• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سوالات غیر درسی کنکور 1403

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
اگ برای پر کردن میخوای مداد طراحی بگیر شیش بی اینا
اگر برای نوشتن اچ بی خوبه
راستش هیچ کدوم فقط میخوام یک گزینه آلترناتیو باشه که اگر اتود رو ازم گرفتن مداد باشه

عادت کردم به مداده

Hillin

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
ساری

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام

Drfa

𝔻𝕣𝕗𝕒
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1403
خب اگه عادت کردین که اوکیه و خیلی هم عالیه🙂

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
اگ برای پر کردن میخوای مداد طراحی بگیر شیش بی اینا
اگر برای نوشتن اچ بی خوبه
ب۶، خیلیییی پررنگه
دست بزنی پخش میشه
مدادی که کامل پر کنه و شمارش معلوم نباشه کافیه
نترسین

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
بچه ها برای اتود کسی گیر نمیده مشکلی هم نیست که ببرید بنویسید
فقط ترجیحا ار ۵ دهم استفاده نکنید چون احتمال پاره کردن برگه زیاده
استفاده هم کردید یه مداد فابر ساده ببرید که فقط وارد کردن گزینه با مداد ساده باشه
با اتود هم بزنید مشکلی نیست کلا
هرکدوم راحتید
مداد هاچ ب مداد ساده نوشتنه بقیه درجات مال طراحی و نقاشی ه به کار شما نمیاد/:

کسایی که کنکور اول تونه
زیر دستی اینها ننیتونید ببرید اغلب میز ها سطحش صاف نیست مراعات کنید
خوراکی شاید نشه ببرید
فقط خودتون شناسنامه و ابزار نوشتن اجازه میدن ببرید. نرید نیم کیلو شیرینی شکلات بخرید که پارسال توی خیلی از حوزه ها نذاشتن کسی ببره و اینها

درنهایت هم سنجش فکر همه چیو کرده وسط آزمون روی برگه و سوال هاهم آوردید بالا حالتون بد شد آب ریخت و.... به مراقب بگید قرنطینه تون میکنن و برگه پاسخ برگ جدید و تایم اضافه میدن. فکر اینجور چیزا هم نکنین

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
واقعا کنکور دی ۱۴۰۱ کنکور خوبی نبوده

سوالات اسون و سطح امادگی بچه ها در حد ۳۰ ۴۰ درصد

اگر این کنکور رو تیر ۱۴۰۲ میگرفتن شاید بعد از ۹۸ اسون ترین کنکوری بود که میشد گرفت

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
اساتید کنکور داده

روز آخر دقیقا چیکار کنم که هم شب خوابم ببره هم استرس نگیرم هم انرژی خالی نکنم برای فرداش

اصلا روز آخر چیکار باید کرد

خودم حس میکنم گوشیو باید بندازم دورترین نقطه اتاق تا ۵شنبه ۵ بعد از ظهر نگاهش نکنم

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
اساتید کنکور داده

روز آخر دقیقا چیکار کنم که هم شب خوابم ببره هم استرس نگیرم هم انرژی خالی نکنم برای فرداش

اصلا روز آخر چیکار باید کرد

خودم حس میکنم گوشیو باید بندازم دورترین نقطه اتاق تا ۵شنبه ۵ بعد از ظهر نگاهش نکنم
اون روز حدالامکان گوشی رو چک نکن چون اکثر حرفها استرس زاست یا حتی ناامید کننده.
اگه تونستی بیرون بری به نظرم رو روحیه ات خیلی تاثیر مثبتی میزاره، البته صرفاً واسه قدم زدن نه پیک نیک با دوستان!
و اینکه شب کنکورت شام سنگین نخور که روز بعد بتونی صبحونه رو خوب بخوری.(اگه عادت به صبحانه خوردن نداری به نظرم این خیلی مهمه)
راجب شب زود خوابیدن، طبیعیه که اون شب فکر و خیال به سرت بزنه ولی حتماً ۱۰-۱۱ شب برو تو تخت حتی اگه خوابت نگیره، صبح هم حوالی ۵-۶ بیدار باش که به موقع سر جلسه برسی مخصوصاً اگه حوزه تون دور هست حتما باید قبل از ۶ بیدار بشی
نکته ی دیگه که به نظرم اصل مطلب هم همینه اینه که ۹۰ درصد کنکوری ها شب کنکورشون بین خواب و بیداری ان، یعنی هیشکی نمیتونه تخت بگیره بخوابه مگه اینکه واسه کنکور اصلاً استرس نداشته باشه یا کلاً براش مهم نباشه! پس اشکال نداره اگه توهم اینجوری شدی و نتونستی خوب بخوابی ،واقعاً راه حل صد در صدی برای از بین بردنِ کامل اضطراب وجود نداره، همه اون استرسها و حتی حالت تهوع ها فقط از لحظه ای که دفترچه رو بگیری و سوال اولو بزنی محو میشه...
من یکم آدم استرسی ای هستم واسه همون شاید تجربه من با بقیه کمی متفاوت باشه ولی اینا چیزهایی بودن که به ذهنم رسید بگم. امیدوارم مفید باشه.

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
اون روز حدالامکان گوشی رو چک نکن چون اکثر حرفها استرس زاست یا حتی ناامید کننده.
اگه تونستی بیرون بری به نظرم رو روحیه ات خیلی تاثیر مثبتی میزاره، البته صرفاً واسه قدم زدن نه پیک نیک با دوستان!
و اینکه شب کنکورت شام سنگین نخور که روز بعد بتونی صبحونه رو خوب بخوری.(اگه عادت به صبحانه خوردن نداری به نظرم این خیلی مهمه)
راجب شب زود خوابیدن، طبیعیه که اون شب فکر و خیال به سرت بزنه ولی حتماً ۱۰-۱۱ شب برو تو تخت حتی اگه خوابت نگیره، صبح هم حوالی ۵-۶ بیدار باش که به موقع سر جلسه برسی مخصوصاً اگه حوزه تون دور هست حتما باید قبل از ۶ بیدار بشی
نکته ی دیگه که به نظرم اصل مطلب هم همینه اینه که ۹۰ درصد کنکوری ها شب کنکورشون بین خواب و بیداری ان، یعنی هیشکی نمیتونه تخت بگیره بخوابه مگه اینکه واسه کنکور اصلاً استرس نداشته باشه یا کلاً براش مهم نباشه! پس اشکال نداره اگه توهم اینجوری شدی و نتونستی خوب بخوابی ،واقعاً راه حل صد در صدی برای از بین بردنِ کامل اضطراب وجود نداره، همه اون استرسها و حتی حالت تهوع ها فقط از لحظه ای که دفترچه رو بگیری و سوال اولو بزنی محو میشه...
من یکم آدم استرسی ای هستم واسه همون شاید تجربه من با بقیه کمی متفاوت باشه ولی اینا چیزهایی بودن که به ذهنم رسید بگم. امیدوارم مفید باشه.
راستش سنجش بهم لطف کرده حوزه کنکورم بغل کتاب خونه هست برا همین ۵ دقیقه با ماشین راه هست کلا و دردسر حوزه اینا ندارم

و اینکه مگه میشه کسی استرس نداشته باشه همه دارن ولی خب من بنا به دلایلی اونقدر هم استرس ندارم یعنی امیدوارم فردا خوب خوابم ببره

و اره حق گفتی همه این استرس اینا با اولین سوالی که حل بکنی تموم میشه میره

خب فردا نت رو قطع میکنم و میرم بیرون

فیلم کمدی خیلی خنده داره بخوام برم ببینم؟

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
پیشنهاد می‌کنم صبح آزمون مایعات نخورین مخصوصا مایعات شیرین و قندی!

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
پیشنهاد می‌کنم صبح آزمون مایعات نخورین مخصوصا مایعات شیرین و قندی!
آخ آخ گفتی یاد خودم افتاد برای حلی سنج ها بابام برام سان استار میخرید بعد وسط دفترچه ها میخوردمش دفترچه دوم سرگیجه داشتم

یکی از بچه های تجربی اول آزمون بعدی گفت دادادااششش سان استار آوردی من فکر کردم برندشو گیر داده گفتم رانی دردسر بود اوردنش که علمی توضیح داد که اینا قند مصنوعین و به طور مصنوعی قند خون رو میبرن بالا بعد که خوب تطبیق داده شدی عین ابشار قند خونت میوفته و موت

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
فیلم کمدی خیلی خنده داره بخوام برم ببینم؟
راستش به شخصه با فیلم دیدن اونم قبل کنکور اوکی نیستم ذهن منو درگیر میکنه ...
یه بار برای من پیش اومده بود( البته نه سر کنکور، سر یه آزمون آزمایشی) که سکانس های یه فیلمی یادم میفتاد وسط امتحان داشتم میخندیدم :))
واسه همون بیرون رفتن و پیاده روی رو (مخصوصاً تایم عصر) به هرچیز دیگه ای ترجیح میدم... اتفاقاً باعث میشه شب هم خسته باشی و زود خوابت بگیره
ولی اگه دوست داری فیلم ببینی و درگیرت نمیکنه اوکی هس

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
راستش به شخصه با فیلم دیدن اونم قبل کنکور اوکی نیستم ذهن منو درگیر میکنه ...
یه بار برای من پیش اومده بود( البته نه سر کنکور، سر یه آزمون آزمایشی) که سکانس های یه فیلمی یادم میفتاد وسط امتحان داشتم میخندیدم :))
واسه همون بیرون رفتن و پیاده روی رو (مخصوصاً تایم عصر) به هرچیز دیگه ای ترجیح میدم... اتفاقاً باعث میشه شب هم خسته باشی و زود خوابت بگیره
ولی اگه دوست داری فیلم ببینی و درگیرت نمیکنه اوکی هس
نمیدونم ولی حس میکنم فیلم کمدی های ایرانی هیچ محتوایی ندارن بخوان درگیرت کنن نمیدونم

حق با شماس میرم قدم بزنم بهتره اینطوری فقط میخوام از اخبار و اینا دور باشم حتما

Draft

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1408
ریاضی رو با آریان حیدری توصیه می‌کنین؟
دبیرامون قبولش ندارن میگن که بابک سادات کلاساش بدردبخورتره ولی خب تعریف حیدری هم زیاد هست

پرتقال شاداب

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
ریاضی رو با آریان حیدری توصیه می‌کنین؟
دبیرامون قبولش ندارن میگن که بابک سادات کلاساش بدردبخورتره ولی خب تعریف حیدری هم زیاد هست
ببین
کلاساش یه اعتماد زه نفسی بهت میده حالا دیکه دو حالت داره یا سوالا خیل سخت نیستن، میتونی با اون اعتماد به نفسه راحت بزنی ولی اگر سخت باشن، یهو میبینی که همچو آهو در گل گیر کردی
ولی در کل کلاساش بد نیست.
یعنی ببین اگر خیلی سخت برن که هیچکس نمیتونه بزنه اکرم آسون بدن واقعا بعضی شیوه هاش جواب میده.
ولی فقط به کلاساش نباید اتکا کنی حتما باید کنارش یه کتابی رو هم بزنی که ببینی کدوم شیوه هاش بهتر و بیشتر جواب میده که سر کنکور اون سوالارو شکار کنی.

Sahell

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
بچه ها توصیه تون به یه خانم متاهل که بچه داره
و می خواد سال آینده کنکور تجربی بده چیه ؟
مثل اینکه باید امتحان نهایی های دو سال آخر رو هم بده (تمام دروس رو)
من چون اطلاعی از قوانین جدید نداشتم گفتم از شما بپرسم
به نظرتون شرایط سخت تر شده ؟
گویا مطالعه ای هم نداشتند و باید از ابتدا شروع به مطالعه بکنند هدفشون هم پزشکی هست
دو الی سه ساعت در روز هم باید برای کارهای منزل کنار بذارند

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
بچه های ریاضی امیدوارم همتون موفق باشید
با اعتماد به نفس برید و اون لحظه به هیچ چیز جز گرفتن بیشترین درصد توی دفترچه ای که جلوتونه فکر نکنید. امیدوارم که همه به حقتون برسید❤

r a m t i n

(⌐■_■)
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
بچه های ریاضی امیدوارم همتون موفق باشید
با اعتماد به نفس برید و اون لحظه به هیچ چیز جز گرفتن بیشترین درصد توی دفترچه ای که جلوتونه فکر نکنید. امیدوارم که همه به حقتون برسید❤
همچنین آقا
روز جمعه بترکونین

بالا