• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چالش مطالعاتی Skyblu.e

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
Farz ll
شهر
Kerman
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
Teh
رشته دانشگاه
Nursing
😐این همه بی نظمی غیر قابل قبوله 😕
به امید خدا امروز باید ی جبرانی بزارم

باید تستای روری فصل 1 زیست 11 رو به جز مغز و جانوری رو بزنم... 😐تحلیل یادم نره!

🐌
چون امروز آزمون داشتی خیلی روی شیمی مانور نده 😐در عوض صبح یه برنامه ی ترکیبی ازش داری ها

امروز کلاس ریاضی هم هست یادت نره ها!

فرمولای نوسان رو مرور کنم

😐الکی وقت تلف نکن!...

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
Farz ll
شهر
Kerman
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
Teh
رشته دانشگاه
Nursing
😐این همه بی نظمی غیر قابل قبوله 😕
به امید خدا امروز باید ی جبرانی بزارم

باید تستای روری فصل 1 زیست 11 رو به جز مغز و جانوری رو بزنم... 😐تحلیل یادم نره!

🐌
چون امروز آزمون داشتی خیلی روی شیمی مانور نده 😐در عوض صبح یه برنامه ی ترکیبی ازش داری ها

امروز کلاس ریاضی هم هست یادت نره ها!

فرمولای نوسان رو مرور کنم

😐الکی وقت تلف نکن!...
دیروز *جمعه 19 اسفند 401

😐83 تا تست مروری زیست زده شد... حدود ده تا نکته تکرار شونده رو یادم رفته...تحلیل کامل نشد!

ریاضی با موفقیت دیده شد🌝

نوسان نخوندم 🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿زحمت کشیدم واقعااااااا

امروز 20 اسفند 401

کامل کردن تحلیل زیستم....باقیه ف 1 11 رو مرور کنم فکر میکنم یادم رفته قسمت مغز رو

شیمی بخش جدول رو مرور کنم + تست!....فصل 3 شیمی 12 رو خوب نخوندم باید دوباره بخونمش

فیزیک قسمت دینامیک رو مرور کنم و کتاب رو بخونم

زبان درس سوم از اول درس سوم تا اول نیو ورد باید بخونم... خاک بر سرت که 2 ماهه کتاب تموم شده تو اصلا درس سه رو نخوندی.... نکنه فکر کردی خیلی زبان پرفکتی داری اینجوری بی‌خیالی 😐😑💔

پ.ن : 😂امتحان ریاضی امروز مدرسه هم که پررررر....این دیگه چه صیغه ایه... از شروع مدرسه ها همشششششش دارن امتحان میگیرن😐💔خسته شدم از بس تشریحی خوندم 😑....این مدرسه همه جا توی هر زمینه ای مانع موفقیت دانش آموزاعه😕

الهی یه نگاهی!!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
Farz ll
شهر
Kerman
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
Teh
رشته دانشگاه
Nursing
عیدم موبارک....

باید از صب بشینم مثل آدم بخونم احتمالا تا مرز کوشته شد برم چون شبم قراره بریم مهمونی 😐💔از مهمونی خانوادگی تورا چه حاصل!؟.... هیچ!

خب صبح دوباره قراره با آزمونای شبانه ام پیش برم... اول با ریاضی شروع میکنم...تغییر در ماده ی وراثتی رو میخونم چون به شدت نقطه ی ضعفم شده....شیمی جاهایی که باید بهتر بفهمم رو میخونم خیلی روی یه پایه فوکوس نمیکنم...یه خورده هم فیزیک موج میخونم...

امشب ساعت اتاقمو اف میکنم چون زمان رو میبینم استرس بهم دست میده..عزیزم برات مهم نباشه چقدر وقت میزاری... وقتت مهم تره یا نتیجه ی کنکورت!... حرف مردمو ول کن.. امروز کلی بهت استرس دادن..اصلا زندگی من به اونا چه.. کاش میتونستی واقعا بهشون بگی مرسی اه!

امشب زود بخواب.... خوابم باید تنظیم کنی.. چیه 3 میخوابی 9 پامیشی!

بالا