فرصتی که خیلی واسشون پیش نمیاد :)) که با باختش بازیکنای میلان جوری خوشحالی میکنن انگار قهرمان شدن :))
بله فوتباله و برد و باخت داره،خوبه که بعضی وقتا طرفدارای رئال با طرفدارای گالا یه چیز مشترک داشته باشن که خوشال باشن واسش

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
جاودانی که نیشش تا بنا گوش باز بود بود قشنگ :| خجالت هم خوب چیزیه :rolleyes: مزدک هم که صداشو کشیده بود سرش! چه خبره بابا! آروم!نصفه شبه خو ما که چیزی ندیدیم مبنی بر عزای عمومی،شما هم که اسپانیایی بلدین فک کنم خب چرا رسانه های ایرانی؟!
آره مثلا تیم تازه به دوران رسیده بارسا :)) تاریخ تاسیس بارسا رو فقط برین ملاحظه کنین و بعدش هم سکوت پیشه کنید
بارسا همیشه جزو مدعیان بوده و رسانه های اروپایی هم از این بازی به عنوان جنگ خدایان یاد کردن،هم بارسا هم میلان با سابقه ن،فرقش اینه که بارسا چن ساله مثل میلان دهه نود تو اوجه و میلان افت کرده
(فک کنم برا یه نفر که طرفدار تیم ملی اسپانیاس و دقیقا اسپانیا هم تو سالای اوج بارسا به اوج رسیده و اصن مدعی شده خیلیه که از تازه به دوران رسیده بودن بگه)
جدا؟! بعد اگه الان همچین اتفاقی واسه رئال افتاده بود :)) مورینیو یوفا رو آتیش میزد
هر تیمی روز بد داره و این بدترین بازی بارسا تو 6 سال اخیر بود لااقل :rolleyes: بازم ولی 2-0 نباید میباختیم چون بهترین بازی میلان هم نبود
من اصلا داور رو مقصر نمیدونم،چون گل اول هند بود،ولی مهم تر از اون مفت بود،ینی ما نباید اون گل رو میخوردیم چه هند چه غیرهند
بالوتلی کی هس اصن که درمورد مسی نظر بده؟ بالوتلی فک میکنه با زدن 2 گل به آلمان میشه کابوس دروزاه بانای آلمانی! یا مثلا با بازی کردن تو منچستر سیتی میشه بازیکن بزرگ :)) خیر آدم با این کارا نه به بازیکن بزرگ تبدیل میشه نه به هیچ چیز دیگه ای فقط موجبات خنده و شادی چندی رو فراهم میکنه
بالوتلی خودش تو فینال یورو مثلا چیکار کرد؟ یا بازیایی که منچستر سیتی تو شون افتضاح بود؟ خودش کجا بود اون موقع؟
هر بازیکنی هم روز بد داره،اون روزم بدترین بازی عمر مسی رو تو بارسا دیدیم،ولی بازم گل به خودی نزد
+خوشحالم از اینکه هوادار تیمی هستم که با باختش از طرفدارای رئال گرفته تا طرفدارای گالاتاسرای خوشحال میشن،فرصتی که خیلی واسشون پیش نمیاد :)) که با باختش بازیکنای میلان جوری خوشحالی میکنن انگار قهرمان شدن :))
بله فوتباله و برد و باخت داره،خوبه که بعضی وقتا طرفدارای رئال با طرفدارای گالا یه چیز مشترک داشته باشن که خوشال باشن واسش
آره درسته! ديگه از مزدك حرف نزنين كه صداي بارسايي بودنش گوش همرو كر كرده!
من به اسپانيايي مسلط نيستم نصفه نيمه بلدم و فكر نميكنم لازم باشه بازيهاي ليگ قهرمانان رو از رسانه هاي اسپانيايي زبان دنبال كنم! فقط ميتونم واسه وضعيت افتضاح صدا و سيماي خودمون (از مزدك گرفته تا خياباني و پيمان يوسفي و امثالهم كه ميخوان مسي رو سجده كنن!) تاسف بخورم!
آره خوب... تعداد سالهاي تاسيس بارسا... كه احتمالا تو هر 20 تاش يك جام گرفته شده!
به چيزاي ديگه كار ندارم ولي از نظر افتخار و سابقه تو اروپا فقط رئال و ملان ميتونن باهم مقايسه بشن! (البته اگه باز واسه 9تا و 7تا جام اروپايي توپ و تانك هاي فرانكو و جنگ و فلان و فلان و فلان رو بهانه نميكنين!) من نميدونم شما بر چه پايه اي بارسلونا رو هميشه مدعي ميدونين!؟ (البته شايد منظور شما از هميشه، از دوره يوهان كرايوف به بعده و قبل از اونو به علت حضور ژنرال فرانكو و ديكتاتوري و بمب و ترور جزئي از تاريخ محسوب نميكنين :| )
من فقط و فقط به خاطر رئاليهاي تيم ملي اسپانيا طرفدار اين تيمم نه به خاطر چيز ديگه! :| همون طوري كه تا قبلش يني اولين سالهايي كه فوتبالي شده بودم به خاطر زيدان سنگ فرانسه رو به سينه ميزدم! فوتبال ملي هيچوقت جذابيت باشگاهي رو نداشته و نخواهد داشت!
ازا ين اتفاق بدتر هم واسه رئال افتاده و ديديم كه بعد از اعتراض يوفا با مورينيو چي كار كرده!‌ (و مهم تر اينكه مورينيو يه چيزه و رئال يه چيز ديگه! الان بحث سر رئاله!)
آره نه اينكه پارسال هواداراي بارسا بعد باخت رئال به بايرن اصلا با دمشون گردو نميشكستن...!
من اگه ميخواستم به جاي تيم خودم، بيشتر پي گير افت و خيز بارسا باشم تو تاپيك بارسا ولو بودم و در مورد اين بازي پست ميدادم كه بيشترم بتونم كل كل كنم! برد و باخت بارسا هيچ فرقي به حال من نميكنه! مث بقيه رئاليا نيومدم بگم از خوشحالي جيغ و داد كردم!
شمام ميتوني واسه بالا بردن تيمت، بهترين تيم قرن رو با گالاتاسراي يكي كني تا بلكه يكم باعث آرامش بشه! خوبه كه بعضي وقتا طرفداراي بارسا يادشون بياد كه (به توجه به روند جام گيري بارسا در طول تاريخ! :)) ) بايد يكي دو قرن ديگه واسه رسيدن به سطح افتخارات تيمايي مث رئال و ميلان تلاش كنن!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

مزدک که معلوم نیس چشه کلا ولی اون بازی داشت بعد از هر گل میلان از خوشالی بال در میاورد و این کاملا از فریادی که زد مشخص بود
منم نمیگم وضع صدا سیما خوبه یا این افراد آدمای آگاهی هستن یا هیچ چیز دیگه،ولی وقتی انقد وضع صدا سیما بده و شما انقد گله مندی حالا رسانه های اسپانیایی نه،انگلیسی،تنها منابع ما در حال حاضر سایتا و رسانه های ایرانی نیستن و خب وضع صدا سیمای ایران هم به بارسا ارتباطی نداره
من نمیگم ارزش اون 9 تا جام کمه،اصلا،ولی خب کاملا واضحه که با ارزش جامایی که تعداد تیمای بیشتری توشون بودن برابر نیست،اون موقه فقط اسپانیا درگیر جنگ جهانی نبود مستقیما و تیمای انگلیسی و آلمانی توی اون رقابتا شرکت نکردن،در ضمن حتی بعد از اون هم تاسالی که چمپیونز لیگ به این صورت در اومد ارزش جاما قابل مقایسه نیستن
ببینید اینا بهانه نیست،خیلی طبیعیه که وقتی شما امکانات نداشته باشی و دولت مرکزی بر علیه ت باشه و نخواد که پیشرفت کنی،هیچ وقت نمیتونی مثل تیمی پیشرفت کنی که دولت مرکزی ازش حمایت میکنه(حتی اگه بگیم دولت مرکزی از رئال حمایت نمیکرده نمیتونیم بگیم در مورد بارسا هم هیمنطوری بوده)
بله اون هم دوره ای از تاریخه ولی دوره ای که واضحه توش نبرد نابرابر بوده
کسی در مورد جذابیت حرفی نزد،بحث تازه به دوران رسیدگیه چونکه تا جایی که من اطلاع دارم تیمی که چنین قدمتی داره و حداقل 2 دوره طلایی و رویایی تو کارنامه ش داره بی ریشه و بی سابقه محسوب نمیشه،و یادمه حتی مورینیو گفته بود تیمای بار سابقه ای مثل رئال،بارسا و بایرن. ینی من ندیدم کسی بارسا رو جزو تیمای با سابقه و بزرگ ندونه
طرفدارای رئال نه فقط مورینیو،موضع گیری همیشه علیه بارساس چونکه بعد از بازی با میلان حرف زیادی در مورد این هند احتمالی زده نشد
من نگفتم چیز بد یا غیر طبیعیه،طبیعیه که از حذف یکی از مهم ترین رقباتون خوشحال باشین
بعدم اینکه اینجا هیچ مشکلی نیس که آدم تو تاپیک تیم حریف ولو باشه :| اگه هم فک مکینین من زیادی اینجا ولو هستم باید بگم این تاپیک جرو اموال و دارایی هاتون نیست و منم همونقدر حق دارم اینجا باشم که شما حق دارین یا هر کس دیگه ای
من رئال رو با گالا هم سطح نکردم(واقعا ابلهانه بود اگه این کارو میکردم) صرفا گفتم جاهایی وجود دارن که طرفدارا این دو تیم میتونن با هم و از یک موضوع خوشحال باشن،جاهایی وجود دارن که طرفدارای پرافتخار ترین تیم اروپا با تیمی مثل گالا خوشحالی مشترک پیدا کنن و اون باخت بارساس،این ینی از کوچیک تا بزرگ تحت تاثیر نتایج بارسا قرار میگیرن
خوبه که طرفدارای رئال ببینن از سال 2001 به این ور چن تا جام گرفتن و اینکه تو سه سال اخیر هر سال یه جام داشتن
در صورتیکه بارسا تو یه فصل 6 تا جام داشته،و از همون 2001 به بعد 3تا چمپیونز گرفته،شما فک کنین اگه دو تیم این روند رو ادامه بدن چه اتفاقی میفته؟!

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
بعدم اینکه اینجا هیچ مشکلی نیس که آدم تو تاپیک تیم حریف ولو باشه :| اگه هم فک مکینین من زیادی اینجا ولو هستم باید بگم این تاپیک جرو اموال و دارایی هاتون نیست و منم همونقدر حق دارم اینجا باشم که شما حق دارین یا هر کس دیگه ای
دوست عزيز چرا به خودت ميگيرِي! من در مورد خودم صحبت كردم نه شما! مطمئنا هر آدمي از بحث با رقباش لذت ميبره! فقط ميخواستم بگم كه زياد به برد و باخت بارسا اهميتي نميدم!
به نقل از Fateme Rahmati :
قرار ما...
سه شنبه...
بعد از باخت شانسلونایی ها!!!!!!!!!
میبازن!خوبم میبازن !!!
اونم با گل های کریس و مسوت و کریم بنزما///////////////////
ببینم پسی میخواد چیکا کنه؟؟؟؟؟
تو بازی با میلان که فقط اسمش بود!!خودش قایم شده بود!
نميشه با قطعيت حرف زد...!
وضعيت رئال نسبت به بازي رفت واقعا خيلي بهتره! حداقل 5 تا بازيكنمونو الكي از دست نداديم!
و البته بازي تو نيو كمپه و اين كارو مشكلتر ميكنه! (ناگفته نماند كه رئال چند وقت اخير تو نيو كمپ نمايش قابل قبولي داشته!)
+توهين و اينام نباشه لطفا! :-" به هيچيك از دو طرف! :)

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از آیدا-ق :
مزدک که معلوم نیس چشه کلا ولی اون بازی داشت بعد از هر گل میلان از خوشالی بال در میاورد و این کاملا از فریادی که زد مشخص بود

من نمیگم ارزش اون 9 تا جام کمه،اصلا،ولی خب کاملا واضحه که با ارزش جامایی که تعداد تیمای بیشتری توشون بودن برابر نیست،اون موقه فقط اسپانیا درگیر جنگ جهانی نبود مستقیما و تیمای انگلیسی و آلمانی توی اون رقابتا شرکت نکردن،در ضمن حتی بعد از اون هم تاسالی که چمپیونز لیگ به این صورت در اومد ارزش جاما قابل مقایسه نیستن
ببینید اینا بهانه نیست،خیلی طبیعیه که وقتی شما امکانات نداشته باشی و دولت مرکزی بر علیه ت باشه و نخواد که پیشرفت کنی،هیچ وقت نمیتونی مثل تیمی پیشرفت کنی که دولت مرکزی ازش حمایت میکنه(حتی اگه بگیم دولت مرکزی از رئال حمایت نمیکرده نمیتونیم بگیم در مورد بارسا هم هیمنطوری بوده)
بله اون هم دوره ای از تاریخه ولی دوره ای که واضحه توش نبرد نابرابر بوده
کسی در مورد جذابیت حرفی نزد،بحث تازه به دوران رسیدگیه چونکه تا جایی که من اطلاع دارم تیمی که چنین قدمتی داره و حداقل 2 دوره طلایی و رویایی تو کارنامه ش داره بی ریشه و بی سابقه محسوب نمیشه،و یادمه حتی مورینیو گفته بود تیمای بار سابقه ای مثل رئال،بارسا و بایرن. ینی من ندیدم کسی بارسا رو جزو تیمای با سابقه و بزرگ ندونه

من رئال رو با گالا هم سطح نکردم(واقعا ابلهانه بود اگه این کارو میکردم) صرفا گفتم جاهایی وجود دارن که طرفدارا این دو تیم میتونن با هم و از یک موضوع خوشحال باشن،جاهایی وجود دارن که طرفدارای پرافتخار ترین تیم اروپا با تیمی مثل گالا خوشحالی مشترک پیدا کنن و اون باخت بارساس،این ینی از کوچیک تا بزرگ تحت تاثیر نتایج بارسا قرار میگیرن
خوبه که طرفدارای رئال ببینن از سال 2001 به این ور چن تا جام گرفتن و اینکه تو سه سال اخیر هر سال یه جام داشتن
در صورتیکه بارسا تو یه فصل 6 تا جام داشته،و از همون 2001 به بعد 3تا چمپیونز گرفته،شما فک کنین اگه دو تیم این روند رو ادامه بدن چه اتفاقی میفته؟!
1.گزارشگرا اون کارارو واسه جذابیت بازی میکنن.وگرنه همه میدونن مزدک و اکثر گزارشگرای دیگه بارسایین.اینو تو ال کلاسیکوها کاملا میشه دید.یا اون آمارای غلط و تمارضایی که از جانب گزارشگر(!)پوشش داده نمیشن.با بازیه رئال بایرن پارسال که خیابانی گفت که کاسیاس رو شوت از راه دور مشکل داره!!!!! :Oبه خاطر جانب داریه گزارشگرای دیگس که اکثر ال کلاسیکو هارو میدن عادل.البته عادل واقعا تو کارش یکه.
2.هم جنگ جهانیه اول و هم دوم تمام بازیای المپیکو جام باشگاها تعطیل بودن.در ضمن جام،جامه.حالا اگه بارسام اون موقع ها جامهای زیادیو میگرفت هم همین حرفو میزدین؟؟؟البته این موضوع طبیعیه واسه طرفدارای هردوتا تیم رقیب.کلا زمانی که همچین رقابتی به وجود میاد یه عده طرفدار یه تیمنو یه عده هم طرفدار اون یکی.تو کَل کلا یه چیزاییو نادیده میگیرن یا ارزششو کم میکنن.مثلا ماهم میتونیم بیایم بگیم که"تو سالایی که رئال یه خردهاز قدرتش فاصله گرفته بود بارسا 6تاجامو آورد".کلا مطمئن باشید که اگه رئال سال 1996تا2003بود خیلی رقابت قشنگتر میبودو شمام نمیتونستی بیای تو تاپیک رئالیا هی 6جام 6جام بکنی.ولی در کل باید قبول کرد که بارسا حالا با تمام خوش شانسیاش 6تا جامو گرفته.اما تو کَل کَل خیلی چیزا نادیده گرفته میشه.در ضمن زمانی که آژاکس با رئال بازی میکنه شما بارساییا طرفدار آژاکس نیستین؟؟؟خب زمانیم که بارسا با گالاتاسرای بازی میکنه،رئالیاهم طرفدار گالاتاسراین.مگه ایراد داره؟؟؟تو این سطح رقابت تمام دنیای ورزشی توجهشون به این 2 تا تیمه.از کوچیک تا بزرگ و چه رئالی و چه بارسایی توجهشون به جفت تیماس که ببینن بالاخره باید خوشحال شن یا نه. :( P:>
3.تاحالا عکسیو از کاتالونیا و مادرید دیدین؟؟تاحالا بودجه ایالتیه اسپانیارو دیدین؟؟؟کاتالونیا مرکز توریستیه اسپانیا نیس.(مرکز توریستیه اسپانیا از لحاظ درآمد توریستی به ترتیب شهرای:کلا جزایری مثه قناری-اندلس و مادریدهستن.)ولی با این اوصاف دومین بودجه شهریو بعد از پایتخت داره.خب معلومه که میخوان مردمو راضی نگه دارن.پس زیادم اوضاع واسه تیمتون بد نیس.ولی اگه کاتالونیا خود مختار بشه هم اونقدر بزرگ نیس که بتونه یه لیگ راه بندازه. درکل باید بارساو اسپانیول واسه اسپانیا بازی کنن.در ضمن نبرد هم نابرابر نبود(میتونید برید ویکی پدیارو بخونید)خب حالا از کلاس تاریخ و جغرافیا میریم سر کلاس ورزش
4.زمانی که به نفعتون نیس مورینیو و... بدن ولی زمانی که به نفعتونه اونا خوبن؟؟؟ :O ولی در مجموع راس گفته.رئال 2 سال زودتر از بارسا تاسیس شد ولی بارسا هیچ موقع حتی الآن هم با رئال قابل مقایسه نبوده.در ضمن بد نیس بدونین که"جام باشگاها"ابتکار مدیر رئال"سانتیاگو برنابئو"بوده.در ضمن رئال تا مرز ورشکستگی تو سال2001 رفته ولی انقدر مدیراش خوب بودن که تو 9 سال رئال دوباره شد ثروتمند ترین باشگاه جهان. P:> P:> P:> P:>
5.خوبه که شماهم سال 1955تا1960 رو ببینین که جزو دوران طلاییه خودتونم بود.ولی چون با دوران طلاییه رئال همزمان شد دیگه درخششی نداشت.فک کنید الآن همچین اتفاقی بیوفته دوباره درخشش بارسا میره زیر سایه رئال. P:> P:> P:>
6.جون من یه نیگا به رئال تو ویکیپدیا بندازین.از نشانو قهرمانیو تاریخو و... لذت ببرین.من واسه بارسام دیدم.زیاد حال نکردم.آخه نیس که ما 10سال بعد از تاسیسمون جام گرفتیمو شما30 سال بعد. <D= <D= <D=
7. 26 فوریه....آماده برای تلافیه6-2.یاد آور بازیه 11-1سال1943....اونم احتمالا بدون کاپتان ایکر..... P:> P:> P:> P:>

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

خیلی خوبه که وقتی بحث ازجام های متعدد تیمی از گفتن اسمش شرمم میاد میشه به شرایط این چند سال هم نگاه کنید

اولا" وقتی درباره این چندسال دارید حرف میزنید یعنی تازه به دوران رسیده اید مخصوصا" این که به جز این چند سال یه دوره طلایی دیگه بیشتر نداشتید و در واقع اگر 2 تا بازه 5-6 ساله از تاریخ فوتبال رو نبینیم همیشه یه تیم درجه دو بودید
چرا نمیخواید اینو ببینید؟

و اما در مورد این چند سال, قهرمانی ها در چمپیونز لیگ
بعد از شکست دادن آرسنال با اشتباه لمن که کاملا" قهرمانی در اون سال حق بارسا بود به کجا میرسیم؟
بازی با چلسی
بازی با اینتر
بازی با آرسنال
بازی با رئال
بازی با میلان و...
و جالب اینه این اتفاقات به صورت کاملا" اتفاقی هرسال داره تکرار میشه و کسی هم شک نمیکنه
نمیدونم بعضیا چجوری روشون میشه از افتخارات حرف بزنن

و یک مساله خیلی مهم دیگه هم که هست تاکتیک فوتبال بارسلوناست
در حالی که گزارشگرای جوگیر ایرانی تیکی تاکا رو منصوب به بارسا میدونن هممون میدونیم که پایه گزار این سبک لوییس آراگونس بود
و اما تاکتیک بارسلونا چیه؟
مخصوصا" در این چند سال اخیر
برای پاسخ دادن به این سوال باید سراغ فلسفه فوتبال بریم
جالبه که بدونید تمامی علوم دنیا فلسفه علوم دارن و با فلسفه علمشون معرفی میشن و این فلسفه رو درباره همه چیز میشه تعمیم داد
درباره فلسفه فوتبال توصیه میکنم خودتون فکر کنید ولی قطعا" رسالت فوتبال حفظ توپ نیست وگرنه اسم اون رو میزاشتند خرس وسط

امروزه که چندین سال از معرفی فوتبال جدید بارسلونا به دنیا میگذره و با توجه به تغییراتی که کرده اکثر کارشناسان تو کف این سبک فوتبالن و ازش تعریف و تمجید میکنند
ولی کارشناسان حرفه ای چی میگن؟

ضد فوتبال مدرن

این اسمیه که روی فوتبال جدید بارسلونا گذاشته میشه
تیمی که تنها هدفش از به زمین اومدن حفظ توپه و این که فرصت بازی کردن رو به حریف نده و مخصوصا" وقتی از حریف جلو میفته حفظ توپ کسل کنندش واقعا" مخاطب رو اذیت میکنه
شاید بگید این کار کاملا" منطقیه و جواب میده و تیم نتیجه میگیره ولی یادمون نره اتوبوس پارک کردن جلوی دروازه هم نتیجه گرفت ولی فلسفه فوتبال چیز دیگری بود
و اون کار اسمش ضد فوتبال بود, ضد فوتبال کلاسیک, و حالا داریم ضد فوتبال مدرن رو میبینیم.

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

گل خوبی نخورد لوپز.... بسته بود زاویه....اما در کل از آدان که بهتره B-)

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از amir h :
جالبه که بدونید تمامی علوم دنیا فلسفه علوم دارن و با فلسفه علمشون معرفی میشن و این فلسفه رو درباره همه چیز میشه تعمیم داد
درباره فلسفه فوتبال توصیه میکنم خودتون فکر کنید ولی قطعا" رسالت فوتبال حفظ توپ نیست وگرنه اسم اون رو میزاشتند خرس وسط

امروزه که چندین سال از معرفی فوتبال جدید بارسلونا به دنیا میگذره و با توجه به تغییراتی که کرده اکثر کارشناسان تو کف این سبک فوتبالن و ازش تعریف و تمجید میکنند

ضد فوتبال مدرن

تیمی که تنها هدفش از به زمین اومدن حفظ توپه و این که فرصت بازی کردن رو به حریف نده و مخصوصا" وقتی از حریف جلو میفته حفظ توپ کسل کنندش واقعا" مخاطب رو اذیت میکنه
شاید بگید این کار کاملا" منطقیه و جواب میده و تیم نتیجه میگیره ولی یادمون نره اتوبوس پارک کردن جلوی دروازه هم نتیجه گرفت ولی فلسفه فوتبال چیز دیگری بود
و اون کار اسمش ضد فوتبال بود, ضد فوتبال کلاسیک, و حالا داریم ضد فوتبال مدرن رو میبینیم.

البته ضدفونبال لقبی هست که طرفدارا به این نوع سبک های بازی میدین و اگه بخوایم یک مثال از ضدفوتبال بزنیم میشه فوتبال اعراب،تمارض،وقت کشی،...تیکی و تاکا و کانتاچیو( اتوبوس پارک کردن!) هر دو ارزش ها و زیبایی هایی خودشون رو دارن ولی آره هدفشون
گرفتن نتیجه هست و تماشاگرپسند نیستند.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از Spammer :
البته ضدفونبال لقبی هست که طرفدارا به این نوع سبک های بازی میدین و اگه بخوایم یک مثال از ضدفوتبال بزنیم میشه فوتبال اعراب،تمارض،وقت کشی،...تیکی و تاکا و کانتاچیو( اتوبوس پارک کردن!) هر دو ارزش ها و زیبایی هایی خودشون رو دارن ولی آره هدفشون
گرفتن نتیجه هست و تماشاگرپسند نیستند.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از amir h :
و یک مساله خیلی مهم دیگه هم که هست تاکتیک فوتبال بارسلوناست
در حالی که گزارشگرای جوگیر ایرانی تیکی تاکا رو منصوب به بارسا میدونن هممون میدونیم که پایه گزار این سبک لوییس آراگونس بود

ضد فوتبال مدرن

به شدت موافقم!‌ نميدونم چه جوري اكثرا تيكي تاكا رو ابداع بارسا و گوارديولا ميدونن!‌ در حالي كه پايه گذارش دل بوسكه تو رئال بود و آراگونس تكميلش كرد و به بهترين شكل ممكن درش آورد!
ضد فوتبالي كه بيشتر از همه ميشه اسمشو "وقت كشي" گذاشت!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

تبریک میگم برد سنگین و البته دور از انتظار رئال برابر تیم خود شیفته و مغرور بارسلونا رو !
رئال با این برد این تیم داور پرست رو به اعماق زباله‌دانی تاریخ فرستاد تا برای همگان درس عبرتی باشد !
امیدم به بازی بعدی الکلاسیکو و صد البته بازی برگشت با منچستره .

به نقل از sisi :
کی بارسایی ها کم بیارن باید توجه کنی که نه بارسا ونه یه بارسایی هیچ وقت کم نمیاره امشب هم با اختلاف 3 گل رئالو میزنیم
در ضمن بود نبود کاسیاس فرقی نداره ولی بتید خوش حال باشه که امشب تو بازی نیست تا با افتضاح ببازه :D

بیگی بیشی بینیم باه !

بالا