• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روند ثبت نام دانشگاه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
مورد اول و دوم رو چیکار کردین؟ میشه فرم ۶ رو پر نکرد؟
من اون بالای فرم یکو نمی‌دونستم چی بنویسم، چیزی ننوشتم و الان که چک کردم بررسی شده بود و مشکلی نداشت، فکر کنم خود دانشگاه پرش کنه!
واسه فرم شماره ۶، توی قسمت آپلود پیشش ستاره نبود(یعنی ضروری نبود) منم نه پرش کردم و نه اپلود‌.
حضوری هم برم اگه بخوان، پرش نمی‌کنم چون توش نوشته با رضایت کامل و اختیار و میل خودم!! درحالی که من اینو نمی‌خوام و رضایت و میلی ندارم! پس پرش نمی‌کنم هاها
اخه اگه امضا و مهر شه دردسر میشه.
گفتن تهش اینه میشه جزو نقایص پرونده که تا سه سال اخر فرصت تکمیلشو داری، تا اون موقع هم ان‌شاءالله(!!) این چرت و پرتا عوض میشن!

f.h.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
Kntu
برای من ترم اول فیزیک1و فیزیک2 رو با هم گذاشتن،درسته یا نیاز به اصلاح داره؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
من اون فرم 1 رو پر نکردم :))

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
کد قبولی رو چی بزنم؟
(ادرس محل سکونت فعلی در زمان تحصیل) اینو چی بزنم؟ خوابگاه یا ادرس خونمون؟

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
بچه ها من عکس های لازم و عکس شناسنامه و فرم ها اینا رو اسکن کردم ولی حجمش زیادش شده و اپلود نمیشن اینارو باید چیکار کنم؟
با برنامه کم اسکنر اسکن کردم ریختم تو لب تاپ بعدش مینویسه حجمش واس اپلود زیاده با این برنامه های انلاین کاهش حجم هم باز به قدری نمیاد پایین ک بتونم اپلودشون کنم:/برنامه ی اسکنری دارید که بشه باهاش با حجم کم اسکن کرد یا پیشنهادی واس مشکلم دارید؟

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
بچه ها من عکس های لازم و عکس شناسنامه و فرم ها اینا رو اسکن کردم ولی حجمش زیادش شده و اپلود نمیشن اینارو باید چیکار کنم؟
با برنامه کم اسکنر اسکن کردم ریختم تو لب تاپ بعدش مینویسه حجمش واس اپلود زیاده با این برنامه های انلاین کاهش حجم هم باز به قدری نمیاد پایین ک بتونم اپلودشون کنم:/برنامه ی اسکنری دارید که بشه باهاش با حجم کم اسکن کرد یا پیشنهادی واس مشکلم دارید؟
من photo and picture resizer رو دارم و میشه حجم رو انتخاب کرد^____^ برای اندروید رو دارم و نمیدونم رو سیستم عامل های دیگه میشه یا نه="

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
منم با کم اسکنر گرفتم ولی بازم زیاد شد
با paint عکس ها رو باز کردم و سایزش رو کم کردم
به نظرم آسون ترین راهه :"

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی
من ی فایل بود که هرکاری کردم سایزش کم نشد اخر سر تو لپ تاپ از روش اسکرین گرفتم اوکی شد:))
به عنوان راهکار اخر مدنظر داشته باش:))

بالا