• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1403

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام
من میتونم قبل از اینکه منابعمو بفروشم، یه ویدیوی تحلیلی براتون بگیرم اگر مایل باشید
(کتب تست رشته ریاضی)

طوطو

اقامت دائم تورتوگا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
سراغش نرفتم
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
فعلاً ژنتیک!
برای کنکور تجربی یه چیزهایی خیلی آوازه اش به گوش خورده مثل همین شیمی بهمن بازرگان و احتمالا همه میدونن...ولی با این وجود اینا رو هم پیشنهاد میدم
زیست: آبی قلمچی (جامع)+ جامع IQ+ پینوکیو
البته اگه تک پایه خواستید بخرید پاورتست مهروماه هم خوبه...خیلی سبز تک پایه رو داشتم ولی راضی نبودم مخصوصا برای یازدهم تو پاسخنامه اش غلط زیاد داشت
شیمی: خیلی سبز(من جامع و تک پایه، هردوتاش رو داشتم و زیاد تفاوتی نداشت) + مبتکران (پایه به پایه) + موج آزمون برای جمعبندی
ریاضی: میکرو طلایی جامع یا اگه خواستید پایه به پایه کار کنید خیلی سبز رو هم پیشنهاد میدم، برای کسایی که ریاضیشون قویه یا دنبال درصد های بالا هستن آی کیو جامع واقعا خوبه ولی برای من سخت بود...
فیزیک: کتاب های نشر الگو (تک پایه) + خیلی سبز جامع یا تک پایه(زیاد فرق ندارن)+ اگه از سطح پایین تر میخواید شروع کنید میکرو هم خوبه(تک پایه)
زمین: میکرو یا خیلی سبز، هر دو تقریبا تو یک سطح ان ولی من با میکرو راحت تر بودم
برای جمع بندی من کتابهای دور دنیا رو داشتم و بد نبود، مخصوصا اگه تو مسائل شیمی ضعیف هستید کتاب مسائلش رو برای ماه های آخر جمع بندی خیلی توصیه میکنم
آزمون هم طبق معمول قلمچی و جامع های سنجش... بعضی ها میگن این آزمون های سنجش خیلی شبیه کنکور نیست و از این حرفا، ولی تو آخرین جامع های سنجش هر درسی خیلی سخت باشه معمولا تو کنکورم همین اتفاق میفته مثلا برای امسال که ریاضی این شکلی بود...؛ در کل بررسی سوالاش دید خوبی قبل کنکور بهتون میده و سر جلسه سوپرایز نمیشید

PARS4

کاربر فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
حسنی به سمپاد نمیرفت.
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
صرفا جهت اینکه اگه خواستم شروع کنم بدونم چیکار کنم.
عزیزانی که کنکورتون رو دادید بنظرتون از الان تابستون دوازدهمو شروع کنم یا پایه رو مرور کنم؟
پ.ن: دهم هیچی نمیدونم(ریاضی خرداد برگه شدم 4) یازدهم هم ماه اخر شروع کردم بخونم و پاس شدم.

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام.
کتاب های فیزیک (ریاضی) پایه خیلی سبز و الگو با تک‌پایه هاش فرق داره؟

505

قاتل هندزفری
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1403
راجب منابع کنکور زبان هم بگید...

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
ولی من شیمی مبتکران رو اصلا توصیه نمیکنم.کتاب حجیم درسنامه زیاد با جزئیات و بی خود و ۶ جلد کتاب برای ۳ تا پایه واقعا زیاده.با اینکه خودم استفاده کردم ولی واقعا لازم نيست.
به نظرم ترکیب کتاب درسی حفظیات خیلی سبز و مسائل خیلی سبز تهش هم با آزمون های موج، و یه معلم خوب شیمی رو خیلی راحت تر میشه جمع کرد.
حالا باز خود دانید...
البته شرط گرفتن درصد خوب تو شیمی کنکور انتخابی عمل کردن تو حل سوالات ه. یعنی ممکنه شما کلی کتابم خونده باشی ولی با این وجود ۳۰ درصد بزنی.اثر حفظیات هم توی این درصد گرفتن خیلی بیشتر از مسله است درکل.

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
ولی من شیمی مبتکران رو اصلا توصیه نمیکنم.کتاب حجیم درسنامه زیاد با جزئیات و بی خود و ۶ جلد کتاب برای ۳ تا پایه واقعا زیاده.با اینکه خودم استفاده کردم ولی واقعا لازم نيست.
به نظرم ترکیب حفظیات خیلی سبز و مسائل خیلی سبز تهش هم با آزمون های موج، و یه معلم خوب شیمی رو خیلی راحت تر میشه جمع کرد.
حالا باز خود دانید...
البته شرط گرفتن درصد خوب تو شیمی کنکور انتخابی عمل کردن تو حل سوالات ه. یعنی ممکنه شما کلی کتابم خونده باشی ولی با این وجود ۳۰ درصد بزنی.اثر حفظیات هم توی این درصد گرفتن خیلی بیشتر از مسله است درکل.
حفظیات الگو خوب نیست ینی؟

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
حفظیات الگو خوب نیست ینی؟
ببین حفظیات ها قاعدتا نباید خیلی فرق کنن چون از متن کتاب استخراج میشن.
این که خیلی سبز خوبه دلیل نمیشه الگو بد باشه

+ نمیدونم استفاده نکردم:))

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
من راضی بودم از شیمی مبتکران
اون سری اولش هر سال دو_ سه جلد بود الان تک جلدی واسه هر پایه داره

فاطمـه

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام. :-″ واسه هندسه و حسابان چی پیشنهاد می‌دید؟ و چرا؟

iShirley

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
ماتمکده
سال فارغ التحصیلی
1403

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
برای حسابان (حسابانم خیلی خوب نیست) جامع خیلی سبز یا خیلی سبز تک پایه؟ یا درسنامه میکرو طلایی؟ از نظر درسنامه کامل باشه ولی نمیخوام مثل میکرو واسه هر تیپ تست یه فرمول بزاره، اصلا نمیخوام فرمولی کار کرده باشه خیلی، بیس کار تشریحی رو توضیح داده باشه..
درسنامه میکرو طلایی خوبه چون نکات اصلی و مهم رو گفته و تعداد مثال هاش هم معقوله. در کل بیشتر حالت جمع‌بندی داره. (البته بانک تست همین کتاب خیلی خوبه)
من حسابان ۱ و ۲ خیلی سبز رو دیدم و درسنامه‌اش‌ برای اینکه بخوای خودت بدون معلم بخونی خیلی خوبه. توضیحات خوبی داره و تعداد مثال هاش هم به اندازه است.
اگه پایه‌ و اصول مطالب رو از مدرسه یا کلاسی یاد گرفته باشی، درسنامه کتاب تست های نشر الگو خیلی خوبه. چون مثال های زیاد و متنوعی داره و تست محوره (کلا درسنامه‌ای خوبه که تعداد مثال های تستی‌اش زیاد باشه). ولی به اندازه‌ی خیلی سبز اصول رو توضیح نداده و فقط نکته های مهم رو آورده.

ترنـــــم

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
کسی از قیمت آزمون های آزمایشی قلم چی و گزینه دو اطلاع داره؟

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام
کسی از قیمت آزمون های آزمایشی قلم چی و گزینه دو اطلاع داره؟
گزینه دو: ۳,۶۷۲,۰۰۰

1.JPG

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
منابعی که امسال به ما گفتن بگیریم بریم جلو :
حسابان : نردبام ریاضی و منبع دوم نردبام تجربی و منبع سوم خوشخوان (البته مشاورم گفت مهر و ماه رو بگیرم برا منبع دوم)
فیزیک : خیلی سبز 12 و پایه(خیلی عجیب بود منبع به این آسونی معرفی کردن)
شیمی : آیکیو جامع
هندسه : در اختیار خودمون گذاشت ولی گفت باید حداقل 3 تا کتاب رو بزنید به عنوان تکلیف ، من خودم الگو جامع رو شروع کردم، ایکیو چاپ 1400 و احتمالا میکرو طلایی بزنم در آینده
گسسته به احتمال زیاد خوشخوان
جز گسسته بقیه رو شروع کردم به زدن از هر کدوم حداقل 100 200 تایی زدم تو این 2 هفته
نردبام خب برا منبع اول سخته خیلی مناسب منبع اول بودن نی
فیزیک خیلی سبز کسی که پایه و مفهوم درس رو اوکی هست بزنه براش راحته
شیمی آیکیو حفظیات خیلی مانور نداده(طبق تجربه یازدهم) و مسایلش خوبه
هندسه الگو برای من راحته و تست هاش اکثرا 30 ثانیه ای هستن
ایکیو میتونید بزنید بزنید
گسسته هم انتشارات خوشخوان پارسال شاهکار بود ببینم امسال چجوریه

• لایک
امتیازات: Cooly
بالا